Pro-Fill Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Pro-Fill Sp. z o.o.

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o Pro-Fill Sp. z o.o.? Zachęcam do odwiedzenia strony firmy, którą znajdziecie pod linkiem: https://toner.com.pl/content/10-about-us

pulker

ertg, jakbyś teraz bym zainteresowany to nie tylko przedstawicieli potrzebują. Z tego co widziałem to ispecjalistów

ann

Byłem w firmie na rozmowie, budynek może niezbyt ładny, ale nie to się powinno liczyć. Rozmowa przebiegła konkretnie i rzeczowo, asortyment mają duży, atmosfera widać było że jest fajna.

Anonim

Atmosfera pracy fajna, sami młodzi ludzie, można się wykazać i nie pozostaje to niezauważone!!

Niezadowolony

W tych barakach śmierdziało? Niemożliwe Ja myślałem, że zawsze tam unosił się aromat kawy Bo tylko, to potrafili robić - pić kawę

Oferty Pracy

Menedżer / Specjalista ds. HR Drozapol-Profil S.A. 2014-12-24 Żródło: Gowork.pl Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Drozapol–Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów hutniczych w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje najlepszych Kandydatów na stanowisko: Menedżer / Specjalista ds. HR Miejsce pracy: Bydgoszcz Nr referencyjny: HR Główne zadania na stanowisku: Współtworzenie polityki zatrudnienia i szkoleń Udzi

@Oferty Pracy 30.12.2014 21:00
Menedżer / Specjalista ds. HR Drozapol-Profil S.A....

Chyba tak , bo jak się tam wejdzie to tak(usunięte przez administratora),że hej

Praca w tych śmierdzących stęchlizną barakach to porażka, ubrania zaraz nasiąkają tym smrodem , że wstyd wyjść do klienta i te próby handlowania art. biurowymi i ściąganymi pod zamówienie bez własnego zaplecza to też porażka

Niezadowolony

Potrzebują 2 osoby na stanowiska zarządzające, bo jedna nie wystarczy.

RAMA

Swojego czasu tam pracowałem i nie polecam. Każdy chroni swój stołek i zasłania się innymi. Chęć wykazania się przed właścicielami jest żenująca. Fikcyjnie jest likwidowane stanowisko żeby zwolnić osobę. W oczy uśmiech i miła rozmowa a za plecami wyzwiska i oczernianie. Księgowa też nie lepsza bo u innych wyłapuje igłę a w swoim oku nie widzi belki. Ogólnie atmosfera ciężka i pracownik nie jest doceniany. Człowiek który chciał dużo dla firmy zrobić został zwolniony bo nie skakał jak oczekiwano. Było parę osób na prawdę super, nie wiem czy ktoś z nich tam jeszcze pozostał.

Obarak

Czy ktoś jeszcze pracuje w tych barakach, czy wszyscy się już podusili od tej stęchlizny co tam wali

Zostaw opinię o Pro-Fill Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Fill Sp. z o.o.