iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

Domi

Jestem w iME od kilku miesięcy i to przyjemność tu być, poznałem tutaj ludzi, którzy potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę.

Maciek

Przyjemna i miła praca

Renia

Firma nastawiona na rozwój z dużym potencjałem. Dużo nowych zatrudnień w ostatnim czasie. Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Kontynuowanie rozwoju i więcej szkoleń dla pracowników

Trevor

Miło i przyjemnie. Czego chcieć więcej Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Większe zrozumienie pracowników, więcej motywatorów Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Najlepiej można ocenić zespół. Zawsze można liczyć na wsparcie kolegów po fachu

Adam

Normalna praca za normalną stawkę, duża liczba możliwych dodatków do dostania. Da się zarobić fajną kasę Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Może podwyżka :p

IME_Guide

Jako pracownik nie mam większych zastrzeżeń. Zdarzają się cięższe dni, ale gdzie takich nie ma. Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Więcej premii i bonusów :)

Tymek

Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Fajna, spokojna praca w całkiem przyjemnym zespole. każdy jest chętny do pomocy. Duży nacisk na skuteczność jest kładziony i realizację zleceń.

Kaczorro

Praca jak najbardziej wporządku. Odkąd pracuje nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie

Ala

Mój chłopak pracuje w iMe i jedno jest pewne, to że mają świetne gadżety dla zespołu :) :) :) Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Więcej wolnego Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Zgrany i młody zespol

Mauriusz

Jak na Kielce to całkiem spoko, dobre pieniądze i miła atmosfera.

Remi

Fajny starter za normalne pieniądze. Można zarobić więcej jak się postara Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Zarobki

krys

niestety nie polecam, umowa z zagraniczna spółką(usunięte przez administratora)niskie zarobki (usunięte przez administratora) jeśli zależny Ci na zdobyciu szybkiego doświadczenia za male pieniądze to polecam bo pracy jest bardzo dużo :)

Anon

Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Praca jak najbardziej w porządku

Arizona

Zostałem zatrudniony świeżo po studiach, praca w kilku dużych projektach zatrudniających masę ludzi. Jest co robić Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Przede wszystkim ludzie a także i klienci, choć trafiają się osoby z gorszymi nastawieniami

Patryk Zen

Miałem u nich praktyki z uczelni. Przez miesiąc konfigurowałem komputery, sprawdzałem czy działają, do tego podstawy sieciowe, wpinanie ich do domeny i tym podobne. Nauczyłem się kilku przydatnych rzeczy. Jak skończę studnia (ostatni rok hiehiehie) chyba się zatrudnię.

Junior

Nie wiem skąd wynikają negatywne komentarze. Na wszystkie moje pytanie dostaje szybko odpowiedzi, nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy i oby tak zostało Moje sugestie dla iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA: Brak sugestii, jedynie kontynuowanie pracy i dalsze rozwijanie się Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Praca zespołowa

Artur

Praca w Ime daje możliwość zdobycia doświadczenia. Obsługa poważnych klientów, stałe godziny pracy.

Anon

Fajna firma

Słoik

Bardzo dużo informacji zostały mi udzielonych na rozmowie kwalifikacyjnej. Poznałem odpowiedzi na nurtujące pytania. Firma ma duży potencjał

Damian

Jako były pracownik miło wspominam czas spędzony w tej firmie Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Prosty system bonusów do pensji

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: mógłby zacząć traktować pracowników jak ludzi.

Mateusz K

Pracuje już rok i od chwili, w której rozpocząłem pracę nauczyłem się wiele nowych rzeczy i wiem że jeszcze wiele przede mną. Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: Pozytywni i zawsze skłonni do pomocy ludzie

Mariusz S.

Firma całkiem fajna, szczególnie na start. W miarę luźna atmosfera. Można się sporo nauczyć od innych. Fajne miejsce. Lubię atmosferę w iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA za: luźny klimat i otwarci ludzie

WE

Świetny i zgrany zespół jest największym plusem tej pracy

Wyga

Zwykła firma dla osób zaczynających pracę w tej branży.

Xavier

Pracowałem w ime rok, początki były ciężkie, dużo różnych projektów gdzie wszędzie był inny schemat działania a każdy z tych projektów posiada inne aplikacje, które trzeba choć trochę poznać... Bardzo dobrze wspominam ten czas. Teraz jestem administratorem na całkiem dobrych warunkach współpracy i pewnie gdyby nie ta praca w ime nie doszedłbym do tego etapu co jestem teraz. Polecam

Marcin P

Praca w tej firmie może przyprawić o zawrót głowy, wiele projektów i aplikacji w których trzeba się orientować aby rozwiązywać problem. Pozytywem są klienci, którzy są naprawdę wyrozumiali a rozmowa z nimi może być naprawdę przyjemna. Ogólnie na plus

Sonia

Procowałam w Ime kilka lat temu i nauczylam sie wiele rzeczy. Zespol bardzo chetny i skory do pomocy i wyjasnianiu trudnych zagadnien, ale nie wiem czy takie osoby jeszcze tam pracuja

Seweryn

Czy będzie rekrutacja w Kielcach lub okolicach. Chciałbym u was pracowac

skoczek

Moja pierwsza praca jaką dostałem. Dużo pracy i obowiązków. Jednak było bardzo sympatycznie.

Zostaw opinię o iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA