Opinie o HB Invest Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HB Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HB Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HB Invest Sp. z o.o. w Wrocław

IG Nowy wpis

Byłam w tym hotelu przez chwilę i zobaczylam ze nie warto tam pracowac . Recepcjonisci sprzataja pokoje bo nie ma rak do pracy. Ukraina siedzi wiecznie na przerwie . Nie polecam pracy w tym miejscu.

Miki Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym Hotelu . Pracodawca wyzyskuje.

Юлія Nowy wpis

Важка робота, не приносить прибутку. Технік прибирає кімнати, тому що людей немає, не рекомендую.

jo Nowy wpis

Nie polecam pracy na kuchni, praca po 18h . Kucharz pracuje jako kelner i zmywak. Szef wyzyskuje .

Pokojowa

Pani Kamila bez pojęcia , nie wie o co pytać .

Pytanie typu ? jak długo może Pani pracować ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
K

Pracodawca w tym Hotelu stosuje (usunięte przez administratora) do pracowników . Pracownicy recepcji obserwowani przez kamery 24/h, czułam się jak w TV. Nie polecam pracy u tego pracodawcy.

Pani

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Nie płacą na czas. Prezes zawsze gra przy pracownikach , że zapomniał o przelewach. Zastanówcie się 10 razy przed podjęciem pracy u tego pracodawcy.

M

Nie polecam, (usunięte przez administratora) w pracy na pokojach . Cały czas patrzą na Ciebie kamery , czułam się jak w jakimś SHOW. Kierowniczka straszy , że prezes patrzy i trzeba pracować.

Natalia

Praca w tym miejscu to straszna porażka . Nie polecam . Pracowałam na recepcji. Kierownik recepcji to ulubienica prezesa. Nie polecam pracy w tym miejscu. Nie płacą w terminie i (usunięte przez administratora) .

P

Я працював на кухні, це погане місце для розвитку. Генеральний директор не платить вчасно. не рекомендую!

K

W tym hotelu kobiety napotykają poważne trudności w rozwoju zawodowym. Nie tylko nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska, ale również istnieje silna presja, aby nie naruszać hierarchii już istniejących. Pracowniczki zmuszone są patrzeć, jak inne osoby, które zajmują te stanowiska od dawna, niezależnie od swojej efektywności czy zaangażowania, nieustannie je utrzymują. To stawia pracownice w sytuacji bez perspektyw, której skutkiem jest frustracja i brak motywacji. W takim środowisku brakuje jasnej ścieżki kariery, a wybór wyżej postawionych stanowisk jest zarezerwowany dla nielicznych i dobrze widzianych pracowników. To powoduje, że wiele ambitnych i zdolnych pracowniczek opuszcza ten hotel, szukając miejsca pracy, gdzie będą doceniane i będą miały realne szanse na awans. Brak możliwości rozwoju w tej pracy staje się poważną przeszkodą dla ambitnych kobiet, które chciałyby rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Należy zaznaczyć, że brak możliwości awansu i stagnacja na niższym stanowisku są nie tylko niesprawiedliwe, ale również wpływają na atmosferę w miejscu pracy, wpędzając pracownice w poczucie zawodu i braku perspektyw. To niewątpliwie stanowi poważną wadę tego pracodawcy hotelowego i negatywnie wpływa na morale i zaangażowanie pracowników. NIE POLECAM ! Ja niestety muszę dalej tam pracować :(.

Zostaw merytoryczną opinię o HB Invest Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w HB Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HB Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HB Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HB Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HB Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HB Invest Sp. z o.o.
  • Żmigrodzka 242E