Opinie o Fenix3 w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fenix3. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fenix3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix3 w Szczecin

Czy pracodawca Fenix3 motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Przedsiębiorca Nowy wpis

Ta "firma" od dawna nie istnieje...

Jak jest z awansem w Fenix3?

Obywatel Nowy wpis

Awansów brak...

Jak długo czekaliście na odzew z Fenix3? Oddzwaniają zawsze?

Obywatel

Tej firmy już nie ma...

Julia

Chciałabym polecić fenix3. Pracowałam tam parę miesięcy, ciężka praca ale opłacalna. To perfekcyjnie przemyślany biznes i słyszę ilu ludzi zadowolonych jest w Szczecinie. Jestem pewna, że odniosą ogólnopolski sukces i tego im życzę.

@Julia

już ponownie wracamy do Polski jeśli chciałabyś ponownie z nami współpracować to zapraszam do kontaktu pod nr 607131536 a naprawdę warto bo firma jest bogatsza o doświadczenia z Dubaju

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fenix3, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
szczecin

firma już dawno nie istnieje-poszła z torbami, ludzie robili wałki na dekoderach

@szczecin

W zachodnio-pomorskim Fenix 3 to był tylko program pilotażowy. Firma odniosła wielki sukces w Dubaju i teraz wracamy do Polski pod nazwą smarty international

Ryszard
@szczecin

Jeśli ktoś jest zainteresowany współracą dotyczącą dystrybucji dekoderów (B2B, B2C) to proszę o kontakt. ryszard.kriegs@gmail.com, 668 613 357 lub FB.

Pracuję w firmie Fenix3 od początku jej powstania. Firma jest solidna i uczciwa, daje możliwości rozwoju kariery zawodowej. Zarobki mogą dochodzić nawet do czterech zer co miesiąc. Polecam wszystkim.

@Ania

Aniu zapraszam Cię do ponownej współpracy z naszą firmą pod nową nazwą smarty international z ulepszonym produktem i nauce w Dubaju. Projekt niedawno ruszył w Polsce od nowa więc potancjał rynku jest ogromny a konkurencji jak nie było tak nie ma a poza tym teraz nie współpracujemy z Cyfra+ wiec pod tym względem rynek jest jeszcze bardziej na nas otwarty. (usunięte przez administratora)

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Fenix3? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Możliwe że w tym roku ponownie produkt (w nowej wersji) trafi na rynek w Polsce.

Krzysztof

Produkt trafił ponownie do Polski po wielkim sukcesie w Dubaju pod nazwą smarty international. Wszystkich chętnych do współpracy zachęcam do kontaktu pod nr 607131536 lub mailowo na adres k.olszewski@smartyinternational.pl

Robert

Widać , że firma się rozwija. Powiedzcie czy ten nowy pomysł jest ok?

@Robert

Osobiście byłem na prezentacji (nowego) produktu i jest ok. Najwyższa półka.

@anonymous

Pomysł jak najbardziej innowacyjny wprowadzający na rynek nieinwazyjną reklamę pozwalający działać na nowej płaszczyźnie relacji miedzy reklamodawcą a reklamobiorcą. Jak najbardziej zachęcam do współpracy z nami pod nowym szyldem smarty international

Bartek

Podpowiedzcie jakie wyposażenie do pracy dostaje przedstawiciel handlowy

@Bartek

Żadnego. Możliwość zarabiania. Firma nie zatrudnia na dzień dzisiejszy i raczej nie będzie zatrudniała. Jedynie na zasadzie przedstawiciela, partnera, samozatrudnienie, umowa zlecenie.

@Bartek

Rekrutacja została wznowiona W Polsce pod nowym szyldem smarty international Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami podaje swoje dane kontaktowe mail: k.olszewski@smartyinternational.pl telefon: 607131536

Cezary

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Cezary

Poczytaj poniższe komantarze.

@Cezary

Alicja

@Anita, jesteś zainteresowana pracą w Fenix3? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Nick, rozumiem, że pracujesz w Fenix3. Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Cezary, widziałam, że pytałeś o pracę w Fenix3. Zdecydowałeś się aplikować?

Anita

Jaka macie atmosferę w pracy?

@Anita

Najlepszą

Alicja

@Bartek jakie są Twoje oczekiwania odnośnie pracy? @Nick jak wygląda praca jako partner, przedstawiciel w tej firmie?

NICK
@Alicja

Nie ma konkretnej propozucji na ten moment. Produkt jest w fazie wdrażania w innym kraju i kolejno będzie w Polsce (mam nadzieję). Natomiast obecnie sprzedaż jest imponująca...

Bartek

Czy w takim razie coś zmienia się w kwestii zatrudniania z zewnątrz?

Czy w Fenix3 jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Obecnie nie ma takiej możliwości i raczej nie będzie. W planach jest zupełnie nowy system współpracy oraz dystrybucji.

Będę informował na bierząco jak będą konkrety.

Milena

Fenix3 to świetna firma, tak przynajmniej słyszałam. Pewnie z tego powodu nikomu nie chce się pisać , a szkoda!

Alicja

Jakie są korzyści pracy w Fenix3? Kto z Was jest zatrudniony w firmie?

dfgf

chyba firma nadal istenieje, tak bynajmniej wynika z internetu. A to że po prostu jest cisza to o niczym nie świadczy, albo świadczy jedynie o tym, że ludzie sa pewnie zadowoleni z pracy tam, nie sądzicie?

rychu

Fenix3 rozwiązuje umowy z wszystkimi użytkownikami Polska to nie Włochy

mirek

od ponad pół roku nie korzystam z dekodera fenix3 i nie zarabiam bo przerabiają system a dekoder po wejściu w menu zawiesza się i resetuje czasami sam to robi. na pytania jak długo to potrwa każą uzbroić się w cierpliwość. Dzisiaj przysłali mi nową umowę, myślę że może już zrobili podłączam dekoder i kicha ciągle to samo. dzwonie i druga kicha głuchy telefon. ani oglądania ani zarabiania a dekoder stoi i zbiera kurz. Może ktoś mi powie kiedy coś się zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix3 - Szczecin

Fenix3
3.9/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Cybernetyki 19A
    02-677 Szczecin