Opinie o Praxis (Zakończona działalność) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Praxis (Zakończona działalność). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Praxis (Zakończona działalność) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praxis (Zakończona działalność) w Warszawa

do anonima: i tu się mylisz, płacą marnie, premie w (usunięte przez administratora) uznaniowe niestety, mają pozakładane sprawy w sądzie z byłymi pracowikami, (usunięte przez administratora) jest koles, który nie wspomaga w żaden sposób handlu, prezeska (usunięte przez administratora) żadnej sciezki kariery , ew. tylko dla kuzynów i zaprzyjaźniony

Słowa kojarzące się z Praxis (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Praxis: Najbardziej nie podobało mi się w Praxis:

Praxis to solidna firma w której moja firma zaopatruje się w materiały eksploatacyjne. Nie znam warunków jakie tam panują ale z tego co wiem, ekipa nie zmienia się także podejrzewam że nie jest tam najgorzej.

• Jak się pracuje w Praxis (Zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Praxis (Zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Praxis (Zakończona działalność)?

Praxis (Zakończona działalność)