Opinie o iMe Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy iMe Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie iMe Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iMe Polska S.A. w Warszawa

Czy pracownicy iMe Polska S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

hehe Nowy wpis

ta firma już nie istnieje... szanowny bocie :)

TRUP, zmienili nazwę na w660 W660 SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawie. KRS 0000671157. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 6 kwietnia 2017 r., sygn. akt XVIII GR 32/20, XVIII GRu 2/20. Postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, z dnia 8 lipca 2020 r., wydanym w sprawie pod sygnaturą akt XVIII GR 32/20, otwarte zostało postępowanie układowe dłużnika IME Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-662) przy ul. Świeradowskiej 47, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000671157. Sąd wyznaczył na nadzorcę sądowego KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o. w Warszawie (numer KRS 0000811685). Jednocześnie Sąd określił, że podstawą jurysdykcji sądów polskich jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 2015/848 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie postepowania upadłościowego (Dz.Urz.UE.L Nr 141), zaś otwarte postępowanie ma charakter postępowania głównego. Wierzycielowi w terminie tygodnia od dnia obwieszczenia postanowienia o otwarciu postępowania układowego, a wierzycielowi, którego siedziba lub miejsce zwykłego pobytu w dniu otwarcia postępowania znajdowały się za granicą - w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o otwarciu postępowania układowego, przysługuje zażalenie na postanowienie o otwarciu postępowania wyłącznie w części dotyczącej jurysdykcji sądów polskich. Osoba uprawniona do zażalenia może je wnieść do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych. Powinna jednak uprzednio w terminie tygodnia od dnia niniejszego obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym złożyć w tutejszym Sądzie wniosek o sporządzenie uzasadnienia (w zakresie rozstrzygnięcia o polskiej jurysdykcji) i o doręczenie postanowienia wraz z uzasadnieniem oraz uiścić na rachunek tutejszego Sądu należną od wniosku opłatę sądową w kwocie 100 zł (pod rygorem odrzucenia wniosku nieopłaconego). Termin do wniesienia zażalenia biegnie od dnia doręczenia postanowienia z uzasadnieniem. Sprawa została wpisana do repertorium „GRu” pod sygnaturą XVIII GRu 2/20.

Jerz

Brawo Pawel Makowski.

Brick Nowy wpis

Jeszcze należy dopowiedzieć, ze Ime przejął kontrakty ITC S.A., w bardzo nieetyczny i konfliktowy sposób a mimo to jest w takiej sytuacji.

Nabrany Nowy wpis

Paweł Makowski! coż za kolejny pokaz nieudolności zarządczych! Żaden kupiony artykuł nie przykryje kolejnej spółki którą wydmuchałeś.

Czy zdarzają się nadgodziny w iMe Polska S.A.?

nick

ta firemka juz nie istnieje

Arichimedes

O co chodzi ze zmiana nazwy firmy Ime Polska S.A. na W660 S.A.? czy to jakaś kombinacja i z czego wynika? I czy postępowanie upadłościowe ktore sie toczy bedzie mialo wplyw na kontynuacje pracy w firmie, czy to jakas drobna sprawa? Czy z tego powodu warto i jest ryzyko tutaj pracowac na dluzej? Te dane mam z wygooglowania i zalezy mi na odpowiedzi, pozdrawiam

Informatyk

Na początku był test, który wymaga trochę odświeżenia, później rozmowa na Skype, bardzo spoko. Następnie miałem rozmowę w siedzibie w Gdańsku, która była super, bardzo przyjemny Informatyk tam pracuje. Problemem była cena za stanowisko 1/2 onsite, 1/2 słuchawka. Nie udało się nam dogadać.

Głównie z dziedziny IT, komunikatywność no i czemu chcemy zmienić pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie iMe Polska S.A.?

ktos

Niekorzystny dla pracownika - dzieło, w dodatku z brytyjską spółką.. Optymalizacja podatkowa i zerowe prawa dla pracownika. Ja po kilku latach od odejścia z tej firemki musiałem się w skarbówce tłumaczyć z przelewów z UK.

Pracowałem w iMe parę ładnych lat i przyznam, że była to twarda szkoła życia połączona z nawet dość fajnym miejscem na zdobycie doświadczenia. Na plus jak najbardziej cała kadra działu IT, pracowało się świetnie, zawsze w dobrej atmosferze. Zespół młody, można się naprawdę wiele nauczyć a jednocześnie nie wymaga się wiele od pracownika pod względem wiedzy z zakresu IT. Przez te lata nauczyłem się bardzo dużo. Dodatkowo zawsze można było sobie dorobić poprzez wykonywanie dodatkowych projektów zleconych przez przełożonego. Praca marzenie, można rzec, czytając dotychczasowy opis. Jednak jest też druga strona medalu, ta mniej przyjemna. Jeśli chodzi o kontakt z działem kadr i zarządem - jest on zerowy. Pracownicy są traktowani źle przez zarząd, totalny brak zrozumienia. Dodatkowo firmą zarządzają ludzie, którzy nie mają pojęcia o wsparciu informatycznym. Albo może i mają, ale i tak cisną pracowników żeby generowali zgłoszenia sztucznie nabijając statystyki. Opóźnienia w pensjach to standard, rzadkością jest żeby przelew przyszedł terminowo, zazwyczaj jest to kilka dni do tygodnia zwłoki. Informacje na temat opóźnień- brak. Co miesiąc kiedy przychodził termin wypłaty zastanawiałem się kiedy ją dostanę i czy wystarczy mi pieniędzy by przeżyć. Bardzo źle wpływa to na motywację do pracy jak i samą psychikę pracownika. Jakiekolwiek pytania do kadr? Zapomnij, cisza radiowa to norma przy kontaktach z osobami decyzyjnymi. Podsumowując, jeśli masz na utrzymaniu rodzinę, mieszkanie, zapomnij o pracy w iMe. Jeśli natomiast jesteś studentem, chcącym dorobić i przy okazji nauczyć się wielu przydatnych rzeczy w IT- śmiało aplikuj. Ostrzegam tylko, że przez zarząd i kadry, praca ta jest dla osób o mocnych nerwach.

Czy iMe Polska S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Tak.

Nie.

iMe Polska

Tak. Dopuszczamy również pracę zdalną.

Czy można liczyć w iMe Polska S.A. na prywatną opiekę medyczną?

iMe Polska

Tak, również inne benefity.

Jak szefostwo w iMe Polska S.A.? Spoko traktują ludzi?

Ks

Niestety niezbyt dobrze ....

ciekawy
@Ks

czemu?

max
@Ks

a co kara chłosty jest? buahahah

Bartek

Dla mnie jest logiczne, że aby zdobyć odpowiednią pozycję w firmie trzeba na to zapracować. Firma dobra ale wymagająca.

homeZ

kierownictwo jest wymagajace, jesli chcesz sie tu utrzymać to poza wiedzą musisz angażować się w inne projekty i zapieprzać. jest ciężko, pensje czasami tydzien po terminie, ale płacą przynajmniej. duzy plus to super ekipa ludzi, serio to duza wartosc tej firmy.

Krystyna

@Tajemniczy Dziękuję Ci za tak wiele ważnych informacji na temat warunków zatrudnienia w iMe Polska S.A.. A możesz napisać czy benefity w tej firmie istnieją? Opieka zdrowotna, karty Multisport itp? Z góry dziękuję.

@Krystyna

Szanowna Krystyno, jeśli bonifikarta opłaci Twoje rachunki, to śmiało aplikuj!

niewierny

Samodzielne stanowisko, nie ma problemu z urlopami. Dużo trzeba sie nauczyczyć, ale potem już idzie dobrze.

Krystyna
@niewierny

To bardzo zdroworozsądkowa opinia i serdecznie Ci za nią dziękuję. Byłabym jednak wdzięczna, jakbyś powiedział coś jeszcze odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia w iMe Polska. Może zacznij o dodatków pozapłacowych. Czy macie oferowane jakieś świadczenia urlopowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, czy też dopłaty do wypoczynku dzieci?

Ime jak Abby idzie na giełdę

Przyjmują prawie wszystkich. Na rynku maja słaba opinie wśród informatyków ... podpytałem i wiem ze ściemniają straszliwie. Pusto w środku a ponoć na giełdę ida. Czy ktoś jeszcze wierzy w te opowieści i bajki zarządu? Abby House (Art News) to ich historia.

Uciekajcie stamtąd
@Ime jak Abby idzie na giełdę

Potwierdzam, jeśli komuś przyjdzie tam pracować niech poczyta opinie, ale nie te osób z zarządu albo zastraszonych pracowników.... TO CHAMY I (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika, brak wypłat, oszustwa, (usunięte przez administratora) z abby house, policja.... LEPIEJ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Semi.

Kolejny miesiąc i kolejne potknięcie ze strony działu finansów. Nie wiem czy jest to robione po złości czy nie mają kasy ale znowu firma nie wywiązuje się ze swoich umów. Rozumiem że przez sytuację typu zmiana firmy obsługującej księgowość wypłata wynagrodzenia może się przesunąć ale nie co miesiąc. Dział finansowy nawet nie raczy poinformować swoich pracowników że będzie obsuwa w wypłatach. Kres nerwów z tym związany jest już ponad moje siły. Tak więc moi drodzy jeżeli chcecie się czegoś nauczyć to zapraszamy ale nie dłużej jak na 2 lata :)

Renata
@Semi.

Rozumiem, że za główny problem uważasz nieterminowość wypłat ze strony iMe Polska. Chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłaby bezpośrednia rozmowa z Dyrektorem tej firmy. Może w jej trakcie doszlibyście do pewnego konsensusu. Jak uważasz? Zachęcam Cie do informowania nas na bieżąco o wszystkim, co jest związane z tym pracodawcą.

Semi
@Renata

Droga Renato , uwierz że rozmawiałem z nim nie raz :) ale co on biedny może :)

Garbiel

Fajne miejsce, łatwa kasa i ciekawe projekty. Na pewno można się rozwinąć.

Renata
@Garbiel

Napiszesz proszę coś więcej o projektach firmy iMe Polska z Warszawy? Wspomniałeś, że są one ciekawe a do tego można dobrze zarobić pracując w tej firmie. Dodaj, proszę coś więcej, aby osoby zainteresowane podjęciem się pracy w tej firmie miały nieco większy pogląd na temat jej działalności. Będę bardzo wdzięczna za Twoje informacje / odpowiedź.

Prawda

Dopóki prawdziwi założyciele firmy mieli wpływ na to co się dzieje w spółce pensje były na czas... Potwierdzam ciągłe zmiany spółek aby unikać kosztów pracowniczych i podatkowych. Bardzo męczące otoczenie i ludzie

Shz

Mógłby ktoś opisać jak wygląda proces rekrutacji w iMe? :)

thomas
@Shz

zwykle najpierw spotkania są zdalnie przez skype lub discord, kiedyś były testy online ze 100 pytan, potem spotkania z kandydatami już w danym miescie.

iMe Polska SPÓŁKA AKCYJNA

Mijasz się z prawdą drogi EX iMe Polska, zresztą nie pierwszy raz. Od stycznia 2019 zespół iMe realizuje nowy ogólnopolski projekt, obsługujemy ponad 200 tysięcy osób. Szkoda czasu na wypisywanie bzdur, mało konkretnych :)

Specjalista Ime Polska SA

Brak wyzwan i fatalna atmosfera. Duży balagan organizacjny i ciagle gonienie za swoim ogonem. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

@Specjalista Ime Polska SA

Jeśli brakuje Ci wyzwań w pracy na pewno coś dla Ciebie znajdziemy drogi kolego. Wystarczy jedynie napisać, coś dla każdego znajdziemy.

Piotr Majdan
@Specjalista Ime Polska SA

Ciekawa opinia, bo codziennie mamy nowe wyzwania, co potwierdzi osoba na dowolnym stanowisku. Atmosferę natomiast tworzą ludzie. Jeżeli pracowałeś u Nas to widocznie nie pasowałeś lub oczekiwałeś czegoś innego. My natomiast nie uważamy, że ktokolwiek był fatalny lub beznadziejny. Praca w iMe to po prostu nie jest miejsce dla każdego. Widocznie się nie sprawdziłeś, po co winsć firmę? :)

Kamil

(usunięte przez administratora) nie jest w Zarządzie Spółki już od bardzo dawna :) Chyba w ogólnie nie znasz firmy szanowny gościu :)

Zostaw merytoryczną opinię o iMe Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iMe Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iMe Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iMe Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iMe Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w iMe Polska S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iMe Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 138 ocen.