Opinie o DYSKAM Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYSKAM Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DYSKAM Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYSKAM Sp. z o. o. w Kraków

Adam Nowy wpis

Czy ta krakowska firma ma duża konkurencje ?

jacek Nowy wpis

aktualnie DYSKAM poszukuje pracownika na stanowisko dyżurny Alarmowego Centrum Odbiorczego @3e4, oferują umowę o pracę ale niestety nie podają więcej informacji.

tajemniczy Nowy wpis

W tej firmy sa układy i znajomi. Układy - czyli osoby które znają się bardzo dobrze ktorym przysługuje większe prawo natomiast znajomi to tacy którzy robia juz kilka lat ale nie są traktowani poważnie. Firma daje przykład jak można robić przekęty na każdym kroku. Nie dość że ta Marzenka Kadrowa zawsze dnia 10 każdego miesiąca jest na zakupach za pieniądze pracowników. Poucina każdemu pracownikowi po 20zł i już ma na nowe buty. NA Witkowicach panuje chaos, zamieszanie. Pracowałem tam ponad rok czasu i mogę śmiało stwierdzić iż nawet jak nie przekażesz służby Krzysztof Moskal potrafi zrobić z tego afere na szeroką skale. Myśli że jest ważnym człowiekiem a tak naprawdę jest zerem który wziął kredyt na garnki filipiaka

riko Nowy wpis

hahaha . Premie i prowizje?? Tak jak napisał przedmówca chyba premia dla Marzeny za to ile zadupcy pracownikom... takiej jazdy jak jest w firmie dyskam nie ma nigdzie. uwierzcie robilem w solidach justusach itp ale to jest w dyskamie to sa mega hity :) !!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DYSKAM Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
dorosły

Byłem pracownikiem firmy ponad 2,5 roku niestety nie mam pozytywnego zdania, kadrowa marzena z krakowa to istna kombinatorka i zlodziejka. W ciagu roku podpisujesz 15 umów tylko dlatego że firma ucieka od podatków. Pieniadze za 4,80 na godzine, Ci którzy sa po układach to wiecej. Nie dosc ze na umowe pisze wyplata do 10 to pieniadze przychodza w nastepnym miesiacu. Trzeba to traktowac jako dodatkowa praca na nocki sie przyhcodzi i spi. Na witkowicach rządzi rodzinka.

weronikaŻ78

systemy alarmowe to mój konik, pasjonuję się tym od lat - to bardzo rozwojowa dziedzina. i uważam że jeśli pójdę do pracy do firmy DYSKAM Sp. z o. o. to moje stanowisko również będzie kreatywne i rozwojowe, raczej się nie myślę. Pajak, co masz na myśli pisząc o jakimś obcinaniu kasy? pozdrawiam serdecznie

staś

Z tymi kradzieżami żeby cos sprzedać to oczywiscie troche przesadzilem bo w koncu jestesmy od pilnowania i ja sam tez nie jestem zlodziejem ale takie slowa same sie cisną na usta kiedy przychodzisz do biura po wyplate i za 200 godzin dostajesz 600 zl z groszami :( a wszyscy dookoła pokrętnie tłumaczą ze takie sa stawki, że musieli obciac itp.

staś

Nie kolego. Firma nadal istnieje ale niestety jest w niej takie (usunięte przez administratora) ze szkoda mówić. Stawki sięgają 3,50 pln a pasożyty i (usunięte przez administratora) z biura pasą sie za pienieadze dziadów obiektowych... m.in sylwester w Krynicy-Zdroju . Jesli szukasz roboty w ochronie to omijaj szerokim łukiem tą firme, chyba ze trafisz na dobry obiekt gdzie mozna cos cennego zaj...ac i sprzedac to wtedy zarobisz :)

byly pracownik firmy

Pracowałem w tej firmie ponad 5 lat na imprezach i obiekcie byłem z pracy zadowolony wszystko ok polecam każdemu ta agencje ochrony.

zenon marchwicki

Ty dostałeś 970 zł więc i tak dostałes dobrą stawke :) wychodzi 5 zl na rękę. Są obiekty np muzeum fotografii gdzie stawka wynosi 3,8 zł. Generalnie większosc firm ochronirskich robi wały z umowami i kasą ale sam osobiście się dziwie ludziom którzy chcą robić za te pieniądze. Jeżeli ktoś korzysta z tej opinii to moge powiedziec ze ludzie w biurze jesli nie wali sie w h... z nimi to nie sa tacy źli (inspektorzy sa w porzadku)...jesli ktos nie wierzy polacam pana R. z Justusa. Generalnie w dyskamie robia same stare dziady i lumpy no bo kto chce robic za 4 zl...sa oczywiscie wyjatki nie wrzucam wszystkich do jednego worka.... Jezeli ktos ma emeryture czy rencine to moze nawet za 1 zl/ brutto robic :) ale jesli ktos jest normalny polecam zmienic nie tyle firme co branże... ogolna ocena firmy. niedostateczny plus ;)

sami swoi

za 192 godz - na umowe alecenie - dostalem 970 zl ....c(usunięte przez administratora)co ciekawe biora obiekty za najmnieje pieniadze bo nikt ich niechce ...nic dziwnego jak tak robia z ludzmi (usunięte przez administratora)

Jola

Polecam Tego Pracodawcę. Miałam przyjemnośc pracować w Dyskam dwa lata. Bardzo miło wspominam ten okres zatrudnienia. Faktycznie zarobki niskie ale na poziomie innych agencji ochrony a co bardzo ważne, płacone reguralnie!!!!!. p.s. Panno(usunięte przez administratora), Pani Kadrowa wiele mi pomogła i osobiście i zawodowo z tego co wiem i Tobie też? Skąd taka zmiana?.

A JA JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY W DYSKAM I POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM. A KADROWA I I KIEROWNICTWO NORMALNE.

Zostaw merytoryczną opinię o DYSKAM Sp. z o. o. - Kraków

DYSKAM Sp. z o. o.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Odlewnicza 73
    30-142 Kraków