3 56

Opinie o iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

mat

Śmieję się z negatywnych opinii typu chaos i dezorganizacja. Pracowałem w kilku dużych firmach i nigdzie nie jest w 100% ok, bo to niemożliwe Chaos miałem o wiele gorszy w korporacji a tutaj jest w miarę OK. Można liczyć na pomoc adminów i całego zespołu. Poza tym jeżeli zauważy się np, że brakuje informacji o tym czy o tamtym lub nie ma jakiegoś hasła, to można to zgłosić a nie tylko pisać, że jest chaos. Praca jest OK, firma to nie korporacja, wszyscy są na cześć i atmosfera też jest ok. Zadania są różne od prostych do ambitnych. Miałem kilka zgłoszeń od zarządu i nie było żadnego problemu. Były problemy z drukowaniem u jednego członka ale można było wytłumaczyć, że są to problemy sieciowe a nie od razu się zrażać. Jeżeli chodzi o rozwój to sporo się nauczycie. Zależy co prawda co chcecie osiągnąć i w czym specjalizować. Zawsze można prosić o szkolenia z danych obszarów. Tak poza tym to trzeba się pilnować, starać,rozwijać i analizować swoje błędy.

Kubek.

A mnie się w iMe podoba. Dostałem szansę nie zmarnowałem jej. Spoko atmosfera zgrany zespół IT. Wiem że mogę liczyć na chłopaków i dziewczyny :) w każdej chwili w ciągu dnia (czasami i w nocy :D ) Jak Ktoś pisze o chaosie to niech poda konkrety a nie puste zdania. Pracy jest sporo ale dajemy radę . Staramy się wspierać w każdym aspekcie co przekłada się na coraz większe zadowolenie przełożonych a przed wszystkim klientów. W iMe nauczyłem się naprawdę dużo. Mamy administratorów z dużą wiedzą zarówno merytoryczną jak i praktyczną wiec każdy problem da się rozwiać. Tak wiec młodzieży jak chcecie zacząć swoją przygodę z IT to śmiało mogę polecić iMe. P.S Faktycznie od kilku miesięcy dział finansowy nie może sobie poradzić z prostymi czynnościami jakimi jest wypłata pensji zgodnie z umową :) ale nigdy się nie zdarzyło tak żeby spóźnili się np 2 tygodnie. Jak to poprawią to nie ma się do czego przyczepić tak na dobrą sprawę.

Grze...

Rzeczywiście proszą aby npracownicy napisali swój komentaz o tym jak się nam pracuje i co jest dobre, ale nikt nie każe i nie zmusza. Mi podoba się to, że liczą sie ze zdaniem pracownika (w niektorych kwestiach) :) Pzdr

Maro

Projekty mają spoko cod o centrali sie nie wypowiadam bo nie znam.

Zawiedziony IME

Totalna dezogranizacja. Chaos i jeszcze raz chaos.

Piotrek

Pracuję tu 3 miesiące i 10 dni na 3/4 etatu bo studiuje dziennie. kasa na start 1800 teraz po tych 3 miesiacach sie wdrozylem i mam 2300. To moja pierwsza powazna praca w IT. Jak bedzie dalej napisze za jakis czas :)

Jerzy

Jeśli ktoś woli pracę w innej firmie nikt nie trzyma, tylko może warto się zastanowić?

LopeZZ

Praca jak praca, luuuudzie! Jak czytam te niektóre kometrzrze to smiac mi sie chce z Was. Pójdziecie do McDonalda to będziecie mieli wymarzana prace i super organizacje, smialo. Nie wiecie jak wyglada rynek pracy, a prace trzeba szanowac. Ci co lubią narzekać zawsze będą kręcić nosem.

Trafiony
@LopeZZ 19.03.2018 10:07

Powiedziałbym, że bardzo trafne porównanie. Pracodawca jak najbardziej może konkurować z pracą w McDonaldzie zdecydowanie wolałbym pracować w Ime jak w Macu. Mimo lekkiego zamętu organizacyjnego, jakiś opóźnień z wypłatami od jakiegoś czasu, to zawsze jednak praca biurowa, obsługa poważnych klientów i zdecydowanie możliwość zdobycia doświadczenia do CV

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Zenek

Niestety niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Swoje niepowodzenia przerzucają na firmę!!!

Pracuje w IME

Firma trochę niby startup, dużo zmian ciągle, ledwo coś zaczniesz robić inaczej, to już znowu inaczej. To niestety na minus. A jest tak bo ciągle ktoś inny zarządza pracą ludzi. Ale ludzie w tej firmie to diamenty tej firmy. w IT ludzie są podzieleni w całej Polsce, ale mają ze sobą kontakt i sobie pomagają. jeszcze napiszę ze płacą w terminie do 10, no czasami do 12, ale w sumie to nie było sytuacji, że pracownik nie dosatał pensji przez miesiąc czy dwa, jak zdarzało mi się gdzie indziej. Tu na plus.

Mariuszek

Mój brat u Was pracuje i powiem że jest zadowolony. Ale moglibuście dać mu podwyżkę ;) Bo już roczek za chwilę stuknie ;)

@Mariuszek 05.03.2018 15:40

To może niech brak skontaktuje się z działem HR osobiście a nie przez pośrednika ;)

nie ja jeden

Widzę, że iMe wykupiło specjalny pakiet od gowork ;)

@nie ja jeden 27.02.2018 20:21

Tak, dzięki temu możemy publikować oferty pracy w iMe. Zapraszamy serdecznie! https://www.gowork.pl/praca/ime-polska-spolka-akcyjna;pr

KM

Pracuję w iMe 3 miesiąc. Wynagrodzenie jeżeli ktoś jest ciekawy to 1900 zł na rękę jako junior. Potem jest 2300 zł i 3400 zł. Żeby zarobić ponad 5000 zł to już trzeba trochę dłużej popracować.

Bart

JAk przychodziłem do pracy do ime to bylo inaczej. Po roku firma troche sie zmieniła. Doszly nowe osoby i zmienily sie zasady wspolpracy dla pracownikow. Kazdy kto rozwiazuje zgloszenia klientow musi zrobic 350 zgloszen w miesiacu i do tego ma dodatkowe KPI. Niektore osoby robia 500 zgloszen a inne 200. Jak jestes ogarniety i robisz w kilku projektach to spokojnie dasz rade.

Marek X.

Zostałem poproszony o napisanie opinii przez dyrektora wiec napiszę od siebie kilka słów. Pracuję 2 lata dla ime plska s.a. na początku w jednym projekcie potem dla kilku. Podoba mi się że w firmie sa ludzie, którzy maja świetne pomysły jak silosy kompetencyjne, organizacja itp. Cały zespoł IT jest naprawdę zgrany, chociaż nie wszysyc sie utrzymuja. Z minusów to na pewno pensje mogły by byc szybciej, bo sa do 10 dnia miesiaca, ale nie mam o to pretencji, bo wiem jak maja znajomi gdzie indziej. Ostatnio wiecej Zarzad kontroluje czas pracy pracownikow niz kiedys. To tez minus ;)

Mat

Pomocna, bardzo miła i rzetelna obsługa. W krótką chwilę rozwiązano mój problem

Praca idealna dla osób chcących zdobyć doświadczenie. Dużo pracy, jednak osoby z dłuższym stażem służą pomocą i łatwo jest się wdrożyć w struktury firmy

RadekK

Pracowałem w tej firmie rok i nauczyłem się bardzo wielu ciekawych rzeczy dzięki czemu nabyłem wiele cennego doświadczenia. Chętnie pracowałbym tu dłużej lecz firma przeniosła siedzibę helpdesku do innego miasta. Polecam tą firmę szczególnie osobom początkującym w branży IT

klaster

nie polecam, pozytywne opinie użytkowników są wymuszane i nie są prawdziwe, w większości ;) dezorganizacja totalna w firmie. szczerze odradzam.

Sandra
@klaster 02.02.2018 19:05

Zgadzam się i potwierdzam. Totalna dezogranizacja. Struktura zmienia się co 2 miesiące, ciężko za tym nadążyć. Chaos i jeszcze raz chaos.

PAWEL

Mała firma, robiąca proste rzeczy. nic górnolotnego, podstawowy helpdesk. Ludzie fajni. Można się na chwilę zaczepić, trochę podszkolić. Pracowałem trochę, ale projekty były zbyt ambitne i poszedłem gdzie indziej. Ogólnie ocena neutralna.

Paweł

Mała firma, robiąca proste rzeczy. nic górnolotnego, podstawowy helpdesk. Ludzie fajni, ale bez kierownictwa i zarządu. Niewiele wymagają od ludzi jeżeli chodzi o doświadczenie. Można się na chwilę zaczepić, trochę podszkolić. Pracowałem trochę, ale projekty nie były zbyt ambitne i poszedłem gdzie indziej. Ogólnie ocena neutralna. Dramatu nie ma, ale szału też nie. Na chwilę można pójść...

Bartek Wro

Praca w iMe jest pełna wyzwań i wrażeń. Nawiązywane są długoterminowe umowy z najróżniejszymi firmami w celu wsparcia informatycznego. Jako informatyk jesteś przydzielany do różnych projektów zgodnie z Twoją wiedzą IT. Jako pracownik możesz w ten sposób zarobić więcej. Firma jest wymagająca, ale nie panuje w niej rotacja osób. Duża część pracowników posiada już wieloletni staż. Osoby, które wykazują się większą wiedzą są wyłapywane oraz odpowiednio wynagradzane. Jeżeli potrzebujesz szkoleń prosisz o nie, nie spotkasz się z odmową. Jako obecny pracownik powiem, że istnieje również opisany system premiowy, na którym można dorobić się fajnych pieniążków. Praca w iMe jest szansą na rozszerzenie swojej wiedzy oraz szansą na zdobycie odpowiedniego wynagrodzenia. Bardzo się cieszę, za to, ze jestem w iMe Team. Pozdrawiam

anonim18

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna wywarła bardzo dobre wrażenie, zadano pytania ogólne oraz kilka technicznych.

Luke Skywaker

Pracuję już dwa lata i nie zapowiada się na koniec. To co mogę napisać, to że w tej firmie jest bardzo dużo zmian. W jednym tygodniu robimy coś w jeden sposób, w drugim już musimy inaczej. Jest bardzo dynamicznie, trzeba być odpornym na stres, bo Klienci często tez dają w kość. Można się tego nauczyć, ale najlepiej jak ktoś już posiada taki talent. Jak masz mocną psychikę i jesteś ogarnięty technicznie to dasz radę. Miałem kontakt z nowymi osobami, które były rekrutowane i ci co się bali szybko odpadali, bo chyba myśleli że wystarczy przychodzić do pracy i nie wiele trzeba robić ;)

Negatywy piszą byli pracownicy, którzy mają gorzkie żale bo odpali... taka prawda.Ja pracuje tu 3 lata i zal mi tych niektorych ludzi. Ale niech idą do korpo - tam dopiero zobacza :) tu przynajmniej wiesz ze pracujesz dla siebie i na siebie a nie jak wyscig szczurow gdzie masa pracy jest bez sensu. Ocen sam.

ZAWIEDZIONY

Pracowałem dość długo, a ze środka wygląda to inaczej. Zrezygnowałem ponieważ pomimo próśb nie miałem możliwości rozwijania się - na zasadzie masz zasuwać a jak starczy Ci sił to ucz się więcej sam, bezsensowne minimalne wymagania i progi do spełnienia w miesiącu (więcej, więcej, i więcej) Zgadzam się z kilkoma opiniami. Polecam studentom

@ZAWIEDZIONY 29.01.2018 10:35

Każda osoba, która poinformuje dział HR o szkoleniach, w których chce uczestniczyć - ma taką szansę. Nie można winić Nas jeżeli to pracownikowi nie zależy. Jeżeli chodzi o wymagania - są czytelne, aczkolwiek trudne do spełnienia. Nie ukrywamy tego, za to właśnie chcemy wynagradzać pracowników. kto nie robi więcej, nie trenuje, ten stoi w miejscu i się nie rozwija - w każdej dziedzinie. Życzymy natomiast Ci sukcesów w łatwiejszej pracy :)

Karol

Nie dziwię się tymi wpisami ponieważ również słyszałem, ze firma to bardzo dobry pracodawca!!

Luke

Mój kolega u Was pracuje i mi polecił spróbować. Jestem w trakcie ostatniego semestru, jak skończę pracę to będę aplikował chyba.

@Luke 23.01.2018 16:10

@Luke, zapraszamy :) https://www.gowork.pl/praca/ime-polska-spolka-akcyjna;pr

XYZ Pracownika ;)

Pracuję w iMe 20 miesięcy więc jestem w stanie ocenić pracodawcę i muszę powiedzieć, że zgadzam się z poniższymi opiniami o tym, że praca jest ciężka i człowiek się nieźle narobi. Z drugiej strony jestem przykładem, jak dużo można się nauczyć w krótkim czasie i jak się zmienia pensja. Więc jest to praca dla odpornych ludzi i takich, którym się chce pracować na swoje konto a nie dla zasady. Dobrze mi się pracuje Jackiem KD i finanse Wiola M, z zarządem Piotrkiem M. Poza tym cała firma to spoko ludzie jak się ich pozna. Pzdr.

Zostaw opinię o iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA