ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.

Opinie o ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.

Aga B.

Potwierdzam negatywne opinie. Pani administratorka nic nie wie i nie zna przepisów. Księgowośc to samo. Miałam wrażenie jakby personel był z łapanki i pracuje tam za karę. Negatywne odczucia. Nie polecam

Julita

A czy wypowie się ktoś kto aktualnie pracuje w ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.? Czy są jakieś premie albo prowizje? Jakie są możliwości rozwoju? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących na taką ofertę jeśli się pojawi w przyszłości.

bac

Mam mieszkania w kilku miejscach w Warszawie. Wszędzie inna administracja. Firma ABC jest jednak z nich zdecydowanie najgorsza.

ertt

@Anomen no ale to może po prostu Ty tak trafiles?/

Zgadam się to nie jest ZŁA firma, to jest TRAGICZNA, TRAGICZNA, TRAGICZNA Firma. NIE polecam, żeby nie mieć nie potrzebnych problemów w życiu, to nawet nie myście o tej KOSZMARNIE TRAGICZNIE ZŁEJ firmie, żeby z nimi współpracować , lub w ogóle pracować u nich.

gość

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ludzie wypisują takie bzdury. Prawdopodobnie byli pracownicy którzy założyli własne firmy i teraz żałują odejścia. Firma istnieje już długo na rynku i bynajmniej nie jest na skraju upadku. Oczywiście jedne wspólnoty odchodzą a drugie przychodzą ale zatrudnienie pracowników jest stabilne.

Alicja

to jakiś żart? jesli staż, kształcenie to na pewno nie tutaj, chyba ze chcesz wiedziec jak nie pracowac

agi

poszukują takich co będą najlepiej pracować za darmo, ale z tego co widzę to coraz mniej ludzi tam pracuje - coraz mniej nieruchomości mają :)

szajgec

Jak tak ogarniają tematy to niech się wynoszą do wszystkich czortów. To nie poligon doświadczalny a nieruchomości jako mienie ludzi.

bufon

tego co się dzieje w tej firmie nie widziałam nigdzie indziej. To istne kuriozum

jankielewicz

ABC to firma, której nie ufam za grosz. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Felicja

Abc nieruchomości warszawskie to najmniej profesjonalna firma spośród mi znanych. Zdecydowanie nie polecam.

mis

To nie jest zła administracja, bo zapracowali na miano bardzo złej administracji .Jeżeli Państwo tęsknicie za latami 80tymi to proszę z nimi podjąć współpracę a filmy Stanisława Bareji przeżyjecie osobiście.

Anomen
@mis 23.11.2014 11:56

Mam wątpliwą przyjemność być obsługiwany przez tą administrację na Starym Mieście. Załatwienie tam czegokolwiek graniczy z cudem. Gdy sporadycznie tam zaglądam, próbując załatwić jakąś sprawę, to obsługiwany jestem przez nową osobę- poprzednia już nie pracuje.

trag

Księgowe zmieniaja sie jak w kalejdoskopie administratorzy to samo. Wspólnoty mieszkaniowe odchodzą. To koniec !

tbl

Potwierdzam. To co się dzieje tutaj to jakiś cyrk. Pracownicy odchodzą lub są wyrzucani. Na ich miejsce przychodzą ludzie bez zadnych umiejętności. Zresztą trudno się dziwić, bo kto będzie chciał harować na najniższe stawki. Lepiej iśc na kase do Biedronki. Przynajmniej pełny etat i płaca o czasie !

bea

warunki pracy - słabe, warunki płacy - jeszcze gorsze. Zero profesjonalizmu i w ogóle znajomości tematu u kierownictwa firmy. Nie polecam

ja

dobrze płacą hmmmm trochę przesadziłeś ;-)

Zostaw opinię o ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.