Opinie o Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j. w Poznań

counter
1 1 9 5 1
Mateusz Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wykształcenie do tej pracy?

Andrzej Nowy wpis

Może nie jest tak jak poszecie?!!?A jaki pozytywny komentarz może napisać były pracownik, którego (usunięte przez administratora)i traktowano w sposób, w jaki nie traktuje się pracownika. pimar = DZIADOSTWO.

Remek Nowy wpis

Najłatwiej jest oskarżać a może nie do końca jest tak jak piszecie?

John Nowy wpis

marcinie. Za te wszystkie oszustwa, kłamstwa,za to jak traktujesz ludzi... i za te kilka stówek, które ukradłeś swoim pracownikom bedziesz smażyć się w piekle. Sam Szatan będzie regulował płomień dorzucając do pieca kradzione stówki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Drajwer

Żaden szanujący się kierowca - dźwigowy z regionu poznańskiego, nie pójdzie na układ z właścicielem pimaru. Cała branża i wszyscy kierowcy doskonale wiedzą jak w tej firmie traktuje i oszukuje się ludzi. Za te trzy -cztery stówki co szefuncio zabrał pracownikom wcześniej, teraz sam powozi złomowiskiem. Nie dajcie zrobić się bambuko!

poruszony

Ten facet w tlustych wlosach od logistyki to bezczelny cham. Po wycenie dachowki na moj dom odwiedzilem PIMAR zeby dopytac o szczegoly oferty i wtedy sie zaczelo. Wykrzyczal mi ze na palcach jedenj dloni znajdzie klientow, ktorzy pytaja o takie detale jak np. okna w kolorze dachu itp. I ze nie tacy ludzie jak ja nie cuduja z kolorystyka. Czyzby mial na mysli, ze jestem biedakiem, ktory pyta dla zabawy? Potraktowal mnie jak dziecko a jak wychodzilem to nawet nie odpowiedzial do widzenia, lacznie z pania ktora siedziala w biurze obok. Oczywiscie juz nigdy sie do mnie nie odezwal czy nadal jestem zainteresowany jego oferta-chyba zrozumial ze zrobil zle. Oczywiscie dach zamowilem gdzie indziej a na miejscu Maleckich przemyslalbym przynajmniej degradacje pana Kucharskiego do ladowania towaru na pake.

Ten cham o tłustych włosach.
@poruszony

Witam czytających opinie. Ponieważ użył Pan mojego nazwiska, pozwolę sobie odpisać na tę opinię. Przez ponad 40 lat, tylko dwa razy łącznie z Tym, ktoś nazwał mnie chamem. Wynosząc z dotychczasowych relacji z innymi , ufam że i Ta opinia wynikła z niezrozumienia, i pozostaje mi tylko nad tym nieporozumieniem ubolewać. Co do oceny napisanej przez Pana, a dotyczącej mojego wyglądu. To formułowanie takich opinii może być niejednokrotnie krzywdzące dla innych, a używanie przy dłuższej fryzurze brylantyny w żelu, nie koniecznie oznacza braków w higienie osobistej. W handlu pracuję już wiele lat, i dawno nauczyłem się nie oceniać książki po okładce. Daleki jestem of formułowania na podstawie wyglądu kogo, na co stać. To nie jest moja sprawa czy kogoś na coś stać, czy nie. Jestem od przedstawienia oferty, a nie ocen zamożności klienta. W dniu, w którym wystawił Pan swą opinię, od 5 miesięcy nie byłe już pracownikiem firmy PIMAR, ale nie ze względów dotyczących kultury osobistej, czy też wyglądu. Zresztą powód mojego rozstania się z firmą nie jest istotny. Jednak wszystkich tych, którzy na tę wieść własnie pakują swe rodziny do samochodu i pędzą do PIMAR-u wolnego od chamstwa, pragnę ostrzec. Znowu tu pracuje. I przez chyba wszystkich współpracujących z PIMAR-em zostałem przyjęty z uśmiechem i radością. Jest to dla mnie najlepszy dowód na to że Pańska opinia wynikła z nieporozumienia. Pomijam fakt że na forum o pracodawcach, wpisał Pan opinię dotycząca mojej osoby, że użył Pan mego nazwiska, nie przedstawiając się samemu. Mimo tego mam nadzieję, że wybrał Pan jak najbardziej dla Pana korzystną ofertę, i jest Pan zadowolony z podjętej decyzji. Z poważaniem P Kucharski

Eks pracownik

Znak równości stawiam między wizytą w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie, a pracą w firmie pimar :-D dziwię się, że jest tu tak mało komentarzy, bo z tego co się orientuję, średni okres jaki przepracowuje nowy pracownik to jakieś pół roku :-D lubie jaja ale nie do kolan :-D

Kierowca

Witam. Przyjeżdzam do tej firmy często po towar. Widział ktoś skład budowlany, na którym pracuje jeden magazynier? Jeden ! Jeśli nie, polecam wybrać się, nie na zakupy, ale by zobaczyć nutkę egzotyki właśnie do firmy pimar, gdzie na placu pracuje jeden człowiek. Jeden człowiek obsługuje kolejkę klientów, rozładowuje tiry i robi jeszcze szereg innych rzeczy, które zlecił mu jakże wspaniały szef. Szef, który w czasie, gdy ów jeden magazynier ciężko pracuje, ten razem z kumplami z biura, pali sobie papierosy przed budynkiem firmy. Dlaczego z tej firmy po raz kolejny zwolnił się kierowca?? Podczas rozmowy z nim dowiedziałem się, że oprócz niezgadzających się wypłat, brakiem rękawic ochronnych, w czasie największych upałów szef nie kupił im butelki wody, gdzie sam paradował z wodą codziennie od samego rana... Proponuje zastanowić się nad współpracą z firmą, która w ten sposób traktuje swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Pimar Pokrycia Dachowe Małeccy - sp.j. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad