Cezal Śląski S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Sklep nr 1

Katowice

Opinie o Cezal Śląski S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Sklep nr 1

Szkoda czasu

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej kilka miesięcy temu. Zero kultury ze strony dwóch pracownic. Musiałam czekać 15 minut, mimo że byłam na czas i nikt nawet mnie nie zaprosił na rozmowę. Dopiero po tym czasie mnie zauważono. Żadnego "dzień dobry", "do widzenia", czy "dziękujemy za rozmowę", a słowo "Pani" nie usłyszałam ani razu podczas całej rozmowy. Słuchałam tylko, jaka ta firma jest cudowna i jak te pracownice sobie wspaniale w niej radzą. Nie polecam.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Cezal Śląski S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Sklep nr 1? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Cezal Śląski S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Sklep nr 1 - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cezal Śląski S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Sklep nr 1