ACERON Sp. j.

Opinie o ACERON Sp. j.

Edyta

Na stronie internetowej Red is Bad można znaleźć ofertę pracy na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - PRACA BIUROWA. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Jak często pracuje się dodatkowo w weekendy? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy praca ta daje możliwości rozwoju? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

hej @rama a czy masz moze jakos sporo ubrań od nich?

do rama

Co to zmienia? Czy ma mnie to zachecic do podjecia pracy w tej firmie? Chce zarobić uczciwie(usunięte przez administratora) i byc traktowany jak czlowiek a nie jak czyjes popychadlo. Nie polecam tej firmy nikomy. Red is Bad nie jest firma godna polecenia, omijajcie ich z daleka!

Zostaw opinię o ACERON Sp. j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACERON Sp. j.