Opinie o Handlopex S.A. w Jarocin Regulska 49

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Handlopex S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Handlopex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlopex S.A. w Jarocin Regulska 49

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Handlopex S.A.? Chętnie zatrudniają?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Handlopex S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Sołtys Nowy wpis
@Pytanie

Tak. Były z których dało radę jakoś przetrwać. Odszedłem bo się skończyły. Jak jest teraz nie będę zmyślał. Ps premia raz na 3 miesiące 2 tys jak super poszło. Gwiazdki święta bony i 13 nawet. Rok temu tylko pół 13 tz 600 zł więc nawet nie pół ????

Jakie wartości są cenione w Handlopex S.A.?

Nick Nowy wpis
@Pytanie

Mierny, bierny, wierny to tak po krótce. Prezes zabił swoim podejściem inicjatywę i kreatywność u większości pracowników mających z nim styczność. Można powiedzieć, że stworzył swego rodzaju hospicjum talentów. Generalnie nie ufa i nie wierzy w siły swoich ludzi, natomiast hołubi ludzi z koncernów i "ekspertów" z zewnątrz, którzy najczęściej wysysają go z kasy.

sołtys

Więc tak .Covid 19 . Kierowcy zatrudnieni zostali na 4/5 etatu . Kierowcy teraz pracują więcej i mają większy wywóz towaru niż w ubiegłym roku w analogicznym okresie tj. 01.01-30.04 co można było zobaczyć w systemie . Natomiast FIRMA co bierze dotacje na pracowników w tym trudnym okresie zlikwidowała już możliwość zobaczenie swojej ciężkiej pracy ( kierowców ) . Jesteście śmieszni . A taki wgląd ułatwiał nam rozliczenie sie z kasą . Dodatkowo widzieliśmy ile wywozimy towaru ponad możliwości samochodu . Teraz będzie trzeba zliczać wszystko ręcznie . Bo dwukrotne wyższy ładunek nie raz nie 40 razy się wywoziło ponad siły samochodu .

jawiem
@sołtys

Spadek obrotów rok do roku za marzec - ponad 35 5 za kwiecień ponad 20%

@jawiem

ok jest spadek tylko 100% było na 2 kierowców na trasie a teraz jest jeden co daje 30% wiecej na jednego

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki jest wkład kierownictwa Handlopex S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Wkład jakiś tam jest by się nie pozabijali pracownicy wzajemnie . Brak tylko pomyślunku przy rozkładaniu zamówień na jednego kierowce . wyjeżdżając późno bo jeszcze może ktoś zamówi coś wiąże się z tym że ostatni klient na trasie nie odbierze towaru bo nikt nie pracuje do 20 . Nie neguję tego że mam pracować 8 godz tylko wyjeżdżając po załadunku o 12 u ostatniego klienta będę o 20 . Najwięcej jednak mają do powiedzenia Ci którzy siedzą za biurkiem ( BOK którzy donoszą co chwilę zamówienia i wciskają kit klientowi że tak opony będą do południa :) ) i nie znają realiów kierowcy . Zresztą Ci co jeżdżą osobówkami to samo . Ogólnie to każdy pracownik buduje sobie relacje z kolegami w pracy i nie ma zgrzytów .

tedi

nie polecam jako klient obsługa (usunięte przez administratora) serwis jeszcze gorszy sprzedali mi 4 opony z tym ze jedna jest wadliwa i ma bicie ponad 1 cm i nic z tym nie można zrobić bo oni twierdzą ze tak po prostu ma być i u nich to ponoć standard.pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Handlopex S.A.?

Sołtys
@Pytanie

Tak są. Dla przedstawicieli handlowych i wyżej postawionych. Dla kierowców brak

Marta

Na paru najważniejszych portalach z ofertami pracy widziałam, że Handlopex poszukuje aktualnie nowych pracowników. Może w związku z tym ktoś Was zdecydował się już na aplikowanie do tej firmy i ma już za sobą pierwsze doświadczenia? Jeśli posiadacie jakieś informacje o tym pracodawcy, to zachęcam do podzielenia się nimi.

Oli
@Marta

Tak szuka. A dlaczego szuka bo dużo osób odchodzi za lepsza oferta

Czy Handlopex S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Pracownik k

Bardzo bardzo luźne:)

@Pracownik k

Nie do końca rozumiem, co to miałoby znaczyć. Handlopex szuka teraz Przedstawicieli Handlowych. Podobno można liczyć ze strony tego pracodawcy na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wiesz może, czy jest to umowa na czas nieokreślony czy na określony?

Oli
@Marta

Na początek zawsze umowa na czas określony a później na nieokreślony

Kajtek

@znam temat a możesz rozwinąć co rozumiesz przez to stwierdzenie?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

znam temat

firma już tak "zeszmacona" na rynku pracy, że nawet zmienili jej lokalizację na Jarocin, gdzie oczywiście nie ma nawet żadnego jej oddziału haha

Znam temat lepiej
@znam temat

Chyba jesteś żle poinformowany!! Wystarczy wrzucic w wyszukiwarkę slowo "Handlopex" i od razu wyskoczy Ci, że siedziba jest w Warszawie. Następnym razem kiedy będziesz komentować to się troche dokształć!

Aga

Zastanawia mnie fakt jak Kierownik filii z Wroclawia tak dlugo siedzi na tym stolku bo dawno niemialam doczynienia z takim burakiem.

BMW
@Aga

tutaj akurat działa słynna zasada BMW ;-), ale działa ona tak samo we wszystkich oddziałach firmy, taki styl prowadzenia biznesu ma właśnie towarzysz wiesław ;-)

BMW
@Aga

kierownik z wro słucha się derechtorów z rzeszowa i wiesia jak wierny pies, dlatego go trzymają nadal przy budzie choć wyniki ma żenujące i za chwilę oddział całkiem pozamiata, gdyż umiejętności handlowe ma żadne!

Marta

@BMW a co w sytuacji, kiedy pracownik firmy nie do końca chce się podporządkować i nie wpisuje się w styl bierny, mierny ale wierny? Ciężko jest uwierzyć w fakt, że wszyscy pracownicy Handlopex sa bierni i nie aspirują do wyższych zarobków, nowych obowiązków i wyzwań. Możesz napisać o tym coś więcej?

znam temat
@Marta

nie pisz głupot tylko lepiej poznaj towarzysza wiesława, wtedy wszystko zrozumiesz

trudny biznes

internetowy handel oponami, szczególnie osobowymi zabiera takim firmom obecnie prawie połowę rynku, więc ich losy są raczej przypieczętowane, to tylko kwestia czasu

Marta

Wcześnie starałam się dopytać innych użytkowników o warunki pracy w Handlopexie, ale nikt nie odpowiadał. Teraz widzę, że coś się pojawia na te temat @azor, @znam temat, wyjaśnicie bliżej swoje zdanie i podacie argumenty, które świadczą o takiej, a nie innej sytuacji w firmie?

Kuba

Podpowiedzcie czy są w firmie jakieś dodatki do podstawy?

azor
@Kuba

tyle zysku co w pysku!

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Handlopex S.A., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

K...

Pracuję w Handlopexie już parę lat. Jest bardzo dobrze. Świetna atmosfera zwłaszcza po zmianie kierownika.

Marta

@Dorotawidzę, że niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Zdecydowałaś się na przyjęcie tej oferty? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy oraz jak oceniasz Handlopex S.A. jako pracodawcę. Tym bardziej, że ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Handlopex S.A. - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Handlopex S.A.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.
Handlopex S.A.