Opinie o iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

Marcin P

Praca w tej firmie może przyprawić o zawrót głowy, wiele projektów i aplikacji w których trzeba się orientować aby rozwiązywać problem. Pozytywem są klienci, którzy są naprawdę wyrozumiali a rozmowa z nimi może być naprawdę przyjemna. Ogólnie na plus

Sonia

Procowałam w Ime kilka lat temu i nauczylam sie wiele rzeczy. Zespol bardzo chetny i skory do pomocy i wyjasnianiu trudnych zagadnien, ale nie wiem czy takie osoby jeszcze tam pracuja

Seweryn

Czy będzie rekrutacja w Kielcach lub okolicach. Chciałbym u was pracowac

skoczek

Moja pierwsza praca jaką dostałem. Dużo pracy i obowiązków. Jednak było bardzo sympatycznie.

Mati

Firma daje szanse na rozwój zawodowy. Na start jak najbardziej polecam. Zrozumiałe kierownictwo i fajny zespół chętny do pomocy.

ex_girl

Pracowałam w iMe Polska cztery lata. Byłam świadkiem różnych sytuacji. Czasami było kolorowo a czami łzy. Ludzie w iMe to osoby które nie lubią siedzieć w miejscu, mają dużo pomysłów (raz lepszych raz gorszych) i jak to w życiu bywa nie każdy nadążał za zmianami. Ja niczego nie żałuję, było ciężko, ale bardzo dużo się nauczyłam i dziękuję wszystkim za to, że mogłam być częścią zespołu.

coguarek

Wysłałem swoje cv i zobaczymy ;)

Stary łuberowiec

Pracuję na iMe uberze i nie narzekam. Pensję dostaję taką ile zrobię zgłoszeń. Dobre dla tych osób, które studiują dziennie.

Karol Cis.

Pracuję prawie rok w iME w Warszawie na jednym projekcie. Na początku byłem rzucony na głęboką wodę, ale po kilku tygodniach jest już ok. Na początku wiadomo nowi ludzie no i systemy do opanowania i zapoznania się. Teraz już sytuacja opanowana. Co tydzien są spotkania całej grupy zdalnie, poza tym mówcie co chcecie, ale zespół jest naprawdę super. Można liczyć na innych i nie zostaje się samemu z problemem.

Nick

Firma jest spoko, raz na pól roku jest impreza firmowa, poza tym wyjscia okazyjne. Duzy plus to fajny zespol, ludzie sa sobie pomocni. Minus to ze sa duze wymagania. Ale jak masz potrzebę to Cie rozumieja i idą na reke.

Dużo wymagają, nie każdy daje radę. Ja pracuję tu już 3 lata i mega dużo się nauczyłem. Dla leni nie warto, dla pracowitych dużo mozliwości.

Usatysfakcjonowany

Powyżej pojawił się komentarz o braku szkoleń - myślę, że firma, która ma wielu pracowników z dłuższym stażem dobrze ogarniąjących tematy i dostępnych czasowo dobrze robi priorytetyzując to ponad zewnętrzne szkolenia. Z mojej perspektywy nigdy nie było problemu ze zorganizowaniem czegoś, kiedy nie znalazł się nikt do pomocy, więc nie wiem skąd to rozczarowanie.

majkel

Polecam prace u nich, ale jest kilka rzeczy na ktore musicie uwazac. Robia duzo zmian, ciagle sie zmieniaja zasady wynagrodzen i premii i zwrotow kosztow, troche to wkurza, ale do ogarnieca. Plus to duzo roznych projektow it, wielu nowych rzeczy sie nauczylem. Co tydzien jest spotkanie zdalne całej grupy, mozna sie wypowiedziec, ale chyba wiekszoc sie boi ;) Ja juz nie pracuję bo zmienilem plany zyciowe! Poz dla ekipy od Majkela prosto z Los Angeles!

Kubek.

A mnie się w iMe podoba. Dostałem szansę nie zmarnowałem jej. Spoko atmosfera zgrany zespół IT. Wiem że mogę liczyć na chłopaków i dziewczyny :) w każdej chwili w ciągu dnia (czasami i w nocy :D ) Jak Ktoś pisze o chaosie to niech poda konkrety a nie puste zdania. Pracy jest sporo ale dajemy radę . Staramy się wspierać w każdym aspekcie co przekłada się na coraz większe zadowolenie przełożonych a przed wszystkim klientów. W iMe nauczyłem się naprawdę dużo. Mamy administratorów z dużą wiedzą zarówno merytoryczną jak i praktyczną wiec każdy problem da się rozwiać. Tak wiec młodzieży jak chcecie zacząć swoją przygodę z IT to śmiało mogę polecić iMe. P.S Faktycznie od kilku miesięcy dział finansowy nie może sobie poradzić z prostymi czynnościami jakimi jest wypłata pensji zgodnie z umową :) ale nigdy się nie zdarzyło tak żeby spóźnili się np 2 tygodnie. Jak to poprawią to nie ma się do czego przyczepić tak na dobrą sprawę.

xd
@Kubek. 14.06.2018 13:17

Poważna firma spóźniająca się 2 tygodnie z wypłatą? xD

tobek
@xd 13.08.2018 11:28

Nie spóźnia się, tylko nie płaci leserom ;) :D

mat

Śmieję się z negatywnych opinii typu chaos i dezorganizacja. Pracowałem w kilku dużych firmach i nigdzie nie jest w 100% ok, bo to niemożliwe Chaos miałem o wiele gorszy w korporacji a tutaj jest w miarę OK. Można liczyć na pomoc adminów i całego zespołu. Poza tym jeżeli zauważy się np, że brakuje informacji o tym czy o tamtym lub nie ma jakiegoś hasła, to można to zgłosić a nie tylko pisać, że jest chaos. Praca jest OK, firma to nie korporacja, wszyscy są na cześć i atmosfera też jest ok. Zadania są różne od prostych do ambitnych. Miałem kilka zgłoszeń od zarządu i nie było żadnego problemu. Były problemy z drukowaniem u jednego członka ale można było wytłumaczyć, że są to problemy sieciowe a nie od razu się zrażać. Jeżeli chodzi o rozwój to sporo się nauczycie. Zależy co prawda co chcecie osiągnąć i w czym specjalizować. Zawsze można prosić o szkolenia z danych obszarów. Tak poza tym to trzeba się pilnować, starać,rozwijać i analizować swoje błędy.

Grze...

Rzeczywiście proszą aby npracownicy napisali swój komentaz o tym jak się nam pracuje i co jest dobre, ale nikt nie każe i nie zmusza. Mi podoba się to, że liczą sie ze zdaniem pracownika (w niektorych kwestiach) :) Pzdr

Maro

Projekty mają spoko cod o centrali sie nie wypowiadam bo nie znam.

Zawiedziony IME

Totalna dezogranizacja. Chaos i jeszcze raz chaos.

Piotrek

Pracuję tu 3 miesiące i 10 dni na 3/4 etatu bo studiuje dziennie. kasa na start 1800 teraz po tych 3 miesiacach sie wdrozylem i mam 2300. To moja pierwsza powazna praca w IT. Jak bedzie dalej napisze za jakis czas :)

Jerzy

Jeśli ktoś woli pracę w innej firmie nikt nie trzyma, tylko może warto się zastanowić?

LopeZZ

Praca jak praca, luuuudzie! Jak czytam te niektóre kometrzrze to smiac mi sie chce z Was. Pójdziecie do McDonalda to będziecie mieli wymarzana prace i super organizacje, smialo. Nie wiecie jak wyglada rynek pracy, a prace trzeba szanowac. Ci co lubią narzekać zawsze będą kręcić nosem.

Trafiony
@LopeZZ 19.03.2018 10:07

Powiedziałbym, że bardzo trafne porównanie. Pracodawca jak najbardziej może konkurować z pracą w McDonaldzie zdecydowanie wolałbym pracować w Ime jak w Macu. Mimo lekkiego zamętu organizacyjnego, jakiś opóźnień z wypłatami od jakiegoś czasu, to zawsze jednak praca biurowa, obsługa poważnych klientów i zdecydowanie możliwość zdobycia doświadczenia do CV

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Zenek

Niestety niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Swoje niepowodzenia przerzucają na firmę!!!

Pracuje w IME

Firma trochę niby startup, dużo zmian ciągle, ledwo coś zaczniesz robić inaczej, to już znowu inaczej. To niestety na minus. A jest tak bo ciągle ktoś inny zarządza pracą ludzi. Ale ludzie w tej firmie to diamenty tej firmy. w IT ludzie są podzieleni w całej Polsce, ale mają ze sobą kontakt i sobie pomagają. jeszcze napiszę ze płacą w terminie do 10, no czasami do 12, ale w sumie to nie było sytuacji, że pracownik nie dosatał pensji przez miesiąc czy dwa, jak zdarzało mi się gdzie indziej. Tu na plus.

Mariuszek

Mój brat u Was pracuje i powiem że jest zadowolony. Ale moglibuście dać mu podwyżkę ;) Bo już roczek za chwilę stuknie ;)

pracodawca
@Mariuszek 05.03.2018 15:40

To może niech brak skontaktuje się z działem HR osobiście a nie przez pośrednika ;)

nie ja jeden

Widzę, że iMe wykupiło specjalny pakiet od gowork ;)

pracodawca
@nie ja jeden 27.02.2018 20:21

Tak, dzięki temu możemy publikować oferty pracy w iMe. Zapraszamy serdecznie! https://www.gowork.pl/praca/ime-polska-spolka-akcyjna;pr

KM

Pracuję w iMe 3 miesiąc. Wynagrodzenie jeżeli ktoś jest ciekawy to 1900 zł na rękę jako junior. Potem jest 2300 zł i 3400 zł. Żeby zarobić ponad 5000 zł to już trzeba trochę dłużej popracować.

Bart

JAk przychodziłem do pracy do ime to bylo inaczej. Po roku firma troche sie zmieniła. Doszly nowe osoby i zmienily sie zasady wspolpracy dla pracownikow. Kazdy kto rozwiazuje zgloszenia klientow musi zrobic 350 zgloszen w miesiacu i do tego ma dodatkowe KPI. Niektore osoby robia 500 zgloszen a inne 200. Jak jestes ogarniety i robisz w kilku projektach to spokojnie dasz rade.

Marek X.

Zostałem poproszony o napisanie opinii przez dyrektora wiec napiszę od siebie kilka słów. Pracuję 2 lata dla ime plska s.a. na początku w jednym projekcie potem dla kilku. Podoba mi się że w firmie sa ludzie, którzy maja świetne pomysły jak silosy kompetencyjne, organizacja itp. Cały zespoł IT jest naprawdę zgrany, chociaż nie wszysyc sie utrzymuja. Z minusów to na pewno pensje mogły by byc szybciej, bo sa do 10 dnia miesiaca, ale nie mam o to pretencji, bo wiem jak maja znajomi gdzie indziej. Ostatnio wiecej Zarzad kontroluje czas pracy pracownikow niz kiedys. To tez minus ;)

Mat

Pomocna, bardzo miła i rzetelna obsługa. W krótką chwilę rozwiązano mój problem

Zostaw opinię o iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA