Fenix3

Szczecin

Opinie o Fenix3

Milena

Fenix3 to świetna firma, tak przynajmniej słyszałam. Pewnie z tego powodu nikomu nie chce się pisać , a szkoda!

Alicja

Jakie są korzyści pracy w Fenix3? Kto z Was jest zatrudniony w firmie?

dfgf

chyba firma nadal istenieje, tak bynajmniej wynika z internetu. A to że po prostu jest cisza to o niczym nie świadczy, albo świadczy jedynie o tym, że ludzie sa pewnie zadowoleni z pracy tam, nie sądzicie?

szczecin

firma już dawno nie istnieje-poszła z torbami, ludzie robili wałki na dekoderach

rychu

Fenix3 rozwiązuje umowy z wszystkimi użytkownikami Polska to nie Włochy

mirek

od ponad pół roku nie korzystam z dekodera fenix3 i nie zarabiam bo przerabiają system a dekoder po wejściu w menu zawiesza się i resetuje czasami sam to robi. na pytania jak długo to potrwa każą uzbroić się w cierpliwość. Dzisiaj przysłali mi nową umowę, myślę że może już zrobili podłączam dekoder i kicha ciągle to samo. dzwonie i druga kicha głuchy telefon. ani oglądania ani zarabiania a dekoder stoi i zbiera kurz. Może ktoś mi powie kiedy coś się zmieni.

Dorota

Hmmm... dobry pomysł dla studentów ;) Wszędzie znajdą maszynkę do zarabiania pieniędzy - chociażby tylko 200 zł ;) A ktoś z biura zagląda tutaj? Wojtek jestes jeszcze czasami? Bo przydałaby mi się jakas informacja o aktualnej atmosferze pracy ;) Mam zamiar wysłać CV do fenixa i tylko na tym forum widziałąm jakieś konkretniejsze info

marcin

no własie tez słyszałem, że kupuje sie dekoder za 450 zł i przy średnim oglądaniu zarabia się 200 zł dzieki tym reklamą w Fenix3.

Wojtek

nie, ale słyszałem, że mają tam niezły (usunięte przez administratora) , ja se wole siedziec za biurkiem

marika

dobrze płaci za dyżur w sobote?

Mira

cały czas robią

Tomek

jak usłyszałem od kolesia ile zarabia w tym całym fenixie to zwariowałem. powiem szczerze, że na bogato hehe. nie wie ktoś czy robią rekrutacje ?

Michał

Ja powiem krótko , nie ma czegoś takiego jak stała pensja . I to jest akurat ok , bo 30 % prowizji nikt nie płaci za obrót jak Fenix3 , ja polecam . Trzeba się napracować ale jest za co .....

Malina

To zależy na jakim stanowisku ;) ale firma jest rzetelna i uczciwa, ja mam umowę o pracę, zarabiam przyzwoicie, wiadomo zawsze chce się więcej, ale wszystko jest na czas, atmosfera super, tak więc z ręką na sercu polecam.

Me

pracuje w fenixie, niezły (usunięte przez administratora) spotkania umowy spotkania promocje spotkania i tak w kółko. przynajmniej kasa dobra

Zośka

200zł co miesiąc wpadnie za oglądanie, to już coś!

Handlowiec

Zależy od miesiąca, ale zawsze powyżej średniej krajowej ;]

użytkownik

to napisz jeszcze ile tam zarabiasz i jak to się ma do ulotki którą rozdają ?

Handlowiec

Pracuje i cieszę się że mam tak dobrą pracę w uczciwym zespole . Dyrektorka handlowa po zmianie starej robi czystkę . Kasa ok i same warunki pracy też the best . Nie znam w zachodniopomorskim lepszej firmy z takim produktem jaki ma Fenix3 i z taką możliwością zarabiani kasy i rozwoju osobistego . Polecam z całą świadomością ....

Tigagas

Ja powiem tak, walenia w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a szef nie przepuści i jeśli myślisz że uda Ci się go ściemnić to już przepadłeś . Warunki są mega dobre jak i sam produkt ale trzeba zasuwać i sprzedawać . Na szczęście coraz więcej się sprzedaje z tego co słyszę na mieście . Mi się nie powiodło ale to z mojego prywatnego powodu . Jak mam byś szczery to polecam .....

Ania

Pracuję w firmie Fenix3 od początku jej powstania. Firma jest solidna i uczciwa, daje możliwości rozwoju kariery zawodowej. Zarobki mogą dochodzić nawet do czterech zer co miesiąc. Polecam wszystkim.

ELF

Ja też skusiłam się na dekoder. Fajna sprawa, na mieście tworzy się społeczność Fenix' a3. Polecam wszystkim znajomym i wam również.

Krzysztof Marek

byłem w tej firmie i wziąłem dekoder, dzisiaj testujemy z rodzinką :)

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do firmy, dekoder można wziąć od ręki.

kopi

Mam apel do wszystkich ludzi, bierzcie dekoder, naprawdę warto :)))

Adaś

moja siostra ma u siebie w domu, zastanawiam się czy też nie wziąć. ekstra kasa się przyda..

Gabi

A ja jestem abonentem Fenix3 mam dekoder i zarabiam kasę :-)

Julia

Chciałabym polecić fenix3. Pracowałam tam parę miesięcy, ciężka praca ale opłacalna. To perfekcyjnie przemyślany biznes i słyszę ilu ludzi zadowolonych jest w Szczecinie. Jestem pewna, że odniosą ogólnopolski sukces i tego im życzę.

Zbigniew

Witam, parę dni temu wykupiłem reklamę w tej firmie, nawet jeden z przedstawicieli dał mi dekoder do przetestowania. Był tak upierdliwy, że się poddałem. Nie ukrywam, na początku podchodziłem sceptycznie do tego pomysłu. Trzy dni temu postanowiłem sprawdzić jak działa ten system i wysłać wiadomości sms z promocją do abonentów, iż dostaną rabat 20% z kartą fenix 3. Ile by nie mieli tych dekoderów w dystrybucji, przyszło do mnie tamtego dnia 9 klientów od nich. Reklama się zwróciła.

Zostaw opinię o Fenix3 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenix3