Opinie o Doltech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Doltech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Doltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doltech Sp. z o.o. w Wrocław

Mysza Nowy wpis

Prezes trzyma firmę w latach 80-tych, które są widocznie dla niego wzorem zarządzania firmy. Przyjmując się do pracy stajesz się chłopem pańszczyźnianym i jedyne co możesz usłyszeć to, że na niczym się nie znasz. Warunki pracy jak na XXII wiek to hala zrobiona z blachy, plastikowa skrzynka narzędziowa ze śrubokrętem i dwoma płaskimi kluczami - szczyt możliwości. Z możliwych plusów pracy to: 1. Ograniczenie do minimum twoich możliwości 2. Ciągły stres wspomagający perystaltykę jelit 3. Latem sauna na hali, a zimą warunki polarne w najtańszej kufajce z BHP. 4. Możliwość poruszania się wózkiem widłowym bez uprawnień 5. Przyjmują kogo popadnie bo płacą tyle, że nie będziesz mieć energii szukać dalej. Zatem solidne fundamenty wiedzy, doświadczenia i fachowości nie tutaj. Doltech działa na zasadzie: chwilowo jest ok. Poszukajcie dalej pracy, a jeżeli jesteś po rozmowie w sprawie pracy to chwilę pomyśl nad jej przebiegiem.....czy czasem merytoryczną rozmowa nie przekuła się w super koleżeńską gadkę, ponieważ nie ma się czym chwalić, a fundament to chwiejne (usunięte przez administratora)

Edyta Nowy wpis
@Mysza

Z tego co widzę plusy to Ty z przekąsem tu punktujesz. ;p A skoro podobno prezes trzyma firmę w latach 80 to jak długo tym wszystkim zarządza? Nie ma szans na jakieś innowacje w przyszłości?

Pracodawca Nowy wpis
@Mysza

Drogi Mysza, słusznie zalewa Cię fala frustracji, ponieważ pracodawca po czasie zorientował się w co grasz i nie pozwolił na dalsze straty. Zarządzanie firmą od lat 80. jest tylko plusem pokazującym rozwój i stabilność firmy - zresztą średnia długość zatrudnienia to co najmniej kilka lat (są rekordziści z ich dziesiątkami na koncie). Pozostałe argumenty nie zasługują na komentarz - są czystą złośliwością. Każdy kandydat podczas spotkania może ocenić warunki i zakres prac. Serdecznie pozdrawiam!

Aleksander Nowy wpis

Ile teraz macie stopni na hali? Bo słyszałem że są problemy z ogrzewaniem, to prawda?

Marcelina

To prawda ze hala jest nieogrzewana?

mongolia
@Marcelina

Tak, a hala jest zrobiona z blachy bez wypełnienia

Natalia
@mongolia

czy pracownicy dostają ubranie służbowe? Np. polary?

Xyz
@mongolia

Czyli to oznacza że zimą na hali temp. jak na dworze?

arek

Czyli jeśli chodzi o atmosferę to jest ona spokojna ?

Przedstawiciel Handlowy

Po wstępnej selekcji kandydatów, do wybranych dzwoni Pani z biura firmy i umawia spotkania z Dyrektorem. Oczywiście Szanowny Pan Dyrektor nie może dotrzeć na czas (czyli na 8 rano), za pierwszym razem zadzwonił do mnie, żebym spod firmy przyjechał pod Mc Donalda, bo on ma tam bliżej, a do firmy nie będzie jechał bo zajmie mu to za dużo czasu... No cóż przypadki chodzą po ludziach, podjechałem. Obiecał, że się dogadamy i że się odezwie i ustalimy szczegóły. No i cisza przez ponad pół roku. Kolejna rekrutacja tym razem ukryta, po pół roku telefon, że zapraszają mnie na rozmowę z Dyrektorem, o poprzedniej chyba zapomnieli. Umówiłem się na 8 rano, o 7:45 telefon z biura, że Pan Dyrektor dopiero o 8:30 przyjedzie. Czy to ma być poważna osoba do rozmów? Czy taka osoba będzie słowna w przyszłości? Czy taka osoba nie spóźni się z innymi rzeczami i spotkaniami?

Poziom trudności mierny, proste pytania, ponieważ zaspany był więc jeszcze swoją energie poświęcał na wybudzanie się do życia :-) Pytania standardowe: przebieg kariery, dlaczego chciał bym tam pracować itp. Po przejściu do finansów, gdy powiedziałem ile chciałbym zarabiać to cisza. Wymagania jakie firma stawia bardzo wysokie: znajomość maszyn, rysunku technicznego, najlepiej 3 języków obcych biegle, pełnej dyspozycyjności, mobilności itp.

Martyna

Macie jakieś informacje co tam się w firmie teraz dzieje? Działają ?

Psztyczek Elektryczek

Widzę, że skasowano moją opinię więc będę to klepał i sprawdzał czy wisi na stronie. U mnie rozmowa była niemal punktualna i na luzie bez żadnej spiny, rekrutacji dokonywał kierownik działu. (Pozdro Bocin) Ojciec dyrektor człowiek na tyle zajęty, że po zatrudnieniu przez cały okres pracy wymieniliśmy max 2 zdania na zasadzie "Czy to się naprawi" i drugie "Jak Panu się u mas podoba". Przeszklone biura ;D ? Podrapać się po (usunięte przez administratora) można w kiblu jak wam szklane ściany przeszkadzają... Atmosfera jest niezwykle luzacka kadry/biuro/hala. Spóźnienia się zdarzają a spora część ekipy dojeżdża i bez spiny możesz odrobić spóźnienie po pracy bez konsekwencji( o ile ekipa zostaje na nadgodziny). A jeżeli spóźnisz się zbyt często to zacznij wychodzić szybciej z domu ! Są minusy jak kiepskie narzędzia i nieogrzewana hala z przeciekającym dachem, jeden kibel przy socjalu i jeden prysznic, kiepskie bhp. Słyszałem, że ma powstać nowa nowoczesna hala ale za mojej kadencji się to nie zmaterializowało. Jest w zespole wielu fachowców od których sporo się nauczyłem, zawsze chętnie pomagali w potrzebie ja też nie byłem obojętny jak ktoś potrzebował dodatkowej ręki, ceni się tu pracę zespołową. Nie ma lekko, w firmie jest też kilku oszołomów ale nikt nie każe się z nimi całować czy na randki chodzić! Po prostu można takie osoby traktować z "przymrużeniem oka" i szerokim uśmiechem. Może Was rozczaruję biedne wy dzieci skrzywdzone na całe życie przez MRC. Jeśli będziesz się obijać, lampić ciągle w telefon, zbyt często błąkać na papieroska i nie będziesz dbać o mienie zakładu to wywalą Cię z każdej firmy a nie tylko z DOLTECHU.. Widzę dużo negatywnych emocji w stosunku do kierownictwa. O oszołomach i fachowcach już pisałem więc przejdę od razu do puenty: Każdego łazikującego szybko wychwytują i nie widzę tu podstaw aby płakać, że dostało się zje**. Ja zrezygnowałem, gdyż znalazłem finansowo dużo lepszą opcję. Nie ukrywam, że w MRC mimo kilku minusów i braku zadań z zakresu umowy bardzo mi się podobało. Jak by finanse się poprawiły i miał bym w czym i czym grzebać z chęcią bym wrócił. Ja polecam MRC jako DOBREGO PRACODAWCĘ. Nie jest fo firma bez wad ale forsa zawsze się zgadzała.

Amigo

3X

Firma szuka co parę miesięcy nowych handlowców. Byłem na rozmowie 8-9 miesięcy temu, szef obiecał, że się odezwie za 2-3 dni i ... koniec kontaktu. Teraz robią rekrutacje ukryte, i wydzwaniają ponownie do mnie i znowu zapraszają na rozmowę nie pamiętając, że już u nich byłem. W ciągu tych 8-9 miesięcy szukają już 2 czy 3 raz. Przypominam o rozmowie sprzed 8-9 miesięcy lecz chyba Panie w biurze też się zmieniają i już nikt nie pamięta, kto był na rozmowach a kto nie...

admin

Zgadzasz się w opiniami o firmie MRC Doltech Sp. z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Doltech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Doltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doltech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doltech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Doltech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doltech Sp. z o.o.