LEVEL WORK
counter
3 136 64 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy pracodawca LEVEL WORK organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie1
KOT

Odbyłam rozmowę w sprawie pracy i wyszło, że Pani, która mnie rekrutowała mówi zupełnie inne warunki niż w ofercie na stronie którą umieścili. Przykłady 1. w ofercie na stronie jest wyraźnie napisana umowa o pracę, a na rozmowie wychodzi że to jest zlecenie. 2. w ofercie jest napisane że stawka podstawowa to 28zł/h i w dalszej części oferty jest napisana kwota premii, a w rozmowie Pani mówi, że podstawa to 15 brutto w połączeniu z premią daje 28 gdzie nic nie jest wspomniane, że to z premią. 3. W ofercie jest napisane że praca jest od poniedziałku do niedzieli, a na rozmowie dowiaduję się że jest od poniedziałku do piątku. W związku z czym uważam, że Pani która mnie rekrutowała wcale się nie przygotowała do rozmowy i nie pamięta jaka ofertę zamieściła na stronie. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
@KOT

Zdarza się, że w ogłoszeniach pracodawca zamieszcza warunki, które będą obowiązywały po okresie próbnym, kiedy pracownik się sprawdzi i może stąd rozbieżność w stawce wynagrodzenia. Jeśli premia nie jest uznaniowa, tylko wypłacana obligatoryjnie, to może także wliczać się podstawę pensji. Jak myślisz? Napisz, czy finalnie zdecydowałaś się na zatrudnienie, a jeśli tak, to jak Ci się pracuje?

TakNie2
Markus Aurelius
@KOT

To chyba dobrze, że praca od poniedziałku do piątku, a nie do niedzieli :). Z resztą spraw się zgadzam, że to nieuczciwe podejście - sposób wielu pracodawców nieuczciwie podchodzących do rekrutacji, zapraszają wg stanowiska w ofercie, a na miejscu się okazuje, że masz robić co innego i za mniej niż oferowali, porażka.

@Markus Aurelius

Ten punkt można sklasyfikować na korzyść potencjalnego pracownika, jednak samo w sobie niepokojące jest to, że warunki pracy wyglądają zupełnie inaczej, niż było to przedstawione w tracie rozmowy o pracę. Wiesz może, czy firma LEVEL WORK oferuje pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualną prywatną opiekę medyczną bądź inne benefity.

Gomar31
@Robert

Ty idź do pracy a nie chcesz benyfity od początku

Nick Nowy wpis

15 brutto? W 2020?

Kandydat Nowy wpis

Panie rekrutujące bardzo miłe, szybko zostałem zatrudniony u pracodawcy

Łukasz Nowy wpis
@Kandydat

Powiesz mi jak przebiegała rekrutacja i jakie wymagania są tu stawiane przed kandydatem? Fajnie gdybyś podzielił się tym, jakie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej i czego można się spodziewać. Daj znać koniecznie!

Marcin
Nazwa działu: Produkcja

Zatrudniłem się w tej agencji z polecenia i jak narazie jestem zadowolony.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Slawek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Ktos ma jakies ingo na temat pracy jako konsultant telefoniczny jak wyglada praca i gdzie sje miesci?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 195 dni.

Czy pracownicy LEVEL WORK chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Natalia

Ja też jestem zadowolona. Wszystko szybko i sprawnie. Pojechałam na pierwszą rozmowę, po 2 dniach miała kolejną z kierowniczką a na następny dzień podpisanie umowy i praca z której jak na razie jestem zadowolona.

Tak3Nie
Opp
@Natalia

Na czym polega Twoja praca?

Opp
@Natalia

W jakiej firmie jesteś zatrudniona przez tą agencje?

Nazwa działu: Marketing

Nie polecam , nie dali mi wypłaty za przepracowane dni

Tak3Nie

Poprawka sprawa wyjaśniona

Tak5Nie
Zuzanna
@Maska

To super, że udało Ci się rozwiązać tę sprawę. Jak ogólnie oceniasz pracę w LEVEL WORK? Powiedz też proszę, na czym ona polega.

TakNie1
@Zuzanna

Bardzo miła jest pani na , które umówiła mnie na spotkanie :) wszystko mi wyjaśniła i bardzo szybko dostałem odpowiedz pozdrawiam

Łukasz
@Maska

Jak długo już pracujesz w firmie i czy prócz niedogodności, o których pisałaś inne warunki pracy Ci odpowiadają? Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia.

Niezadowolony
@Maska

Miałem ta samą sytuację już z dwiema agencjami.

Kacper

Pomocni ludzie. Wszystko ok

Zadowolona

świetna agencja. Ze wszystkim można się dogadać, Pani rekrutująca przemiła i pomocna

Łukasz
@Zadowolona

Udało Ci uzyskać zatrudnienie przez tą agencję? Powiedz proszę jakie wymagania trzeba spełniać, żeby zaoferowali pracę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 296 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w LEVEL WORK?

Wwa
Nazwa działu: Produkcja

Za pośrednictwem Level Work w Warszawie, byłam zatrudniona w dwóch w firmach. Zarówno w jednej jak i w drugiej, wymagania oraz warunki pracy znacząco różniły się niż te które przedstawiła Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę w agencji. Niestety żadna z tych firm nie okazała się tak satysfakcjonująca jak wyobrażałam sobie to po rozmowie kwalifikacyjnej. Z przykrością odradzam zatrudnianie sie poprzez agencje. Moim skromnym zdaniem lepiej jest aplikować bezpośrednio do firmy i tam dowiedzieć sie jak rzeczywiście wygląda praca.

Tak5Nie1
Daisy

Byłam na rozmowie w Gdańsku, bardzo kiepsko to wspominam, nic sie nie dowiedziałam, osoba z którą rozmawiałam była nie miła.

Tak2Nie1
@Daisy

Masz negatywne wspomnienia z rozmowy kwalifikacyjnej do pracy za pośrednictwem firmy LEVEL WORK. Mogłabyś napisać, co takiego mówiła osoba prowadząca rekrutację, że w Twojej ocenie nie była ona zbyt miła? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

Level Work
@Daisy

Szanowna Pani, niestety ale zaszła pomyłka ponieważ w ostatnim czasie nie prowadziliśmy rekrutacji w Gdańsku na które zapraszane były kobiety, więc musiałby Pani być w innej firmie. Pozdrawiamy

TakNie2
Ona
@Level Work

Szanowni Państwo, prowadzili Państwo rekrutacje w Gdańsku w ostatnim miesiącu, na które zapraszane były kobiety. Także albo proszę się doinformować albo nie mijać się z prawdą. Na potwierdzenie tego są chociażby sms-y od Państwa otrzymane. Mam nadzieję, że powyższy komentarz wynika jednak z braku informacji.

Tak5Nie
Klaudia

Bardzo dobra firma. Byłam na rozmowie w zeszłym tygodniu i po paru dniach rozpoczęłam pracę. Rozmowa była krótka ale rzeczowa. Warunki takie jak na umowie. Czekam na pierwsza wypłatę.

Tak4Nie
@Klaudia

Fajnie, że jesteś zadowolona z rozmowy kwalifikacyjnej i pierwszych dni w pracy. Może mogłabyś bardziej szczegółowo opisać warunki zatrudnienia, które Ci zaproponowano. Jaką umowę o pracę dostałaś na początek i czy okres próbny jest kilkumiesięczny? Liczę, że mi odpiszesz.

Xxx

Byłem na rozmowie w Gdańsku w sprawie pracy na magazynie. Nie polecam tej agencji. Osoba rekrutująca tam nie ma poszanowania dla człowieka. Pyta co musi znać ale słowem nie wspomina o warunkach pracy. Strata czasu.

@Xxx

Widzę, że nie jesteś zadowolony z rozmowy o pracę, którą odbyłeś do pracy za pośrednictwem firmy LEVEL WORK. Brak poszanowania dla człowieka to poważny zarzut, dlatego mam nadzieję, że opiszesz, co takiego wydarzyło się w trakcie rozmowy, że w tak negatywny sposób ją oceniasz? Mam nadzieję, że przybliżysz tę kwestię.

Piotr

chciałem bardzo podziękować Pani Sylwii za polecenie do pracy :) PS dobre cukierki w poczekalni

Tak9Nie3
Markus Aurelius
@Piotr

Kupili nowego pracownika za cukierki, nowy polski sposób rekrutacji ;D

Barnaba

Te wpisy tylko potwierdzają fakt, że agencja jest dobrym pracodawcą!!

Tak7Nie1

Arkadiusz Morawski

szczerze polecam! to już moja druga praca przez tą agencje. Nie zawiedli mnie. pewni i uczciwi pracodawcy

Tak8Nie2

nowa

do mnie zadzwonili i od razu dostałam pracę. ekstra!!

Tak7Nie
@Yogi
@nowa

Ja byłem na rozmowie 03-10. Zaproponowano mi pracę w Kolporter jako pakowacz. Praktycznie następnego dnia mogłem zacząć. 08-10 miałem dzień próbny. Ale wyszedłem spocony na papierosa zawiało mnie i korzonki mnie połamanyły. Trochę się podkurowałem i w piątek podpisałem z tą agencją umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością później jej przedłużenia lub przejścia na etat w Kolporter. Wynagrodzenie 16 brutto za godzinę. Wiem, mało ale zawsze coś. Byłem ostatnio na kilku rozmowach rekrutacyjnych i zarobki podobne jak na początek a niewiadomo jak wygórowane wymagania.

Tak4Nie

@nowa

Czy z perspektywy pierwszych dni w pracy jesteś zadowolona z pracy w tej firmie? Szybki proces rekrutacji buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku i wzmacnia entuzjazm kandydata. Może warto byłoby napisać również o szkoleniu w pierwszych dniach pracy.

level
@nowa

...level work to agencja pracy tymczasowej. Nie liczcie , że będzie możliwość nawiązania dłuższej pracy w firmie dla której agencja rekrutuje pracowników. Dyrektorka jest nieuczciwa, bo mówi jedno a robi drugie. Pracownik podpisujący umowę zlecenia z level work jest śmieciem, który nie ma żadnych uprawnień pracowniczych. Wyjątkowo obrzydliwe dziewczyny pracują w twej agencji. Zakłamane i bez ambicji. Dyrektorka agencji miała wyjaśnić z dyrektorem Studio Moderna, dlaczego do nowo przyjętych pracowników w 2 tygodniu ich pracy, stosuje się wymagania jak do długo pracujących telemarketerów w osiągania celów. Oczywiście nie wyjaśniła i nie przekazała nam tych istotnych informacji, gdyż Studio Moderna tych biednych bez doświadczenia telemarketerów wyrzuca! Ci co biorą udział w tym haniebnym procederze są młodzi i bezgranicznie schamiali i wobec tego nie powinni pracować na stanowiskach rekrutacyjnych lub kierować zespołem. Nabijają się z pracownikami agencji. Hej, dyrektorko agencji czekam na wiadomość!

Tak1Nie1

Monika

@Bardo rozczarowana!, czy podczas pierwszego kontaktu telefonicznego próbowałaś dopytać ile będzie trwać ta rozmowa kwalifikacyjna? Zawsze warto dopytywać o takie sprawy by się upewnić. Rekruterzy nie mają obowiązku wiedzieć skąd przyjeżdża do nich kandydat. Czy próbowałaś na to popatrzeć z tej strony? Czy masz już jakąś informację odnośnie decyzji dotyczącej Twojej aplikacji do firmy LEVEL WORK?

Supreme Law
@Monika

Elementarne zasady logiki nakazują spojrzeć na aplikację, którą wysyła osoba starająca się o pracę, skąd ta osoba jest. Wystarczy pomyśleć, to nie jest trudne, proszę wierzyć. Osobną kwestią pozostaje zwykłe ludzkie poczucie szacunku do drugiego człowieka. Owszem, rekruter nie ma obowiązku pytać, ale powinien to robić, jeśli chce się określać mianem człowieka kulturalnego. Ja osobiście w takiej sytuacji, z racji prawniczego wykształcenia wystąpiłbym z pozwem o zapłatę/zwrot kosztów dojazdu w związku z brakiem istotnych informacji mogących mieć wpływ na moje przyszłe życie. Proszę pamiętać, że w prawie polskim istnieje instytucja umowy ustnej. Przedmiotem umowy w powyższej sytuacji było nieudzielenie istotnych informacji odnośnie pracy, związanego z nią wynagrodzenia i innych warunków, czyli wchodzimy w obszary utraconych korzyści kandydatki. Pomijam już tak oczywisty aspekt, jak zwrot kosztów przejazdu. Jeśli się to odpowiednio udokumentuje (nagranie, świadkowie) sądy zazwyczaj nie mają problemów z zasądzaniem na rzecz osób poszkodowanych. To ich obawy (długi termin, stres, itp.) są decydujące, że sprawy tego typu finalnie nie trafiają na wokandę.

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o LEVEL WORK - Warszawa