Cezal

Wrocław

Opinie o Cezal

Jo Anna

Na jakie stanowiska można aplikować w Bydgoszczy? Praca przy produkcji na czym dokładniej polega i w jakich jest godzinaczej? Jak kształtują się zarobki? Dzięki z góry za odp

uo
użytkownik zarejestrowany

to prawda, a warto zwrócić uwagę, że teraz poszukują np. referenta do spraw zamówień publicznych we wrocławiu, oferują umowę o pracę oraz system szkoleń, ale wymagają np.znajomości Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

gfrsw

Jakie zarobki w bok?

do luiz

jeśli chodzi o zarobki przedstawiciela przy sklepie medycznym to nie więcej niż 2000 pln i najchętniej na wlasna dzialalnosc,ale niekoniecznie. Generalnie zazynają,wyzynaja i nikt z ph nie chce gadac z klientów powodzenia

Bartolini Bartlomiej i Smok Wawelski

Ogłoszenia zamieszcza na swojej stronie. Co do zarobkòw no to tutaj niechce sie wypowiadac chociaz znajomi pracujacy takze w innych firmach wcale duzo lepiej nie maja. Atmosfera to juz inna bajka jak wsiakniesz i sie przystosujesz to jest naprawde ok. Powiem tak - Jezeli ktos chce zdobyc doswiadczenie i zawodowe i nauczyc sie troche o zabawkach dostepnych na rynku, a uprzedzam inicjatywa wlasna to na sam poczatek naprawde jest ok.

stanisław
użytkownik zarejestrowany

no ja też czekam cały czas na nowe informacje, serio na pracy mi zależy, ale widzę, że jednak tutaj niczego się nie dowiem niestety.. nie wiem jak to ma być dokładnie.. ni nie ma informacji jak z atmosfera u nich, anie o tym czy cokolwiek oni prowadzą ani tak naprawdę nic nie wiadomo niestety.. pozostaje czekać

rep

świeża krew potrzebna........czytaj ludzie z "otwarta głową"

brak

Njagorsza firma jaką znam! poprostu żenada!zwalniają najlepszych pracowników bez podania konkretnych powodów. Nie wspomne o tym, że rozwojem firma zatrzymała się chyba w czasach PRLu. Handlowiec żeby dodzownić się do kogokolwiek z firmy, musi dzwnić przez centrale, ponieważ nie wiedzą tam chyba co to są telefony komórkowe ! :/ organizacja - a raczej jej brak - na poziomie minusowym.( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM NIKOMU!

pik

Taki żart :)

pik

Samochod do pelnej dyspozycji, 4 000 netto, wizyt ile chcesz, brak raportowania, ogólnie luz.

rodzer

da ktos jakies konkrety na temat zarobków np. pm-a ile wizyt jaki samochód czy jest do dyspozycji po godzinach itd. a patrze tu sie zrobił czat na temat tego jak tam źle to co tam robicie jeszcze? jak jesteście takimi extra przedstawicielami to powinni wszędzie was potrzebowac... żal pl

inkwizytor

dezynfekcja - 2012-02-18 04:33:42 Jak się nie szanuje doświadczonych pracowników to nic z tego dobrego nie będzie, rozumiem, że Ci którzy do nas przyszli to sprawdzeni i dobrzy ludzie, ale dlaczego dostali od razu po 30-50% więcej podstawy?No i projekt Za-ys upadł. Miało być tak kolorowo a stało się jak zwykle

jaro
@inkwizytor 08.12.2012, 21:11

Taaaaa.. Na przedstawi dla ogłoszenie,bo ci w firmie tylko kilka miesięcy wytrzymują,do działu obsługi klienta bo panie zaciazyly i ktoś za nie robić musi...tylko na jak długo nikt tobie na rozmowie nie powie. A poza tym kto chciałby pracować z Elzunia? Pierwsza ( usunięte przez administratora ) jakiś przyczyn przecież awansowała,nie...?

iiiii

I po co ta "jadka"? Czy dla szeregowego pracownika Cezal Wrocław jakiekolwiek zmiany dyrektorów przyniosły poprawę? " Ryba psuje sie od głowy " i tu jest problem. Kierownicy/ ki się "ustawią" a reszta co? Do roboty! Proponuję spojrzeć "na trzeżwo" na to co się dzieje!

Giewont

juhas?

Zupa grochowa mocno wybuchowa

Nie, no co ty. Gubernator to wysoka szarża, a mi chodzi o ten podstawowy, organiczny wręcz szczebel zarządzania.

odpow

gubernator

Zupa grochowa mocno wybuchowa

Słuchajcie, a jak się nazywa dyrektor wsi? Wójt?

barszczyk z uszkami

O cholera. Czy to znaczy, że operacja pod kryptonimem "Zarys Wrocław" się nie powiodła? A taki to miał być majstersztyk!

barszcz z kołdunami

Jeżeli to Pan, wielce szanowny Panie o tych burakach pisze, a myślę, że tak - to nie mam dobrych wieści. Szybka akcja desantu z Zarysu dobiega końca. Trzeba będzie się pokajać i przyznać do sromotnej klęski. Wiem, że jest pan starym frontowcem i trochę pro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się pan nawąchał. Ale trzeba było wylać z siebie więcej potu na poligonie. A poza tym, czego można oczekiwać od żołdaka, który wcześniej służył krótko, acz bez efektu pewnemu śmiesznemu kacykowi ze ściany wschodniej.

odpow

ależ ty burak pastewny jesteś :)

zjadlem_kebab

popieram, nie pisac a pracowac. Dobrze że lakę pogonił, tylko szkoda że trochę za poźno. Niech goni leniuchów do roboty. Oni zamiast pracowa to tylko piszą. Patrzcie jacy niezadowoleni i poszkodowani - bo tamci sie nie dali dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...

ken

barbi jak sama mowi jest barbi i niczym wiecej innym juz będzie. Powinien wczesniej taka barbi wywalic zeby nie truła atmosfery. DO ROBOTY LENIWA LALKO.

gosc

Co tam słychać w Cezalu?? Lepiej jest czy gorzej? Jak w końcu z tymi zarobkami?? Jak prowizja?

@

zadowolony przedstawiciel - 2012-03-26 18:09:47 Wal jak w dym. Szóstka na rękę (na razie na początek), oprócz tego super premie. Wysoka kultura pracy, nowy boss naprawdę wie co robi. Rozbijam się nową furą. Sprzęt który promuję jest najwyższej jakości. Dla mnie ta praca to jak główna wygrana w lotto. Jeszcze raz dziękuję.A.... to Ty?

bronka-od-skowronka

I dlatego juz jesteś były... Pretensje to do siebie samego, nie do rzeczywistości zero - jedynkowej. Inni nie będą pracowali nigdy na ciebie - zapamietaj to sobie na przyszłość.

PH

Na stronie jest cały czas informacja o Warszawie i Lublinie?

gosc

A na jakie stanowisko chcesz aplikować jak już nikogo nie szukają?? :)

PH

Hmm, czyli po wpisach widzę, że jednak kasa znacznie się w Cezalu poprawiła, może faktycznie ten nowy człowiek dźwignie tą firmę. Dobrze, że inwestuje bardzo duże pieniądze w ludzi. W każdym bądź razie spróbuję z aplikacją,( usunięte przez administratora ) na rękę plus nowy samochód, ciężko teraz w branży znaleźć takie warunki. Czy to prawda, że za wygenerowanie jednorazowo dużych zamówień płacą premię po kilkaset zł?

Ala

Widać jedno: w CEZALU liczy się lojalność-przechodzi sie z firmy do firmy,( usunięte przez administratora )

xyz

ZADOWOLONY PRZEDSTAWICIEL PODAROWAŁBY SOBIE TĄ AUTOREKALMĘ CEZALU......( usunięte przez administratora )r /> .

zadowolony przedstawiciel

medyczny

Witam, chcę aplikować na stanowiska przedstawiciela medycznego na teren Warszawy. Jak wygląda zakres obowiązków i asortymentu? Jak z pensją? Od znajomego z innej firmy słyszałem, że płace się poprawiły, ale to informacje z drugiej ręki. Z góry dzięki za wszystkie wskazówki. Pozdrawiam!

vvvv

dezynfekcja - 2012-02-17 15:20:59 No nie wiem jak to będzie, przyszedł człowiek, ale z plecaka wyjmuje co raz to nowe osoby z poprzedniej firmy, oni dostają po kilka tys. na rękę, a byli pracownicy dalej pracują za marne grosze...Nowa miotła....pretensje do kadry zarządzającej w Cezalu- jako to jest \" nie Ty to będzie ktoś inny\" Swój dba o swoich

Zostaw opinię o Cezal - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cezal