Grupa E-Tower Nieruchomości
counter
3 5 8 5 1
Magda Nowy wpis

Uważacie ze w firmie można uzyskać duże doświadczenie ?

Rick Nowy wpis

Fajni ludzie, fajne szefostwo. Duża wiedza i doświadczenie co przekłada się na dużą liczbę transakcji, a w konsekwencji wynagrodzenie

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Grupa E-Tower Nieruchomości? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ruda1955@interia.pl Nowy wpis

od 2 lat mam do sprzedania domek w górach na razie bez rezultatu ,nie miałam żadnej oferty ze strony biura ,wiem że domów jest setki ale ani jednego zainteresowania ,obok domek sprzedano w oxl ,po kilku miesiącach za dobrą cenę ??? Jeżeli ktoś zajdzie kupca płacę 10.000 nieruchomość cena wystawiona 235.000 do negocjacji

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

noszony

Pewnie, że jak mają doświadczenie to inaczej podejmuje się z nimi współpracę, ale czy zarobki są tutaj niezłe?

Sławek

Polecam. Szefostwo to prawdziwi fachowcy. Skuteczni i znający się na tym co robią. Warunki pracy OK. No niestety w biurach wynagrodzenie jest prowizyjne, ale jak firma wspomaga pracowników to można zarobić. Odszedłem do innej branży, ale tego pracodawcę zawsze będę miło wspominał

Ania

Fajna atmosfera. Luźne szefostwo. Warunki finansowe OK, a mam porównanie z innymi biurami nieruchomości. I sporo się można nauczyć, bo mają (usunięte przez moderatora) wiedzę!

Firma nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych wobec swoich pracowników. Jest to nieuczciwe bo warunki, na które przystajesz na rozmowie wstępnej czyli zwrot kosztów paliwa, telefon komórkowy i 30% od transakcji sugerują, że jeżeli nie zarobisz to przynajmniej nie będziesz do tego interesu dokładał (chociaż amortyzacja samochodu też kosztuje!) a tak nie jest. Jeździsz za swoje, dzwonisz za swoje lub po miesiącu dokładasz do telefonu bo masz limit a jak zrobisz transakcję to owszem otrzymasz 30%, które pokrywają Ci koszty wydane na paliwo, amortyzację samochodu, bilety parkingowe, doładowania telefonu i okazuje się, że wychodzisz na zero albo trochę do przodu. Kiedy się zorientujesz co jest grane, na twoim koncie jest już całkiem pokaźna baza nieruchomości i co wtedy masz wybór albo odchodzisz z niczym albo ciągniesz to dalej z nadzieją, że wkrótce zrobisz jakąś transakcję i przynajmniej wyjdziesz na swoje. Reasumując rzeczywiste warunki płacy w tej firmie to 30% od transakcji i doładowanie telefonu za niezbyt wysoką kwotę i tyle. Ludzie odchodzą a baza nieruchomości w firmie wciąż rośnie naprawdę tanim kosztem! Atmosfera ok. Pracują tam naprawdę fajni ludzie. Ale nie dla atmosfery człowiek pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa E-Tower Nieruchomości - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa E-Tower Nieruchomości