Opinie o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 42C

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 42C

Tomasz

Raczej niedoszły klient jestem na początku współpracy i już widzę że to będzie katastrofa. zdecydowanie odradzam tą Firmę , klient tutaj nic nie znaczy , kontakt telefoniczny z pracownikiem jest niemożliwy nie ma takiej procedury , kontakt mailowy bardzo,bardzo słaby. To dziwna sytuacja jak Firma robi wszystko aby się z nią nie kontaktować , mam wrażenie że piszę z botem . JESZCZ RAZ ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ.

Bartłomiej Nowak
@Tomasz

Zgadzam się z Panem, ta firma to dramat we współpracy, na twardy dowód czekaliśmy rok czasu, za opóźnienie w spłacie NOT o miesiąc wysyłają detektywów którzy maja zabrać auto, nie polecam nikomu!

Aneczka

Jedyny rozwój na jaki można liczyć w tej firmie to rozwój zaburzeń psychicznych. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Stawka za jaką ledwo da się wyżyć. Tyle ile płacą we Wrocławiu w tej firmie nie wystarczyłoby nawet na życie mieszkając w małej wiosce. Nie mówiąc o jakimkolwiek najmie czy innych kosztach utrzymania w tak drogim mieście. Stawka kompletnie nie adekwatna do zadań ani do lokalizacji. Szefostwo to pomyłka. Niektórzy nie nadawaliby się nawet do skanowania dokumentów, a co dopiero zarządzania zespołem. Nawet po 5 latach zero szans na choćby drobny awans.

Kamil Nowy wpis

Ta firma to tragedia czekam miesiąc na dokumenty po wcześniejszym wykupie auta comiesięczne dni wiadomość ze zostały wysłane trwa to 26 dni konsultanci/ konsultantki chamskie Nigdy więcej

Tomasz

tom
@Tomasz

Kontakt utrudniony jak by robot odpowiadał . A robot przecież sie nie myli tylko klient który podpisał umowę leasingu

Bartłomiej Nowak Nowy wpis
@Tomasz

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Bartek Nowy wpis

Nie polecam, obsługa leasingu dramatyczna, twardy dowód rejestracyjny otrzymałem po roku!! 1 dzień spóźnienia i leaing przekazuje do twardej windykacji, wręcz nękania i wpisuje negatywny wpis do Bik i Big. Nie polecam nikomu.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
greg345

(usunięte przez administratora) KLIENTÓW, NIEDOZWOLONE ZAPISY W UMOWIE. (usunięte przez administratora) PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH.UWAGA!!! Poniżej odpowiedz na moje pytanie czy przy wcześniejszym wykupie rozliczenie rat następuje przy WIBOR obowiązującym przy zakupie pojazdu: W przypadku gdy złoży Pan wniosek o wcześniejszy wykup pojazdu będzie brana pod uwagę aktualna stawka WIBOR. Nie udzielamy informacji dotyczącej wysokości stawki WIBOR, ponieważ jest ona ogólnie dostępna i mogą Państwo sprawdzić jej wysokość na stronie GPW Benchmark https://gpwbenchmark.pl/dane-opoznione . Korzystamy z przysługującego nam prawa do jednostronnej zmiany wysokości rat leasingowych, na podstawie Ogólnych Warunków Umowy Leasingu [1]. W przywołanych postanowieniach OWUL nie mamy obowiązku wskazywania wysokości stopy bazowej i wysokości marży. Podstawa prawna: [1] OWUL § 5 ust. 17 lit. a) a oto i zapis w umowie: 17. Z zastrzeżeniem postanowień Załącznika nr 1 i 2 do OWUL, Finansujący ma prawo jednostronnej zmiany wysokości Rat leasingowych oraz innych opłat i należności, w tym wartości końcowej Przedmiotu leasingu, wynikających z Umowy Leasingu, w tym Opłaty leasingowej, w następujących przypadkach: a) w przypadku UL kalkulowanych na podstawie zmiennej Stopy bazowej – gdy zmianie ulegnie wysokość Stopy bazowej, która stanowi składową ceny Przedmiotu leasingu. Zmiana odbywa się w sposób opisany w punkcie 20 poniżej, pod warunkiem że: – Finansujący zweryfikuje wynagrodzenie w oparciu o stawkę danej Stopy Bazowej obowiązującą w dacie Aktywacji UL, – zmiana wysokości rat leasingowych w przypadku zmiany wysokości Stopy Bazowej dokonywana jest wyłącznie wedle wyboru Finansującego co oznacza, że Finansujący nie jest zobowiązany do dokonania zmiany, (usunięte przez administratora) NIUCZCIWE ZAPISY W UMOWIE. UWAZAJCIE PROSZĘ. ja już zostałem zrobiony w jajko

Pablo

Tragedia. Jako leasingodawca to tak zakręci, że dostaniesz leasing, ale później coś załatwić to olewają Cię z góry. Nie odpowiadają na pisma. Nie odpowiadają na reklamację. Wiec zakładka reklamacje to jest tak dla jaj.

ArKr

Nigdy więcej żadnego kontaktu z firmą (usunięte przez administratora) działają tylko i wyłącznie na swoją korzyść. W momencie podnoszenia stóp procentowych prze RPP owa firma w błyskawicznym tempie podnosi raty leasingowe!!! szkoda tylko, że taka sytuacja nie ma miejsca w momencie obniżki stóp procentowych. Raty leasingowe pozostają na niezmienionym poziomie tłumacząc się wewnętrznymi ustaleniami firmy!!!

Czy pracownicy Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Aneczka

Gosia

Przestrzegam wszystkich z dalek od tego banku . Brak kompetencji, ciężko z nimi coś załatwić ,tylko na ich warunkach nie odpowiadają na pisma, chcą wyciągnąć pieniądze , jeszcze takiego banku nie widziałam . Trzymajcie się od nich z daleka dlaczego oni jeszcze są na rynku

Sylwester

Brak komunikacji i staranności wykonywaniu zapisów umownych. Spychologia. Nie polecam.

@Sylwester

jeśli faktycznie występuje tu jakaś spychologia to w czym ona na Twoje oko miałaby się przejawiać?

leasingobiorca
@Katarzyna

Szanowna p. Kasiu potwierdzam wszystkie opinie powyżej. Bezduszna firma która żeruje na uczciwych leasingobiorcach. Spychologia na zasadzie plac i płacz za tzw. dodatkowe opłaty z tytułu OC czy wpłat w terminie za tzw NO narzucanie procedur końcowych by wykupić pojazd już zapłacony opłacony itp itd. Nigdy ale to nigdy nie polecę nie polecam tego leasingodawcy.. kruczki paragrafy daty a chciałem brać kolejny pojazd w tej firmie a polasiliscie się na koszty obsługi paru setek śmieszne groteskowo zabawne

MP
@leasingobiorca

Żałuję, że nie zobaczyłam opinii o leasingu wcześniej. Aby wyjaśnić sprawę rozmawia się z pracownikami, którzy zachowują się jak boty ( chyba że są to boty). Na zadane pytania odpowiadają tak, nie , niewiem, bez emocji i podejścia do klienta. Miałam już kilka leasingow a po kolejny nie wrócę napewno do Santandera.

@MP

Zupełnie mnie to nie dziwi, miałem w październiku drobną szkodę spowodowaną przez pojazd ubezpieczony w Warcie (całkiem miła firma zresztą), Warta robiła co mogła przy pełnej "olewce" ze strony tych olewaczy. w sumie całe to obsrywantes trwało do marca! A był to drobiazg! Dodatkowo, ta banda wyłudzaczy podsuwa do podpisu formularze obarczające leasingobiorcę pełną odpowiedzialnością ZA WSZYSTKO!

Katarzyna

Witam. Prawda to z tą pracą bez wynagrodzenia? Rzuciły mi się w oczy takie komentarze, zresztą nie bez powodu, bo nikt nie chce za darmo pracować. Jeśli są jakieś kłopoty z wypłacalnością, to chciałabym wiedzieć.

PafSon
@Katarzyna

Nie ma i nigdy nie było.

Przestrzegam jakiejkolwiek współpracy z tą pseudo firmą osoby (leasingobiorców jak i pracowników). Kadra "wykwalifikowanych kierowników" piję kawki i klepie się po ramieniu za wykonaną pracę przez swoich pracowników. Niekompetencja na każdym kroku przez osoby zarządzające firmą, które nawet nie potrafią obsługiwać podstawowych programów do optymalizacji pracy... Pewnie drogi kierowniku teraz czytasz i zastanawiasz się co to optymalizacja? To nie jest zawijanie sreberek przez świstaka. Awans dostają osoby, które wykazują się kompetencjami których nawet nie można zapisać w CV. Zanim ruszy rekrutacja wewnetrzna i zewnętrza na wolne stanowisko mają juz chętnego kandydata. Dosyć niekonwencjonalne metody...

bodziopl

Szkoda, że nie przeczytałem tego przed podjęciem współpracy z tą "firmą"!

@bodziopl

Ale podczas już tej całej współpracy na własnej skórze zauważasz te wszystkie aspekty czy dopiero sugerujesz się różnymi opiniami? Jak to wygląda Twojej aktualnej perspektywy?

Nie polecam

Stawka głodowa, podwyżki takie żeby tylko z najniższą krajową się nie zrównać a i tak niewiele brakuje. Nagrody tylko dla swoich, a niekoniecznie dla zasłużonych. Z awansami tak samo. Można stawać na głowie ale nikt tego nie doceni. Ciągle pretensje. Ciągle coś nie działa. Klienci nie mogą się dodzwonić a jak już im się uda to z pretensjami. I wcale im się nie dziwię! Za wszystkich się trzeba tłumaczyć a nic nie możesz sam zrobić. Nie polecam pracy w tej firmie, bo ile można czekać aż ktoś się w końcu obudzi i zrobi coś z tym burdelem.

Zyś
@Nie polecam

Porządek z tym burdelem ostatecznie się zrobi sam, klientów będzie mniej i mniej i mniej!

@Zyś

Bo niestety jestem klientem tej " firmy", i zamierzam zrobić im sprawę w sądzie, co ciekawe; karną!

Wiecie może, czy w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Kamila

Po co na staż. Żadnego doświadczenia nie zdobędziesz. Dadzą ci lepszą propozycję, pracę bez wynagrodzenia xd W tej firmie tylko nieudacznicy pracują :)

@Kamila

I każdego byłego pracownika też masz za nieudacznika? :/ No to jak taki staż tu niby wygląda, że niby na doświadczenie nie ma co liczyć? Czyli można odpękać nic nie robiąc?

Krzysztof Nowicki Wrocław

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) doskonale zaplanowana pajęczyna na naiwnego klienta. Celowo opóźniają wykonanie dyspozycji , aby wystawić wezwania i wziąć za to po 80 zł. Słone opłaty za każdy wystawiony papierek. (usunięte przez administratora) na proponowanych , własnych ubezpieczeniach. Bo jak nazwać polisę droższą o 50% od dowolnej innej na wolnym rynku. Cesja leasingu to prawie pół roku czekania na finalizację. Nie polecam i radze brać leasing w innym miejscu, nawet drożej. Chyba , że ktoś lubi ciągłą walkę , wysłuchiwanie muzyczki w oczekiwaniu na połączenie z infolinią i przykre uczycie wpuszczonego w sidła (usunięte przez administratora)

Gabriela
@Krzysztof Nowicki Wrocław

Może po prostu mają z mało rak do pracy, stąd te opóźnienia? Czy raczej nie ma szans? :P

Katarzyna

Czyli u Ciebie to jak to tak właściwie z tym było?

Jj

Umowa zlecenie i stawka jak za zamiatanie ulic. Zero wdrożenia, nikt nic nie wie, osoba która cię "szkoli" chyba robi to za karę. Słaba atmosfera, przestarzałe programy, no nie ma nic dobrego co można powiedzieć.najlepiej żeby robić darmowe nadgodziny ale nawet za to się nie usłyszy choćby dziękuje. Chore praktyki, chore środowisko, chore towarzystwo. Nie polecam.

Babel
@Jj

Nic się nie zmieniło! Nadal ta sama hołota. Polecam rekrutację do działu uruchomień, tam zadbają o was.

Danuta
@Babel

O, a jak tam dbają o pracowników? Zdradzisz coś wiecej?

kjklijentka

(usunięte przez administratora) za to ze zadzwonia do ciebie chca kase a nie bylo zadnego telefonu banda (usunięte przez administratora)

zyś

"Firma" w sposób nieuprawniony przekazuje moje dane osobowe przypadkowym osobom, zamierzam wystąpić ze skargą do RODO i do sądu o odszkodowanie (niemałe). Cytat z dobrego Wojaka Szwejka jest tu chyba najtrafniejszy: "Nachalne są te(usunięte przez administratora)i bezczelne"

@zyś

Bo myślę tak samo!

Ras

Najgorsza firma z jaka kiedy kolwiek współpracowała moja firma! Nigdy więcej nie podejmie współpracy! Odradzam wszystkim!!

zyś
@Ras

Pełna zgoda: "Nachalne są (usunięte przez administratora) i bezczelne (ze Szwejka)

@Ras

Mam podobną opinię, to banda chciwych bezczelnych (usunięte przez administratora)! Udostępniają dane osobowe obcym podmiotom, żądają za to jeszcze opłat! Dziwnym trafem chwilę po tym jak nasłali na mnie pieski z windykacji (NIE ZALEGAM ANI ZŁOTÓWKI Z NALEŻNYCH RAT), dostaję także telefony z kilku firm "konsolidujących" długi! Problem w tym, że nie mam długów! i mogę w każdej chwili wpłacić tym ciecio całą pozostałą kwotę! Tylko.muszę wytrzymać z gn...mi do września (2 lata),zresztą pewnie wcześniej podam ich do sądu. Aha, nikt NIE MUSI rozmawiać z żadną firmą windykacyjną! (za rzekomy dług 80 zł!, przy racie prawie 2000 zł) :) . NIGDY WIĘCEJ LEASINGU W TEJ (usunięte przez administratora) FIRMIE!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.