Opinie o Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj z siedzibą w mieście Kalisz Pomorski zatrudnia na stanowisko Informatyk. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako terapeuta w firmie Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy?

Administrator Nowy wpis

W Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj trwa rekrutacja na stanowisko Doradca Zawodowy. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj na stanowisko psycholog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Architekt IT
WASKO S.A.
(172 opinii)
logo firmy Asystent / Asystent ds. Rozliczeń
Gliwice
Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista - Księgowa w Dziale Księgowości Finansowej
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
(161 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Błażej

Zastanawiam się czy teraz można aplikować do firmy? Podpowiedzcie coś przydatnego.

Robert

Pełen profesjonalizm, bardzo długie oczekiwanie na realizacje ale efekt końcowy super - polecam

Jarek

Bardzo mało komentarzy dotyczących tej firmy. Nikt z pracowników nie chce zdradzić jak się pracuje?

Glos

Jak dla mnie wszystko ok wszystko zrobione zgodnie z zamówieniem

Pol

Nie polecam

Pol

Amatorstwo

Co wiecie o firmie Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj w miejscowości Gliwice? Nadal czekamy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj - Gliwice

Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 5b lok. 8
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312440597 REGON: 241174816

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Firma Informatyczno Szkoleniowa Infopol Paweł Stochaj
Przejdź do nowych opinii