Ekotrade

Opinie o Ekotrade

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Ekotrade, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

były pracownik

Zgadzam się z powyższą opinią. Dziwię się że oni mają jeszcze jakieś zlecenia. Biorą od usługodawcy dwie stawki- za odśnieżanie obiektu i ochronę a wypłatę dają najniższą krajowa stawkę godzinowa bo na umowę o prace nawet nie ma co liczyć. A już o umundurowaniu nie ma co mówić- jedna koszula i jedne spodnie- a potem sie czepiają ze jak człowiek po odśnieżaniu spocony to sobie ubierze cos swojego.

anonymous
@były pracownik 17.02.2011 12:14

Jeszcze jedna istotna sprawa to brak wynagrodzenia na czas. Co miesiąc w innym terminie. Słabe:(

mieszkaniec Olsztyna

Ostatnio mało nie miałem stłuczki z ochroniarzami z Ekotrade! Ludzie- jak oni jeżdżą?! Cisną ile wlezie. Panowie- poza miastem też obowiązują jakieś przepisy!

gość

Zgadzam się z opiniami. Znam firmę i ludzi nią zarządzających. Nie maja pojęcia na temat pracy. Nie próbują poprawić własnego wizerunku tylko skupiają się na donosach na innych. Podkradają obiekty i ludzi obiecując im złote góry a później zostawiają ludzi z ręką w "nocniku". Jak można dobrze prowadzić firmę, gdy zarządzają nią ludzie którzy nie maja zielonego pojęcia o ochronie. A gdzie bezpieczeństwo pracy??? Ludzie zastanówcie się czy warto za parę groszy nadstawiać głowę...

Zostaw opinię o Ekotrade - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekotrade