Opinie o Handlopex S.A. w Jarocin Regulska 49

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Handlopex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Handlopex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlopex S.A. w Jarocin Regulska 49

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Handlopex S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Yvdj
Pracownik
@Maja

Premia jest uznaniowa, przy wypłacie można jej nie uznać prosta sprawa. Albo kwestia która joga się wstanie.

Paulina

cześć czy sytuacja handlowców do dziś uległa tu jakiejś poprawie? pamiętam, że podobno był z tym kiedyś problem, bo dawali zbyt wygórowane plany... dziś jakie są? i czy po nowym roku coś zmieniło się odnośnie finansów w firmie? czy na każdym ze stanowisko coś podskoczyło? o ile?

Mariusz
Pracownik
@Paulina

Cześć. Zmieniło się... na gorsze. Plany handlowców jeszcze bardziej wygórowane. Podwyżek jak nie było tak nie ma (już kilka lat) a nie daj Boże ktoś spyta o podwyżkę to prezes się obraża i szuka zwolnień na każdym stanowisku.

On
Pracownik
@Mariusz

Masz chłopie 100% racje

Marzena Nowy wpis
@On

Bardzo słabo z tym brakiem podwyżek w takim razie. Chłopak chce się przyjąć do firmy, ale jeśli inflacja nadal ma rosnąć, a pensja zostać na tym samym poziomie, to czarno to widzę. Nie macie w firmie związków zawodowych, które rozwiązałyby ten problem?

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Handlopex S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Elżbieta

Czemu nie płacą za nadgodziny? Praca w soboty czasami jest obowiązkowa czy jak to wygląda?

oponiarski
Pracownik
@Elżbieta

Praca w soboty jest dobrowolna, problemem jest to że za nią możesz tylko dostać dzień wolny, nie masz możliwości wyboru (jak pewnie niektórzy chcieliby) rozliczenia tego albo wolne albo kasa

oponiarski
Pracownik
 Pytanie
@Elżbieta

Nadgodziny? bo lepiej ludziom obiecać premie w których nikt się nie połapie co i za co (premia uznaniowa - majstersztyk Pana Wiesia) niż prowadzić ewidencję/rozliczanie nadgodzin, to przecież dodatkowa robota dla kierowników, kadr i księgowości i najważniejsze!!! pracownik sam może wyliczyć ile dodatkowo mógł zarobić a próby cięcia kasy za dodatkowe nadgodziny to proszenie się o zakładanie spraw sądowych przez pracowniów

Ona Nowy wpis
Pracownik
@oponiarski

Co do premii to 100% prawda prezes obiecuje człowiek pracuje liczy ile tej premii dostanie kwartał się zamyka a prezes obcina premie o średnio 80-90% i wypłaca ochłapy. A kierowcy i magazyn rok 2022 zamknął spiąć na kasie to grupa która zarabia w tej firmie najwiecej jeśli chodzi o premie.

Maja Nowy wpis
@Ona

Aha, no to słabo, nie po to pracuje się ciężko żeby potem takie sytuacje były :/ A wiadomo za co te premie są obcinane, jakiś powód padł ze strony prezesa? To magazyn i kierowcy dostają te premie, a reszta nie?

Yvdj Nowy wpis
Pracownik
@Maja

Premia jest uznaniowa, przy wypłacie można jej nie uznać prosta sprawa. Albo kwestia która joga się wstanie.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Handlopex S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

sołtys
Pracownik
@Pytanie

Wkład jakiś tam jest by się nie pozabijali pracownicy wzajemnie . Brak tylko pomyślunku przy rozkładaniu zamówień na jednego kierowce . wyjeżdżając późno bo jeszcze może ktoś zamówi coś wiąże się z tym że ostatni klient na trasie nie odbierze towaru bo nikt nie pracuje do 20 . Nie neguję tego że mam pracować 8 godz tylko wyjeżdżając po załadunku o 12 u ostatniego klienta będę o 20 . Najwięcej jednak mają do powiedzenia Ci którzy siedzą za biurkiem ( BOK którzy donoszą co chwilę zamówienia i wciskają kit klientowi że tak opony będą do południa :) ) i nie znają realiów kierowcy . Zresztą Ci co jeżdżą osobówkami to samo . Ogólnie to każdy pracownik buduje sobie relacje z kolegami w pracy i nie ma zgrzytów .

1234
Pracownik
@sołtys

Jak Ci sie nie podoba jazda z towarem to się przenieś do biura i przestań narzekać. Wtedy zobaczysz jak to jest obsługiwać klienta, w szczególności w sezonie.

1
Pytanie
 Pytanie

Czy w Handlopex S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Handlopex S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
mattek
Kandydat

cześc , czy ktoś może mi powiedzieć jakie realne są premie kwartalne handlowca i czy rzeczywiście sa co kwartał

Ja
Pracownik
@mattek

90% handlowców nie jest wstanie wyrobić planów bo są wzięte z powietrza.

Szarak
Pracownik
@mattek

Dokładnie, plany są wzięte z kosmosu, nie ma opcji żeby jakikolwiek handlowiec je wyrobił. W zeszłym roku rekordowa sprzedaż a handlowcy bez premii. Cały prezes, byle nie dać pracownikowi żadnej motywacji.

Paulina
@Szarak

No a jak wygląda taki przykładowy plan "wzięty z kosmosu"? Bo aż ciekawa jestem jakie są szczegóły. ;)

:)
Pracownik
@Paulina

Jeśli rok do roku dokładane jest min 50% więcej do planu a twój rynek nie jest wstanie tego wchłonąć to ty jako handlowiec mimo stawania na rzęsach nie jesteś wstanie go wykonać. Chcesz się przekonać to się zatrudnij ????

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Handlopex S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Handlopex S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Sołtys
Były pracownik
@Pytanie

Tak. Były z których dało radę jakoś przetrwać. Odszedłem bo się skończyły. Jak jest teraz nie będę zmyślał. Ps premia raz na 3 miesiące 2 tys jak super poszło. Gwiazdki święta bony i 13 nawet. Rok temu tylko pół 13 tz 600 zł więc nawet nie pół ????

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Handlopex S.A.?

Nick
Pracownik
@Pytanie

Mierny, bierny, wierny to tak po krótce. Prezes zabił swoim podejściem inicjatywę i kreatywność u większości pracowników mających z nim styczność. Można powiedzieć, że stworzył swego rodzaju hospicjum talentów. Generalnie nie ufa i nie wierzy w siły swoich ludzi, natomiast hołubi ludzi z koncernów i "ekspertów" z zewnątrz, którzy najczęściej wysysają go z kasy.

sołtys

Więc tak .Covid 19 . Kierowcy zatrudnieni zostali na 4/5 etatu . Kierowcy teraz pracują więcej i mają większy wywóz towaru niż w ubiegłym roku w analogicznym okresie tj. 01.01-30.04 co można było zobaczyć w systemie . Natomiast FIRMA co bierze dotacje na pracowników w tym trudnym okresie zlikwidowała już możliwość zobaczenie swojej ciężkiej pracy ( kierowców ) . Jesteście śmieszni . A taki wgląd ułatwiał nam rozliczenie sie z kasą . Dodatkowo widzieliśmy ile wywozimy towaru ponad możliwości samochodu . Teraz będzie trzeba zliczać wszystko ręcznie . Bo dwukrotne wyższy ładunek nie raz nie 40 razy się wywoziło ponad siły samochodu .

jawiem
Pracownik
@sołtys

Spadek obrotów rok do roku za marzec - ponad 35 5 za kwiecień ponad 20%

sołtys
Pracownik
@jawiem

ok jest spadek tylko 100% było na 2 kierowców na trasie a teraz jest jeden co daje 30% wiecej na jednego

tedi

nie polecam jako klient obsługa (usunięte przez administratora) serwis jeszcze gorszy sprzedali mi 4 opony z tym ze jedna jest wadliwa i ma bicie ponad 1 cm i nic z tym nie można zrobić bo oni twierdzą ze tak po prostu ma być i u nich to ponoć standard.pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Handlopex S.A.?

Sołtys
@Pytanie

Tak są. Dla przedstawicieli handlowych i wyżej postawionych. Dla kierowców brak

Marta

Na paru najważniejszych portalach z ofertami pracy widziałam, że Handlopex poszukuje aktualnie nowych pracowników. Może w związku z tym ktoś Was zdecydował się już na aplikowanie do tej firmy i ma już za sobą pierwsze doświadczenia? Jeśli posiadacie jakieś informacje o tym pracodawcy, to zachęcam do podzielenia się nimi.

Oli
@Marta

Tak szuka. A dlaczego szuka bo dużo osób odchodzi za lepsza oferta

Pytanie
 Pytanie

Czy Handlopex S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Pracownik k
@Pytanie

Bardzo bardzo luźne:)

Marta
@Pracownik k

Nie do końca rozumiem, co to miałoby znaczyć. Handlopex szuka teraz Przedstawicieli Handlowych. Podobno można liczyć ze strony tego pracodawcy na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wiesz może, czy jest to umowa na czas nieokreślony czy na określony?

Oli
@Marta

Na początek zawsze umowa na czas określony a później na nieokreślony

Kajtek

@znam temat a możesz rozwinąć co rozumiesz przez to stwierdzenie?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
znam temat

firma już tak "zeszmacona" na rynku pracy, że nawet zmienili jej lokalizację na Jarocin, gdzie oczywiście nie ma nawet żadnego jej oddziału haha

Znam temat lepiej
@znam temat

Chyba jesteś żle poinformowany!! Wystarczy wrzucic w wyszukiwarkę slowo "Handlopex" i od razu wyskoczy Ci, że siedziba jest w Warszawie. Następnym razem kiedy będziesz komentować to się troche dokształć!

Aga

Zastanawia mnie fakt jak Kierownik filii z Wroclawia tak dlugo siedzi na tym stolku bo dawno niemialam doczynienia z takim burakiem.

BMW
@Aga

tutaj akurat działa słynna zasada BMW ;-), ale działa ona tak samo we wszystkich oddziałach firmy, taki styl prowadzenia biznesu ma właśnie towarzysz wiesław ;-)

BMW
@Aga

kierownik z wro słucha się derechtorów z rzeszowa i wiesia jak wierny pies, dlatego go trzymają nadal przy budzie choć wyniki ma żenujące i za chwilę oddział całkiem pozamiata, gdyż umiejętności handlowe ma żadne!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

@BMW a co w sytuacji, kiedy pracownik firmy nie do końca chce się podporządkować i nie wpisuje się w styl bierny, mierny ale wierny? Ciężko jest uwierzyć w fakt, że wszyscy pracownicy Handlopex sa bierni i nie aspirują do wyższych zarobków, nowych obowiązków i wyzwań. Możesz napisać o tym coś więcej?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
znam temat
@Marta

nie pisz głupot tylko lepiej poznaj towarzysza wiesława, wtedy wszystko zrozumiesz

trudny biznes

internetowy handel oponami, szczególnie osobowymi zabiera takim firmom obecnie prawie połowę rynku, więc ich losy są raczej przypieczętowane, to tylko kwestia czasu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

Wcześnie starałam się dopytać innych użytkowników o warunki pracy w Handlopexie, ale nikt nie odpowiadał. Teraz widzę, że coś się pojawia na te temat @azor, @znam temat, wyjaśnicie bliżej swoje zdanie i podacie argumenty, które świadczą o takiej, a nie innej sytuacji w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Handlopex S.A. - Jarocin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Handlopex S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Handlopex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Handlopex S.A.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Handlopex S.A.
Przejdź do nowych opinii