counter
3 138 68 5 1
Natalia

Ja też jestem zadowolona. Wszystko szybko i sprawnie. Pojechałam na pierwszą rozmowę, po 2 dniach miała kolejną z kierowniczką a na następny dzień podpisanie umowy i praca z której jak na razie jestem zadowolona.

Marta Nowy wpis

W końcu agencja pracy na poziomie. Jeżeli faktycznie chcesz pracować, pomogą w znalezieniu pracy.

Nick Nowy wpis
@Marta

Agencja pracy na poziomie. Wszystko tam leży.

MAREK Nowy wpis

dzieki pomocy Pani z biura udało się uzyskać postojowe w epidemi. dziękuje za pomoc Paniom z biura

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w LEVEL WORK?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.

Czy pracodawca LEVEL WORK organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KOT

Odbyłam rozmowę w sprawie pracy i wyszło, że Pani, która mnie rekrutowała mówi zupełnie inne warunki niż w ofercie na stronie którą umieścili. Przykłady 1. w ofercie na stronie jest wyraźnie napisana umowa o pracę, a na rozmowie wychodzi że to jest zlecenie. 2. w ofercie jest napisane że stawka podstawowa to 28zł/h i w dalszej części oferty jest napisana kwota premii, a w rozmowie Pani mówi, że podstawa to 15 brutto w połączeniu z premią daje 28 gdzie nic nie jest wspomniane, że to z premią. 3. W ofercie jest napisane że praca jest od poniedziałku do niedzieli, a na rozmowie dowiaduję się że jest od poniedziałku do piątku. W związku z czym uważam, że Pani która mnie rekrutowała wcale się nie przygotowała do rozmowy i nie pamięta jaka ofertę zamieściła na stronie. (usunięte przez administratora)

Tak7Nie1
@KOT

Zdarza się, że w ogłoszeniach pracodawca zamieszcza warunki, które będą obowiązywały po okresie próbnym, kiedy pracownik się sprawdzi i może stąd rozbieżność w stawce wynagrodzenia. Jeśli premia nie jest uznaniowa, tylko wypłacana obligatoryjnie, to może także wliczać się podstawę pensji. Jak myślisz? Napisz, czy finalnie zdecydowałaś się na zatrudnienie, a jeśli tak, to jak Ci się pracuje?

TakNie2
Markus Aurelius
@KOT

To chyba dobrze, że praca od poniedziałku do piątku, a nie do niedzieli :). Z resztą spraw się zgadzam, że to nieuczciwe podejście - sposób wielu pracodawców nieuczciwie podchodzących do rekrutacji, zapraszają wg stanowiska w ofercie, a na miejscu się okazuje, że masz robić co innego i za mniej niż oferowali, porażka.

@Markus Aurelius

Ten punkt można sklasyfikować na korzyść potencjalnego pracownika, jednak samo w sobie niepokojące jest to, że warunki pracy wyglądają zupełnie inaczej, niż było to przedstawione w tracie rozmowy o pracę. Wiesz może, czy firma LEVEL WORK oferuje pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualną prywatną opiekę medyczną bądź inne benefity.

Gomar31
@Robert

Ty idź do pracy a nie chcesz benyfity od początku

Nick

15 brutto? W 2020?

Kandydat

Panie rekrutujące bardzo miłe, szybko zostałem zatrudniony u pracodawcy

@Kandydat

Powiesz mi jak przebiegała rekrutacja i jakie wymagania są tu stawiane przed kandydatem? Fajnie gdybyś podzielił się tym, jakie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej i czego można się spodziewać. Daj znać koniecznie!

Marcin

Zatrudniłem się w tej agencji z polecenia i jak narazie jestem zadowolony.

Slawek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.

Witam. Ktos ma jakies ingo na temat pracy jako konsultant telefoniczny jak wyglada praca i gdzie sje miesci?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 299 dni.

Czy pracownicy LEVEL WORK chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Natalia

Opp
@Natalia

Na czym polega Twoja praca?

Opp
@Natalia

W jakiej firmie jesteś zatrudniona przez tą agencje?

Maska

Nie polecam , nie dali mi wypłaty za przepracowane dni

Poprawka sprawa wyjaśniona

Tak5Nie
Zuzanna
@Maska

To super, że udało Ci się rozwiązać tę sprawę. Jak ogólnie oceniasz pracę w LEVEL WORK? Powiedz też proszę, na czym ona polega.

TakNie1
@Zuzanna

Bardzo miła jest pani na , które umówiła mnie na spotkanie :) wszystko mi wyjaśniła i bardzo szybko dostałem odpowiedz pozdrawiam

@Maska

Jak długo już pracujesz w firmie i czy prócz niedogodności, o których pisałaś inne warunki pracy Ci odpowiadają? Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia.

Niezadowolony
@Maska

Miałem ta samą sytuację już z dwiema agencjami.

Kacper

Pomocni ludzie. Wszystko ok

Zadowolona

świetna agencja. Ze wszystkim można się dogadać, Pani rekrutująca przemiła i pomocna

@Zadowolona

Udało Ci uzyskać zatrudnienie przez tą agencję? Powiedz proszę jakie wymagania trzeba spełniać, żeby zaoferowali pracę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 400 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w LEVEL WORK?

Wwa

Za pośrednictwem Level Work w Warszawie, byłam zatrudniona w dwóch w firmach. Zarówno w jednej jak i w drugiej, wymagania oraz warunki pracy znacząco różniły się niż te które przedstawiła Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę w agencji. Niestety żadna z tych firm nie okazała się tak satysfakcjonująca jak wyobrażałam sobie to po rozmowie kwalifikacyjnej. Z przykrością odradzam zatrudnianie sie poprzez agencje. Moim skromnym zdaniem lepiej jest aplikować bezpośrednio do firmy i tam dowiedzieć sie jak rzeczywiście wygląda praca.

Tak5Nie1
Daisy

Byłam na rozmowie w Gdańsku, bardzo kiepsko to wspominam, nic sie nie dowiedziałam, osoba z którą rozmawiałam była nie miła.

Tak2Nie2
@Daisy

Masz negatywne wspomnienia z rozmowy kwalifikacyjnej do pracy za pośrednictwem firmy LEVEL WORK. Mogłabyś napisać, co takiego mówiła osoba prowadząca rekrutację, że w Twojej ocenie nie była ona zbyt miła? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

Level Work
@Daisy

Szanowna Pani, niestety ale zaszła pomyłka ponieważ w ostatnim czasie nie prowadziliśmy rekrutacji w Gdańsku na które zapraszane były kobiety, więc musiałby Pani być w innej firmie. Pozdrawiamy

TakNie2
Ona
@Level Work

Szanowni Państwo, prowadzili Państwo rekrutacje w Gdańsku w ostatnim miesiącu, na które zapraszane były kobiety. Także albo proszę się doinformować albo nie mijać się z prawdą. Na potwierdzenie tego są chociażby sms-y od Państwa otrzymane. Mam nadzieję, że powyższy komentarz wynika jednak z braku informacji.

Tak5Nie
Klaudia

Bardzo dobra firma. Byłam na rozmowie w zeszłym tygodniu i po paru dniach rozpoczęłam pracę. Rozmowa była krótka ale rzeczowa. Warunki takie jak na umowie. Czekam na pierwsza wypłatę.

Tak4Nie
@Klaudia

Fajnie, że jesteś zadowolona z rozmowy kwalifikacyjnej i pierwszych dni w pracy. Może mogłabyś bardziej szczegółowo opisać warunki zatrudnienia, które Ci zaproponowano. Jaką umowę o pracę dostałaś na początek i czy okres próbny jest kilkumiesięczny? Liczę, że mi odpiszesz.

Xxx

Byłem na rozmowie w Gdańsku w sprawie pracy na magazynie. Nie polecam tej agencji. Osoba rekrutująca tam nie ma poszanowania dla człowieka. Pyta co musi znać ale słowem nie wspomina o warunkach pracy. Strata czasu.

@Xxx

Widzę, że nie jesteś zadowolony z rozmowy o pracę, którą odbyłeś do pracy za pośrednictwem firmy LEVEL WORK. Brak poszanowania dla człowieka to poważny zarzut, dlatego mam nadzieję, że opiszesz, co takiego wydarzyło się w trakcie rozmowy, że w tak negatywny sposób ją oceniasz? Mam nadzieję, że przybliżysz tę kwestię.

Piotr

chciałem bardzo podziękować Pani Sylwii za polecenie do pracy :) PS dobre cukierki w poczekalni

Tak9Nie3
Markus Aurelius
@Piotr

Kupili nowego pracownika za cukierki, nowy polski sposób rekrutacji ;D

Barnaba

Te wpisy tylko potwierdzają fakt, że agencja jest dobrym pracodawcą!!

Tak7Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o LEVEL WORK - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

LEVEL WORK
3/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Barkocińska 6