Opinie o Ekotrade

mieszkaniec Olsztyna

Ostatnio mało nie miałem stłuczki z ochroniarzami z Ekotrade! Ludzie- jak oni jeżdżą?! Cisną ile wlezie. Panowie- poza miastem też obowiązują jakieś przepisy!

gość

Zgadzam się z opiniami. Znam firmę i ludzi nią zarządzających. Nie maja pojęcia na temat pracy. Nie próbują poprawić własnego wizerunku tylko skupiają się na donosach na innych. Podkradają obiekty i ludzi obiecując im złote góry a później zostawiają ludzi z ręką w "nocniku". Jak można dobrze prowadzić firmę, gdy zarządzają nią ludzie którzy nie maja zielonego pojęcia o ochronie. A gdzie bezpieczeństwo pracy??? Ludzie zastanówcie się czy warto za parę groszy nadstawiać głowę...

były pracownik

Zgadzam się z powyższą opinią. Dziwię się że oni mają jeszcze jakieś zlecenia. Biorą od usługodawcy dwie stawki- za odśnieżanie obiektu i ochronę a wypłatę dają najniższą krajowa stawkę godzinowa bo na umowę o prace nawet nie ma co liczyć. A już o umundurowaniu nie ma co mówić- jedna koszula i jedne spodnie- a potem sie czepiają ze jak człowiek po odśnieżaniu spocony to sobie ubierze cos swojego.

Firmą zarządzają osoby bez odpowiednich uprawnień. Pracownicy szczycą się spożywaniem alkoholu z dyrekcją i namawiają do stosowania mobbingu wobec pozostałych pracowników. Ludzie zatrudnieni są bez odpowiednich uprawnień. Firma kompletnie nie ma pojęcia o zabezpieczaniu imprez masowych! Pracują tam konfidenci. Nie przestrzegają przepisów BHP i PPOŻ. Powinni się nimi zająć PIP oraz WPA.

Zostaw opinię o Ekotrade - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekotrade