counter
Jarek
Klient

Super się z tego korzysta, płatność szybko i dostałem 50 pln za rejestrację konta!

XXX Nowy wpis

Jak widać firma sama dodaje o sobie pozytywne komentarze. Miejsce nie należy do przyjaznych pracownikowi. W krótkim czasie z firmą pożegnało się mnóstwo osób. Jest to zaskakujące, bo firma funkcjonuje raczej krótko. Niekompetencja z jaką się tam spotkałem była porażająca. Zdecydowanie odradzam wszystkim pracę w tej firmie.

Bartosz Nowy wpis
@XXX

Cześć, super, że piszesz, bo każda opinia jest bardzo ważna dla osób szukających pracy. Negatywnie oceniasz pracę w Payeye, a powiedz proszę, dlaczego wg. Ciebie miejsce nie jest przyjazne dla pracownika i skąd tak duża rotacja?

halo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 147 dni.

Widzę tu dużo opinii klientów a ja mam pytanko jak się tu pracuje???

Janek
Klient

Super pomysł, prosty system, 50 zł za rejestracje! Extra sprawa.

viko
@Janek

rozumiem, że promocja nadal aktualna? Bo chcę się zarejestrować.

Ala
@viko

Promocja aktualna! Dzisiaj wpadły do mnie pieniążki za rejestrację!

szogun Nowy wpis
 Rekomendacja
@Ala

@viko nadal możesz zgarnąć nie czekaj :) @Ala fajna sprawa bo nawet samochód mogłem zatankować :D

Albert
Klient

Zgarnąłem 2 razy po 50 pln! Pierwsze za rejestrację drugie za uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez firmę payeye. Uczciwy przedsiębiorca, super rozwiązanie!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarek

Olka
@Jarek

Wykorzystałeś już gdzieś swój bonus? Już jest bardzo dużo miejsc, w których można zapłacić okiem.

Janek
@Olka

Jak dobrze kojarzę to ponad 60 miejsc już maja w ofercie?

viko
@Olka

no tych miejsc sporo się pojawia. to dobrze, bo sposób fajny na płatność

Aga
@viko

A gdzie dokładnie można sprawdzić w których miejscach można płacić taką metodą ? Aktualizują gdzieś na bieżąco te informacje ??

Aga
@Jarek

Teraz podobno jest jakieś nowe wydarzenie z ich strony i znów jakieś bonusy pieniężne można zgarnąć :D

Ala
@Aga

Organizują razem z Concordia Design w dniach 09.10 -11.10.2020 i można zgarnąć kolejne 50 pln :D

Agnieszka
@Ala

Pojawisz się na wydarzeniu? Na co można wydać ten voucher?

Mściwoj

Może być

Olka
Klient

Naprawdę super firma. Fajne podejście do klienta, a firma bardzo szybko się rozwija.

Tomasz
Klient

Świetna firma, unikatowy produkt i bardzo dobra obsługa klienta. Wszystko przemyślane i przygotowane w najwyższym standardzie.

Ula

Świetna firma, rozwijająca się w tym co robi. Bardzo dobra praca w świetnej atmosferze, polecam.

Co słychać w firmie Payeye Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Payeye Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Payeye Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad