Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego

Poznań

Opinie o Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego

Mati1987

Co nowego? Czy wciąż szukacie magazynierów? Czy trzeba się znać na lekach, czy trzeba mieć jakieś specjalne uprawnienia? I jaki jest magazyn? Trzeba mieć kurs na wózki widłowe?

bezrobotny

czy ktos pracował na stanowisku magazynier? jak tam jest? warto aplikować?

NIEPRACUJACY JUZ

CEZAL STOCZYL SIE NA DNO WYZYSK PRACOWNILOW 1 KAZA PRACOWAC ZA 4 FIRMA W POZNANIU UPADA

NIEPRACUJACY JUŻ

CEZAL TO FIRMA WYZYSKUJACA PRACOWNIKÓW A SAM KIEROWNIK NOWY OD 2012 PORZĄKA BRAK JAKICHKOLWIEK KOMPETENCJI I ZERO WIEDZY O MAGAZYNIE ODSZEDLEM I NIE POLECAM K.L

Strefa budżetowa to miejsce gdzie ciągle zwiększa się ilość stanowisk pracy, co potwierdzają oficjalnie publikowane dane. Właśnie do tej sfery należą nasi partnerzy czyli placówki medyczne. Dlatego osoby z doświadczeniem w naszej branży, a które już u nas nie są zatrudnione właśnie tam mogą szukać pracy i z pewnością mają duże szanse. Moja wypowiedź została błędnie zinterpretowana. Pozdrawiam

to pisze kobieta czy mężczyzna? za kogo miałeś/mialaś się podać polecająć cezal?

bogna

Na wielu forach Centrowet krytykowany jest za stresującą atmosferę i za [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrowet-Cezal Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego