Opinie o Symmetry Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Symmetry Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Symmetry Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symmetry Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Iwona Nowy wpis

Aktualna jest jeszcze rekrutacja za strony firmy na Administratora IT - DevOps? Miałam się zgłaszać ale nie wiem. Wyczytałam tam że firma oferuje wysokiej jakości sprzęt do pracy, az się zaciekawiłam jaki to? I czy pod względem warunków finansowych warto?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Symmetry Sp. z o.o.?

Majkel Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera jest w porządku. Nie można na nic narzekać. Jak masz jakiś temat między-działowy to bez problemu. Każdy pomoże. Ogólnie w firmie jest spoko atmosfera. Fajni ludzie, a do tego mega mózgi.

Mlaskacz Nowy wpis
Pracownik

Pracuje w tej firmie od 3 lat i obserwuje to głównie z perspektywy rozwoju działu software. Bolączki są jak wszędzie, ale od mniej więcej roku widzę zmiany na lepsze. Wynagrodzenie jest już rynkowe, zespół bo burzliwym rozstaniu z paroma osobami się przetasował i atmosfera się oczyściła i jest obecnie bardzo fajna. Komfort pracy zdalnej jest. Jedyne czego brakuje obecnie to nowych ciekawych projektów, bo kwalifikacje w zespole są bardzo duże a kilka osób jest w mojej ocenie wybitnych

Jelonek
Pracownik

Aby dobrze zrozumieć jaką firmą jest Symmetry trzeba najpierw opowiedzieć o tym skąd wziął się dział DEV tej firmy, otóż został założony przez kumpli z instytucji publicznych typu ZUS itp, przez co przynieśli oni styl pracy typu "gwarancja 30% jakości" :) Ogólnie są pracownicy ze starej gwardii i ich nikt nie ruszy, ich słowa są prawem i cała reszta czyli najczęściej młode osoby. I taki team idealnie nadaje się do zamówień publicznych gdzie nie musi być dobrze tylko tanio. Jeśli jesteś osobą której: - nie zależy na jakości kodu - nie chce ci się więcej uczyć nowych rzeczy - twoja filozofia życiowa to yolo - lubisz traktowanie cię w stylu "petent w urzędzie" To ta firma jest dla ciebie :) na dowód poszukajcie jakie firma realizowała projekty deweloperskie i na co najwięcej narzekają użytkownicy

Sylwia
@Jelonek

Dzięki wielkie za całkiem merytoryczną opinię. Ale tak naprawdę w trochę za małym stopniu skupiłeś się na opisie warunków pracy, na jakie można liczyć ze strony Symmetry. Wspomniałeś, że jeśli ktoś chce się rozwijać, to nie jest to raczej dobre miejsce - czy mam przez to rozumieć, że nie macie tam dostępu szkoleń podnoszących kwalifikacje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Service Desk Specialist (II linia wsparcia) w firmie Symmetry Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Full Stack / Front End Software Developer
Warszawa
Creative Ideas Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Omijać szerokim łukiem!!!
Były pracownik

Firma funkcjonuje głównie dzięki swojej pierwotnej działalności, czyli dzięki oferowaniu i utrzymywaniu hardware'u. Na ten temat pracownicy dostają peany, ile to jest podpisanych kontraktów na ile dziesiątek milionów złotych. Z działem IT natomiast prezesowi nie idzie, więc postanowił (jak się zdaje - no chyba, że jest ignorantem i psychopatą) ten dział utopić, tworząc tak nieznośne warunki pracy (skąpienie każdego grosza, zwodzenie i kłamanie przez ponad rok na temat podwyżek, unikanie umówionych spotkań na temat finansów, niezatrudnianie osób w miejsce tych, które odeszły - a by pewnie nie odeszły, gdyby zarządowi chciało się kiwnąć palcem, żeby je zatrzymać) by wszyscy sami się wykruszyli z poczucia beznadziei. Pracownik ma się najeść życzeniami "optymizmu i wytrwałości" od Janusza biznesu, który postanowił wciskać kit nie tylko klientom, ale i pracownikom (bo ciężko przeżyć i się najeść w Warszawie za 2500 na rękę). Ostatecznie to Symmetry, a szczególności byłemu v-ce prezesowi oraz obecnemu prezesowi mogę podziękować za wizytę u psychiatry w zeszłym roku. Kto nie chce tracić nerwów, niech sobie weźmie do serca tę przestrogę: Symmetry to Titanic w momencie łamania się na pół. Kto mógł (a byli to zdolni i pracowici ludzie) to już uciekł, a reszta pójdzie na (usunięte przez administratora) jeśli szybko nie wskoczy na szalupy. Jeśli jakimś cudem rekrutacje będą trwały, to z całego serca nie radzę tam iść nawet z desperacji - sam przypłaciłem to zdrowiem. Z pozytywnych rzeczy, to (przynajmniej obecnie) możliwa jest praca zdalna 100% :)

Grzegorz
Były pracownik
@Omijać szerokim łukiem!!!

Jako że będąc byłym pracownikiem, da się rozpoznać kto jest autorem korespondencji, zdziwiony jestem taką narracją. Pisać takie rzeczy kiedy się jednak powraca na pokład to chyba hipokryzja no chyba że leki jakie przypisał psychiatra pomogły.

Zbyszek
Pracownik
@Omijać szerokim łukiem!!!

Jako były pracownik potwierdzam to co w komentarzu wyżej. Człowiek zarządzający zespołem w postaci pana Marcina nie powinien w ogóle dotykać się czegokolwiek z branży IT. Nikt nie był zadowolony ze współpracy z tym człowiekiem - klienci, pracownicy, może jedynie szef. Ogólnie pato firma, januszsoft jakich mało

obert

@Omijać szerokim łukiem!!! czyli tak koło 3400 brutto macie wszyscy ? w Wawie?

Grzegorz
Były pracownik
@obert

@Omijać szeroki łukiem jest z okolic Kielc :)

MarJar
Były pracownik

Brak zrozumienia Zespołów, Brak merytorycznych rozmów, Brak profesjonalnego podejścia do przyszłości firmy i ludzi, Brak perspektyw na podwyżki, rozwoju itp. Niestety cześć bardzo dobrej ekipy już nie ma, a druga część zaczyna odchodzić, a pozostaną osoby, które udają, że coś robią. Brak zatrudniania nowych kompetentnych osób, brak adminów, brak analityków itp. No cóż dopóki się nic nie zmieni w zarządzaniu i podejściu to nic z tego dobrego nie będzie. Tym bardziej, że ostatnio nawet jeden z b. dobrych Menagerów również złożył rezygnację, a kolejny PM też się szykuje do odejścia. Podsumowując było fajnie ale się skończyło.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Symmetry Sp. z o.o.?

Pracownik
@Pytanie

z moich obserwacji tutaj są wszyscy na równym poziomie, każdy każdemu pomaga i wyśmiania się wiedzą.

Krzysztof
@Pracownik

Fajnie, że możesz liczyć na pomoc współpracowników, a atmosfera w firmie jest przyjazna. Na stronie pracodawcy https://www.symmetry.pl/kariera jest sporo ofert rekrutacyjnych. Firma zapewnia nowym pracownikom benefity takie jak korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji, dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych i wyjazdy oraz imprezy integracyjne. Czy ktoś będzie aplikował?

D
Były pracownik
@Pracownik

Chyba firmy pomyliłeś :D

MarJar
Były pracownik
@Krzysztof

W lutym 2020 można było tak napisać, obecnie chyba zostało tylko ubezpieczenie zdrowotne Signal i nic więcej.

Karolina

Czy ekipa się wspiera podczas pracy? Macie ją zgraną?

MarJar
Były pracownik
@Karolina

Już nie, kiedyś tak. Jak wyżej już pisałem słabe podejście do ludzi.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Symmetry Sp. z o.o.?

MarJar
Były pracownik
@Pytanie

Niestety w ostatnim czasie kiepska. Najlepsi odchodzą, a zostają jedynie Ci co udają, że coś robią. Miały być rozmowy z Zarządem w kwestii przyszłości - brak, miały być premie - brak, miały być podwyżki - brak. Kiedyś było zdecydowanie lepiej. Na moje szczęście mam już za sobą współpracę z Symmetry.

Teodor

Bardzo dobra, nowoczesna firma w dodatku dobry pracodawca więc polecam.

Miruś

Nie dopisują na maile rekrutacyjne, co sumując z kiepską lokalizacją, koszmarnym dojazdem i niską oceną na GoWork, może i wychodzi na dobre.

Karolina

Czy firma daje możliwość awansu?

Piotrek

Fajna firma dla osób, które chcą się rozwijać. Dla mnie ważna jest atmosfera pracy, a w Symmetry naprawdę jest spoko pod tym względem. Polecam

Igor

@Mirek dwa Możesz dodać więcej informacji? Słyszałem dobre opinie o firmie ale możesz dowiem się coś więcej.

Mirek dwa

Polecam wszystkim szukających wyzwań zawodowych ;)

Mirek

Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie. Czy tak dobrze jest tu pracować, że nikomu już nie chce się pisać?

Administrator

Nadal czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Symmetry Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Symmetry Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Symmetry Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Symmetry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Symmetry Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Symmetry Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Zygmunta Vogla 8
  02-963 Warszawa
 • NIP: 5252485287 REGON: 142509877 KRS: 0000359631
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Symmetry Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii