CD Bis Biuro Ochrony Andrzej Dawnis

Opinie o CD Bis Biuro Ochrony Andrzej Dawnis

zwierzchnik

Dziwne przetargi podobno sprawa jest albo ma być w prokuraturze z art.230a i inn. kk

Maciek

Bywały przejściowe kłopoty z pensją, ale przesunięcia o kilka dni nie wiecej; dwoili sie i troili, zeby wypłacić, zwłaszcza przed świętami. Uważam, że jest OK, pracuję juz kilka lat i nie zamierzam odchodzić. Jak tylko moga to o parę groszy podnoszą, sa życzliwi.

Janek

Nie polecam firmy zwyczajni złodzieje dziwne umowy lekceważą ludzi mało słowni dziwna firma na prawdę trzeba być desperatem żeby pracować u nich

Krzysiek

Pracuje w CD BIS od pół roku bardzo miła atmosfera, pensja na czas nie tak jak w innych firmach po 2 miesiące nie płacą a ludzie nadal tam pracują - koordynatorzy są wymagający ale to chyba plus a nie minus, polecam pracę w CD BIS.

Tytus

mało wiarygodni,problem z pensjami,pani kadrowa strasznie mądra

hugo

Problemy z pensja, dziwne umowy nie polecam

Zostaw opinię o CD Bis Biuro Ochrony Andrzej Dawnis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD Bis Biuro Ochrony Andrzej Dawnis