Opinie o Vikingco Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vikingco Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vikingco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vikingco Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Specjalista ds. Social Media to jedyna oferta z teraz przy której wprost podane są widełki płacowe, dla mnie to na plus ale i tak ciekawi mnie od czego może zależeć ten 1000 zł rozbieżności? wspominają o 3 latach doświadczenia na start. czy tylko o nie może chodzić?

Voget Nowy wpis

Vikings Mobile - Największą zaletą jest kumulowanie się pakietów internetowych, wiem że wydane pieniądze nie przepadają i będę ich mógł użyć później. Nie trzeba szukać niepewnych sieci wifi, tylko odpala się dane komórkowe i korzysta z pewnego źródła. Ostatnio pojawiła się również opcja wysyłania innym GB. Jest również możliwość kupienia fizycznych gadżetów za nadmiarowe GB. Zasięg jest okej, operator korzysta z infrastruktury Play. Uczciwa cena za taką ilość GB. Połączenia i wiadomości oczywiście bez limitu. Możliwość automatycznego doładowywania za pomocą karty- nie trzeba pamiętać by robić to ręcznie. Proces zmiany operatora z Play na vikings szybki i bezproblemowy. Karta przyszła na mój adres bardzo szybko i bez komplikacji. Z obsługi klienta nie mailem okazji skorzystać, gdyż od roku nie miałem żadnych problemów, ale krążą plotki że jest bardzo dobra. Jeśli moja opinia Ci pomogła, to skorzystaj proszę z mojego linku, dołączysz do mojej załogi i będę miał wtedy o 10% tańszą subskrypcję. [mobilevikings.pl/referral-app-android/48739984939/](https://mobilevikings.pl/referral-app-android/DynamicznyPomyslowyPoskromicielWiktor/)

Mihau Nowy wpis

Witam, kiedyś byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie i przyznam szczerze, że widać było, że nie mieli totalnie pomysłu na rozmowę rekrutacyjną. Naprzeciw mnie siedziały 4 osoby każda oczywiście z innego działu w tym, jedna z postaci z ich social mediów bardzo charakterystyczna ;) każda z moim wydrukowanym CV. Na początek oczywiście powiedzieli o firmie jak to u nich wygląda, jak to działa i tutaj chyba scenariusz im się zakończył. Zadali tendencyjne pytania typu: "co robiłeś do tej pory?", "co chciałbyś robić w jakim kierunku iść?" na zasadzie ogółu bez dopytywania o szczegóły i generalnie ciężko było to nazwać rozmową rekrutacyjną. Ta psuedorozmowa zakończyła się chyba po 10-15 minutach i po tym wszystkim miałem odczucia "po co ja tutaj byłem?", komisja rekrutacyjna rozmawiała ze mną jak za karę i miałem odczucia jakby nie chcieli się o mnie nic dowiedzieć jako potencjalnego współpracownika. Kilka rozmów w życiu przeszedłem i zawsze odpowiadam zgodnie z własnym sumieniem jak i rzeczywistością i aplikowałem na stanowiska pokrewne z moją wiedzą i umiejętnościami, już w korporacjach i "Januszexach" potrafili lepiej prowadzić rozmowy niż w Mobile Vikings. Mam nadzieje, że do tej pory się to zmieniło, odczucia do samej marki mam ogólnie pozytywne a nie jestem ich klientem ale niestety niesmak pozostał drugi raz raczej nie będę aplikował.

Czy w Vikingco Poland Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Viqueen Ola

Cześć, jak najbardziej! Jesteśmy Vikingami, więc daleko nam do "sztywniactwa"! :) Zachęcam do przejrzenia naszych kanałów Social Media - stamtąd najwięcej można się dowiedzieć o naszym wewnętrznym życiu i dostrzec atmosferę, jaka panuje na vikingowym pokładzie. :)

Marlena

Hej bocie! Co to znaczy luźna atmosfera? Co to za pytanie? Luźna atmosfera to może panować u cioci na imieninach, a nie w zakładzie pracy. W firmie to może być co najwyżej dobre lub złe środowisko pracy. Jak sobie wyobrażasz luźne wykonywanie swoich obowiązków?

Danuta
@Marlena

No dobra, a jesteś pracownikiem tej firmy? Jak masz coś konkretnego do napisania to proszę bardzo, jak nie to takie komentarze niewiele wnoszą

Marian

Kijki w (usunięte przez administratora) to normalka. Ani nie zarobisz, ani nie znajdziesz rozwoju. Uciekać najdalej jak sie da!

Zofia Nowy wpis
@Marian

A jakiego rozwoju byś oczekiwał, że twierdzisz, że tu go nie znajdziesz?

Rozmowę kwalifikacyjną w Vikingco Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Agent Help Desk?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
anonimowo

Praca na BOKu okej, ale kadra kierownicza nie przeszkolona, nieprofesjonalne podejście do pracowników, zdarzają się mobbingowe odzywki. Osoba, która pracuje w rozliczeniach jest arogancka, bez szacunku do innych. Pokój BOKu nie dostosowany do pracy z klientem na słuchawce, wszyscy wszystko słyszą. Dział marketingowy chętnie zbiera pomysły od innych działów i tyle jeśli chodzi o współpracę między działami. Jeśli chcesz awans musisz się zaprzyjaźnić z odpowiednimi osobami. (usunięte przez administratora)

Jaka atmosfera jest między działami w Vikingco Poland Sp. z o.o.?

Viqueen Ola

Wikingowie słyną z podbojów i niezbyt przyjemnego usposobienia, ale nijak ma się to do Vikingów na naszym pokładzie! Wszyscy płyniemy w jednym kierunku. :)

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Vikingco Poland Sp. z o.o.?

Viqueen Ola

Cześć! Panuje u nas luźna i przyjazna atmosfera, a według definicji wpisujemy się w demokratyczny styl zarządzania. ;)

Jogi

Czy pracujecie normalnie?

@Jogi

Cześć! Tak, działamy tak, jak działaliśmy do tej pory. Przełączyliśmy się na pracę zdalną. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, na naszym blogu znajdziesz artykuł na ten temat --> https://blog.mobilevikings.pl/2020/03/20/vikingowie-w-czasach-zarazy/. Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)

Czy pracodawca Vikingco Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Viqueen Ola

Cześć, oczywiście! Stawiamy na rozwój naszej załogi. :)

Czy w Vikingco Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Viqueen Ola

Cześć, to zależy, o co dokładnie pytasz. W firmie organizujemy szkolenia wewnętrzne, jednak stale poszerzamy horyzonty naszej załogi, więc również chętnie pojawiamy się na szkoleniach zewnętrznych.

Zastanawiająca cisza a w internecie firma jest bardzo dobrze oceniana. Czyżby dobra praca nie sprzyjała pisaniu?

@Paweł

Drogi (usunięte przez administratora), owszem - na naszym drakkarze praca wre, dlatego okazjonalnie dopływamy na fora zostawiając wrażenia z żeglugi. ???? Niemniej dziękujemy Ci za miłą opinię! Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie. Pozdrawiamy!

Weronika
@Viqueen Ola

O widzę, że na Waszej stronie faktycznie pojawiają się nowe ogłoszenia w sprawie pracy. Ze względu na to, że firma poszukuje obecnie głównie specjalistów na pewno przydałyby się informacje dotyczące szczegółowych warunków pracy. Możesz napisać coś więcej na ten temat?

@Weronika

Cześć, aktualnie rekrutujemy na wielu frontach. :) Niezależnie od wyboru, na pewno możesz liczyć na luźną atmosferę, zgraną załogę i wyzwania. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ogłoszeniami na naszej stronie, a jeśli będziesz mieć jakieś pytania, napisz do nas na adres: jobs@mobilevikings.pl - chętnie pomożemy. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Vikingco Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Vikingco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vikingco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vikingco Poland Sp. z o.o.?

Vikingco Poland Sp. z o.o.
  • Tęczowa 13
    53-601 Wrocław

Vikingco Poland Sp. z o.o.