Dask
counter
3 7 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy jest możliwość pracy w Dask na część etatu?

jaroslaw k

Jestem w tej firmie kierowcą, kasa zawsze na czas, z szefem idzie sie spokojnie dogadac, robota poukładana. Zatrudnienie na pdst umowy o prace... wiec nie kumam o co tam komus chodzi ze tylko na umowe zlecenie za 500zl... moze z pseudo kasa od rzadu koles pomylil przelew.

Agnieszka Nowy wpis
@jaroslaw k

To świetnie! Ważne, że w Dask można liczyć na umowę o pracę - to daje pracownikowi poczucie stabilności. Ciekawa jeszcze jestem, co z dodatkami pozapłacowymi. Macie dostęp do jakichś?

olo61 Nowy wpis
@jaroslaw k

Jarek ty chyba piszesz na polecenie tego KNURA szefa. osobiscie go nie znam ale nie raz widzialem i slyszalem jak sie zachowuje , zycze powodzenia tym zatrudnionym co czesto stoja przed biurem zeby wyrwac swoja kase,

Radek

Jak nastroje w firmie w czasach pandemii? Czy są możliwości pracy zdalnej, może coś podpowiecie?

jaroslaw k Nowy wpis
@Radek

tak radku, mozesz pracowac zdalnie, jezdzisz wtedy na ETS2 ale muszisz miec swoja kierownice.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Dask podczas okresu próbnego?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonimek0

Nie polceam Umowa 500 zl Praca ciagle na zleceniu Nie ma mozliwowci dostania umowy o prace L4 licza jako wolne (usunięte przez administratora) porazka

Marek
Klient
@Anonimek0

Witam, jest mozliowsc kontaktu z Panem, mam pytania dotyczace firmy, z gory dziekuje! :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 338 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Dask?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 485 dni.

Czy można liczyć w Dask na prywatną opiekę medyczną?

Andrzej

@grześ Zanim się kogoś oczerni to warto sprawdzić bo mam wrażenie, że nie miałeś kontraktu z firmą tylko tak hejtujesz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 587 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Dask obstawiają najmłodszymi stażem?

grześ

Nie polecam nikomu tej firmy JAKO PRACOWNIKOWI. W ogłoszeniu umowa blabla.. A jak dają papier to za pełny etat UMOWA NA ZLECENIE NA KWOTĘ 500ZŁ BRUTTO.BRAK L4. BRAK URLOPU. ZASTANÓW SIĘ DWA RAZY ZANIM PÓJDZIESZ TU DO PRACY.

adam

Nie no (usunięte przez administratora) ogloszenie dodali niedawno na olx, praca biurowa 1800zl, pelen etat, nic tylko brac

Gość

Chamstwo , chamstwo i jeszcze raz chamstwo ! Ta pseudo firma to jakaś patologia ! Nie mają kultury, szacunku , totalne dno !

Toku
@Gość

Jestem kierowcą w tej firmie od 2 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa, dobrze mi się tu pracuje, firma wypłacalna, kasa na czas i miła atmosfera

kierowca

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dask - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.