Surima

Wrocław

Opinie o Surima

ok

czy zapewniają, czy nie, ja bym się tutaj chętnie zatrudnił

klient

Żeby oceniać kosmetyki trzeba się na nich znać, albo trochę poczytać, każdy kosmetyk jest sprowadzony z hiszpani lub włoch. W każdej firmie przedstawiciel musi poszukiwać klientów, to jest logiczne, a jeżeli chodzi o samochód to każdy pracownikfirmy jeździ firmowym samochodem, nie dostanie pracy z powodu slabych osiągnięć w innych branżach nie oznacza że to firma jest zła.

Simulacrum222

Podejrzewałam dokładnie, że tak może wyglądać współpraca, to rodzinna i [usunięte przez moderatora] firemka ,,typu kogucik" porażka...

naiwna

Ta Firma Jest okropna nikomu jej nie polecam , tak na wstępie oferują samochód , laptop , umowę o pracę a w gruncie rzeczy nie odprowadzaja składek jak potem sie człowiek dowiaduje . Wymagają od człowieka by robić im obroty a kosmetyki sa bardzo drogie w porównywaniu do innych firm o cokolwiek człowiek po prosi to musi czekać wieczność .Obiecują ludziom góry a potem i tak daja kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY A BROŃ BOŻE PRACY W NIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toiowo

Niestety jest to prawda też niestety usłyszałam to samo.. własne auto... a w ogłoszeniu piszą, że auto, tel i laptop.. już samo to, że piszą i mówią co innego źle o nich świadczy... a do tego, co to za przedstawiciel z własnym autem....Jednym słowem porażka. zgadzam się z przedmówcą!

przychylny informator

PORAŻKA!!! NIE POLECAM!!! W OGŁOSZENIU O PRACE WSZYSTKO ŁADNIE PIĘKNIE ...SAMOCHÓD, TEL. , KOMPUTER ... A NA ROZMOWIE PANI PYTA O MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z WŁASNEGO SAMOCHODU!!! OGÓLNIE WYGLĄDA TO NA MAŁĄ RODZINNĄ FIRMĘ SPROWADZAJĄCĄ Z CHIN JAKIEŚ KOSMETYKI . OGÓLNIE SZUKAJĄ JELENIA KTÓRY STWORZY IM BAZĘ KLIENTÓW KTÓREJ NAWET NIE POSIADAJĄ!!!

Zostaw opinię o Surima - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Surima