Opinie o Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j. w Poznań

Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j.
1 1 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j. organizuje staże dla studentów?

TakNie
Mateusz Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wykształcenie do tej pracy?

TakNie
Andrzej Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Może nie jest tak jak poszecie?!!?A jaki pozytywny komentarz może napisać były pracownik, którego (usunięte przez administratora)i traktowano w sposób, w jaki nie traktuje się pracownika. pimar = DZIADOSTWO.

Tak3Nie

Remek Nowy wpis

Najłatwiej jest oskarżać a może nie do końca jest tak jak piszecie?

TakNie2

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
John

marcinie. Za te wszystkie oszustwa, kłamstwa,za to jak traktujesz ludzi... i za te kilka stówek, które ukradłeś swoim pracownikom bedziesz smażyć się w piekle. Sam Szatan będzie regulował płomień dorzucając do pieca kradzione stówki.

Tak12Nie

Drajwer

Żaden szanujący się kierowca - dźwigowy z regionu poznańskiego, nie pójdzie na układ z właścicielem pimaru. Cała branża i wszyscy kierowcy doskonale wiedzą jak w tej firmie traktuje i oszukuje się ludzi. Za te trzy -cztery stówki co szefuncio zabrał pracownikom wcześniej, teraz sam powozi złomowiskiem. Nie dajcie zrobić się bambuko!

Tak22Nie
poruszony

Ten facet w tlustych wlosach od logistyki to bezczelny cham. Po wycenie dachowki na moj dom odwiedzilem PIMAR zeby dopytac o szczegoly oferty i wtedy sie zaczelo. Wykrzyczal mi ze na palcach jedenj dloni znajdzie klientow, ktorzy pytaja o takie detale jak np. okna w kolorze dachu itp. I ze nie tacy ludzie jak ja nie cuduja z kolorystyka. Czyzby mial na mysli, ze jestem biedakiem, ktory pyta dla zabawy? Potraktowal mnie jak dziecko a jak wychodzilem to nawet nie odpowiedzial do widzenia, lacznie z pania ktora siedziala w biurze obok. Oczywiscie juz nigdy sie do mnie nie odezwal czy nadal jestem zainteresowany jego oferta-chyba zrozumial ze zrobil zle. Oczywiscie dach zamowilem gdzie indziej a na miejscu Maleckich przemyslalbym przynajmniej degradacje pana Kucharskiego do ladowania towaru na pake.

Tak32Nie

Ten cham o tłustych włosach.

Zweryfikowany użytkownik

@poruszony

Witam czytających opinie. Ponieważ użył Pan mojego nazwiska, pozwolę sobie odpisać na tę opinię. Przez ponad 40 lat, tylko dwa razy łącznie z Tym, ktoś nazwał mnie chamem. Wynosząc z dotychczasowych relacji z innymi , ufam że i Ta opinia wynikła z niezrozumienia, i pozostaje mi tylko nad tym nieporozumieniem ubolewać. Co do oceny napisanej przez Pana, a dotyczącej mojego wyglądu. To formułowanie takich opinii może być niejednokrotnie krzywdzące dla innych, a używanie przy dłuższej fryzurze brylantyny w żelu, nie koniecznie oznacza braków w higienie osobistej. W handlu pracuję już wiele lat, i dawno nauczyłem się nie oceniać książki po okładce. Daleki jestem of formułowania na podstawie wyglądu kogo, na co stać. To nie jest moja sprawa czy kogoś na coś stać, czy nie. Jestem od przedstawienia oferty, a nie ocen zamożności klienta. W dniu, w którym wystawił Pan swą opinię, od 5 miesięcy nie byłe już pracownikiem firmy PIMAR, ale nie ze względów dotyczących kultury osobistej, czy też wyglądu. Zresztą powód mojego rozstania się z firmą nie jest istotny. Jednak wszystkich tych, którzy na tę wieść własnie pakują swe rodziny do samochodu i pędzą do PIMAR-u wolnego od chamstwa, pragnę ostrzec. Znowu tu pracuje. I przez chyba wszystkich współpracujących z PIMAR-em zostałem przyjęty z uśmiechem i radością. Jest to dla mnie najlepszy dowód na to że Pańska opinia wynikła z nieporozumienia. Pomijam fakt że na forum o pracodawcach, wpisał Pan opinię dotycząca mojej osoby, że użył Pan mego nazwiska, nie przedstawiając się samemu. Mimo tego mam nadzieję, że wybrał Pan jak najbardziej dla Pana korzystną ofertę, i jest Pan zadowolony z podjętej decyzji. Z poważaniem P Kucharski

Tak5Nie2

Eks pracownik

Znak równości stawiam między wizytą w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie, a pracą w firmie pimar :-D dziwię się, że jest tu tak mało komentarzy, bo z tego co się orientuję, średni okres jaki przepracowuje nowy pracownik to jakieś pół roku :-D lubie jaja ale nie do kolan :-D

Tak54Nie

Kierowca

Witam. Przyjeżdzam do tej firmy często po towar. Widział ktoś skład budowlany, na którym pracuje jeden magazynier? Jeden ! Jeśli nie, polecam wybrać się, nie na zakupy, ale by zobaczyć nutkę egzotyki właśnie do firmy pimar, gdzie na placu pracuje jeden człowiek. Jeden człowiek obsługuje kolejkę klientów, rozładowuje tiry i robi jeszcze szereg innych rzeczy, które zlecił mu jakże wspaniały szef. Szef, który w czasie, gdy ów jeden magazynier ciężko pracuje, ten razem z kumplami z biura, pali sobie papierosy przed budynkiem firmy. Dlaczego z tej firmy po raz kolejny zwolnił się kierowca?? Podczas rozmowy z nim dowiedziałem się, że oprócz niezgadzających się wypłat, brakiem rękawic ochronnych, w czasie największych upałów szef nie kupił im butelki wody, gdzie sam paradował z wodą codziennie od samego rana... Proponuje zastanowić się nad współpracą z firmą, która w ten sposób traktuje swoich pracowników.

Tak65Nie

Zostaw opinię o Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j.