Insurance & Banking Service Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Insurance & Banking Service Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insurance & Banking Service Sp. z o.o.

Rwlodek

W 2016 i 2017 roku robili mi okresowy przegląd budynków. Brak rzetelności wykonane zalecenia po przeglądzie z 2016 roku dalej widnieją w protokóle z 2017r. Wniosek - zrobione na zasadzie kopiuj wklej, bez wnikliwej analizy. Ponadto brak kontaktu z tą firmą. Telefon jeden jedyny nie odpowiada.

próbnik

Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie na te firme w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań. Insurance & Banking Service poszukuje głównie asystentów działu handlowego. Czy jest opcja jednak dostać z miejsca samodzielne stanowisko w tej firmie? pozdrawiam i czekam na info

Zostaw opinię o Insurance & Banking Service Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insurance & Banking Service Sp. z o.o.