Alfa Group Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Group Sp. z o.o.

były pracownik

Szczerze nie polecam naprawdę nikomu pracy w tym kołchozie. Spotkacie się z oszustwem, krętactwem, kolesiostwem, wyzyskiem i załamaniem nerwowym.

Black

właściciele firma Alfa są albo tak głupi albo naiwni zatrudniać Huberta Siejkę to trzeba nie mieć rozumu jego nazwisko gwarantuje straty obiektów i zleceniobiorców czyli omijajcie szerokim łukiem firmy zatrudniające takich kierowników jak ten typ

piele

hmm no nie wiem, z tego co wiem to zawsze pracownicy mają potwierdzenie zatrudnienia w postaci jakieś umowy, tak jak @Tomasz pisze, głównie zlecenie, ale mimo wszystko zawsze.

Beznadziejna firma która zatrudnia ludzi na czarno. Pracowałem u nich 5 miesięcy i ani ja ani koledzy nie dostaliśmy umów (niektórzy nawet identyfikatorów nie dostali) i człowiek idąc do lekarza musiał się zastanawiać czy na pewno jest ubezpieczony. Teraz gdy straciliśmy obiekt nie możemy iść się zarejestrować do PUP-u bo tam wymagają umów z poprzednich miejsc pracy. A dyrektor który jako jedyny odbiera telefony (ciekawe czemu nie robi tego sekretarka) za każdym razem bezczelnie kłamie że to musiało być jakieś niedopatrzenie, że on to sprawdzi, że za dwa dni wyśle umowę poleconym itd. Omijajcie tą firmę z daleka

Tomasz

Alfa Group nie jest pracodawcą, lecz zleceniodawcą. To raczej wina systemu prawa, zezwalającego na zastępowanie umów o pracę umowami cywilnoprawnymi. Pretensje można mieć jedynie do ustawodawcy, który usunął zapis art. 22 par. 1 ze zn. 2 z kodeksu pracy. Wypłata zawsze w terminie, a nawet w przypadku Świąt przed terminem 25 grudnia. Nie mam najmniejszego powodu, by uprawiać "wazeliniarstwo", bo moja praca dla Alfa Group zakończyła się z przyczyn niezależnych od stron. Uczciwości i wywiązywania się z umowy nie można im zarzucić.

Waffen Ss

Alfa Group zgadzam się to złodzieje oszuści szukają ludzi by pracować za darmo za każdy miesiąc kradli zarobione ciężko pieniądze to nie pracodawcy

Gosc

Prosze o kontakt karolina.gorna1@interia.pl Chodzi o PIP

omomo

Szef i Regionalny Pan K. są całkiem sympatyczni, natomiast kierownicy którzy są pod nimi nie mają bladego pojęcia jak zarządzać ludźmi

Alfa Group to najgorsza firma gdzie pracowałam nie dość, że przy jednej wypłacie oszukali mnie o 150 zł czekałam za przelewem cztery dni po terminie to do tego za przepracowany jeden dzień nawet złamanego grosza mi nie dali, jeżeli chcesz stać jak osioł na stanowisku i nie mieć z to zapłacone to powodzenia!Zastanawiam się nad "PIP"... Pozdrawiam

elendi

Firma AlfaGroup nie wypłaca wynagrodzenia, przyjmuje bez umowy, to złodzieje

agus37.73

Jest to stabilna firma ze stawkami podobnymi do innych , terminowymi wypłatami i miła atmosferą . Pozdrawiam

Zostaw opinię o Alfa Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Group Sp. z o.o.