Opinie o LEVEL WORK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LEVEL WORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LEVEL WORK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEVEL WORK w Warszawa

Drukarz fleksograficzny jakie musi mieć doświadczenie, żeby wyciągnąć to 8500 z oferty? O ile taka kwota jak podana jest realnie możliwa. Ktoś kto pracował niech proszę da znać, dzieki.

Patryk Nowy wpis

Szukałem pracy w warszawie i dzięki agencji dostałem ją!!. Sprawny wywiad, dokładnie wyjaśnione stanowisko i warunki, spotkanie w firmie z przyszłym przełożonym. Decyzja o zatrudnieniu po około tygodniu od kontaktu z rekruterem. Mam już badania i idę do swojej pierwszej pracy. Polecam

Administrator Nowy wpis

W firmie LEVEL WORK poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Kierowca c?

Witam, tak się składa, że firma szuka Specjalisty do działu sprzedaży usług HR. Chciałam podpytać, jak tu wygląda kwestia wynagrodzenia. Ile wynosi podstawa, jak wyglądają zasady przyznawania premii? Piszą w ofercie, że to zależy od wyników, są one realne do osiągnięcia? Jakie mają plany sprzedażowe? Nie piszą nic o mobilności, zdarza się czasem, że trzeba jechać do klienta? Co z pracą hybrydową?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LEVEL WORK padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konstruktor CAD Catia.
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Ekspert ds. HR
Arek

zostałem polecony do pracodawcy i dostałem pracę. Konkretnie bez rozwodzenia się. pozdr

@Arek

Na jakim stanowisku dostałeś pracę? No i przez kogo zostałeś polecony? Przez innego pracownika? Chodzi o system poleceń za który dostaje się premie?

Esme

O premia chce nie słyszałem ale z polecenia łatwiej się dostać.

znalazłem przez ta agencje prace, dziękuje

@Michał

Powiesz jaki warunki ze strony agencji? Początkowo z nimi podpisujesz umowę? Po jakim czasie można przejść pod firmę?

Łukasz

Szukają teraz pracownika produkcji. Mam pytanie odnośnie umowy. Cały czas pracy jest się zatrudnionym przez agencje czy można przejść pod firmę? Zależałoby mi na pełnym ZUS-ie i benefitach. Agencja to daje czy dopiero umowa z firmą gwarantuje do tego dostęp?

Lacky luck
@Łukasz

Zapomnij o tym do końca umowy na zleceniu no chyba że cię firma wykupi tak to nic ci się nie należy

Kamila
@Lacky luck

A jaka jest szansa na to, że firma przejmie pracownika agencyjnego? Często to się zdarza? Trzeba czymś zabłysnąć, by pracować bezpośredni przez firmę? :> A czy stawki agencyjne są mniej więcej takie same jak przez pracę bezpośrednio przez ich firmę?

Ewelina

Ojeju, dawno tutaj nic nie pisaliście. Jak tam praca w firmie? Zadowoleni?:) Szukają właśnie konsultanta telefonicznego, nie wymagają żadnego doświadczenia, czyli zakładam, że chętnych będzie wiele. Może wy, jako pracownicy orientujecie się, czy szukają jednej osoby, czy jest wiele wakatów do obsadzenia? Widełki mnie też nieco zszokowały, ale pozytywnie (5400 - 8000 zł) Faktycznie mozna tyle zarobić?

@Ewelina

Widełki są takie duże, ponieważ podana kwota zawiera już premię, którą można uzyskać za sprzedaż

Edyta

Bardzo pozytywne rozmowy z osobą rekrutująca, wszystko wyjaśnione. Idąc do przyszłego pracodawcy wiedziałam wszystko co niezbędne. Zatrudnili mnie od razu! Polecam serdecznie osobą szukającym pracy.

S

Jakiś czas temu miałam rozmowę rekrutacyjną z pracownikiem firmy. Przedstawił mi stanowisko, wypytał o wszytko. Po przedstawieniu moich oczekiwań finansowych, zostałam poinformowana, że takie stawki mają pracownicy, który są w zespole 4 lata. Następnie przekazana została mi informacja, że ktoś z pewnością po weekendzie się ze mną skontaktuje, w celu przekazania informacji zwrotnej. Mija 3 tydzień, telefonu brak. Szkoda czasu za stawkę niewiele większa, niż najniższa krajowa.

Zawiedziona
@S

Tak zdecydowanie się zgadzam. Słaby kontakt brak Feedbacku. Zenada

Agata
@Zawiedziona

Ciebie też poinformowano kiedy dostaniesz odpowiedź a tego nie zrobiono?

LEVEL WORK poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Adaśko

Ja brałem i pracuje, wszystko dobrze. kasa jest i praca spoczko

Małgorzata
@Adaśko

A dużo godzin dziennie pracujesz? Są jakies zmiany czy stałe godziny pracy?

Pracowałam przez tą agencję 3 miesiące i byłam zadowolona. Zero problemów, pieniądze w terminie. Po 3 miesiącach pracodawca zatrudnił mnie bezpośrednio.

@Ania

Ja tez. Polecam

@anonymous

Ja też! wszystko zgodnie z ustaleniami

studenciak
@Ania

ja tez u mnie wszystko ok zgodnie z ustaleniami

Justyna

Polecam serdecznie, pani Dominika bardzo miła i sympatyczna, współpraca przebiegła bezproblemowo ;)

anonimowo

Rozmowa telefoniczna z panią Martyną G., od której biły: pretensja, nadęctwo, apodyktyczność, panciowanie. Słowem nieprzyjemna rozmowa, sugerowanie, próby manipulacji, ucieczki od odpowiedzi na pytania bezsensownymi pytaniami. Potem przez godzinę gdzieś "telefon zajęty". Okazuje się, że firma oferuje pracę u swych klientów na umowę zlecenie, która nie jest przestrzegana zgodnie z prawem.

Konrad
@anonimowo

Jeśli chodzi o Panią Martynę to nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z taką osobą, jest nieprofesjonalna. Język jakiego używa w rozmowie nie kwalifikuje się do prowadzenia negocjacji czy nawet podstawowych wyjaśnień. Traktuje sprawy na zasadzie pozyskałam pracownika reszta mnie nie interesuje mam następnych klientów zabiera mi Pan mój czas... Używa sformułowań które świadczą o braku jakiegokolwiek elementarnego szacunku do współrozmówcy, nie potrafi zachować się i wybrnąć podczas sytuacji stresowej wymagającej odpowiedniego podejścia. Na całe szczęście są inne osoby, z którymi bez żadnego problemu można wyjaśnić sprawy i się porozumieć pełne szacunku i pogody ducha jak Panie w księgowości. Opinia jest tylko i wyłącznie o Pani Martynie nie o firmie.

Martyna
@Konrad

Dobry wieczór Pani Kingo, szkoda, że nie potrafi Pani podpisać się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Podczas rozmowy ze mną była Pani apodyktyczna, nie dała mi Pani dojść do słowa i nie przyjmowała żadnych argumentów. Od razu zadzwoniła Pani z pretensjami.Proszę przytoczyć jakiego niewłaściwego języka wobec Pani użyłam ? Bardzo łatwo kogoś obrażać w internecie… Jak widać większość opinii jest pozytywna. Pozdrawiam, Martyna

Bożena
@Martyna

Ja do Pani w innej sprawie. Rozmawiacie tu tylko o pracownikach rekrutowanych dla Waszych klientów, a co z pracą in-home? O pracy rekrutera też warto chyba wspominać, o ile w ogóle macie nabory.

Anika

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu rekrutacji i opieki rekrutera, bardzo szybki odzew od złożenia CV. Pozdrawiam serdecznie Panią Martynę! Pełen profesjonalizm!

Sylwia S. Piaseczno

Dziękuję Pani Martyno za szybkie rozwiązanie mojego problemu i profesjonalne podejscie do sprawy. Polecam agencję pracy level work.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w LEVEL WORK? Chętnie zatrudniają?

studentka Marysia

tak chętnie, ja pracuje i dostaje na rękę tyle co jest brutto

student Andrzej

tak

Kuba

Wszystko super. Pracowałem przez miesiąc za dobrą stawkę

Robert

Dzięki agencji znalazłem dobrą pracę. Panie rekrutujące miłe i pomocne

Zuzanna
@Robert

To naprawdę super, że udało ci się znaleźć pracę z Level Work. Powiesz coś więcej o tym, na jakim stanowisku i na jakiej umowie? Byłoby super usłyszeć jakieś szczegóły. Bardzo mnie ciekawi, co mogą zaoferować potencjalnemu kandydatowi do pracy.

Agnieszka

Dziękuję bardzo za miłą współpracę, pomoc Pani Martyny przy tworzeniu CV była nieoceniona. Agencja godna polecenia!

Zostaw merytoryczną opinię o LEVEL WORK - Warszawa

• Jak się pracuje w LEVEL WORK?

Zobacz opinie na temat firmy LEVEL WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEVEL WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LEVEL WORK
3.6/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Barkocińska 6
    03-543 Warszawa