Opinie o Barbara Kamińska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Barbara Kamińska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barbara Kamińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Kamińska w Wrocław

Misia Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą!!!! Praca na czarno i brak wynagrodzenia!

Wiecie może, czy w Barbara Kamińska szukają chętnych na staż?

Pomóż osobom zainteresowanym zatrudnieniem w przedsiębiorstwie Barbara Kamińska w mieście Wrocław. Napisz jak wygląda zatrudnienie w tej firmie i jak pracodawca traktuje swoich pracowników.

Lysy

Lepiej w tej firmie się nie zatrudniać szefowa miła na początku później ma gdzieś pracownika umowy są fikcyjne lub wcale. Nie można chorować nie płaci za pracę zwalnia z dna na dzień lepiej omijać tą firmę z tego co wiem pip i urząd skarbowy już się ta firma zajmuje

Maja
@Lysy

W jakim sensie nie można chorować? Grozi zwolnieniem za nieobecność na l4 czy dosłownie jest tu zakaz i już? Tak właściwie to czemu ludzie tu godzą się na tego typu umowy a potem się dziwią, że lecą z dnia na dzień na bruk?

Beta

Ta firma znowu się ogłasza na olx ale pod inna panią panią anie głównym pracodawca jest pani barbara oferuje sprzątanie na kruczej itd ogłoszenie jest na olx ja pracowałam u niej zwolniła mnie smsem nie wiem za co miałam klatki na kruczej mi powiedziała że te klatki ma tylko do końca kwietnia okłamała nie tylko mnie nie płaci

@Maja

Tak robi jest miła jak potrzebuje by być w sobotę jak klatki są doczyszczone ma gdzieś pracownika nie można iść na l4 bo umowy są fikcyjne poza tym kłamie nie płaci

Maja
@Iwo

No to fikcyjne l4 czy coś... Chociaż w sumie tu ktoś napisał, że szukają kogoś to chyba tak łatwo jednak nie zwalniają skoro braki aktualnie mają? Chociaż ona pisze, że ją zwolnili, to ja już całkiem nie rozumiem logiki tej Pani

@Maja

Zatrudniają nowych bo nie dają umów tym starym pracownikom tylko zwalniają i nie płacą i koło się kręci nowy przyjdzie wykorzystają naobiecuja po paru miesiącach na bruk i nasrepny do porządnej firmy brak jest szans na pracę tak jest

Lysy Nowy wpis
@Maja

Jeśli taka dobra firma to dlaczego ma sprawę w sądzie złożona przez byłych pracowników to prawda co piszą (usunięte przez administratora) a kobiety pracują w zimnej wodzie bez toalety przez kilka godzin

Lola Nowy wpis

Wszystko co piszą to prawda pracuje się w trudnych warunkach bez ciepłej wody WC trzeba dźwigać wodę mnie pani Basia zwolniła bo miałam cowid już po chorobie nie było powrotu nie wypłaciła (usunięte przez administratora) i nie odbiera telefonu taka prawda

Uważajcie na tą firmę

Brałeś udział w rekrutacji do Barbara Kamińska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Iwo 2222

Prawda trzeba uważać na tą firmę nie płaci zatrudnia na czarno traktuje pracowników szczególnie Polaków jak (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracy

Gaga 1234

Nie polecam zatrudnienia u tej pani brak umów o pracę wykorzystuje pracowników oszukuje finansowo nie wolno chorować zwalnia jeśli musi opłacić skladke

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Kamińska - Wrocław

• Jak się pracuje w Barbara Kamińska?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara Kamińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barbara Kamińska?

Barbara Kamińska
  • Stoczniowa 12