Ceferty Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Ceferty Sp. z o.o.

ert
użytkownik zarejestrowany

no ja to nie..przeciez widze ze w dalszym ciagu potrzebuja konsultanta klienta biznesowego we Wroclawiu, chociaz wymagny jezyk rumunski ejst nietypowy

Ania

Naprawdę miła praca w świetnej atmosferze. Zespół zgrany i przyjazny, kontakt z klientem telefoniczny i mailowy. Firma nie jest duża, posiada dwa biura. Do głowy przychodzą mi same pozytywy. Zatrudniając się tam nie ma czego się bać, wynagrodzenia są wypłacane w terminie, koleżanki są pomocne i uśmiechnięte. Do tego jest karta multisport i śniadanie dla pracowników! :)

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Ceferty Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Ceferty Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceferty Sp. z o.o.