Opinie o Sendit S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Sendit S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sendit S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sendit S.A. w Wrocław

Tytus Nowy wpis
Klient

Fatalne podejście do klienta. Naliczane są dodatkowe OGROMNE dopłaty za standardową, wymierzoną paczkę, bezproblemowo przyjętą w oddziale Poczty Polskiej. Wyjaśnienie sprawy kończy się na skierowaniu długu do firmy windykacyjnej która ściga Cię jak przestępcę. Czy tak traktuje się klienta? Paczka warta 15 zł do zapłaty 15 zł + doliczone 60 zł - (usunięte przez administratora) I NACIĄGANIE LUDZI !!!

Dominika Nowy wpis

Sendit S. A. to najtańsze przesyłki kurierskie dla e‑biznesu, ale i dla każdego. Dzięki firmie możemy odebrać przesyłkę w dogodnym miejscu. Zasługą strony internetowej jest ułatwienie i wprowadzenie jak nadać przesyłkę. Orientujecie się czy będą prowadzone rekrutacje, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Wiktoria Nowy wpis

@Magda a teraz pracujecie tylko zdalnie ?

Magda Nowy wpis

Fajna firma, w której pracują ciekawi i mądrzy ludzie. Zdecydowanie firma dla tych, którzy potrafią samodzielnie myśleć, organizować swoją pracę. Pracodawca dedykuje fundusze na szkolenia i książki dla Pracowników. Umożliwia również pracę zdalną. Liderzy obszarów pozostawiają szeroką możliwość podejmowania inicjatyw. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sendit S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw marketingu.
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Wrocław
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Zakłady Chemiczne “ZŁOTNIKI” Spółka Akcyjna
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
kasia

(usunięte przez administratora). Słaba atmosfera podszyta fałszywą przyjaźnią. Wytrzymałam krótko bo wolałabym już pracować w Biedrze niż w takich klimatach. Też nie polecam tego.pracodawcy.

Olek co nie wytrzymał kłamstw

Także NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) Jeśli nie masz skrupułów to polecam. W pierwszym miesiącu dostaniesz do zarobienia plan finansowy za pomocą fikcyjnych raportów i wystawianiem faktur za podobno niestandard lub gabaryt. Klienci maja płacić albo kierujesz sprawę do komornika. Jak Ci się uda to nawet szef nie poklepie Cie po ramieniu bo i tak będzie mu mało i w kolejnym miesiącu będziesz musiał wyłudzić od Klientów jeszcze więcej... porażka Dział marketingu? Głównie zajęty pisaniem dla firmy pochlebnych opinii lub wyszukiwaniu firm robiących czarny piar konkurencji. W marketingu liczy się tylko szybka reakcja na upierdliwych klientów. W internecie nie może być śladu że ktoś jest niezadowolony z usług firmy. Na jedna negatywna opinie musisz napisać 10 pochlebnych. Na Facebook szybko usuwać niepochlebne wpisy i blokować konta każdemu kto podniesie rękę na boska firmę...

Klient

Nie polecam ten firmy. Bałagan organizacyjny. (usunięte przez administratora) Klient wygoleniem się nie liczy dla nich. Tragedia!

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Sendit S.A. w mieście Wrocław? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Sendit S.A.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Sendit S.A. - Wrocław

Sendit S.A.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wagonowa 2B
    53-609 Wrocław
  • NIP: 7792428503 REGON: 360804366 KRS: 0000552519

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sendit S.A.