Black Falcon Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Black Falcon Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black Falcon Sp. z o.o.

Aneta

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Ochrony do pracy Warszawie. Jest to praca w 12h systemie zmianowym. Co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy?

Dark

Firma daleko rozmijająca się z produktem który stara się wcisnąć na rynku działań ochronnych. Niekompetencja osób funkcyjnych działających na farmazonie i kłamstwach o szerokości przedsięwzięć realizowanych przez black falcon na świecie. Posługiwanie się bez zgody właścicieli galeriami zdjęć i certyfikatami na oficjalnej stronie, świadczy jedynie, że poziom który sobą reprezentuje firma jest na poziomie wciskania ciemnoty jak i balansowania na granicy - a może się uda!. Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę i działanie na rzecz w/w firmy. Chyba, że chce się żyć bliżej nieokreślonymi obiecankami finansowymi jak i rozwojem osobistym!!

Nick
@Dark 12.02.2017 20:45
Firma daleko rozmijająca się z produktem który stara się wcisnąć na rynku działań ochronnych. Niekompetencja osób funkcyjnych d...

Mam cichą nadzieję, że ktoś ich pogoni z obiektów.

Poul
@Dark 12.02.2017 20:45
Firma daleko rozmijająca się z produktem który stara się wcisnąć na rynku działań ochronnych. Niekompetencja osób funkcyjnych d...

Zgadzam się każdy kto chce mieć poczucie własnej wartości i godności niech wpierw zapozna się z osobami funkcyjnymi i z kim są powiązane jaką mają przeszłość jak i tak naprawdę kto pociąga za sznurki. Kto inny reprezentuje-figurant a kto inny decyduje-kompleks niespełnionego komandoska, który zagubił się w życiu może w następnym wcieleniu schudnie i będzie podobny do czegokolwiek!!

As

Ale to nie brzmi tak źle kolego, moim zdaniem nawet znośnie jest, chyba wiadomo nie od dziś że sprawa się rozwija coraz lepiej

TrueStory

Jeśli znasz angielski, nie szkoda Ci czasu na dojazdy i trzepanie 12h... i chcesz pewnie nieregularnie dostawać wynagrodzenie to śmiało idź tam... Właśnie też patrzyłem na stronie i aż dziwne, że polska firma nie ma polskiej strony...

anonim

(usunięte przez administratora)

Under my skin

Konkludując tę całą sprawę Panowie, należy na bardzo uważać na BF. To nie będą dobrzy partnerzy do współpracy. To na tyle. Żegnam !!!

anonim

(usunięte przez administratora)

Under my skin

Nie będę Ci pisał na forum publicznym, nie pytaj. Jak masz pytania , to nie do mnie ? Dziwne jest to, że firma ogłasza się regularnie, co 2-3 miesiące. Pomyśl. Nawet Ambasada USA daje ogłoszenia 1-2 razy w roku, widuję na portalu "Praca". Ostatnio był ich anons. Tam nie ma stabilności. Ludzie w takich miejscach pracują po kilka ładnych lat , ale to nie reguła. Tu w tych przypadkach, to pewnie kwestia podejścia do człowieka.

lock

A gdzie można znaleźć nr telefonu do firmy? Wie ktoś?

anonim

(usunięte przez administratora)

Under my skin.

Nie wytrzymał psychicznie. A tak ogólnie nie polecam. Nie warto !!!! Jednak , jak ktoś chce się przekonać to sam musi poczuć na własnej skórze budkę 0,5 m x 0,5 bez klimy w lecie przez cały dzień i czas operacyjny 3min na potrzeby fizjologiczne.

Life on the river.

Ciekawy jestem, co chroni jeszcze oprócz placówki dyplomatycznej. Kogo nie pytam, to robi oczy na tę nazwę. Kolega tam pracował pół roku i się zwolnił. Firma ma swoją dziwną politykę, czasami są problemy z kasą , bo nie jest na czas, ale płacą.

Under my skin

Prawdopodobnie ta firma nie istnieje pod podanym adresem na ich oficjalnej stronie w języku angielskim !!!

security

Zgadzam się z poprzednikiem pracowałem w lato nie do wytrzymania nie tylko za 10 zł ale nawet i za 12 zł za tyle to z komunikatywnym angielskim siedzi się w klimatyzacji.

znam

Praca niby ok... ale te kilkadziesiąt stopni w budce daje nieźle w kość!!

admin

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie BLACK FALCON SP. Z O.O. ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Black Falcon Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black Falcon Sp. z o.o.