Opinie o Hypermedia Isobar w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Hypermedia Isobar, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hypermedia Isobar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hypermedia Isobar w Warszawa

Hej, czy w firmie Hypermedia Isobar płacą za nadgodziny?

Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hypermedia Isobar?

Hej, czy w firmie Hypermedia Isobar płacą za nadgodziny?

K
@Pytanie

Nie płacą, ale będziesz ich mieć tam bardzo duzo, bo forma jest nieefektywna...

J Nowy wpis

Nie płacą

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hypermedia Isobar? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kasia Nowy wpis

@O a ile jest działów ?

Programista .net
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ogólnie rozmowa przebiegała w porządku, 3 osoby w tym tylko jedna zadawała pytania, a reszta czasem coś dopowiadała.

Pytania

Standardowe pytania na .Net developera, które można znaleźć w internecie, trochę pytań praktycznych z SQL i ogólnie z Webówki. Pytania o własne projekty, doświadczenie zawodowe i trochę pytań ogólnych...

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak szefostwo w Hypermedia Isobar? Spoko traktują ludzi?

O
@Pytanie

To zalezy ktory dzial i ktore szefostwo... jest bardzo roznie.

Maria

Nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji o Isobar w internecie. Chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda rozmowa o pracę. Wie ktoś coś na ten temat?

Niedoczekany
@Maria

Ciężko cokolwiek powiedzieć - rozmowa przebiega jak każda inna, nie różni się zbytnio od tego co zwykle się spotyka. Problem jest na innej płaszczyźnie - po odbyciu rozmowy i zapewnieniu, że otrzyma się odpowiedź w ciągu dwóch tygodni niezależnie od decyzji następuje cisza, kompletna olewka i brak szacunku do osób które się zgłaszają. Nie ma co się nawet fatygować, i tak zostanie Pani olana ciepłym moczem.

Byłypracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w Isobarze. Wynagrodzenie bardzo niekonkurencyjne, żadnych benefitów. W firmie jest freeze na awanse i podwyżki, oczywiście dotyczy to MP-ów i innych szeregowych pracowników, a nie managerów. Awansowane na stanowiska managerskie są osoby bez odpowiednich kompetencji (zarówno miękkich, jak i twardych). Liczą się tylko układy i znajomości. Na palcach można liczyć kompetentnych pracowników, ci którzy maja trochę ambicji już odeszli albo zaraz to zrobią (mój zespoł cały zniknął). HR jest dramatyczny, nic nie robi. Odchodzą całe zespoły, a nikt nie interesuje się dlaczego. Nie są w stanie zorganizować nawet exit interview dla pracownika, który przepracował kilka lat.

Stefan
@Byłypracownik

Możesz powiedzieć, w jakim przedziale plasuje się wynagrodzenie? Czy oferują umowę o pracę, czy jest to jakaś inna forma zatrudnienia?

czrli

Mesjasz zwalnial, zwolnili i Mesjasza. Szefostwo grupy troche sie ocknelo i stara naprawic balagan, zwolnien wiecej nie bedzie. Dajcie im szanse, takie rzeczy sie zdazaja w biznesie, pracuje kilka lat w dobrej grupie ze spoko szefem i ludkami wiec mam pozytywny odbior ale prawda ze wielu ludzi strutych chodzi lub udaja pokerface ze jest ok

Legania

Zostałem zatrudniony przez firmę Isobar Poland do pracy zdalnej jako Community Manager. Praca zdaje się być lekka i przyjemna i pozwala połączyć to z innymi zajęciami. I wszystko ok gdyby nie chaotyczne zarządzanie osób odpowiedzialnych za projekt do którego zostałem zatrudniony. Początkowo nie było nawet porządnego przeszkolenia do wykonywania zadań według wytycznych klienta, bardzo słaba komunikacja, ignorowanie maili, przeoczenia dokumentów które spowodowały że nie otrzymałem wynagrodzenia. obecnie czekam na pieniądze od początku października i nadal nic mimo niemalże codziennego dopytywania się. Nieprofesjonalne zachowanie osób odpowiedzialnych za projekt, czyli(usunięte przez administratora)spowodowało u mnie oraz u reszt załogi zaangażowanej w te zadanie poczucie totalnego braku szacunku. Praca sama w sobie byłaby naprawdę bardzo fajna gdyby nie bałagan i brak profesjonalizmu pana Account Executive i jego podwładnego.

Gutek

Firma stara się trzymać wysokie standardy i pewnie dlatego trzeba się pilnować

GutekNieRobSeJaj
@Gutek

Dlatego 80% programistów pracujących tam ponad 5 lat została zwolniona, bo nie spełniała standardów, a na ich miejsce nie ma nikogo godnego...

zzzzzzz

Prawda jest taka, że HPM potraciła klientów, zatrudniony został do całej grupy tzw. Mesjasz, który miał zrobić porządek. Pozwalniał mnóstwo osób, reszta odeszła sama. Co ciekawe najpierw pozwalniali programistów a potem ich pozatrudniali jako outsource, bo nie było komu ogarniać kuwety. Pietro zajmowane przez tę spółkę jest puste, hula wiatr. Myślę, że odeszło około 80% ludzi. Jedna z dyrektorek została zwolniona dla przykładu, reszta ekipy z wysokich stanowisk albo sama się zwinęła w porę, albo "odeszli, by zająć się życiem prywatnym i pasjami". Odchodzi także managing director całej grupy Isobar. Chyba nie podołała i dosprowadziła do zatopienia ten okręt. Nastroje są słabe, nie wiadomo, kiedy będzie olejna fala zwolnień. Za to naprawdę spoko są ludzie. Panie z HR totalnie nieużyteczne.

Dddd
@zzzzzzz

Nie będzie fali zwolnień, bo już nie ma kogo zwalniać, z piętra pozostała garstka osób. A Mesjasz dalej zwalnia.

Krzysztof

@nn a są dodatkowe benefity pracownicze? Czy jesteś zadowolony z pracy u Hypermedia Isobar? @Gutek Co rozumiesz przez pilnowanie się? Opiszesz swoje doświadczenia z tym pracodawcą? Zachęcam wszystkich pracowników do zamieszczania opinii o pracodawcy jakim jest Hypermedia Isobar. To pomoże innym użytkownikom tego forum zbudować rzetelny obraz tej firmy.

@Krzysztof

benefity są takie że masz wszystko w budynku, ludzie są fenomenalni, jak trafisz do odpowiedniego zespołu, to praca bajka, jak źle trafisz to się będziesz męczył, dodatkowo czasem dzieją się dziwne, akcje jak zwalnianie ludzi w ułamku sekundy i wystawianie ich za drzwi, firma płaci na czas i jest solidna, wszystko zależy kto będzie Twoim szefem, a z tym trochę loteria. Te wysokie standardy, to właśnie wyprowadzanie ludzi za drzwi za przewinienia, ja powiem szczerze że trochę to sprawiło, że boję się że mnie też tak wyprowadzą, bo coś się wydarzy, co może nie być do końca moją winą...

Krzysztof

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się złożyć CV do Hypermedia Isobar? Jeśli tak napisz proszę coś odnośnie rekrutacji. Może ktoś z Was pracuje obecnie w firmie i może opisać jaka panuje atmosfera? Jakie zmiany? Czy są dodatkowe benefity dla pracowników? Czy obecnie rekrutują? Nie widziałam żadnych ogłoszeń na stronie.

@Krzysztof

To zależy od stanowiska, np w IT, to predyspozycja, dnia jeden błąd może oznaczać Twój ostatni dzień w pracy, nie ma możliwości uzdrowienia sytuacji, bo żaden z szefów nie jest zainteresowany tym. Jeśli chodzi o ludzi "nie kierowników", to jest to gromada najbardziej zajefajnych ludzi na świecie, niestety ich szefowie nie są zbyt przyjaźni. Także źle trafisz i będziesz miał stresa. jeśli chodzi o rekrutacji, to zwykła rozmowa, zależy od odpytującego, oraz od stanowiska.

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Hypermedia Isobar?

@Administrator

Jest niby dużo benefitów, poza płacowych, jak siłownia, piłkarzyi, ale spokoju to tam nie zastacie, raczej to młyn, który pomału sobie tonie.

Zainteresowany

Jak przedstawia się aktualnie sytuacja w firmie? Warto aplikować?

@Zainteresowany

To zależy na jakie stanowisko, do jakiego teamu i za jakie pieniądze.

Olas

Firma upada, najpierw sama pozbywała się klientów, a teraz klienci jej, przegrywane przetargi, zwalnianie specjalistów - zostawianie juniorów na UOD. Reszta osób sama odchodzi. Trochę korpo atmosfery, brak dress codu, "klient ale nie każdy to nasz Pan". Co pół roku nowy "uzdrowiciel", który nic nie wnosi. Bez totalnych zmian firma z wielkiej zamienia się w małą agencyjkę w której pracują tylko juniorzy.

Jatoja

Uwaga! Ten okret tonie! Bylo fajnie ale obecnie atmosfera niesprzyjajaca! Czesc ludzi pozwalnianych czesc zaczyna uciekac sama

Paweł

Moja opinia dotyczy Hypermedia (technologicznej), nie Isobar (kreatywnej, strategicznej, mediowej). Opinie dotychczasowe są różnej jakości. Pracuję tu od kilku lat - opowiadając realnie o firmie i zespole, widzę to tak. Zarobki przez ostatnie 2 lata poprawiły się, kiedyś średnia i poniżej średniej rynkowej teraz średnia to minimum, a osoby z większym doświadczeniem są "cementowane" podwyżkami na poziomie powyżej rynku. Potwierdzam to co napisał Jacek - kandydatom radzę wywalczyć więcej na starcie bo potem podwyżki mają procentowe limity. Atmosfera bardzo w porządku – luźno, mimo nawału pracy jest czas na papierosa, kawę, wyjście na lunch czy przegadanie problemów z kolegami – nie wymagają pracy po godzinach – ale jak to się juz zdarzy (a czasem tak jak wszędzie sie zdarza) to spokojnie można odebrać dzień wolny w przyszłości bez wykorzystania urlopu. Szefostwo w pasującym wieku do zatrudnionych czyli ok. 30-35 lat. Nie ma dresscodu, każdy chodzi ubrany jak chce, koszula/garnitur czasem na spotkanie do klienta. Technologie (w końcu to firma it) na dobrym poziomie - duży nacisk na JS/.net oraz wszystkie aspekty szeroko rozumianego eCommerce. Projekty nie są skomplikowane i większość trwa do kilku miesięcy, zdarzają się kobyły na rok - 2 lata ale to wyjątki. Jest praca zdalna (można ustawić sobie na stałe jakieś dni z domu, można punktowo załatwić pracę z domu, nawet i na tydzień – i pracować z zagranicy) Ogólnie bardzo polecam. Biuro i lokalizacja wielki plus - poza mordorem, z łatwym dojazdem i sporo miejsc parkingowych, budynek tak jak opisali - lux, siłownia, przedszkole, stołówka, ślizgawka, masaże, generalnie części rzeczy nie spodziewałbym się w Warszawie, a tu już są. Podróże - wielu developerów oraz PMów lata po świecie w ramach realizowania projektów - ja się nie spotkałem z tym w innych firmach. Ludzie - panuje bardzo dobry klimat i widać wyraźnie, że o to firma dba. Pensja i benefity - jest dobrze, ale wiadomo zawsze się znajdzie ktoś kto powie, że gdzie indziej jest lepiej :)

jarząb

wszyscy uciekają z tego tonącego statku - chamstwo, brak planowania, tyranie ludźmi, nieludzkie podejście, mdlenie po prezentacji przetargowej, udawanie i lizustwo, podkładanie świń to codzienność. Większość musi płacić za psychoanalityka po pracy w Isobar. Przypadek? Nie sądzę.

Trutka na szczury

Same korposzczury, bleh - od ich gadki uszy wiedna :/

Zostaw merytoryczną opinię o Hypermedia Isobar - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hypermedia Isobar
2.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czerska 12