LEVEL WORK

LEVEL WORK
4 112

Opinie o LEVEL WORK

Olek

Słyszałem sporo dobrego i chcę aplikować. Podpowiecie jak idzie rekrutacja?

Monika

@Ania, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez LEVEL WORK? Jak bardzo różniły się od tych zaoferowanych Ci przez późniejszego pracodawcę? Jak trafiłaś na tę firmę i co skłoniło Cię do rozpoczęcia z nią współpracy? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Ania
@Monika 12.05.2018 17:23

Warunki zatrudnienia były bardzo podobne do tych które zostały później zaproponowane mi przez pracodawcę. Od początku poinformowali mnie że zatrudnienie jest na okres próbny 3 miesiące przez nich a później przechodzę do pracodawcy na stałe i dostane podwyżkę. Odpowiedziałam na ogłoszenie zamieszczone w internecie, poszłam na spotkanie i zostałam zatrudniona. Wszystko od początku wydało się być ok i było.

Mariush

Sporo plusów sobie nabili. Firma poniżej poziomu. Moze dla totalnych desperatów którzy nie cofną się przed niczym aby żyć marzeniami godziwej płacy.

Monika

@anonymous Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wyglądała Twoja współpraca z LEVEL WORK. Czy długo pracowałeś/łaś poprzez agencję? Czy po tym czasie pracodawca również zaproponował Ci, tak jak Ani, bezpośrednie zatrudnienie?

Ania

Pracowałam przez tą agencję 3 miesiące i byłam zadowolona. Zero problemów, pieniądze w terminie. Po 3 miesiącach pracodawca zatrudnił mnie bezpośrednio.

anonymous
@Ania 27.04.2018 10:34

Ja tez. Polecam

Monika

@Marcin W., ważne, że przedstawiłeś sytuację z LEVEL WORK, która Cię spotkała. Na tym właśnie forum powinny znajdować się wszystkie uwagi i spostrzeżenia osób mających styczność z tym pracodawcą, aby były cennym źródłem informacji o tej firmie.

Marcin W.

Kilka miesięcy temu miałem podjąć pracę za ich pośrednictwem, zrobiłem badania wstępne do pracy, ale w międzyczasie trafiła mi się lepiej opłacalna praca, więc zrezygnowałem...Niby wszystko ok, ale zażądali zwrotu pieniędzy za zrobione badania, straszyli windykacją jak nie oddam im tych 50zł za badania/orzeczenie. I ja głupi im oddałem, ale dopiero po czasie się dowiedziałem, że nie mieli do tego prawa, bo za wszystkie badania płaci PRACODAWCA!. Nieważne czy badania są pozytywne czy negatywne lub pracownik w trakcie zrezygnuje. ZAWSZE ponosi koszt badań PRACODAWCA! Więc jeżeli będziecie mieli taką sytuację, to nie dajcie się naciągnąć!!! Pozdrawiam Marcin W.

Monika

@ktośśiek, czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum dotyczącym LEVEL WORK, udało Ci się na własną rękę zdobyć interesujące Cię informacje o tym pracodawcy? Jeżeli tak, to z uwagi na przeznaczenie tego forum, proszę Cię o pozostawienie ich w tym miejscu. Będą one ważne również dla innych osób poszukujących info o LEVEL WORK przed aplikowaniem do niej.

ktośśiek

Moze ktos pracował??Napiszę ktoś coś?Dziwne, ze 0 opini.

Zostaw opinię o LEVEL WORK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEVEL WORK