Handlopex S.A.

Jarocin

Opinie o Handlopex S.A.

Marta

@Dorotawidzę, że niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Zdecydowałaś się na przyjęcie tej oferty? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy oraz jak oceniasz Handlopex S.A. jako pracodawcę. Tym bardziej, że ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Dorota

Dostałam ofertę pracy jako handlowiec w Czeladzi, możecie powiedzieć jak się tam pracuje? Będę wdzięczna za odpowiedź.

aaksa

wiesz co nie moge nigdzie znalesc o nich zadne iformacji, nie wiem czy to prawda o czym piszesz, ze są polecani jendka znalazlem, forum w torym są wpisani na najgorszego pracodawcę...

Pampers

Pampers rządzi w handlopexie Gdańsk jedno co chciałem napisać jak można z gdańska przenieść tranzyt do Torunia..... tylko pampers rozje.... ta filie jeszcze kilka lat temu przerabiane bylo co 30 chłopa w głównej fili teraz na magazynie 3 dupolizuw no i pampers ... nie polecam atmosfera hujo... wszyscy jak na szpilkach

Aga

Zastanawia mnie fakt jak Kierownik filii z Wroclawia tak dlugo siedzi na tym stolku bo dawno niemialam doczynienia z takim burakiem.

Ciekawy

Ale ktoś ma niemiłe zdanie na temat tej filii

Loper

Jak cię kolego zwolnili to ty musiałeś pracować . Teraz piszesz swoje farmazony hahahahaha idź do innej firmy pracusiu moze tam dasz rade

TEDEUSZ

Panowie co wy [usunięte przez administratora] (inaczej tego nie ujmę) który z pracodawców da wam bony na święta dodatki dla rodziny np dla dzieci jak wam źle zapraszam np do sprzedawania na sklepach typu tesco czy e leclerc np magazynier w fotohurcie wedle jedzenia apetyt wzrasta polak zawsze znajdzie cos lub kogoś kto go w pracy denerwuje ale jak by nie było EKIPA z magazynu zawsze trzyma sie razem jeden za wszystkich wszyscy za jednego szkoda że EKIPA ma garstkę ludzi dla nich szacunek

Trybus

Jest jedna podstawowa kwestia odnośnie poborów. To że zdecydowana większość dostaje gołą podstawę, nie znaczy,że Twój kolega handlowiec czy kierowca nie dostają co miesiąc extra pieniędzy górką. U Pana [usunięte przez moderatora] niestety są równi i równiejsi. To ,że masz kupe nadgodzin w biurze i tyrasz w sezonie najdłużej nie znaczy, że dostaniesz taka dokładkę do podstawy(bo premia to w HLX odrębna rzecz) jak Twój kolega handlowiec, a to że handlowiec nie wykona planu nie oznacza, że biuro nie dostanie i premii i dokładki...A na absurd jest tylko jeden lek, każdy zestawienie wypłaty na stół i wiemy kto pod kim dołki kopie a kto bez wiadra wazeliny do pracy nie przychodzi . Ja kiedyś tak zrobiłem, ale miałem już nagrane co innego bo oczywiście bardzo szybko posypały się odgórnie kłody pod moje nogi, a całośc nie wyszła poza filie. Popytajcie,najlepiej podzwoncie miedzy filiami. Od kolegów wiem ze po moim wybryku przez chwilę byl wzgledny porzadek... Wasza pensja wasz wybór zastanówcie sie sami za co nastepnym razem premie wam obetna

jak żyć

Pracownikom dobrze by zapłacil solidnie bez wykrętów to i robota by szła lepiej , każdy by sie starał . Ludzi zwalnia nie tych co trzeba , kasę obcina, a tak to się dziwi że opona tania a sprzedaż w dół, a konkurencja nie śpi. W pomorskim wszyscy podwoili obroty tylko handlop nie ha ha - niech jeszcze powywala handlowcow i [usunięte przez moderatora] pseudo kierownika za biurkiem posadzi.

ciach

stąd też taka rotacja, głównie u handlowców :)

oburzony

Kurna jestem wściekły pracuje w tej firmie staram się już długi czas a teraz woziłem pensie ani niższą pensie OD 2009 ale lipa mam to gdzieś starać się [usunięte przez moderatora] mam to gdzieś [usunięte przez moderatora] i inni płacą za takie Winki 100% lepiej

Alex
@oburzony 27.06.2013 21:48

I tu się mylisz nie płacą wiem to z autopsji A przeszedłem z konkurencji jak dla mnie tu sa lepsze warunki

ostry

Handlopex oddział Rzeszów zarabia sie tu jak jestes swiezo przyjety 1600 max netto nie ma premii na potstawę kturą powinna normalnie być trzeba w grupie na magazynie przerzucić minimum 400 ton grupa taka składa sie z 4 osób nie ma nadgodzin jak zostaniesz godzine dwie po pracy nikt tego nie liczy gdzie jest inspekcja pracy ludzie nie łudzcie się wielkiej kasy w biedronce ludzie to samo zarabiają a tu za tak wielki wysiłek ma się 1600 zł netto to dla tych co chą tu pracować by wiedzieli ile naprawde zarabia sie na magazynie.

mistrz

ha ha !! no w końcu. !! Jeszcze jednego [usunięte przez moderatora] powinni w koncu wywalić , może prezes przejrzy na oczy ,bo coś ostatnio nie ogarnia i wywala nie tych co trzeba .

hej

Może ktoś wie jak w Gdańsku ? Warto próbować tam się dostać czy nie ?Mam znajomego ,który brał od handlopexu opony i mówił ,że się teraz strasznie pogorszyło, syf straszny ,że połowa ludzi po wyrokach ,atmosfera straszna , nic nie można załatwić. Dajcie jakieś konkretne informacje z pierwszej reki

koko

Jak pasuje wam max pensja 2500 zł, to dobrze trafiliście. Wszyscy zarabiają jednakowo stanowisko jest bez znaczenia.

oponeo.pl

AifE [usunięte przez moderatora] Od razu pchaj się na kierowcę albo przedstawiciela cięźarówki, najlepsze fuchy ( kierowca możne ściemniać i wychodzi Ci 5 -6 godz tyrki, a przedstawiciel jak ma dobrze skrańcowany bajer to ma dobry hajs ). Na magazyn musisz mieć kwit na widłówkie. A na biuro musisz być trochę przytrzymany ( opóźniony ).

AifE

ktoś może napisać coś o firmie, o pracy, o stanowiskach pracy, szukam swojej pierwszej pracy, ktoś pisał że jeśli pierwsza praca to ok, np. w pracy namagazynie trzeba uprawnienia na wózki? i jakie kwalifikacje są potrzebne żeby się dostać?

kierowca z bombowca

Kierowca to chyba najlepszy etat w firmie,ja kiedys jezdziłem. Rozwieziesz towar ,wezmiesz cos po południu i do domku. Odpowiadasz za to co masz na pace,za auto i nic więcej ,zadnej presji ,czy cisnienia.Jak ogarniasz teren to po 5-6 godz bedziesz juz na bazie,chyba ,że jezdzisz jak [usunięte przez moderatora] to zejdzie Ci do wieczora.Kasa spoczko ,premia za złomy i co 3 miesiące prezes coś dorzuci. No i musisz uważac na zielonych ,bo nikt Ci nie zwróci za mandat , ale auta wyposażone.

gość

Dostajesz tyle ile masz na umowie plus premie kwartalne,w zależności od realizacji planów,plus premie za zebrane "złomy"

wan

jeszcze nie,ale niby pierwsze 3 miesiące na ręke 1700 , po 3 miesiacach 2100 plus co jakis czas premia.a jak to wyglada w realu??

mandaryna

masz umowę o prace?tak jak masz na umowie to dostaniesz.

wan

a jak wyplaty wygladaja??

bolton

wczesniej ta trase tak naprawde robil jeden poznanski kierowca... no max dwoch takze na pewno dacie rade... chociaz watpie w to czy bedziecie mieli co wozic ;) wiekszosc klientow ucieka do konkurencji ;)

wan

za tydzien ma ruszyc,kierowcow ma byc 2 .to niewielu na obsłuzenie calego województwa .a sa jakies odpowiedzialnosci majątkowe i ciezko jest??raczej nie powinno bo opon sie nie targa tylko w sumie pod drzwi podjezdza i wyrzuca

super gość

Z nadgodzinami zależy od kierownika,są filie gdzie łatwo możesz je odebrać a i takie gdzie kierownik jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kiem i za nic w świecie nie pozwoli,nawet jak jest ku temu okazja.Nie wiem ilu kierowców będzie miała Wasza filia,ale myślę że spokojnie będziecie się wyrabiać.Od kiedy zaczynacie?

wan

a cos konkretniej??czy latwo odebrac nadgodziny i czy czasowo latwo sie wyrabia czasowo z robotą??czy nawalą towaru ponad siły??

super gość

Super jest być kierowcą w handlopexie.Masz auto służbowe i nawet telefon.Tak na serio nie jest źle.

wan

mam taką prosbe.moze ktos sie wypowiedziec na temat pracy kierowcy dostawcy w handlopexie bo u nas otwierają nową filie i chcą mnie tam bym jezdził

łubudubu PTASZEK klubu

Powiem szczerze ! Pracowałem w handlopexie pare lat . Dobra praca , dobre pieniązki ,socjal pełen ,paczki na świeta , wszystko na papierze , urlop ,l4 wszystko jak należy . Poza kilkoma szczegółami tzn: 1.[usunięte przez moderatora] wyscig szczurów 2. Większość współpracowników kopie dołki pod Tobą 3. Centrala ma wszystko w [usunięte przez moderatora] 4. Centrala nie reaguje jak nalezy. 5.Centrala czesto utrudnia pracę fili. 6.Każdy patrzy na Ciebie jak na potecjalnego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a. 7Nikomu nie można ufać ,bo"jutro wbije kosę w plecy" 8. Każde zdanie musisz przemyśleć zanim coś powiesz ,bo zaraz zostanie wykożystane przeciw Tobie 9 itd nie polecam 10. Ale szkoda ,że tam już nie pracuję ,bo praca była dobra .!!!! Pozdrawiam wszystkich co boją sie odezwac ,bo boją sie stracic pracę

Robert
@obecny 24.01.2015 17:32
Drogi Kolego. Cóż mogę Ci powiedzieć. Jak lubisz donosić, podsłuchiwać, kablować, itd to zrobisz wielką karierę. A pewnego dnia...

Czyli ze kierownik to(usunięte przez administratora)chodzaca?

były pracownik huujundlopexu
@Robert 18.01.2015 15:13
Zaczynam prace w tej firmie filia Wroclaw,ktos moze powiedziec jak tam jest i jaki kierownik do dogadania czy omijac go....

Hejka w tej firmie nie ufaj ni komu a najlepiej nie rozmawiaj udawaj przygłupa to może trochę popracujesz. A i jak kierownik kradnie to masz tego nie widzieć bo cie wywali.

xxx

Jak nie pasuje to się zwolnijcie:-P wiecie gdzie kadry hehe

to jest [usunięte przez moderatora] ludzi praca ponad godziny kierownictwo to sami [usunięte przez moderatora] taki[usunięte przez moderatora]największy z [usunięte przez moderatora] wogóle niepowinien tam pracować nie umie się nawet dobrze wysłowić po prostu [usunięte przez moderatora]szczerze odradzam tam pracę

piotr

Czesc ja tam kiedys pracowalem na ochronie i [usunięte przez moderatora] to w porzadku facek jak ak dla mnie byl Bardzo zdziwily mnie te opinie negatywne...

ja

Witam. Pracuję w podobnej atmosferze w firmie o podobnych układach- idzie przywyknąć, albo raczej pozostawać obojętnym i robić sowją robotę (gdzie sukcesy Ci ukradną a z pierdołami przychodzić będą) ale interesuje mnie praca w Zakupach w Rzeszowie- proszę o rzetelne info- obowiazki, klimat, zrobki..Dzięki i być może dozobaczenia.

bu cha cha

Dobrze mówisz kolego , ale nie do końca . Unas faktycznie BOK zarabia więcej tak około 600 zł , od nas wszystkich kierowców, [usunięte przez moderatora]

CzEYczesław

[usunięte przez moderatora]Handlopex !! tyle na ten temat !! Szkoda gadać !!

A jak tak jest w logistyce?

KAte

jeżeli chodzi o to kto jest zwierzchnikiem handlowców to kierownik w biurze jeżeli chodziło ci o przedstawicieli to jest dyrektor w rzeszowie ale kierownik też jak trzeba doda 3 grosze a ile zarabiają konkretnie nie wiem naatowmias są to spore kwoty waerte zachodu

witam idę na rozmowy jako Handlowiec interesuje mnie ile zarabia handlowiec i kto żadzi handlowcami proszę o szybkie wpisy pozdrawiam

Szymek

Jestem byłym pracownikiem oddziału tego i tak nie stety jest. Szkoda bo nawet dobra robota to była i hajs też ok troche sie panoszą w [usunięte przez moderatora] ale ogólnie dalo rade a to ze sie nie do gadalismy to juz iina sprawa.[usunięte przez moderatora]

aaaaa

[usunięte przez moderatora] ale opony wydali prawda ?

t

Najwiekszą postacią w filli Warszwa jest kierownik magazynu [usunięte przez moderatora]

Zool

Witam , napiszcie o pracy na stanowisku PH , jak wygląda praca zarobki ....

najważniejsi są kierowcy w tej firmie ;)

kwaśny

Przynajmniej jest pewność że opony nie będą skradzione.[usunięte przez moderatora]

anonimowa

tak czytam to wszystko i zastanawiam sie tylko nad jedną rzeczą , jeżeli jesteście z pracy nie zadowoleni denerwujecie sie na innych wkurza was wszystko dokoła ,[usunięte przez moderatora] TO PO [usunięte przez moderatora] PRACUJECIE W TEJ FIRMIE . Mnie jak żona wkurzała to sie rozwiodłem , i znalazłem taką z której jestem zadowolony :) a ona ze mnie :)

Dam

Jak w każdej firmie nie zawsze jest różowo, najgorsze, że nawet w niby dobranej ekipie, wśród "normalnych" kolegów i koleżanek trafiają się dwulicowcy i to jest smutne. Wspomniana kierowniczka we wroc, zresztą spoko, ma na jakiś czas odejść, w związku z tym mała zagadka: jaka "zasłużona wtyczka" ma propozycję zajęcia jej miejsca... w nagrodę od samego W.P.

Popieram, kolega ma rację kierowcy lekko nie mają, strach przed Inspekcją, jazda w różnych warunkach pogodowych i dodatkowa funkcja przedstawiciela.Kierowcom podnieść pensje, należy im się to.

albinos

Gość - 2010-12-30 08:13:22 To czemu pracują od rana do wieczora? To naruszanie praw pracownika którzy powinni pracować po 8 godz. wtedy by byli mili i uprzejmi dla każdego. Niestety zmęczenie daje się we znaki. Czemu, czemu.....[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Handlopex S.A. - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handlopex S.A.