CBRE Sp z o.o.

Opinie o CBRE Sp z o.o.

Czarek

Słyszałem, że CBRE ma opinię dobrego pracodawcy. Czy ktoś może cos podpowiedzieć nowemu chętnemu do pracy?

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w CBRE Sp z o.o. zachęcam do zapoznania się z wywiadem jakiego udzieliły dla gowork.pl przedstawicielki firmy. Znajdziecie go klikając w zakładkę wywiad lub w poniższy link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,899146,wywiad-joanna-mroczek-natalia-wenzlawska

bu

Znajomość angielskiego nie jest dużym wymogiem, a wypłata jaka?

Ty również masz wpływ na rynek pracy. Dodawaj komentarze o firmie CBRE Sp z o.o. na naszym forum i pomagaj innym w karierze.

Zostaw opinię o CBRE Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBRE Sp z o.o.