BIMobject Poland sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o BIMobject Poland sp. z o.o.

Iza

BIMobject to firma o zasięgu międzynarodowym. W związku z tym moje pytanie kieruje do osób, które są aktualnie zatrudnione w niej. Czy istnieje możliwość awansów do siedzib w innych państwach lub czy praca u tego pracodawcy wiąże się z delegacjami? Czy są one często? Zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem z BIMobject z innymi użytkownikami.

pilna piła

możecie mi powiedzieć jakiego wynagrodzenia mogłabym się u was w firmie spodziewac ewentualnie jako pracownik na stanowisku Content Developer?> pilne

Zostaw opinię o BIMobject Poland sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMobject Poland sp. z o.o.