LEVEL WORK

LEVEL WORK

Opinie o LEVEL WORK

nowa

do mnie zadzwonili i od razu dostałam pracę. ekstra!!

@Yogi
@nowa 11.10.2018 13:55

Ja byłem na rozmowie 03-10. Zaproponowano mi pracę w Kolporter jako pakowacz. Praktycznie następnego dnia mogłem zacząć. 08-10 miałem dzień próbny. Ale wyszedłem spocony na papierosa zawiało mnie i korzonki mnie połamanyły. Trochę się podkurowałem i w piątek podpisałem z tą agencją umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością później jej przedłużenia lub przejścia na etat w Kolporter. Wynagrodzenie 16 brutto za godzinę. Wiem, mało ale zawsze coś. Byłem ostatnio na kilku rozmowach rekrutacyjnych i zarobki podobne jak na początek a niewiadomo jak wygórowane wymagania.

Ona

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej z Panią ... Nie otrzymałam informacji zwrotnej. Brak szacunku do drugiej osoby.

Ona

Monika

@nowy pracownik, czy możesz napisać coś więcej na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej do firmy LEVEL WORK? Napisałeś, że szybko znalazłeś pracę. Czy już rozpocząłeś zatrudnienie? Jak oceniasz swoje pierwsze dni w pracy? Na pewno inne osoby na forum będą zainteresowane twoją relacją.

anonymous
@Monika 21.09.2018 16:08

Jestem inwalida grupy przyjencia do pracy catering paczkowy okecie

nowy pracownik

fajna agencja, bardzo miła i rzeczowa Pani rekrutująca, szybko znalazłem prace. pozdrowienia! :)

Monika

@Bardo rozczarowana!, czy podczas pierwszego kontaktu telefonicznego próbowałaś dopytać ile będzie trwać ta rozmowa kwalifikacyjna? Zawsze warto dopytywać o takie sprawy by się upewnić. Rekruterzy nie mają obowiązku wiedzieć skąd przyjeżdża do nich kandydat. Czy próbowałaś na to popatrzeć z tej strony? Czy masz już jakąś informację odnośnie decyzji dotyczącej Twojej aplikacji do firmy LEVEL WORK?

Bardo rozczarowana!

Witam, jakiś czas temu wysłałam aplikacje na ogłoszenie i po krótki czasie zadzwoniła do mnie Pani z tej zacnej agencji. Zaprosiła mnie na spotkanie nie mówiąc nic konkretnego. Pojechałam na to spotkanie, bo mi zależało mimo iż do Warszawy mam 100 kilometrów w jedną stronę. Wstałam o 5 rano, by nie spóźnić się na spotkanie. Wchodzę na spotkanie i jedna z tych Pań oznajmiła mi - jak nazywa się firma, gdzie się mieści i że na maila wyśle mi próbny projekt, który będzie decydował o moim przyjęciu. Spotkanie trwało dosłownie trzy minuty. JA SI PYTAM, PO JAKĄ CHOL..E BYŁO TO SPOTKANIE? NIE MOŻNA BYŁO OD RAZU PRZEZ TELEFON TEGO WSZYSTKIEGO POWIEDZIEĆ ? KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DO LUDZI TEJ MŁODEJ PANIUSI I TEJ ŚMIESZNEJ AGENCJI. Ogólnie jak popatrzyłam na siedzibę tej agencji i te panie co tam są i jak obsługują inne osoby to stwierdziłam, że to jest praca moich marzeń. Złota robota, nie narobisz się, a zarobisz. Posiedzisz przed laptopem 8 h, wezwiesz kogoś na dwuminutowe spotkanie i tyle z Twojej roboty. Więc jeśli szukacie pracy to tylko w Levels Work! Ale ludzi to te panie nazywane rekruterkami to kompletnie nie szanują. NIE POLECAM

Olek

Słyszałem sporo dobrego i chcę aplikować. Podpowiecie jak idzie rekrutacja?

Monika

@Ania, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez LEVEL WORK? Jak bardzo różniły się od tych zaoferowanych Ci przez późniejszego pracodawcę? Jak trafiłaś na tę firmę i co skłoniło Cię do rozpoczęcia z nią współpracy? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Ania
@Monika 12.05.2018 17:23

Warunki zatrudnienia były bardzo podobne do tych które zostały później zaproponowane mi przez pracodawcę. Od początku poinformowali mnie że zatrudnienie jest na okres próbny 3 miesiące przez nich a później przechodzę do pracodawcy na stałe i dostane podwyżkę. Odpowiedziałam na ogłoszenie zamieszczone w internecie, poszłam na spotkanie i zostałam zatrudniona. Wszystko od początku wydało się być ok i było.

Mariush

Sporo plusów sobie nabili. Firma poniżej poziomu. Moze dla totalnych desperatów którzy nie cofną się przed niczym aby żyć marzeniami godziwej płacy.

Monika

@anonymous Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wyglądała Twoja współpraca z LEVEL WORK. Czy długo pracowałeś/łaś poprzez agencję? Czy po tym czasie pracodawca również zaproponował Ci, tak jak Ani, bezpośrednie zatrudnienie?

Ania

Pracowałam przez tą agencję 3 miesiące i byłam zadowolona. Zero problemów, pieniądze w terminie. Po 3 miesiącach pracodawca zatrudnił mnie bezpośrednio.

anonymous
@Ania 27.04.2018 10:34

Ja tez. Polecam

Monika

@Marcin W., ważne, że przedstawiłeś sytuację z LEVEL WORK, która Cię spotkała. Na tym właśnie forum powinny znajdować się wszystkie uwagi i spostrzeżenia osób mających styczność z tym pracodawcą, aby były cennym źródłem informacji o tej firmie.

Marcin W.

Kilka miesięcy temu miałem podjąć pracę za ich pośrednictwem, zrobiłem badania wstępne do pracy, ale w międzyczasie trafiła mi się lepiej opłacalna praca, więc zrezygnowałem...Niby wszystko ok, ale zażądali zwrotu pieniędzy za zrobione badania, straszyli windykacją jak nie oddam im tych 50zł za badania/orzeczenie. I ja głupi im oddałem, ale dopiero po czasie się dowiedziałem, że nie mieli do tego prawa, bo za wszystkie badania płaci PRACODAWCA!. Nieważne czy badania są pozytywne czy negatywne lub pracownik w trakcie zrezygnuje. ZAWSZE ponosi koszt badań PRACODAWCA! Więc jeżeli będziecie mieli taką sytuację, to nie dajcie się naciągnąć!!! Pozdrawiam Marcin W.

Monika

@ktośśiek, czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum dotyczącym LEVEL WORK, udało Ci się na własną rękę zdobyć interesujące Cię informacje o tym pracodawcy? Jeżeli tak, to z uwagi na przeznaczenie tego forum, proszę Cię o pozostawienie ich w tym miejscu. Będą one ważne również dla innych osób poszukujących info o LEVEL WORK przed aplikowaniem do niej.

ktośśiek

Moze ktos pracował??Napiszę ktoś coś?Dziwne, ze 0 opini.

Zostaw opinię o LEVEL WORK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEVEL WORK