Opinie o LEVEL WORK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LEVEL WORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LEVEL WORK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEVEL WORK w Warszawa

Robert

Dzięki agencji znalazłem dobrą pracę. Panie rekrutujące miłe i pomocne

Zuzanna
@Robert

To naprawdę super, że udało ci się znaleźć pracę z Level Work. Powiesz coś więcej o tym, na jakim stanowisku i na jakiej umowie? Byłoby super usłyszeć jakieś szczegóły. Bardzo mnie ciekawi, co mogą zaoferować potencjalnemu kandydatowi do pracy.

Agnieszka

Dziękuję bardzo za miłą współpracę, pomoc Pani Martyny przy tworzeniu CV była nieoceniona. Agencja godna polecenia!

Daga

@KOT a czy firma oferuje najpierw okres próbny?

KOT

Odbyłam rozmowę w sprawie pracy i wyszło, że Pani, która mnie rekrutowała mówi zupełnie inne warunki niż w ofercie na stronie którą umieścili. Przykłady 1. w ofercie na stronie jest wyraźnie napisana umowa o pracę, a na rozmowie wychodzi że to jest zlecenie. 2. w ofercie jest napisane że stawka podstawowa to 28zł/h i w dalszej części oferty jest napisana kwota premii, a w rozmowie Pani mówi, że podstawa to 15 brutto w połączeniu z premią daje 28 gdzie nic nie jest wspomniane, że to z premią. 3. W ofercie jest napisane że praca jest od poniedziałku do niedzieli, a na rozmowie dowiaduję się że jest od poniedziałku do piątku. W związku z czym uważam, że Pani która mnie rekrutowała wcale się nie przygotowała do rozmowy i nie pamięta jaka ofertę zamieściła na stronie. (usunięte przez administratora)

@KOT

Zdarza się, że w ogłoszeniach pracodawca zamieszcza warunki, które będą obowiązywały po okresie próbnym, kiedy pracownik się sprawdzi i może stąd rozbieżność w stawce wynagrodzenia. Jeśli premia nie jest uznaniowa, tylko wypłacana obligatoryjnie, to może także wliczać się podstawę pensji. Jak myślisz? Napisz, czy finalnie zdecydowałaś się na zatrudnienie, a jeśli tak, to jak Ci się pracuje?

Markus Aurelius
@KOT

To chyba dobrze, że praca od poniedziałku do piątku, a nie do niedzieli :). Z resztą spraw się zgadzam, że to nieuczciwe podejście - sposób wielu pracodawców nieuczciwie podchodzących do rekrutacji, zapraszają wg stanowiska w ofercie, a na miejscu się okazuje, że masz robić co innego i za mniej niż oferowali, porażka.

@Markus Aurelius

Ten punkt można sklasyfikować na korzyść potencjalnego pracownika, jednak samo w sobie niepokojące jest to, że warunki pracy wyglądają zupełnie inaczej, niż było to przedstawione w tracie rozmowy o pracę. Wiesz może, czy firma LEVEL WORK oferuje pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualną prywatną opiekę medyczną bądź inne benefity.

Gomar31
@Robert

Ty idź do pracy a nie chcesz benyfity od początku

15 brutto? W 2020?

At
@KOT

NIE POLECAM nie wiem kto ale mnie rekrutowała pani Martyna, cały czas wprowadzając mnie w błąd , co do pracy Konsultanta Studia Moderna...Telezakupy mango. Sa pośrednikiem, firma S M zaakceptowała mnie przeszłam egzamin i byłam gotowa do pracy , po 6 dniach szkolenia / za które NIE zaplacili mi , moze ale po 2 mcach pracy.../ przyczepili sie że nie mam kablowego internetu tylko mobilny więc powiedzialam ze zaczne prace 2 dni pozniej po reinstalacji. odmówiono mi wspólpracy zarówno w jednej jak i drugiej firmie... nie płacąc za poswiecony czas szkolenia 6 dni po 8 godzin - (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LEVEL WORK padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konstruktor CAD Catia.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

W końcu agencja pracy na poziomie. Jeżeli faktycznie chcesz pracować, pomogą w znalezieniu pracy.

@Marta

Agencja pracy na poziomie. Wszystko tam leży.

MAREK

dzieki pomocy Pani z biura udało się uzyskać postojowe w epidemi. dziękuje za pomoc Paniom z biura

Panie rekrutujące bardzo miłe, szybko zostałem zatrudniony u pracodawcy

@Kandydat

Powiesz mi jak przebiegała rekrutacja i jakie wymagania są tu stawiane przed kandydatem? Fajnie gdybyś podzielił się tym, jakie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej i czego można się spodziewać. Daj znać koniecznie!

Zatrudniłem się w tej agencji z polecenia i jak narazie jestem zadowolony.

Slawek

Witam. Ktos ma jakies ingo na temat pracy jako konsultant telefoniczny jak wyglada praca i gdzie sje miesci?

Natalia

Ja też jestem zadowolona. Wszystko szybko i sprawnie. Pojechałam na pierwszą rozmowę, po 2 dniach miała kolejną z kierowniczką a na następny dzień podpisanie umowy i praca z której jak na razie jestem zadowolona.

Opp
@Natalia

Na czym polega Twoja praca?

Opp
@Natalia

W jakiej firmie jesteś zatrudniona przez tą agencje?

Maska

Nie polecam , nie dali mi wypłaty za przepracowane dni

Poprawka sprawa wyjaśniona

Zuzanna
@Maska

To super, że udało Ci się rozwiązać tę sprawę. Jak ogólnie oceniasz pracę w LEVEL WORK? Powiedz też proszę, na czym ona polega.

@Zuzanna

Bardzo miła jest pani na , które umówiła mnie na spotkanie :) wszystko mi wyjaśniła i bardzo szybko dostałem odpowiedz pozdrawiam

@Maska

Jak długo już pracujesz w firmie i czy prócz niedogodności, o których pisałaś inne warunki pracy Ci odpowiadają? Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia.

Niezadowolony
@Maska

Miałem ta samą sytuację już z dwiema agencjami.

Kacper

Pomocni ludzie. Wszystko ok

Zadowolona

świetna agencja. Ze wszystkim można się dogadać, Pani rekrutująca przemiła i pomocna

@Zadowolona

Udało Ci uzyskać zatrudnienie przez tą agencję? Powiedz proszę jakie wymagania trzeba spełniać, żeby zaoferowali pracę?

Wwa

Za pośrednictwem Level Work w Warszawie, byłam zatrudniona w dwóch w firmach. Zarówno w jednej jak i w drugiej, wymagania oraz warunki pracy znacząco różniły się niż te które przedstawiła Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę w agencji. Niestety żadna z tych firm nie okazała się tak satysfakcjonująca jak wyobrażałam sobie to po rozmowie kwalifikacyjnej. Z przykrością odradzam zatrudnianie sie poprzez agencje. Moim skromnym zdaniem lepiej jest aplikować bezpośrednio do firmy i tam dowiedzieć sie jak rzeczywiście wygląda praca.

Daisy

Byłam na rozmowie w Gdańsku, bardzo kiepsko to wspominam, nic sie nie dowiedziałam, osoba z którą rozmawiałam była nie miła.

@Daisy

Masz negatywne wspomnienia z rozmowy kwalifikacyjnej do pracy za pośrednictwem firmy LEVEL WORK. Mogłabyś napisać, co takiego mówiła osoba prowadząca rekrutację, że w Twojej ocenie nie była ona zbyt miła? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

Level Work
@Daisy

Szanowna Pani, niestety ale zaszła pomyłka ponieważ w ostatnim czasie nie prowadziliśmy rekrutacji w Gdańsku na które zapraszane były kobiety, więc musiałby Pani być w innej firmie. Pozdrawiamy

Ona
@Level Work

Szanowni Państwo, prowadzili Państwo rekrutacje w Gdańsku w ostatnim miesiącu, na które zapraszane były kobiety. Także albo proszę się doinformować albo nie mijać się z prawdą. Na potwierdzenie tego są chociażby sms-y od Państwa otrzymane. Mam nadzieję, że powyższy komentarz wynika jednak z braku informacji.

Klaudia

Bardzo dobra firma. Byłam na rozmowie w zeszłym tygodniu i po paru dniach rozpoczęłam pracę. Rozmowa była krótka ale rzeczowa. Warunki takie jak na umowie. Czekam na pierwsza wypłatę.

@Klaudia

Fajnie, że jesteś zadowolona z rozmowy kwalifikacyjnej i pierwszych dni w pracy. Może mogłabyś bardziej szczegółowo opisać warunki zatrudnienia, które Ci zaproponowano. Jaką umowę o pracę dostałaś na początek i czy okres próbny jest kilkumiesięczny? Liczę, że mi odpiszesz.

Xxx

Byłem na rozmowie w Gdańsku w sprawie pracy na magazynie. Nie polecam tej agencji. Osoba rekrutująca tam nie ma poszanowania dla człowieka. Pyta co musi znać ale słowem nie wspomina o warunkach pracy. Strata czasu.

@Xxx

Widzę, że nie jesteś zadowolony z rozmowy o pracę, którą odbyłeś do pracy za pośrednictwem firmy LEVEL WORK. Brak poszanowania dla człowieka to poważny zarzut, dlatego mam nadzieję, że opiszesz, co takiego wydarzyło się w trakcie rozmowy, że w tak negatywny sposób ją oceniasz? Mam nadzieję, że przybliżysz tę kwestię.

chciałem bardzo podziękować Pani Sylwii za polecenie do pracy :) PS dobre cukierki w poczekalni

Markus Aurelius
@Piotr

Kupili nowego pracownika za cukierki, nowy polski sposób rekrutacji ;D

Barnaba

Te wpisy tylko potwierdzają fakt, że agencja jest dobrym pracodawcą!!

Arkadiusz Morawski

szczerze polecam! to już moja druga praca przez tą agencje. Nie zawiedli mnie. pewni i uczciwi pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o LEVEL WORK - Warszawa

• Jak się pracuje w LEVEL WORK?

Zobacz opinie na temat firmy LEVEL WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEVEL WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LEVEL WORK
3.6/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Barkocińska 6
    03-543 Warszawa