Opinie o Viva Aqua w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Viva Aqua. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viva Aqua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva Aqua w Warszawa

Magda

Wydaje mi się, że forum firmy nie jest portalem plotkarskim. Czy warto starać się o pracę w firmie?

no

Lacky
@Magda

Nie ładuj się w to (usunięte przez administratora) !! Omijaj szerokim łukiem na rynku jest sporo firm uczciwych z super kierownictwem . Ta firma to dno i wodorosty !!!! ????????????

Laki Nowy wpis
@Magda

Firma nie wypłaca pieniędzy : Umowa o pracę wypłacana bo to kłopoty ! Ale wszelkie zastępstwa bądż prace dodatkowe umówione na gębę nie są płacone . Polecam szeroko omijać tę fantastyczną rodzinną firmę ????????????

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) szkoda węcej piosać np (usunięte przez administratora)wykupił możliwość moderacji opinii

mia

pracuje w Warszawie na obiekcie 2 lata, umowa i kasa zawsze na czas do 10

asd
@mia

Znając charakter funkcji compliance można wskazać, komu przypisane są obowiązki w ramach owej funkcji na trzech głównych szczeblach w strukturze organizacyjnej banku: szczeblu najwyższych organów banku, czyli rady nadzorczej i zarządu, szczeblu komórki compliance (komórki ds. zgodności) oraz szczeblu najniższym, czyli szczeblu jednostek biznesowych i operacyjnych banku oraz wszystkich szeregowych pracowników banku. Na świecie wyodrębniły się trzy modele odnośnie umiejscowienia funkcji compliance wewnątrz struktury banku. W tzw. modelu centralnym, zarówno wiedza specjalistyczna, jak i cały proces zapewniania zgodności, bądź zarządzania ryzykiem braku zgodności, skupiają się w komórce ds. zgodności, która ma dostęp do jednostek biznesowych i operacyjnych banku, wszystkich szeregowych pracowników banku oraz bezpośrednio podlega pod zarząd banku – a w szczególności – zwykle prezesa. W tzw. modelu hybrydowym, wiedza specjalistyczna nadal skupia się w komórce ds. zgodności, jednakże część zadań związanych z zapewnianiem zgodności, czy też zarządzaniem ryzykiem braku zgodności, delegowana jest na jednostki biznesowe i operacyjne banku oraz szeregowych pracowników. Komórka ds. zgodności jest odpowiedzialna za całościowe (systemowe) zapewnianie zgodności i przede wszystkim całościowy proces zarządzania ryzykiem braku zgodności (m.in. monitorując jednostki biznesowe w zakresie działań zgodnych z przepisami), w tym zwłaszcza za koordynację i raportowanie do rady nadzorczej i zarządu, podczas gdy jednostki biznesowe i operacyjne oraz pracownicy mają za zadanie działanie zgodne z przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi oraz częściowe uczestniczenie w procesie zarządzania ryzykiem, poprzez np. identyfikację lub ocenę tego ryzyka. W tzw. modelu rozproszonym, jak nietrudno się domyśleć, zarówno wiedza specjalistyczna, jak i cały proces zapewniania zgodności, bądź zarządzania ryzykiem braku zgodności delegowany zostaje na jednostki biznesowe i operacyjne banku oraz szeregowych pracowników. Komórka ds. zgodności staje się jedynie formalnym pośrednikiem w przekazywaniu informacji do zarządu lub też staje się wręcz zbędna.

pracownik zadowolony
@mia

Najwięcej polskich pracodawców ceni u pracownika doświadczenie –tak przynajmniej twierdzi co czwarty ankietowany, 23 proc. respondentów wskazuje na dodatkowe kwalifikacje, 17 proc. z nich podkreśla rolę wykształcenia kierunkowego. Tak wyglądają wyniki ankiety, jaką przeprowadzili konsultanci Zielonej Linii podczas telefonicznej rozmowy z klientem.Na pytanie dotyczące tego, czy wymagania stawiane przez pracodawców w ofertach pracy są realistyczne, większość ankietowanych odpowiedziała twierdząco (54 proc.), natomiast według 42 proc. badanych wymagania pracodawców raczej nie są możliwe do spełnienia, a 5 proc. twierdzi, że pracodawcy w swoich ogłoszeniach o pracy prezentują zdecydowanie nierealne wymogi. Dotychczasowy staż pracy oraz kwalifikacje zawodowe –to elementy, które najczęściej wskazywali ankietowani, odpowiadając na pytanie dotyczące tego, co ich zdaniem najbardziej interesuje pracodawców u kandydatów do pracy. Niebagatelną, choć zdecydowanie drugoplanową rolę, odgrywa też wygląd zewnętrzny, który jest bardzo ważny przy pierwszym kontakcie z pracodawcą zdaniem 10 proc. ankietowanych.Konsultanci Zielonej Linii zapytali ankietowanych, czego najczęściej wymagają od nich pracodawcy. Większość z ankietowanych wymieniło takie cechy, jak: dyspozycyjność (22 proc.), pracowitość (19 proc.), lojalność (17 proc.), uczciwość (15 proc.), samodzielność i komunikatywność (po 12 proc.). Takie wyniki oznaczają, że pracodawcy wysoko cenią przede wszystkim lojalnego pracownika, który uczciwie podchodzi do swoich obowiązków, zaufanie wydaje się ważniejsze niż komunikatywność czy samodzielność

moja opinia
@mia

W literaturze na temat marketingu poświęcono dużo uwagi systemom komunikacji, motywacji i szkoleń. Niewiele jest opracowań dotyczących znaczenia atmosfery panującej w firmie, czy też satysfakcji i zadowolenia pracowników. Natomiast uzasadnionym wydaje się sąd, iż zadowolenie pracowników staje się wstępnym wymogiem dla uzyskania zadowolenia klienta. Celem artykułu jest pokazanie jak pracownicy firmy ubezpieczeniowej oceniają atmosferę panującą w firmie i jakie czynniki na nią wpływają. Celem pomocniczym jest określenie znaczenia spotkań nieformalnych i zjawisk pozytywnych i negatywnych wpływających na atmosferę w pracy w firmie ubezpieczeniowej. Realizację celu oparto o specjalnie zaprojektowane i przeprowadzone badanie empiryczne z zastosowaniem metody ankietowej zatytułowane „Ocena atmosfery pracy w firmie ubezpieczeniowej”. Badanie ankietowe przeprowadzono wśród etatowych pracowników wszystkich oddziałów operacyjnych jednej z dużych firm ubezpieczeniowych działających na terytorium Polski3 w okresie od 15 listopada 2007 roku do 30 maja 2008 roku. Dobór próby był celowy, byli to wszyscy obecni w pracy, w okresie przeprowadzania badania ankietowego pracownicy oddziałów firmy ubezpieczeniowej. Otrzymano 516 prawidłowo wypełnionych ankiet, co stanowiło 64 proc. wszystkich pracowników firmy. Analizę wyników dokonano według czynników takich jak płeć: (56 proc. kobiety, 44 proc. mężczyźni), wykształcenie: (74 proc. wyższe, 26 proc. średnie), staż pracy: (33 proc. staż pracy do 5 lat, 31 proc. osoby zatrudnione 6-10 lat, 36 proc. to pracownicy za stażem ponad 10-letnim), zajmowane stanowisko (kierownicze 23 proc., pozostałe 77 proc.) i według działów zatrudnienia (33 proc. pracownicy działu sprzedaży masowej i kooperacyjnej, 16 proc. dział obsługi sprzedaży, 19 proc. dział likwidacji szkód, 9 proc. dział rachunkowości, 8 proc. dział informatyki, 10 proc. dział administracji). Analiza wyników według

andrzej Nowy wpis
@moja opinia

pracowalem tutaj ponad dwa lata i potwierdze bo zawsze bylo ok

Dad Nowy wpis

NIE POLECAM pracy w tej firmie. Po umówieniu się telefonicznie na spotkanie odnośnie pracy na stanowisko "kierowcy do rozwożenia artykułów" i omówieniu wszystkich szczegółów jak praca ma wyglądać, okazuje się na spotkaniu osobistym w firmie, że to nie będzie stanowisko tylko kierowcy, ale również, sprzątanie, koszenie trawy, mycie okien itp. Stracony jedynie czas.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Viva Aqua rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Zatrudnię do pamiątek?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
ok

na dwóch różnych obiektach pracowałam dla tej firmy i zawsze było ok i kasa na czas i umowa

asd
@ok

Dyrektywa 2006/43/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 17 maja 2006 r. w sprawie ustawowych badań rocznych sprawozdań finansowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, zmieniająca dyrektywy Rady 78/660/ EWG i 83/349/EWG oraz uchylająca dyrektywę Rady 84/253/EWG; Dyrektywa 2006/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 14 czerwca 2006 r. zmieniająca dyrektywy Rady 78/660/EWG w sprawie rocznych sprawozdań finansowych niektórych rodzajów spółek, 83/349/EWG w sprawie skonsolidowanych sprawozdań finansowych, 86/635/EWG w sprawie rocznych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych banków i innych instytucji finansowych oraz 91/674/ EWG w sprawie rocznych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych zakładów ubezpieczeń. 8 Uchwała Nr 258/2011 Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 4 października 2011 r. w sprawie szczegółowych zasad funkcjonowania systemu zarządzania ryzykiem i systemu kontroli wewnętrznej oraz szczegółowych warunków szacowania przez banki kapitału wewnętrznego i dokonywania przeglądów procesu szacowania i utrzymywania kapitału wewnętrznego oraz zasad ustalania polityki zmiennych składników wynagrodzeń osób zajmujących stanowiska kierownicze w banku, Dz.Urz. KNF z dnia 23 listopada 2011 r. Nr 11 poz. 42. 9 Należy jednocześnie podkreślić, że wg stanu na dzień 22 maja 2015 r., w Ministerstwie Finansów trwają prace nad projektem nowelizacji ustawy – Prawo bankowe, stanowiącym transpozycję przepisów tzw. pakietu CRD IV/CRR do polskiego porządku prawnego. W związku z powyższym, jak wskazuje ww. projekt – w wersji z dnia 28 kwietnia 2015 r., upoważnienie do wydania uchwały nr 258/2011 KNF prawdopodobnie zostanie usunięte, a w jego miejsce pojawi się upoważnienie dla „Ministra właściwego do spraw instytucji finansowych”, do określenia w drodze rozporządzenia kwestii, które obecnie są regulowane w ww. uchwale KNF (z uwzględnieniem zmian wynikających z dyrektywy CRD IV). Brzmienie tego aktu wykonawczego będzie jednakże uzależnione od decyzji co do ostatecznego sposobu transpozycji pakietu CRD IV/CRR, tj. zakresu, w jakim przepisy te zostaną bezpośrednio transponowane w ustawie, a w jakim będą one przeniesione do aktów niższego rzędu. 10 Dla uproszczenia wywodu skoncentrowano się na bankach w postaci spółek akcyjnych

ja wam powiem
@ok

To, że zmiany w obszarze pracy nastąpią, jest pewne. Wciąż jednak toczą się dyskusje, czy będzie to trans-formacja korzystna dla pracowników i pracodawców. Czy spowoduje pojawienie się nowych szans, branż, zawodów, możliwości rozwoju, zaoszczędzi czas i po-może pracować ludziom bardziej kreatywnie? Czy może ta zmiana pozbawi ludzi pracy, doprowadzi do niepokojów społecznych i skaże ich na bezczynność? Według przeprowadzonych przez infuture hatalska foresight institute badań ankietowych w każdym po-koleniu1 znajduje się zarówno grupa osób, którą cieszą przyszłe zmiany na rynku pracy, jak i taka, którą rozwój technologiczny i gospodarczy napawa niepokojem. Pokolenia różnią się jedynie wielkością i proporcją tych grup. Wśród najmłodszego ankietowanego po-kolenia, czyli osób w wieku 22 lat i mniej, co trzecia jest przekonana, że podoła zmianom technologicznym i gospodarczym oraz nowym zadaniom. Wśród mille-nialsów co czwarty uważa, że otwierają się przed nim nowe perspektywy i wyzwania. I tylko w tym pokole-1. W ramach badania zostały wyodrębnione 4 grupy pokoleniowe. Pokolenie Z to osoby w wieku 22 lat i mniej, millenialsi to osoby w wieku 23–34 lata, xenialsi to kategoria, która obejmuje osoby w wieku 35–43 lata, do pokolenia X należą zaś osoby w wieku 44–53 lata.niu ta grupa jest aż tak duża. 30% xenialsów i 30% pokolenia X w ogóle nie myśli, jak będzie wygląda-ła ich praca w przyszłości. Wśród tego pokolenia aż 27% niepokoi się, czy sobie poradzi. Z kolei 24% jego przedstawicieli jest przekonane, że ich praca się nie zmieni – przeobrażenia nie będą miały wpływu na to, co robią.Obserwowane zmiany budzą skrajne opinie i emocje także wśród światowych liderów. Według Stephe-na Hawkinga, jednego z najwybitniejszych umysłów współczesnych czasów, niekontrolowany rozwój technologii i sztucznej inteligencji może stać się pierwszym krokiem ku zagładzie gatunku ludzkiego. Także lider technologiczny, Elon Musk, założyciel Tes-li, SpaceX czy PayPala, radzi ostrożność w podejściu do sztucznej inteligencji, która – jak twierdzi – może być największym egzystencjalnym zagrożeniem dla ludzkości. Eksperci w raporcie „Global Risk 2017” ape-lują, że obecne dynamiczne zmiany technologiczne wymagają precyzyjnych uregulowań legislacyjnych. Zwracają̨ uwagę̨ na fakt, że bardzo dużym ryzykiem dla ludzkości jest to, iż maszyny będą wkrótce dys-ponowały większym potencjałem intelektualnym niż̇my jako ludzkość.

tomasz

Niezła firma, dobrze płaci jak na warszawe, robota zawsze ma w wawie i okolicach wiec nie daleko

pracowałem
@tomasz

Podział zadań na najwyższym szczeblu jest więc podobny, jak przy zapewnianiu zgodności. Rada nadzorcza nadzoruje, a zarząd ponosi główną odpowiedzialność za cały proces zarządzania. Jednocześnie na zarządzie ciąży obowiązek ustanowienia tzw. polityki zgodności. Jest to podstawowy i tym samym najważniejszy dokument odnośnie compliance w banku. W wersji minimum, gdy odnosi się jedynie do procesu zarządzania ryzykiem braku zgodności, zarząd powinien ustanawiać i opisywać kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem, wynikające wprost z § 23–26 uchwały Nr 258/2011 KNF:  szczegółowe zadania zarządu, rady nadzorczej odnośnie zarządzania ryzykiem,  przebieg procesu zarządzania ryzykiem,  obowiązki komórki ds. zgodności dla procesu zarządzania ryzykiem braku zgodności oraz relację z funkcją compliance na poziomie grupy/holdingu. W wersji maksimum, gdy polityka zgodności obejmuje nie tylko sam proces zarządzania ryzykiem braku zgodności, ale całą funkcję zapewniania zgodności, dokument ten powinien ustanawiać i opisywać także m.in.:  proces zapewniania zgodności na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej banku,  status formalny komórki ds. zgodności, w tym nie tylko jej obowiązki, ale także wymogi organizacyjne, a zwłaszcza mechanizmy zagwarantowania niezależności. Komisja Nadzoru Finansowego 13 W przypadku zarządzania ryzykiem braku zgodności, kluczową rolę odgrywa środkowy szczebel struktury organizacyjnej banku, czyli komórka ds. zgodności. O ile bowiem, przy zapewnianiu zgodności, to, czy dany przepis ustawy, czy dana regulacja wewnętrzna, jest na co dzień przestrzegana, zależy od zachowania pracowników oraz jednostek biznesowych i operacyjnych, o tyle w przypadku ryzyka braku zgodności, jego identyfikacja, ocena, kontrola i monitorowanie zależą w dużej mierze od know-how pracowników komórki ds. zgodności, których większość obowiązków poświęcona jest właśnie temu zagadnieniu. To na komórce ds. zgodności ciąży bowiem obowiązek opracowania całej metodyki zarządzania ryzykiem braku zgodności i stosowania tej metodyki dla poszczególnych etapów procesu zarządzania ryzykiem. Jednak komórka ds. zgodności nie tylko ocenia całościowe ryzyko braku zgodności, ale także ryzyko braku zgodności w poszczególnych, samodzielnie wybranych obszarach działalności banku, na przykład poprzez prowadzenie testów zgodności, a jednocześnie wykonuje szereg dodatkowych zadań przypisanych wyłącznie tej komórce, o czym będzie mowa poniżej. W zarządzaniu ryzykiem braku zgodności ważną rolę odgrywa także trzeci szczebel struktury organizacyjnej banku, a więc pracownicy oraz jednostki biznesowe i operacyjne. W modelu hybrydowym, delegowana na nich jest część zadań wykonywanych przez komórkę ds. zgodności, zwłaszcza odnośnie identyfikowania ryzyka, samooceny ryzyka i jego monitorowania. Pracownicy oraz jednostki biznesowe i operacyjne posiadają o wiele więcej kluczowych informacji odnośnie własnej działalności, niż nawet najlepiej przygotowana komórka ds. zgodności, wobec czego informacje te mogą być wykorzystane np. w procesie samooceny ryzyka, która jest następnie weryfikowana i korygowana przez komórkę ds. zgodności. Jednocześnie pracownicy i jednostki biznesowe stanowią podstawowe źródło informacji o ryzyku, w związku z czym, z jednej strony, jako uczestnicy procesu zarządzania ryzykiem dokonują samooceny, a z drugiej stanowią źródło informacji w tym procesie.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

ni

@ok a mógłbyś sprecyzować na jakiej umowie dokładnie byłeś zatrudniony? Rzeczywiście na stronie gwarantują zatrudnienie na podstawie umowy ale nie precyzują jakiej. Pracownicy na pewno byliby wdzięczni za takie informacje.

@Marta

no

nocusz

Quisque vulputate massa a metus malesuada, vel pretium velit tempus. In dapibus, est non sagittis euismod, justo diam rutrum ex, id malesuada lacus mauris sed lectus. Nam fermentum tristique purus, eget convallis enim porttitor sit amet. Pellentesque fermentum porttitor tellus sed efficitur. Fusce suscipit dolor at enim tincidunt lacinia. Sed ac urna et nisl laoreet finibus porttitor in massa. Pellentesque ac orci id libero tempor rutrum pellentesque ac nisi. Sed ex eros, dignissim nec tempor non, sagittis in ante. Sed gravida sit amet sapien nec varius. Morbi nec tempus mi. Pellentesque sapien ipsum, sollicitudin sed mollis ut, dignissim eu enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer odio justo, ultrices quis convallis nec, congue volutpat elit. Aliquam sagittis, purus ut semper eleifend, metus magna suscipit eros, ac fringilla massa libero at leo. Praesent sed tincidunt quam. Pellentesque aliquet tempor nibh non imperdiet. Aenean eget nulla varius, auctor lectus ut, lobortis ante. Quisque elementum consequat hendrerit. In tristique nec odio a lobortis. Quisque pellentesque finibus dapibus. Mauris vel nunc sapien. Quisque ullamcorper libero sapien, ut pulvinar nunc viverra at. Pellentesque efficitur magna ut pharetra volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum orci tellus, tristique quis eleifend a, accumsan a nisl. Morbi congue, elit ut imperdiet mattis, est libero malesuada dui, a semper sapien neque sed erat. Pellentesque vel augue sed orci convallis ultrices eget non augue. Phasellus suscipit nisi in accumsan feugiat. Nam in neque sed augue porta elementum ut ac magna. Nullam quis quam elementum, tincidunt purus eu, dictum nisi. Nulla ut mauris a lorem efficitur gravida vitae ut erat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut aliquet bibendum sagittis. Vestibulum nec sapien vitae mi vulputate venenatis a sit amet quam. Cras ornare urna dolor, id blandit tortor molestie non. Praesent sagittis arcu luctus, molestie ex non, eleifend nibh. Etiam ac feugiat felis, nec accumsan quam. Cras bibendum pharetra congue. Phasellus quis dui a ex pulvinar posuere eu ac mi. Nulla facilisis pellentesque massa sit amet viverra. Pellentesque erat est, tempor at leo ac, bibendum sagittis urna. Quisque egestas lectus ut massa accumsan, ac feugiat augue pulvinar. Duis fermentum imperdiet tellus, dictum euismod velit malesuada non. Morbi vitae blandit neque, a pharetra arcu. Curabitur quis sapien blandit massa faucibus maximus. Proin eu mi dignissim tellus fringilla elementum a ac odio. In dignissim, sem semper condimentum tincidunt, mauris elit luctus nisi, a feugiat sapien arcu a nibh. Sed porttitor suscipit lorem, eu finibus orci sollicitudin quis. Quisque consectetur venenatis risus et placerat. Aenean id tortor ut sapien semper molestie at id augue. Proin non eros ornare justo ultricies vulputate et eu nisl. Integer sed efficitur tellus. Vivamus pharetra, metus eget tincidunt imperdiet, arcu arcu egestas libero, sit amet fermentum sem arcu a sapien. Fusce lacus augue, imperdiet sed enim quis, varius auctor orci. Aliquam convallis, lectus in imperdiet gravida, risus diam ultrices erat, ac malesuada mi eros ut nisi. Donec vehicula, leo nec consequat finibus, felis est volutpat orci, a fermentum dolor lectus vel lacus. Sed id mauris tristique, ornare ligula quis, facilisis justo. Nunc pulvinar placerat ultrices. Nunc vitae metus nec mauris fringilla auctor eget non velit. Aenean a dolor tempor, efficitur sapien sed, vestibulum sem. Sed pretium felis at leo egestas, sit amet rutrum augue vehicula. Nunc consequat fringilla nunc. Curabitur ut quam a sapien volutpat luctus. Vivamus sed mollis eros. Vivamus sed fringilla magna. Pellentesque sollicitudin, tortor vel tincidunt tristique, tortor urna feugiat ante, quis laoreet diam lectus ac neque. Nam ante dolor, faucibus bibendum quam id, congue dignissim metus. Integer vel tortor luctus, sodales turpis eu, efficitur diam. Sed mollis facilisis elit, bibendum dictum leo gravida ut. Vivamus volutpat nec eros eget vestibulum. Proin pellentesque ullamcorper ipsum. Pellentesque in porta velit, vel vulputate justo. Donec felis ligula, dignissim ac massa at, eleifend finibus nisl. Nam ac elit egestas, tempor tellus vitae, mattis risus. Donec sed orci mattis massa scelerisque porttitor eget sed ex. Nullam ut justo euismod, tristique ipsum vel, porttitor dolor. Nam id purus nec nibh malesuada iaculis eu a velit. Sed odio libero, posuere ut ex malesuada, vulputate hendrerit nulla. Nullam bibendum et dolor ac volutpat. Donec eu dictum purus. Suspendisse vel sem at est

nocusz

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nullam vitae lacus id augue faucibus ultricies. Aenean vel dapibus est. Vivamus maximus finibus sodales. Sed vel diam vitae quam commodo gravida. Nullam id nibh a augue pharetra sagittis. Fusce nunc neque, tincidunt eget turpis eu, lobortis mollis lectus. Suspendisse potenti. Aenean nec erat quis nunc condimentum dignissim. Donec mi purus, pharetra vitae velit sed, pulvinar tempor odio. Nulla et accumsan justo, nec tempor libero. Aenean pulvinar massa eget risus porttitor, ut volutpat turpis luctus. Suspendisse sed ex sed libero commodo laoreet quis nec est. Vestibulum id ligula tincidunt, consectetur lorem vitae, ultrices nisi. Cras egestas ultrices leo sit amet gravida. Vestibulum id dolor a ante vulputate elementum id non lacus. Praesent ac sapien at massa scelerisque mollis ut vel risus. Ut volutpat ornare nibh, eu gravida quam mollis ac. Ut hendrerit feugiat lacus, sed sodales diam lobortis vel. Quisque enim nisi, dignissim maximus mi vel, varius aliquam est. Phasellus venenatis euismod nibh finibus dignissim. Cras dictum rutrum metus tristique feugiat. Cras sed diam velit. Donec vitae nisi non massa interdum sollicitudin et vel nulla. Proin fermentum nibh ligula, sed vehicula enim volutpat id. Sed iaculis sapien et lorem commodo, sit amet fermentum velit bibendum. Nunc nec molestie nunc, non egestas erat. Sed ultricies viverra massa, viverra dapibus quam elementum ac. Curabitur laoreet tellus imperdiet, fringilla metus ac, dignissim ipsum. Maecenas sodales felis nulla, varius ullamcorper metus fermentum id. Nulla facilisi. Proin et lacus mauris. Quisque ultricies nisi vel elit facilisis, vel ultrices turpis euismod. Vestibulum consectetur ut lectus sit amet placerat. Donec vel urna quis lorem faucibus rutrum. Duis diam libero, fringilla id pharetra non, luctus id tortor. Suspendisse eget nunc bibendum metus aliquam ultricies. Morbi non arcu non neque suscipit placerat at nec diam. Fusce at luctus felis. Etiam sit amet vehicula ligula. Fusce sed varius eros. Vestibulum sem sem, accumsan id orci sed, euismod aliquet ipsum. Donec massa nunc, convallis a neque eu, dapibus tempor tortor. Vivamus in lorem est. Praesent ultrices metus ac facilisis suscipit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Sed imperdiet lorem quis nisi porta, vitae fringilla arcu consectetur. Sed auctor augue ac libero placerat blandit. Vivamus mauris urna, scelerisque id dui eu, accumsan fringilla sem. Integer scelerisque mattis urna, id vestibulum nulla mollis volutpat. Aliquam quis euismod leo. Proin rutrum aliquet magna ut elementum. Sed mollis tellus id tellus sollicitudin, sit amet finibus arcu congue. Morbi in turpis tristique magna porta vestibulum sed eu nulla. Donec nisl odio, vehicula id volutpat eget, cursus nec erat. Cras eget ultrices lorem. Vestibulum nec efficitur nunc. In sit amet maximus lectus. Ut luctus lorem sollicitudin risus molestie egestas id id erat. Pellentesque dapibus, augue eu suscipit efficitur, nisl nisi lacinia ex, at commodo metus risus et dolor. Vivamus sit amet orci hendrerit, accumsan ex at, venenatis sem. Nulla vel vulputate nisi, ullamcorper auctor est. Nulla lobortis et diam sit amet mattis. Nunc dictum egestas tristique. Nulla enim sapien, scelerisque sed rhoncus vitae, ultrices a risus. Duis at molestie odio. Morbi fringilla, sapien a tempor placerat, eros eros hendrerit dui, id molestie quam arcu quis nunc. Etiam laoreet ex non commodo posuere. Vestibulum in cursus elit. Aliquam id interdum nunc, et mattis eros. Praesent efficitur vestibulum vestibulum.

HGW

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć ile czasu można wyzyskiwać ludzi nie dość że za grosze to na umowę zlecenie przez parę lat???Co to za polityka?Czy p. Halina nie daje sobie rady z przedstawieniem problemu i zadbaniem o interes pracowników....

Mała Mi
@HGW

Pani Halina dba o swój tyłek a nie o innych...też pracowałam w tym bałaganie i szczerze nie polecam

Pracownik byly na szczescie
@Mała Mi

Tez pracowalam. Katastrofa.(usunięte przez administratora)Nie polecam.

Kamil

@andrzej Czy mógłbyś dodać więcej informacji o pracy, zarobkach czy też atmosferze?

andrzej

polecam

jest_ok

OK

Filip

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca a na to wyróżnienie zapracowała sobie.

rtyhu

@HGW no ale to nie ma w ogole staowisk żeby była oferowana umowa o prace czy jak to jest? powiedz prosze

TUREMKO

polecam firmę, pensja i towar zawsze na czas

markan to inna firma

cueio

wypłata jest zawsze w terminie, bardzo duży komfort pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Viva Aqua - Warszawa

• Jak się pracuje w Viva Aqua?

Zobacz opinie na temat firmy Viva Aqua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Viva Aqua
3.5/5 Na podstawie 100 ocen.
  • ul. Leśniewska 3
    03-582 Warszawa