Małe Misie Żłobek nr 2

Opinie o Małe Misie Żłobek nr 2

lena

Nie ma tam umowy o pracę.Tylko wyzysk przez właściecielke.

Mika

Do wszystkich dziewczyn majacych nadzieje na zatrudnienie w zlobku male misie! Kierownivzki to [usunięte przez moderatora]! Nie zawieraja umow jakichkolwiek nawet przez 4 mc! Kaza pracowac na czarno pozniej z wielka laska i po dopowiednim wyblaganiu mozna wywalczyc umowe zlecenie. Placa niewielka 1500 -1600. Najbardziej zal mi dziewczyn kore daja sie nabierac na 3 dni probne... Co jest nieodzowna praktyka tego miejsca! Nie dajcie sie oszukiwac! Kierowniczka nawet nie raczy sie przyjzec waszej pracy ba nawet niepojawi sie na dniach probnych tak wiec niczego sie nie dowiecie! Ucieklam bardzo szybko. Odradzam

Zostaw opinię o Małe Misie Żłobek nr 2 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małe Misie Żłobek nr 2