Opinie o ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.?

Czy ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

ABC

Tak

Renata
@ABC

Na cały etat też czy tylko dorywczo?

pikuś
@Renata

Najlepiej charytatywnie

Ilona
@pikuś

No ale to nie fundacja chyba więc nikt nie powinien się czuć zobowiązany? ;p Umowa zlecenie dla studenta pewnie?

pikuś
@Ilona

jeżeli już to o dzieło, ale i tak są nie wypłacalni.

Aneta
@pikuś

Serio? Od zawsze były problemy z wynagrodzeniem, czy teraz się zaczęły problemy?

pikuś Nowy wpis
@Aneta

Od dość dawna ten "biznes" się nie spina.

Ilona Nowy wpis
@pikuś

A z jakiego powodu? Czyli wcześniej to jak to wyglądało?

pikuś Nowy wpis
@Ilona

a poczytaj opnie poniżej nic tam się na lepsze nie zmienia i nie zmieni. Podejście brać kaske i nie przemęczać się już nie wystarczy, wspólnoty odchodzą a nowych nie pozyskują bo nie nie potrafią ani nie maja nic do zaoferowania. Nie da się utrzymać z takich małych budynków jakimi admiinstrują.

Natalia

Wymagają od kandydatów licencji administratora? Czy może da się załapać do pracy i firma pomoże w zrobieniu kursu i jej uzyskaniu? ktoś coś? :)

@Natalia

Firmy nie stać na zatrudnianie administratora, zalegają miesiącami z kasą, p. prezes to gawędzisz i bajkopisarz. Omijajcie z daleka są na rynku ciekawsze oferty. Warunki pracy tez są b. mizerne.

Bartosz

Niech będzie pochwalony. Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie ABC Nieruchomości Warszawskie? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Bartosz

Firma ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Jan

Jest to najgorsza firma administrująca, jaką do tej pory widziałem. Ludzie z przypadku, którzy nie znają żadnych przepisów.(usunięte przez administratora)

Anna C.

niski poziom wiedzy u pani administratorki, brak minimalnej chęci do pomocy. opryskliwa w rozmowie. Nie tak to powinno wyglądać.

@Lokator no ale to może cokolwiek opowiesz ? skoro według ciebie dzieje się tu jakiś skandal?

Lokator

Brak słów na opisanie działalności tej firmy. Musiałbym poświęcić na to pół dnia! Po prostu skandal!

Iwo

@Purchawa Mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do pisania tych bzdetów!

Purchawa

Bardzo złe warunki pracy. Pracownicy z przypadku. Nikt nic nie wie.

Broncio

pracowałem kilka miesiecy jakis czas temu. Dziwię sie, że to dalej istnieje, a jeszcze bardziej sie dziwie, ze jeszcze ktos chce byc przez nich administrowany. Dla mnie najgorsza firma administrujaca jaka znam.

Julita

Widzę, że poniższe opinie głównie pochodzą od osób obsługiwanych przez ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. Czy może jednak któryś z pracowników chciałby powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy w firmie jest możliwość rozwoju?

Uczciwa

Uważam szanowni Państwo, że pisząc źle o tej administracji macie na celu własne interesy. Chęć przejęcia wspólnoty, czysta złośliwość. Od wielu lat jestem obsługiwana przez administrację i nie mam uwag. Zwłaszcza księgowość jest profesjonalna, która wykryła błędy poprzednich administratorów wiodących dziś na rynku. Jadu w Was ludziska

Teresa
@Uczciwa

Gratuluję dobrego samopoczucia. My już na szczęście nie jestesmy obsługiwani przez ta administracje. A jakież to błędy i jakich administratorów odkryło abc ?

Czy jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?

Aga B.

Potwierdzam negatywne opinie. Pani administratorka nic nie wie i nie zna przepisów. Księgowośc to samo. Miałam wrażenie jakby personel był z łapanki i pracuje tam za karę. Negatywne odczucia. Nie polecam

Julita

A czy wypowie się ktoś kto aktualnie pracuje w ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.? Czy są jakieś premie albo prowizje? Jakie są możliwości rozwoju? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących na taką ofertę jeśli się pojawi w przyszłości.

bac

Mam mieszkania w kilku miejscach w Warszawie. Wszędzie inna administracja. Firma ABC jest jednak z nich zdecydowanie najgorsza.

ertt

@Anomen no ale to może po prostu Ty tak trafiles?/

Zgadam się to nie jest ZŁA firma, to jest TRAGICZNA, TRAGICZNA, TRAGICZNA Firma. NIE polecam, żeby nie mieć nie potrzebnych problemów w życiu, to nawet nie myście o tej KOSZMARNIE TRAGICZNIE ZŁEJ firmie, żeby z nimi współpracować , lub w ogóle pracować u nich.

gość

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ludzie wypisują takie bzdury. Prawdopodobnie byli pracownicy którzy założyli własne firmy i teraz żałują odejścia. Firma istnieje już długo na rynku i bynajmniej nie jest na skraju upadku. Oczywiście jedne wspólnoty odchodzą a drugie przychodzą ale zatrudnienie pracowników jest stabilne.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Rynek Starego Miasta 12/14 lok. 2
    00-272 Warszawa

ABC Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o.