Espotel Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Espotel Poland Sp. z o.o.

anon

ktoś może mi wyjaśnić dlaczego wszystkie niepochlebne opinie zostały usunięte przez admina ? Czy były aż takie skrajne ? Czy łamały regulamin? Widać że coś się działo.

Bo tak jest wygodniej :)
@anon 27.02.2013 16:54

tyle w temacie

test_comment

comment

Agata

Oprócz praktyk firma ma bogatą listę ofert pracy we Wrocławiu: https://candidate.hr-manager.net/vacancies/list.aspx?customer=etteplan&departmentid=18961 Ktoś będzie z Was aplikował? Ponadto zachęcam do zaglądania na facebooka firmy Espotel Poland, bo właśnie tam widzę najwięcej aktualności.

Agata

Aktualnie firma Espotel Poland Sp. z o.o. oferuje bardzo fajny program prkatyk dla studentów, którym oferuje mentora, realizację konkretnego zadania projektowego, pracę w zespole profesjonalistów. Zyskuje się DOŚWIADCZENIE , KNOW-HOW i DOBRY START ZAWODOWY. Myślę, że to atrakcyjna oferta szczególnie, że jest okres wakacji i studenci szukają pracy. Ktoś się zgłasza?

designer

Cześć, jak za pracą dla konstruktorów mechaników w tej firmie? Ciekawe projekty? pozdr

kto

Najważniejsze jest to, że taki Business Development Manager - Embedded Systems / Electronics może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie. Premie się rzeczywiście pojawiają tutaj dla każdego pracownika.

arr

jako pracownik firmy Espotel - informuję, że podwyzki płac są co roku, w zależności od oceny pracownika. dodatkowo częstą praktyką są nagrody finansowe w przypadku niecodziennych zasług lub całokształtu.

maciek

a ja nawet tego ogłoszenia o Administration / HR, nie widzę... a wydaje mi się, że jest to kluczowe stanowisko jeśli chodzi o rekrutację na inne i kolejne stanowiska.. nie wiem czy jest to prawda, ale plotki mówią coś o tym, że firma ma juz problemy finansowowe i nie wiem co o tym myśleć, istnij jeszcze?

garry

Jedyne ogłoszenie jakie znalazłem do Espotel'a to Trainee in Administration / HR, także nie wiem gdzie jest ta cała reszta ogłoszeń o których piszecie.

ala

widzialam ze szukaja stazysty do HRu, myslicei ze warto sprobowac w Espotel? chodzi mi glownie o warunki rozwojowe, atmosfere pracy i rotacje w firmie. dzieki!

informatyk

a jakich konkretnie informatykow poszukuja w espotelu. jestem swiezo po studiach i chcialbym tam sie zalapac :)

Him

Na moje oko to raczej zależy od tego jakie mają kontrakty z firmami zewnętrznymi. Bo to prawda co mówisz, że PEWNIE nie stoją z kasą tak źle, ale trzeba mieć 100% pewności.

amame

Witam Jak z zarobkami? Oczywiście nie chce wiedzieć dokładnie, bo pewnie to już zależy od wynegocjowania konkretnej kwoty. Ale czy np. 3500zł netto jest realne?

abc

Może ktoś powiedzieć cos konkretnego? Co z tymi negatywnymi opiniami? Czy na rozmowie są jakieś głupie psychologiczne pytania? Robota jest jakoś poukładana czy jest chaos i wyścig żeby zmieścić sie w terminach? Interesuje mnie stanowisko testowca/designera

linux

Pensje są bardzo elastyczne: adekwatne do umiejętności. A do tego atrakcyjne premie :)

jinks

Na początek jest umowa o prace na 3 miesiące a jeśli wszystko jest OK to przechodzi w umowę na czas nieokreślony :) Jak ktoś szuka stabilnego pracodawcy, polecam!

Jak tam obecnie wyglada praca? Czy firma zatrudnia tylko na umowe o prace, czy sa tez mozliwe inne formy wspolpracy? - obecnie pracuje juz w pewnej firmie z ktorej nie chialbym rezygnowac. Czy projekty wykonuje sie na miejscu w calosci czy przypomina to takie powiedzmy biuro podruzy lub call center?

mystery

Dokladnie:)

Znaczy sie klasyczny outsourcing :)

Balzak

3 stopniowa rekrutacja wcale nie jest taka straszna, mnie sie udalo przez nia przejsc z sukcesem - zaczynam za miesiac. A wiadomo przeciez doskonale, ze osobom ktorym ta sztuka sie nie udala, beda wieszac psy mowiac jacy to oni sa wspaniali. Od wyslania CV do podpisania umowy 3 tygodnie.

Aspirant

Od znajomego z KMEiFu ktory tam juz pracuje slyszalem, ze robia rozne ciekawe projekty no i atmosfera jest spoko, tylko faktycznie ciezko sie tam dostac. A co wiecej, czytajac ponizsze posty widac ze juz kilka osob odrzucili. Dlatego jestem ciekawy czy nadal szukaja i zatrudniaja?

norbi

Może będzie lepiej jak przeczytasz wcześniejsze posty ludzi, którzy przechodzili proces rekrutacji ( usunięte przez administratora )Ja dokładnie znam to z autopsji. W ten sam sposób zostałem potraktowany jak mój przedmówca. Mam nadzieje,że pisząc to oszczędzamy czas przyszłym zainteresowanym. Choć do nich decyzja należy. Raczej nie chodzi tu o konkurencje.

Powiedzmy ze Marcin

No ja tez mialem przykry kontakt - w miarę normalne 2 etapy rekrutacji, w miare ok - przeciez nikt nie spyta wprost czy dobrze poszlo, to sie wie i czuje. No i kolejny etap to imho takze odpowiedz ze poprzedni byl ok. Pierwszy - test języka. Drugi - test języka i umiejętności, info co umiesz, w czym się orientujesz, jakiś prosty problem do rozwiązania, programowanie za pomocą papieru i ołówka...ale ok. ( usunięte przez administratora )

a

Jak tam z robotą - robi się coś na miejscu (jest jakieś zaplecze techniczne?), czy praca polega na wiszeniu na słuchawce godając z innymi oddziałami? :)

LoL

Robicie projekty tylko dla( usunięte przez administratora )czy zdobyliscie jakiegos innego klienta:)??

Paul

Tak, właśnie. Szkoda na nich czasu, nie polecam.

Zostaw opinię o Espotel Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Espotel Poland Sp. z o.o.