Coteba-Ast Project Management Poland

Opinie o Coteba-Ast Project Management Poland

klak
użytkownik zarejestrowany

cvvbmn, a czy oni jakoś cisną na nadgodziny ludzi ? Myślałem, że u nich standardowo pracuje się 8 godzin i tyle. Dajcie mi znać jaka jest podstawa wynagrodzenia.

paweł
użytkownik zarejestrowany

Ja to w ogóle nie znalazłem ich strony @Marko, więc jak tylko mógłbyś mi ja podesłać to będę bardzo wdzięczny, bo po wpisaniu Coteba-Ast Project Management Poland w wyszukiwarkę nie wyskakuje mi niestety nic wartego uwagi, a z chęcią przyjrzałbym się tej firmie z bliska. Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam

Marko
użytkownik zarejestrowany

Racja, na ich stronie jest pełno biznesowych porad, ale jesli chodzi o informacje o samej firmie i możliwościach kariery w niej to nic nie znalazłem. Może coś przeoczyłem? Jak w ogóle tutaj sie pracuje, standardowo 8-16, bo coraz czesto przyjmuje sie model europejski tj. 7-15, czy też półgodzinna przerwe na lunch.

Cotebowiczka
@Marko 27.01.2015, 20:55

We Francuskich Firmach pracuje się od 9.00 do 18.00 z godzinną przerwą na obiad. Tak też jest w Coteba ARTELIA

Ktos

Co to znaczy "w ogóle szuja pracowników?" Szuja to jest, pewnie nie jedna...

Ktoś

To przecież żart, choć lapsusy podobno mówią prawdę jak mawiał doktor Freud.

Cotebowiec

Coyeby już nie ma, jest Artelia (twór Sogreah + Coteba)

Tom
użytkownik zarejestrowany

A skąd takie informacje wytrzasnąłeś kolego? Czyżby to był kolejny wielowarstwowy potwór firmy?śmiech na sali

roland
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem, czy oni aby nie zmienili nazwy, z coteba-art na artelia, przynajmniej taką informację gdzieś kiedyś przeczytałem.

Coplanowiec

Nie znam firmy Coteba, trafiłam na tę stronę przypadkowo, poprzez informacje o Coplan w którym pracowałam ponad 5 lat. W Coplan na dyrektorskim stanowisku był tylko jeden dyrektor jak ktos napisał "pan W". Był moim szefem i jak dotąd to najlepszy szef którego miałam w mojej karierze zawodowej. Zresztą wzsyscy żałowaliśmy jak w 2008 roku odchodził z Coplanu... Coplanowiec PS Coplan został zlikwidowany w 2010 roku w nie do końca jasnych okolicznosciach po wykupieniu przez konkurencje.

me

Viki - 2011-12-20 10:26:10 Coplan zbankrutował?Czyta czytam i szukam pewnego info.. Coteba to chyba teraz Artelia? czy tak? a ta wpowstala z polaczenia ( czy jak ich tM ZWAĆ) cOTEBY I SOGREAH? Wyprowadzcie mnie z bledu. Jestem ciekaw jak terz w struktirze i tych procedurach ma sie glos tejze- SOGREAH? i czy dyrektor tej spolki polskiej szefuje w obecnym ukladzie? Jakos z tą firmą pracowalo sie dobrze, ale tą francuską, parę lat temu

Viki

Coplan zbankrutował?

Nick

Pracowałem w tej firmie 4 lata. Na początku było fajnie. Wtedy dyrektorem był Francuz [usunięte przez administratora]. Potem filia zaczęła się rozrastać. Zmieniono durektora na "polskiego cwaniaczka", którego jedynym pomysłem na prowadzenie firmy było ściąganie do niej swoich kolesi i zatrudnianie ich za niebotyczne wynagrodzenia. [usunięte przez administratora]. Wygryzanie - trzeba było zrobić miejsce dla kolesi szefa. "Polski Cwaniaczek " szefował jakies 9 miesięcy. Nie wiem jak jest teraz za nowego szefa. Należy dodać, że firma ta ma politykę , że każdy singiel musi po 2 latach pracy wyjechać za granicę na jakiś rok, dwa. Jeśli się na to nie zgadza to często trzeba odejść. powiem tak: pierwsze dwa lata pracowało mi się tam bardzo dobrze. Potem było tylko gorzej. Na koniec : koszmar. po zmianie szefa pracowałem dosłownie kilka tygodni. Nie wróciłbym tam.

O którym Dyrektorze myślicie? O Panu [usunięte przez administratora], który był kiedyś w dyrekcji w dużym francuskim biurze projektowym? Czy też o [usunięte przez administratora].?

problem tkwi w Dyrektorze filii, który nie ma kompetencji do zarządzania ludźmi. On nawet nie wie kto jakie ma kwalifikacje.

dodo

Dlaczego więc pracujesz w takiej firmie? Czy problem tkwi w ludziach czy w procedurach? Jak sobie radzą w takim razie w zagranicznych oddziałach tej firmy?

AT

Ku przestrodze Coteba-Ast Project Management to to samo co Coteba Sp. z o.o. oraz Artelia ;-) NIE POLECAM

komar501

Firma ma szereg wewnętrznych procedur, których spełnienie, to istna paranoja. Procedury często sobie przeczą i doprowadzają do sytuacji, ze nie jest się w stanie zrobić żadnej konkretnej pracy, w zgodzie z procedurami:-) TRAGEDIA, nie polecam. Biurokracja na najwyższym poziomie, zero satysfakcji z wykonywanej pracy.

AT

Potwierdzam ten [usunięte przez administratora]. Dodaje niekompetencje dyrektora filli oraz podjudzanie pracowników do konfliktów. Najlepiej wychodzi mu zwalnianie kompetentnych pracowników i zatrudnianie koleżków. Rozwój biznesu na poziomie równym zeru.

ZK

Coteba Sp z o.o. - praca bez satysfakcji w procedurach rozdmuchanych do niewyobrażalnych rozmiarów, żeby wbić łopatę trzeba 3 miesiace przygotowywac wewnętrzne papiery BHP itp. Zła atmosfera pracy, [usunięte przez administratora], poniżanie.

Zostaw opinię o Coteba-Ast Project Management Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coteba-Ast Project Management Poland