GutPR agencja PR

Wrocław

Opinie o GutPR agencja PR

Stażysta

Starałem się tam o staż. Rozmów kwalifikacyjnych przeszedłem kilka etapów, a na koniec nawet nie dostałem informacji, że jednak nie są zainteresowani. A warunki współpracy jakie zaproponowali później, czyli śmiesznie niskie wynagrodzenie i umowa o dzieło tak czy siak mnie nie interesowały. Może to i lepiej, że dostałem się gdzieś indziej

Miałam okazję pracować w GutPR przez naprawdę długi czas i zawsze będę ich miło wspominać. Bardzo fajny, zgrany zespół, świetna atmosfera pracy, mili i pomocni ludzie. Realizują bardzo różnorodne projekty, dlatego pracując tam można się naprawdę dużo nauczyć, zdobyć cenne doświadczenie i od podszewki zobaczyć czym jest profesjonalny PR. Potrafią wyszkolić dobrego specjalistę ds. PR od samego początku, z zupełnego amatora zrobić świetnego pracownika.

trudno

trudno sie do nich dostac na praktyki, ale jak juz się dostanie to jest to fajna firma, tylko jedna osoba psuje tam atmosfere

mary

jakaś porażka. czy tam w ogóle pracuje ktoś kompetentny czy zbiorowisko studentów-stażystów?maaaskara

Zostaw opinię o GutPR agencja PR - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GutPR agencja PR