Handlopex S.A. Filia

Wrocław

Opinie o Handlopex S.A. Filia

kula

Jakie zarobki? Warto się starać tam o prace będąca osobą, który jest słabo odporna na stres?

Mik
użytkownik zarejestrowany

No tak, sprzedają opony, fajnie jest naprawdę polecam

taczka

Pcha sie robote do przodu ...

Robert

Czy kierownik we Wroclawiu jest do dogadania i czy wogole da siectam pracowac, jaka atmosfera tam panuje.

John71

Przyczepiles sie tylko do kwesti odpowedzialnosci, co tylko mnie utwierdza ze napisalem prawde.

normalny

Lipa, z tą odpowiedzialnością. Powinni przecież przepisać auto i telefon na Twoją właność - to by ułatwiło sprawę. Jedyny ich błąd polegał na tym, że chcieli Ci przedłużyć umowę, ja bym ją rozwiązał po miesiącu. (usunięte przez administratora)

katrin

Oczywiście poinformuję na forum w jaki sposób zastała załatwiona reklamacja przez dział reklamacji.Ja nie chcąc tracić zaufania w oczach mojego klienta zdecydowałem natychmist o zakupie nowej opony na mój koszt.Nie mogę sobie pozwolić na pozostawienie auta klienta na podnośniku i poinformowania go,że została wdrożona procedura..Co po takim oświadczeniu klientowi..?? Zapłacił za opony i chciał wyjechać z zakładu z nowym kompletem na aucie.Sądziłem,ze Handlopex to rozumie ale okazało się,że nie.. Wobec powyższego poinformuję wszystkich Państwa o decyzji jaką podejmie firma Handlopex.

katrin

Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed kupnem opon w firmie Handlopex oddział Wrocław.Przed odbiore dokładnie sprawdzajcie czy nie ma przypadkiem jakichś uszkodzeń mechanicznych.Wxzoraj zamówiłem komplet opon 205/60/16. Będąc przekonanym,że dokonuję zakupu nowych opon nie sprawdziłem.Prowadzę myjnię samochodową wraz z usługami wymiany i serwisu opon we Wrocławiu pod nazwą Kurka Wodna. W trakcie montażu opon na oczach klienta okazało się,że jedna opona jest z boku lekko uszkodzona mechanicznie.Ma delikatne rozcięcia gumy.Wydawało mi się,że oczywistym jest,ze firma natychmiast wymieni mi oponę na nową,tym bardziej,że auto klienta jest w zakładzie na podnośniku.Niestety dowiedziałem się od osoby zajmującej się w firmie reklamacjami,że prawdopodobnie uszkodzenie jest z mojej winy powstałe podczas nieprawidłowego montażu.Jest to oczywistą bzdurą i nieprawdą.Firma rozkłada teraz ręcę mówiąc,ze teraz musi być wdrożona procedura reklamacyjn a która potrwa.A auto klienta jest na podnośniku..Jestem głęboko rozczarowany taką postawą firmy Handlopex tym bardziej,że współpracę z nimi rozpocząlem dosłownie dzień wcześniej i było to pierwsze zamówienie jakie złożyłem w tej firmie.Aż się boję jaka była by reakcja firmy gdyby klient wyjechał za bramę zakładu..

John71

Pracowałem w oddziale wrocław przez 3 miesiące na stanowisku opiekun klienta a tak naprawdę jako kierowca bo z opiekunem klienta to miało niewiele wspólnego. Ogólnie nie polecam z paru powodów - - Jesteś opiekunem klienta a każą Ci biegać z mopem i z miotłą (sprzątanie szatni, zamiatanie placu przed firmą) Sorry ale czy takiej firmy nie stać na sprzątaczki?? - W biurze pracują same naburmuszone osoby których nawet nie można o nic poprosić bo zaraz zaczynają się fochy i odszczekiwanie. - Zacząłem prace na początku sezonu i nikt nawet nie pomyślał żeby mnie wprowadzić i pokazać jak wygląda praca. - Odrazu dostajesz do podpisania milion papierów na odpowiedzialność finansową - za towar, za samochód, za telefon. - Nie można liczyć na niczyją pomoc, można tylko usłyszeć "dzwoń do Rzeszowa i sam się dowiedz!" - Zwolniłem się po okresie próbnym bo okazało się, że chcieli mi dać mniejszą kasę niż obiecywali bo ponoć były na mnie skargi, tylko najlepsze jest, że nie wiadomo od kogo i za co, bo nikt mi takiej informacji nie chciał udzielić. Jesli chodzi o plusy to mają całkiem nizły social, ale też bez szału, np na firmową wigilie firma przeznaczyła 30zł brutto na pracownika z czego jeszcze trzeba zapłacić podatek!!! Śmiech na sali!!!

Zostaw opinię o Handlopex S.A. Filia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handlopex S.A. Filia