Opinie o iMe Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy iMe Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie iMe Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iMe Polska S.A. w Warszawa

September

Normalna praca, trzeba robić swoje wiadomo. Można się sporo nauczyć. Jak nie umiesz to pytasz inni chętnie pomagają. Zepsuł się sprzęt? Piszesz i dostajesz nowy. Wkradł się błąd przy wypłacie? Szybka poprawa i bonus w ramach rekompensaty.

Ramen

Praca dla aktywnych, chcesz więcej zarobić to popracuj nad czymś dodatkowym i nie ma problemu kasa jest za działanie nie za staż jak było w PRL. Nie rozumiem tych komentarzy.

Wesley

Zdobyte doświadczenie w iMe pozwoliło mi się rozwinąć. Zawsze będę dobrze wspominał firmę a zdobyte relację z ludźmi utrzymuje cały czas.

IME JUNIOR

Mega przyjemna firma, koledzy są życzliwi a same projekty nie sprawiają większych problemów, ponieważ nawet jak napotka się na problem, na który brakuje wiedzy każdego można prosić o pomoc.

Informatyk

Na początku był test, który wymaga trochę odświeżenia, później rozmowa na Skype, bardzo spoko. Następnie miałem rozmowę w siedzibie w Gdańsku, która była super, bardzo przyjemny Informatyk tam pracuje. Problemem była cena za stanowisko 1/2 onsite, 1/2 słuchawka. Nie udało się nam dogadać.

Głównie z dziedziny IT, komunikatywność no i czemu chcemy zmienić pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
iMe Expert

Miałem styczność z wieloma firmami o podobnej działalności i iMe w tym zestawieniu wychodzi bardzo solidnie. Jest możliwość zarobku fajnej kasy tylko trzeba się postarać, nie dają każdemu kasy za darmo.

Matias

Kilka projektów i wiele do nauki, ale jak ogarnie się podstawowe problemy to reszta przychodzi bardzo łatwo jeśli ma się podstawy i jakąkolwiek wiedzę. W razie problemów starsi stażem koledzy służą pomocą.

Kasmi

A ja firmę polecam, zgrzyty zdarzają się wszędzie ale trzeba był elastycznym i wszystko wydaje się dobre.

IME Polska

(usunięte przez administratora) Fatalna atmosfera pracy i (usunięte przez administratora) Co miesiąc trzeba się dopominać.

Każdy pracownik zna swoje zadania i je realizuje. Po przyjęciu zostałem fajnie przeszkolony, poznałem zasady realizacji zadań. Reszta to samorealizacja a zlecenia należą do tych przyjemnych

Kevin

Pracuje w iMe od kilku miesięcy, i wiem, że zagrzeję tu dłużej. Chcę tu być przede wszystkim przez niesamowita atmosferę i kreatywny zespół. Mam dużą swobodę działania, mogę realizować własne projekty i pomysły. Dzięki temu rozwijam się i zdobywam nowe doświadczenie

Praca bardzo dobra dla ludzi chcących zdobyć doświadczenie. Dużo pracy, jednak osoby z dłuższym stażem służą pomocą i łatwo jest się wdrożyć w struktury firmy.

Mati

Niedawno minął rok mojego stażu pracy. Przez ten rok nie miałem okazji do narzekania. Praca przyjemna, inni pracownicy zawsze pomogą w razie problemów a klienci wyrozumiali.

Sylwek

Od czasu zatrudnienia nie miałem okazji do narzekania. Praca ciekawa i stwarzająca wyzwania

Izabela

Stwarzają odpowiednie warunki dla rozwoju w zakresie informatyki. Praca z klientami należy do tych przyjemniejszych, zdarzają się spięcia ale gdzie ich nie ma.

Matik

Aplikowałem do Was, niestety nie udało mi się dostać. Kolega bardzo chwali pracę w ime. Czekam na nowe oferty pracy

Grzesiek

Pracuje w ime juz ponad rok, gdzie podczas tego czasu wiele się nauczyłem. Atmosfera w pracy koleżeńska, zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!

Damian

Skąd takie słabe oceny? Stosunki w firmie koleżeńskie, jeżeli poprosisz otrzymasz pomoc. Można się sporo nauczyć. Są dni kiedy jest więcej pracy, są i takie kiedy jest luźniej. Nikt nie stoi za plecami i nie kontroluje każdego kroku. Osobiście polecam.

Grzechu

Miła atmosfera w pracy, zawsze można liczyć na pomoc. I można nauczyć się dużo nowych rzeczy. Polecam

Tymek

Bardzo dużo się uczę. Nie ma tu się jak obijać, ale atmosfera i ludzie rekompensują wszystko. Polecam

Zyz

Bardzo fajna praca dla osób zaczynających swoją przygodę z branżą informatyczną

Zostaw merytoryczną opinię o iMe Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iMe Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iMe Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iMe Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iMe Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w iMe Polska S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iMe Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 138 ocen.

iMe Polska S.A.