Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Adres: Strzegomska 42C, 53-611 Warszawa

NIP: 5222857117 KRS: 0000286383

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Opinie o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Natalia

@Bumbumrikitiki, wątek nie służy do dodawania opinii na temat jakości obsługi klienta przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.. Uwagi dotyczące jakości pracy poszczególnych działów należy zgłaszać do nadzorujących je jednostek, lub instytucji zewnętrznych monitorujących ich pracę. Forum służy wypowiadaniu opinii na temat pracodawców.

Lidka
@Natalia 11.12.2018 18:56

Jakie obowiązki ma młodszy specjalista ds. obsługi faktoringu i pożyczek? Widziałam to ogłoszenie i mnie zaciekawiło, ale nie wiem, czy mam szanse na to stanowisko. Potrzebne jest rozległe doświadczenie?

Bumbumrikitiki
Zweryfikowany użytkownik

Witam, Piszę o swoim doświadczeniu z Santander Consumet Multirent. Wszystko było w porządku do momentu gdy płaciłem raty i nic od nich nie chciałem. Kiedy 11.10.2018 roku mój samochód został uszkodzony przez kierowcę pod wpływem alkoholu nie sądziłem że to będzie tak strasznie ciężka sprawa. 12.11.2018 zgłosiłem szkodę na infolinii. Myślę ok 3 może 4 dni i odezwie się rzeczoznawca. Haha. Byłem strasznie naiwny. Mamy 25.11.2018 i uwaga... nie mam jeszcze wyceny szkody. Dzwonie do Santander Multirent i słyszę ciągle to samo. Czyli nic. Piszę e-maile i nie otrzymuję odpowiedzi. Mam działalność, którą muszę zamknąć. 1,5 miesiąca bez samochodu, zniszczyło moją firmę. Santander nawet na emaila nie może odpisać. Złodzieje, płać i o nic nie proś. Santander Multirent uważajcie!!! Moje sugestie dla Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.: Witam, Piszę o swoim doświadczeniu z Santander Consumet Multirent. Wszystko było w porządku do momentu gdy płaciłem raty i nic od nich nie chciałem. Kiedy 11.10.2018 roku mój samochód został uszkodzony przez kierowcę pod wpływem alkoholu nie sądziłem że to będzie tak strasznie ciężka sprawa. 12.11.2018 zgłosiłem szkodę na infolinii. Myślę ok 3 może 4 dni i odezwie się rzeczoznawca. Haha. Byłem strasznie naiwny. Mamy 25.11.2018 i uwaga... nie mam jeszcze wyceny szkody. Dzwonie do Santander Multirent i słyszę ciągle to samo. Czyli nic. Piszę e-maile i nie otrzymuję odpowiedzi. Mam działalność, którą muszę zamknąć. 1,5 miesiąca bez samochodu, zniszczyło moją firmę. Santander nawet na emaila nie może odpisać. Złodzieje, płać i o nic nie proś. Santander Multirent uważajcie!!!

Natalia

Dawno już nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Santander Consumer Multirent - czas to zmienić! Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy mógłby napisać coś na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle podobnych firm z branży?

andzi

co prawda nie mam u nich konta ale za to znam kilka osób które tam pracowały, podobno są niezłe prowizje i fajne benefity, a wiadomo że to w bankowości na tą skalę jest możliwe. ale to było jakiś czas temu, ciekawe jak teraz

Znasz dobrze firmę Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.