Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Opinie o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Natalia

Dawno już nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Santander Consumer Multirent - czas to zmienić! Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy mógłby napisać coś na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle podobnych firm z branży?

andzi

co prawda nie mam u nich konta ale za to znam kilka osób które tam pracowały, podobno są niezłe prowizje i fajne benefity, a wiadomo że to w bankowości na tą skalę jest możliwe. ale to było jakiś czas temu, ciekawe jak teraz

Znasz dobrze firmę Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.