GEOTIK Sp. z o.o.

Opinie o GEOTIK Sp. z o.o.

Tomasz

Witam Was serdecznie na wątku dotyczącym GEOTIK . Z chęcią poznam Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu. Czy dla początkujących softwearowców praca tam może rozwinąć skrzydła? Na jakim poziomie są wewnętrzne szkolenia (o ile w ogóle są) i jak temu wszystkiemu sprzyja ogólna atmosfera jaka panuje w firmie?

Zostaw opinię o GEOTIK Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOTIK Sp. z o.o.