Opinie o GEOTIK Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GEOTIK Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GEOTIK Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOTIK Sp. z o.o. w Wrocław

Kandydat Nowy wpis

Firma z tych najgorszych, czyli taka która wyzywa zadanie rekrutacyjne, jednocześnie nie jest w stanie udzielić żadnego feedbacku. Nawet nie jest w stanie wysłać podziękowania za udział w rekrutacji.

Ws Nowy wpis

Szokiem jest to, ze ta firma jeszcze funkcjonuje.

Interesant Nowy wpis
@Ws

Co jest dla Ciebie szokiem? jest tu jakiś aktualny pracownik który mógłby się podzielić wrażeniami z pracy w tej firmie? Pozdrawiam

Natalia

Mało opinii pojawiło się do tej pory na temat GEOTIK, no i są one niezbyt pozytywne. Może jakieś osoby, które niedawno zatrudniły się w tym miejscu mogłyby świeżym okiem spojrzeć na firmę i napisać, czy warto starać się o pracę w GEOTIK?

@Natalia

Jest dużo zmian. Jest nowy zarząd, który wprowadza nowe fajne rzeczy. Wszystko idzie ku lepszemu.

JESTEM ZWYCIĘZCĄ

Człowieku o wdzięcznej ksywce "Pracownik" - mógłbym Cię prosić o jakieś konkrety? Bo wiesz "dużo zmian" to niekoniecznie zaleta, a właściwie to śmiałbym to nazwać wadą, szczególnie biorąc pod uwagę, że spółka jest na rynku dopiero 2-3 lata. Twoje "Dużo zmian" rodzi we mnie ogromne obawy, rozważałem rekrutację, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację społeczno-ekonomiczną wolałbym jednak coś bardziej stabilnego. Czujesz? Dużo zmian, to np. duża rotacja, obniżki pensji, chaotyczne zmiany kadrowe. A nie tylko owocowe czwartki. Druga sprawa, to "jest nowy zarząd", który "wprowadza nowe fajne rzeczy" - jeżeli miałbym prosić kogoś o napiasnie czegoś bardziej bzdurnego, to musiałbym się nieźle nagłowić. Nowy zarząd, który to już? Bo po szybkim researchu, to chyba 3-zarząd w ciągu ostatnich kilku lat? Sorry, ale napisz mi proszę co miał na celu Twój komentarz? Kolorowanie trawki na zielono?. Życzę Ci Dobry człowieku jak najlepiej, ale jak zaczniesz bezrozumnie szafować takimi frazesami, to lepiej po prostu powstrzymać sie od jakiegokowliek komentarza. WSZYSTKO IDZIE KU LEPSZEMU - JESTEM ZWYCIĘZCĄ.

Pracownik Nowy wpis
@JESTEM ZWYCIĘZCĄ

Nowy Zarząd wprowadził przede wszystkim stabilizację i normalne relacje z pracownikami. Jest rozmowa z pracownikami a nie despotyczne podejście. Jak możesz się zapoznać z poniższymi komentarzami o "byłym już" prezesie, to sam wyciągniesz wnioski. Na razie mam wrażenie, że jedynie Twój komentarz służy do wylania swojej frustracji i raczej nijak ma się niby do wzięcia udziału w rekrutacji.

@Dobrze że mam to za sobą to rozumiem, że atmosfera zarówno z szefem jak i pracownikami słaba? i do tego problemy z kasą?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GEOTIK Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dobrze że mam to za sobą

Fatalne miejsce pracy. Oddział wrocławski z ludźmi uważającymi się za lepszych od reszty świata (poza małymi wyjątkami). Oddział warszawski poddańczo służący nakazom z Wrocławia. Prezes jak Bonaparte - metr pięćdziesiąt w kapeluszu i rozdęte ego. Plus problemy komunikacyjne i niedostosowanie socjalno-społeczne, które zaczęło szybko być widoczne gdy tylko firma weszła w skład grupy Arcus. Duża większość pracowników Arcus to potwierdzi. O przeciętnych zarobkach i wykłócaniu się o każdą złotówkę przy premiach nawet nie wspomnę. W dość krótkim czasie od rozpoczęcia mojej pracy z 9-osobowego oddziału warszawskiego 6 osób się zwolniło + 2 zostały zwolnione (nikt tak naprawdę nie wie dlaczego). Z tego co słyszę w tej chwili oddział liczy bodaj 3 osoby ulokowane w 2 klitkach na niemałym piętrze biurowca. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o GEOTIK Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GEOTIK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEOTIK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GEOTIK Sp. z o.o.
  • Kolejowa 5/7