Opinie o Carrefour Polska w Wrocław Żegiestowska 1

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Wrocław Żegiestowska 1

jestem klientka tego sklepu(w borku) bo blisko mieszkam ..... podziwiam dziewczyny kasjerki i bardzo im wspolczuje waszej kolezzenki w balej koszulce w kreconeych wlosach , badzo nie mila i nie sympatyczna osoba ... wspolczuje wam i to bardzo

banzai

Sama praca ok, ale niektore menedzerki i dyrektor porazka. Traktowanie ludzi jak smieci, obrazanie, zero pomocy i glupie dyskusje. Brak ludzi, za to mnostwo roboty i wymagania z kosmosu, bo przeciez sam wszystko masz ogarnac a menedzera nie obchodzi ze nie ma kim pracowac Nigdy wiecej tam nie wroce. Pieniadze slabe, atmosfera tragiczna, ludzie uciekaja. Nawet pracownicy z firm zewnetrznych mowia ze nigdy wiecej do carrefoura Borek nie wroci, czesc odchodzi w trakcie umowy. Odradzam wszystkim.

Agnieszka

Koniecznie zapoznajcie się z ofertami pracy Carrefour Polska! Znajdziecie je na stronie firmy, pod linkiem https://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce%2Fcarrefour-polska-sp-z-o.o.%2C88%2Fpraca

Pracowalam na Borku od poczatku tego sklepu czyli od 1999r i wszystko co sie pisza o tym sklepie a szczegolnie Dyrektorze to prawda.Zero szacunku dla pracownikow jak i kadry kierowniczej. Podwyzek praktycznie nie bylo,wszystkie wizytacje to wyciskanie z pracownikow ostatnie sily, szantazowanie wrecz mobingowanie kadry a co najgorsze ten "dyrektor" to osoba ktora zarabia tyle kasy i na dodatek dostaje premie kosztem pracy ciezkiej ludzi i nie potrafi tego docenic .Falszywy i zaklamany nie dotrzymuje slowa.Jego wynik to jego premia a ludzi ma gdzies. Ludzi z dlugim stazem nie zwalnia tylko wykancza psychicznie zeby nie placic odprawy-ze mna tak zrobil.Wykonczyl psychicznie z Panem SM Ma....a i firma takich ludzi sobie ceni bo robia wyniki.Odradzam wszystkim pracy w tym sklepie.Szkodz Waszego zdrowia i niczego sie tam nie nauczycie no chyba ze nerwicy.Odradzam

Firma Carrefour Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Nieprzytomny

Pisze... kasuje... pisze kasuje.. i w końCu wynik ze jestem tam gdzie zaczynałem zdanie. Na tym kończy się plan harmonogramu takzwany "face to face" cykcyka

ok

W sumie nie jest tak źle @kleo, bo zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera jest w porządku, ale jakie dają tutaj benefity? Pewnie socjale są.

Klient 1

Co do pracy w tym bajzlu to brak slow. ludzi to chyba biora z lapanki ktore nie mysla co i nie chce im sie robic na (usunięte przez administratora) wszystko robia a klientow traktuja jak pleps ktory zmusza ich do roboty. Poprostu powini to zamknac albo wymienic ludzi na bardziej myslacych.

jolka

UWAGA!!!carrefour Wrocław ul.Graniczna ostrzeżenia dla nowych pracowników tam działa MOBBING inaczej terror psychiczny gdy podniesie się głos i za dużo się mówi to p.tereska cytuje słowa zadzwonię po policję i mnie skują w kajdanki i wyprowadzą z carrefoura . Nie dajcie się . pozdrawiam

hala

dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy w carrefourze na granicznej we Wrocławiu przez agencje pracy. Tragedia co oni robią z ludzi , pracownicy ok ale kadra ,to baby niewykształcone i znęcają się na ludzmi , po prostu szukają zaczepki nie chcą mądrzejszych i ładniejszych , ta jedna niby p.Tereska szukała zaczepki gdy podniosłam głos zadzwoniła po ochronę i powiedziała że zadzwoni na policje i mnie skują w kajdanki , nadmieniam że mam prawie 59 lat. zero szacunku,niech sama zap.....la na kasie

pracowinik

carrefour borek - masakra . Mnóstwo pracy za marne pieniądze, kierownik patrzy tylko na czas i szybciej szybciej. Dyrektor ... potrafi urządzić awanturę na cały sklep, traktują gorzej niż psa, zatrudnienie przez GTS - masakra. Koordynator nic nie umie, z niczym nie daje rady. carrefour graniczna - dyrektor wporządku, kierownik ok. Zatrudnienie przez GTS - tragedia. Koordynator nie ma zielonego pojęcia jak zarządzać ludźmi. Pracownicy ok ale dziwne że ktoś pracuje za takie grosze. osoba ucząca się 7,5zł osoba na zusie 6,4zł parcy kupa i wypłata wielka kupa.

Winczo

Praca przez agnecje zawsze jest mniej płatna, bo jakiś grosz idzie właśnie dla tej ów agencji, nie wydaje mi się jednak żeby można było podjąć się pracy w Carrefour Polska pomijając właśnie ów agencje. Tak duże sieci sklepów po prostu nie mają czasu bawić się w prowadzenie rekrutacji i zajmowanie się tymi sprawami. Wiecie może jak jest z grafikami ? dopasują do planu zajęć ?

Ola

lepiej bezpośrednio się zatrudnić idę w pt na rozmowę na dział słodycze , dam znać ile zaproponowali. Jadę z czystej ciekawości.

anka

Powie mi ktos,cos o niejakiej agencji Marlin co zatrudnia?

grażka

jeżeli chodzi o carrefour i pracę tutaj to zależy o jakie stanowisko oczywiście pytasz. Jeśli jakieś w centrali to wydaje mi się , że warto bo jakby nie było jest to jeden z największych marketów w Polsce i w Europie. Chociaż pewnie jak wszystkim, tak też i Tobie chodzi o pracę na sklepie, a to już trochę inna bajka...

Pracownik Borek

W Borku są fajni pracownicy...spoko ludzie...ale na tym koniec. Dyrektor zachowuje się jakby ten sklep to były jego prywatne SIMSy. Ochrona to takie łamagi ze telewizor by dało rade stamtąd wynieść i nikt by się nie kapnął...a kierownicy to banda ignorantów i karierowiczów....nie polacam nikomu przy zdrowych zmysłach żeby tam pracował....ja niedługo stamtąd uciekam i nigdy tam nie wejdę...pięniądze płaca słabe a roboty nakładaja ze się nigdy nie wyrobisz, i jeszcze potem Ci z premii potraca ze nie wykonannie pracy...NAJGORSZY PRACODAWCA ŚWIATA

krystian
@Pracownik Borek

Gajosową na Sybir niech tam sobie rządzi

zgadzam sie z opinią,koszmarnie w tym carf....nie polecam ..poprzedni dyrektor był LEPSZY I BYŁA INNA ATMOSFERA A TERAZ??????????????PRACA W STRESIE NAWET GORZEJ...

la

zgadzam sie okropne miejsce,i traktowanie pracowników....szkoda słów

robert fraszczak
@la

Wiem kolego co mówisz byłem w Carffourze na Granicznej i tam Gajosowa myśli że może wszystkimi pomiatać a sama nic nie robi jestem klientem i często widze jak oni traktują pracowników takich tylko do klatki i napisać nie karmić

NIE POLECAM PRACY W CAREFOUR BOREK ,OKROPNIE TRAKTUJĄ,NIE MIŁO SIE PRACUJE...PRZYDAŁA BY SIE TAM INSPEKCJA PRACY A NIE WSPOMNE JUZ O SANEPIDZIE SYF I KIŁA

kaska

przyznaje jest bardzo fajnie

moje stanowsiko - dział mięso, wędliny,sery praca jest ciężka, wynagrodzenie średnie, ale bywa gorzej ;) ale wszystkie minusy wynagradza świetna kadra kierownicza i super atmosfera :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Carrefour Polska