Opinie o Dask w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dask. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dask na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dask w Wrocław

Agnes

NIE POLECAM FIRMY. Pracowałam kilka lat temu. Atmosfera toksyczna, stres, umowa-śmieciówka, problem z wypłatą wynagrodzenia i umowy sporządzane na inne spółki. Myślę, że tą firmą powinien zainteresować się PIP. Pamiętam, że mieli problem z wypłaceniem mi wynagrodzenia, straszyłam sądem i wezwaniami przedsądowymi, finalnie w ratach wypłacili, ale użerałam się jakiś czas - pamiętam, że to było kilka stów (śmiech na sali), miałam minimalną stawkę i ówczesna Główna Księgowa (gruba blondyna) śmiała twierdzić, że umawiałyśmy się na niższe wynagrodzenie niż minimalna stawka. Boki zrywać. Nie polecam absolutnie. Wszystkim znajomym spedytorom (a jest ich trochę, rodzina też pracuje w branży TSL:)) zawsze ODRADZAM współpracę i polecam aby nie odpisywali im na transie, bo są niepewną opcją po prostu.

Sandra
@Agnes

Ja też miałam problem z otrzymaniem wypłaty w tej firmie. Nie polecam !

Czy firma na tę chwilę jest wypłacalna?

Co jaki czas w Dask można ubiegać się o podwyżkę?

Jacek Jakielaszek

Jestem pracownikiem firmy od sierpnia 2022 roku. Przyszedłem tu na pół roku biorąc sobie urlop bezpłatny z MPK gdzie pracowałem od 1999 r jako motorniczy. W chwili obecnej od 01.02.2023 jestem zatrudniony na umowę o prace w firmie DASK jako kierowca. Czytałem opinie i wypowiedzi ludzi którzy pracowali lub to słyszeli o tej firmie to i tamto. Ok, to może moje wrażenia: - Wypłata na czas. - Jeżeli potrzeba to możliwość zaliczki bez problemy. - Jesteś zmęczony i potrzebujesz odpocząć, zgłasza spedytorowi inbred problemu. - Potrzebujesz zjechać w określonym czasie, nie ma problemu. - Wszelkie sprawy z autem i jego serwisem bez problemowo. - Miałem okazje wraz z szefem odbyć trase z Pl do Ro a przybitym porozmawiać i wrażenia mega pozytywne. - Współpraca ze spedycją na plus (są czasami niedomowienia i lekkie zgrzyty ale gdzie ich nie ma????) Podsumowując: Jeżeli szukasz pracy gdzie głównym punktem motywującym dla Ciebie jest kasa to zawsze znajdziesz powód do narzekań, ważnym aspektem jest panująca atmosfera w miejscu pracy a pensja miłym dodatkiem☝️ Jeżeli uważasz, że kasa ponad wszystko to bądź pewnym-ą, że wstając do pracy już będziesz zniechęconym- ą Pozdrawiam wszystkich opiniujących i życzę sukcesów na drodze zawodowych wędrówek????

Kierowca Bombowca Nowy wpis
@Jacek Jakielaszek

Chłopie ty bredzisz... Ciulu oby takich jak ty było jak najmniej w TSL. No chyba że sam SzefoPaniWładca to pisał to ok. bajki dalej wstawiaj w życie. Wypad z Dziadtransami bo przez was porządne firmy padają.

Były kierowca Nowy wpis

Firma od kwietnia nie uregulowała zaległych pensji .Banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mających kierowców za "nic". (usunięte przez administratora) mających się za lepszych .Szkoda że pewien kierowca dziś obecny "prezes" zapomniał szybko o tym jak kiedyś sam jezdzil na Eu,a dziś bez skrupułów nie wypłaca pensji i jeszcze się z tego śmieje . Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora).

Agnes

Ilona
@Agnes

A co do wynagrodzenia to zgłosiłaś to gdzieś czy tylko straszyłaś? I czemu tak jak napisałaś jest toksyczna atmosfera? To wynika od strony pracowników, szefostwa czy czegoś innego?

Sandra Nowy wpis
@Agnes

Ja też miałam problem z otrzymaniem wypłaty w tej firmie. Nie polecam !

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dask się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dask? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Byłam na początku 2023 roku na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. kadr i plac. Na rozmowie dowiedziałam się, że zakres obowiązków obejmuje również pomoc głównej księgowej. Duży zakres obowiązków za minimalne wynagrodzenia wtedy coś w granicach 2 700,00 + 1 000,00 pod „stołem” Zrezygnowałam…

Czy firma na tę chwilę jest wypłacalna?

Czy zdarzają się nadgodziny w Dask?

Brak szkolenia dla nowych pracowników, którzy na wstępie deklarują że nie mają doświadczenia w pracy na busie. W ogłoszeniu o prace doświadczenie nie jest wymagane. Człowiek nigdy nie jeździł busem i nie ma możliwości jak w każdej normalnej pracy chociażby raz w krótszą trasę pojechać z doświadczonym kierowcą nie wiem choćby do pobliskiej miejscowości. Nie, bo szkoda kasy wiec masz pierwszy raz w życiu jechać busem i wyrzucają cie od razu np do Czech później Paryż i jeździsz po 9 h bez przerwy jak sie zatrzymasz na wc to telefon lub wiadomość czemu stoisz. Zero jakiegokolwiek przygotowania kierowców przed trasa , skoro zatrudniacie osoby bez doświadczenia to moze chociaz objaśnijcie podstawy, np ze sa zlecenia priorytetowe tzw paxy moze powinno sie o takich rzeczach mowic przed wyjebaniem kogos na pierwsza trase do Paryża !? Papiery z tacho ee tam ja nie wypełniałem , później mandat kolejne obciążenie ciebie , pozdrawiam dyspozytora Patryka totalny brak doświadczenia. Jeśli nie chcesz kontynuować współpracy nie chca ci wyplacic pieniędzy. (usunięte przez administratora) Zero służbowego telefonu , nawet nawigacje musisz miec swoja lub kuoic od nich za 500zl , zero kasy na jakieś wydatki , płyn do szyb, myjnia , pytali mnie czy mam zalozyc euro za autostrade i parking ! (usunięte przez administratora) Nie polecam! Chyba ze zamiast zarobic chcesz komuś dokładać do interesu.

Ktoś

Firma całkiem spoko, wynagrodzenia na czas, dokumenty w porządku, dbają o to, by wszystko były prawnie poprawnie. Atmosfera dobra, można się w wielu kwestiach ugadać

Łucja
@Ktoś

Super, że firma jest w porządku. Możesz dać znać ile wynosi wynagrodzenie? Będę wdzięczna. Są jakieś premie? Jak tak, to jak wygląda system premiowy?

No foto

Docelowo sprawdzalem opinie o firmie w ktorej pracuje aktualnie ,lecz nie omieszkałem wpisac DASK. Pracowałem w tej firmie 2020-2022 i ze zdumieniem przeczytalem te wszystkie negatywne opinie. Ja osobiscie nie doświadczyłem żadnych z w/w sytuacji ,nigdy rownież nie widzialem by ktos czekał przed biurem po kase. DASK płaci na czas 100% zarobionych pieniedzy. I placi tak jak jest w umowie "za każdy dzien w trasie" i tak jest. Wiec co do wyplacalnosci 10/10 ludzie ktorzy pisza te negatywne komentarze pomylili adresy to nie strzegomska 6 tylko firma transportowa gdzie pracuje kilkadziesiat osob. Po kilka lat i nie narzekają. W trasie nigdy mnie nie zostawili na lodzie a czasami naprawde sie działo :) kto ma wiedziec ten wie XD .Zawsze moglem liczyc na techniczne wsparcie spedytora o każdej porze. Co potrzebowałem niezbędnego do pracy to to mialem telefon pytanie decyzja reakcja i tyle. Nigdy nie uslyszalem slowa NIE. Bardzo ugodowy pracodawaca. Ja tam przyszedlem zadłużony i z wieloma problemami przez te dwa lata wszystko sobie pospłacałem i zakonczylem wspolprace bez problemowo i bez problemow z ktorymi przyszedlem wiec śmialo moge ta firme jedynie polecic. Ps.Pozdrawiam ekipe DASK ale tylko ludzi z ktorymi utrzymywalem kontakt reszty nie.

Franciszek

Ktoś napisał że dostał umowę z inną kwotą pensji i na inna firmę niż ta w której pracuje. Jak to jest możliwe? Było więcej takich przypadków czy to jakaś pomyłka?

Edyta
@Franciszek

Tak zgadza się, ja miałam taką umowę że rozmawiałam z firmą Dask, umowa była na inną firmę z Warszawy z kwotą 500zl brutto czyli ok 377zl netto do 5-tego każdego mca a do 15-tego otrzymywałam resztę kwoty Ok 2200zl netto ale ja byłam zadowolona kasa zawsze na czas, auto służbowe pod dom do dyspozycji więc nie było źle

Julia
@Edyta

A wiadomo czemu to takie podzielone jest? Co to zmienia?

Teresa

A za co konkretnie jest potrącane? Co w przypadku jak zauważy się to złe naliczenie dni pracy? Na jakiej umowie pracowałeś?

Małgorzata

W jaki sposób błędnie naliczano dni pracy? Co takiego robili, że tak się stało? Kto się pomylił? I czy to tak jednorazowo, czy jak?

Dorota

I to zlecenie na stałe bez szans na umowę o prace? Trochę lipa

aw

Witam, ktoś wie czy przyjmują kierowców z kat. C (solówka) ? Pozdrawiam

Edyta

Podjęłam pracę w firmie dask, tzn znalazłem ogłoszenie jako kierowca 2200 na rękę praca od pon do pt 8h umowa zlecenie. OK wzięłam tą robotę ogólnie praca fajna ale mam pytanko.. jeżdżę jako DASK ale umowa przyszła mi pocztą do podpisania z firmy Portana a nie dask. W dodatku w umowie jest kwota miesięczna 500zl brutto i że dostałam zupełnie inne auto niż to którym jeżdżę... może ktoś coś miał podobnego??

Edzi

Jestem kierowca w dask i wszystko ok Kasa 2200 na rękę praca 8h od pon do pt Auto służbowe. Więc nie rozumiem frustracji innych ludzi. 2200 to może nie jest szczyt waszych marzeń ale jeśli komuś pasuje i praca i kasa to jest ok. Z wolnym jak potrzebujesz to też nie ma problemu więc naprawdę czegoś tu nie rozumiem. Jeśli ktoś czyta mój komentarz a się wybiera do firmy pracować to szczerze polecam.

arunio

zenada lepiej isc do kasyna wtedy masz wieksze sanse na zarobienie pieniedzy.malo tego totalna ignorancja i brak profesjonalizmu.omijaj szerokim łukiem.

jaroslaw k

Jestem w tej firmie kierowcą, kasa zawsze na czas, z szefem idzie sie spokojnie dogadac, robota poukładana. Zatrudnienie na pdst umowy o prace... wiec nie kumam o co tam komus chodzi ze tylko na umowe zlecenie za 500zl... moze z pseudo kasa od rzadu koles pomylil przelew.

Agnieszka
@jaroslaw k

To świetnie! Ważne, że w Dask można liczyć na umowę o pracę - to daje pracownikowi poczucie stabilności. Ciekawa jeszcze jestem, co z dodatkami pozapłacowymi. Macie dostęp do jakichś?

olo61
@jaroslaw k

Jarek ty chyba piszesz na polecenie tego KNURA szefa. osobiscie go nie znam ale nie raz widzialem i slyszalem jak sie zachowuje , zycze powodzenia tym zatrudnionym co czesto stoja przed biurem zeby wyrwac swoja kase,

Jaroslaw k
@olo61

No widzis, czlowieku...nie znasz...slys,ales...ktos cos mowil... nie wiem z jakim knurem masz lub miales przyjemnosc... ja tam wole jednak kobiety... a z Danielem bez problemu sie mozna dogadac. No chyba ze ktos ma tylko postawe roszczeniowa... badz czlowiekiem to i dla ciebie ktos bedzie czlowuekiem. A jak sie jest (usunięte przez administratora) to nic dziwnego ze po chamsku cie traktuja.

Mania
@olo61

Olo61 tobie chyba chodzi o inną firmę. W Dasku żadna z tych rzeczy o których piszesz nie ma miejsca. Pracuję 6 m-cy i wszystko ok, kasa na czas, a grafik do uzgodnienia. Poza tym jak możesz kogoś nie znać, a jednocześnie mówić "że nie raz słyszałeś i widziałeś..."?

Anonimek0

Nie polceam Umowa 500 zl Praca ciagle na zleceniu Nie ma mozliwowci dostania umowy o prace L4 licza jako wolne (usunięte przez administratora) porazka

@Anonimek0

Witam, jest mozliowsc kontaktu z Panem, mam pytania dotyczace firmy, z gory dziekuje! :)

Mania
@Anonimek0

Pracuję pół roku i pomimo tego, że przechodziłam z innej firmy przed upływem miesiąca to od razu była podpisana umowa o pracę (skutkiem czego przez 4 dni byłam zatrudniona na dwóch umowach). Anonimowy wypisujesz nieprawdę.

Czy jest możliwość pracy w Dask na część etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o Dask - Wrocław

• Jak się pracuje w Dask?

Zobacz opinie na temat firmy Dask tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dask?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dask