Opinie o Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj w Gliwice

Błażej Nowy wpis
Inne

Zastanawiam się czy teraz można aplikować do firmy? Podpowiedzcie coś przydatnego.

Robert Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, bardzo długie oczekiwanie na realizacje ale efekt końcowy super - polecam

Jarek Nowy wpis
Inne

Bardzo mało komentarzy dotyczących tej firmy. Nikt z pracowników nie chce zdradzić jak się pracuje?

Glos Nowy wpis

Jak dla mnie wszystko ok wszystko zrobione zgodnie z zamówieniem

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj na stanowisko PRACA DLA STUDENTA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pol

Nie polecam

Pol

Amatorstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 5b lok. 8
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312440597 REGON: 241174816

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188