City Sport Sp. Z o.o.

Opinie o City Sport Sp. Z o.o.

zniesmaczona

puki nie zmieni się system wynagrodzenia to nie polecam pracy w tej Firmie, słabe zarobki, nie adekwatne do obowiązków. Firma cały czas podnosi co miesiąc liczniki i obroty do wyrobienia, nie zdając sobie sprawy, że co chwile otwierane są nowe sklepy konkurencyjne, maja lepsze promocje, udział w gazetach a my niestety nic. cały miesiąc pracujesz i do pensji dostajesz dodatkowo 90 zł a dla firmy zarobisz ponad 270 tys. jest to na prawdę śmieszne i bolesne. Jak Wy Nas traktujecie. Kto siedzi przy tych licznikach, gdzie idą te pieniądze. na pewno nie idą na poszerzenie wiedzy czy kursów dla pracowników, czy godnego wynagrodzenia dla personelu. dajcie REALNE liczniki, a nie wzięte z kosmosu tak aby oddział mógł je wyrobić. druga sprawa progi powinniśmy dostawać PIERWSZEGO dnia miesiąca a nie po tygodniu albo później. Jesteście nie uczciwi wobec Nas(ale to nic nowego). W tym czasie podnosicie progi i dajecie coraz więcej. na początku miesiąca widzicie ze jest duży utarg w oddziałach wiec automatycznie próg idzie w górę ale już nie bierzecie pod uwagę ze później może być słabiej. Myślicie ze cały czas tak pójdzie a oddziały przy tym cierpią. Małych pieniedzy dla was nie zarabiamy.

były_pracownik_bałaganu

Szczerze? to Leszek z Wiesiem i Arturem chybaby zawały dostali gdyby mieli zapłacić za prywatne ubezpieczenie medyczne pracowników:)

zniesmaczona

Pani Marto jak oceniam pozostałe warunki zatrudnienia w tej firmie, cóż mogę powiedzieć niestety słabo, ale tak to jest jak firma jest prowadzana przez rodzinę, każdy tylko [patrzy na zysk a nie na pracowników, którzy są piramida tej firmy. Podwyżki, które zostały wprowadzone hmmm bardzo słabo, co one miały za zadanie chyba nie na celu motywacje. Bo teraz co dostajemy to Biedronka traktuje lepiej swój personel co WY. ( tam również jest ciężko z pracą, dużo obowiązków), ale otrzymują większe wynagrodzenie a nie wspomnę o benefitach. Pani marto pyta Pani również o to ...... jak wiemy coraz cześciej stają się jednym z elementów systemu motywacyjnego, który sprawia, że pracownicy chętniej i efektywniej wykonują swoje zadania . Trudno sobie wyobrazić firmę, która nie oferuje pracownikom żadnych świadczeń pozapłacowych. Gdzie znowu jest inaczej ....... długo nie trzeba się zastanawiać....... oczywiście w CITY SPORT SP Zo.o. Czy nie wiecie, ż pracownik zadowolony ze swojej pracy i firmy jest bardziej wydajniejszy i przynosi większy dochód co wiąże się również z mniejszymi kosztami firmy. WARTO poznać swoich pracowników i na tej podstawie zadecydować co najlepiej się sprawdzi. Np. prywatna opieka medyczna pracownicy maja pewność, że zostaną przyjęci, wiele badań mogą wykonać taniej a nawet za darmo. bony do kary Multisport aktywność fizyczna jest niezwykle popularna. tym bardziej, że jest to firma sportowa. nie można zapomnieć, że benefity to również wszelkie szkolenia, kursy, które są bardzo istotne. informujecie Nas o kontrolach, które mają być w najbliższym czasie. ale jak mamy się wykazać swoją wiedzą i umiejętnościami sprzedaży danego asortymentu jak nie mamy wystarczającej wiedzy. zapominacie o tym. personel cały czas się zmienia, mamy rotacje pracowników, nie doświadczonych. przy takich kontrolach wypadniemy negatywnie. Kto poniesie konsekwencje kierownik i zastępca kierownika, ale to jest głównie Wasza wina i nie szukajcie kozła ofiarnego w tym przypadku. jesteście tak mało kreatywni , widzicie tylko w oczach pieniądze aaaaa można też zaoferować darmowe lub tańsze bilety do kina czy teatru( wydarzenia kulturowe). Kazdy pracownik chciałby być doceniany za zaangażowanie w pracy, to nie tylko zacheta do efektywnej pracy, ale również sposób na docenienie oraz zatrzymanie dobrego pracownika . Pomyślcie również o bonach na świta, paczki świateczne.... czy jest to takie trudne. Sprawdzcie radość swoim pracownikom. wieże, że może się to zmienic, ale ....................... waszysto zalezy od Was.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@zniesmaczona a o jakim stanowisku piszesz? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w City Sport Sp. Z o.o.? Wiesz coś może o aktualnych ofertach pracy? Na stronie sklepu nic nie ma...

Zniesmaczona
@Marta 20.07.2017, 15:28

PANI Marto tak jak zostalo ujete w poscie Stanowiska funkcyjne zastepca badz kierownik zarabiaja smieszne pieniadze. Podosza odpowiedzialnosc za funkcjoniwanie calego sklepu a otrzymuja wynagrodzenie na poziomie sprzedawcow w innych firmach. Sprawa podobie ma sie do szeregowych pracownikow. Zarabiaja nieadekwatnie do wymagan jakie im firma stawia.

zniesmaczona

Prezes powinien się w końcu zastanowić dlaczego tak często odchodzą kierownicy i zastępcy w oddziałach. Ludzie, którzy dbaja o oddział, aby wszystko działało w porządku według ich oczekiwań otrzymują 2 tys złoty. Stanowiska funkcyjne śmiech na sali. szkoda, że tak mało osob wypowiada sie na tym forum. Piszcie co myślicie niech wszyscy wiedzą co to za firma. osoby przychodzące na rozmowe o prace po wysłuchaniu wynagrodzenia jakie daje firma odwracają się na piecie bo wiedzą ze można otrzymać wiecej. wynagrodzenie za 1280 zł się skonczyło, tak mamy rok 2017. Panie Przesie otwórz w końcu szeroko oczy, zainwestuj w pracowników, którzy robią brudą robote dla tej firmy a nie tylko korzyści własne i całej rodziny powiązanej z tą firmą.

Mająca nadzieję na lepsze jutro

Traktują ludzi jak tanie siły robocze za małe pieniądze. oczekują wiele od nas a nic od siebie nie dadzą. nie wspomnę o podwyzkach dla wydajnych sprzedawców, którzy pracują dla tej firmy przez wiele lat. Nawet imion nie pamiętaja, ale gdyby zapytać ich ile zarobił dany odział miesięcznie/rocznie na pewno bez zastanowienia odpowiedzieliby na to pytanie. dla nich najważniejsze są tylko pieniądze, a nie pracownik, człowiek. nie ma czasu na obsługę klienta bo trzeba szykować zamówienia internetowe, których jest sporo do tego dochodzą zamówienia Hurt oni również zaczynają sie rozkręcać tak jak internet. ciągłe ponaglenia o realizację zamówien, telefony a ja się pytam gdzie tu obsługa klienta. Instalacja kamer hmm, ale one nie są na złodziei tylko na NAS. MM-ki sugerowane, szykujemy towary a za parę dni one do nas wracają. robią z pracowników głupków. na umowach inna kwota najniższej krajowej do tego stażówka która idzie na poczet wyrównania najniżej krajowej. zamiast 300 zł dostajesz 50zł. a firma sobie myśli jacy oni są hojni . wiele firm oferuje na świta jakieś bony, upominki, prezenty dla pracowników a City sport oczywiście duże zero. rynek się rozwija, oferowane są wyższe wynagrodzenia przez pracodawców ale oczywsicie znowu nie przez City sport. Gdyby co roku nie było wzrostu najniższej krajowej City sport nie zrobiłby z tym nic. SZANUJCIE NAS a nie traktujcie nas jak ..... .

REKRUTACJA

CO MOŻECIE POWIEDZIEC O PRACY NA MAGAZYNIE BO WIDZIALEM ZE POSZUKUJĄ PRACOWNIKOW

janek z filipek

Nie polecam, dla sprzedawców minimalna krajowa; towaru na sklepach brak; ruchu w interesie brak - generalnie firma się powoli zwija więc prawie każdy pracownik szuka sobie innej praco wobec czego właściciele mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników - kilka nietrafionych decyzji i Lesio z Wiesiem rozłożyli całkiem fajny interes. Niestety firma za bardzo się rozrosła a to są proste chłopaki i myśleli, że będą zarządzali tym tak samo jak sklepem w Łukowie. Pozdrawiamq

MM
@janek z filipek 03.01.2017, 00:52

możesz rozwinąć temat?

V.

Witam. Pracowałem tam blisko rok. Z plusów wymienię: + fajna ekipa którą zastałem na miejscu, + progi progami ale jeżeli się człowiek postara to jest w stanie go zrobić ( 3 razy udało nam się przekroczyć progi) + pani A. z Warszawy z którą można było się dogadać w niektórych sprawach Niestety minusów jest więcej, dużo więcej: - premie które średnio co miesiąc były obcinane za braki czy inne wymysły, - myster shoper którego firma zatrudniła (teoretycznie) i nigdy Nas nie odwiedził, chociaż firma napisała nam wiadomość iż był i nikt go nie obsłużył, - hajs przychodził czasami zamiast 1 czy 2 dnia miesiąca, przychodził czasami nawet 7/8 - blond regionalna i cała reszta osób którzy są służbistami i nie potrafią w człowieku dostrzec drugiego człowieka - system szkoleń którego wcale nie ma, najlepiej abyśmy wiedzieli wszystko o butach lecz informacje mamy wyszukać sobie na internecie bo firma nie posiada (sick!) Nie wiem jak było kiedyś, wiem jak było blisko rok temu. Nie pracuje tam i nie żałuję. Wiem jak wygląda system reklamacji, wiem jacy ludzie przychodzą do sklepu, chodzi mi o klientów. Firma jest żartem, tak jak pisali powyżej, wykorzystuje bezrobocie które mamy. Oby to odbiło się na nich z podwójną siłą bo szacunku do pracowników nie ma wcale a to jednak dzięki Nam były zyski. Nie pozdrawiam.

ja1
użytkownik zarejestrowany

@anonim tam tzn, gdzie? Sklepów jest sporo ;) Ja się mam zamiar rekrutować na sprzedawce do Sochaczewa, jeśli faktycznie nadal poszukiwany jest pracownik?

nie polecam, 5 lat tam robilem

bogdan

ok 8 zl / godz

lesio i wiesio

nawet nie mysl o pracy jako magazynier w centrali - tam panuje wieksza rotacja niz na dworcu centralnym, nikt nie moze wytrzymac warunkow pracy, placy i podejrzewam, ze glupich pomyslow "wlascicieli" teraz dodatkowo w sklepach sa rekordowo niskie wyplaty wiec nie ma sie po co pchac:)

MACIEJ

Najlepsi są regionalni. Kazdy gada, ze szuka pracy, ale przy zarzadzie swiecą oczkami. Zero pomocy z ich strony. Jedyne osoby które tam rzeczywiscie wykonuja porzadnie prace to Panie ksiegowe. Totalny burdel na sklepach, pensje smieszne. JAK NISKO TRZEBA UPASC ZEBY PRACOWAC ZA 2 TYS JAKO KIEROWNIK ? HAHAHA pozdro!

Gościu

tak to juz niestety jest w dobie dzisiejszych czasów, kapitalizm. Nie liczy sie pracownik jako człowiek tylko jak robot bądź maszynka która ma generować zyski. Niestety tak tez jest i w tej firmie, zamiast postawić na pracownika dobrze go opłacić by zmotywować do jak najbardziej efektywnej pracy to liczone sa tu tylko korzyści własne i całej rodziny. Czy pracujesz na 150% swoich możliwości czy przeciętnie, i tak to nie zostaje zauważone. Moja opinia na temat tej firmy - ponizej miernej. Pozdrawiam

bogdan

Firma kiepska, wymagania zalezne od kierownikow, wyplaty niskie ale wlasciciele za bardzo nie pokazuja sie na sklepach wiec luz, kierownicy regionalni tez nie za bardzo moga cos zrobic wiec tylko przytakuja i sami szukaja roboty, jezeli nie masz innej pracy to zapraszam - tylko takich ludzi w tym momencie City Sport przyjmuje ( i to jeszcze trzeba czekac czy ktos "jednak zechce pracowac" a mowimy tutaj o ludziach, ktorzy maja skonczone liceum i brak doswiadczenia wiec wyobrazcie sobie jakie sa zarobki:) )

Rudy

zarobki sięgają zędu 1400 pln, Odlicz dojazd do pracy, wyżywienie na miesiąc. W pracy gonia normy. Jeżeli nie ma nic lepszego na oku to praca jest ok, na początek jeżeli ktoś wchodzi w rynek pracy. Przyszłości tam nie ma dla ludzi którzy co miesiąc musza opłacić mieszkanie itp.

help

A JAK JEST W KATOWICACH???

Gość
@help 18.03.2016, 12:48
A JAK JEST W KATOWICACH???

Przeczytaj sobie wszystko od pierwszej strony a dowiesz się jak jest też w Katowicach. Dno i pomyje. Chciałam tam pracować, ale po informacjach, co tam się dzieje to spasowałam.

Rudy

o jakich etapach mówisz dengo?

gosciu

premie których nikt nie widzial...

gościu

Jezeli dla ciebie 1400 to dobre warunki finansowe to gratuluje albo jestes smieszny albo żyjesz w innych czasach

dftuyhk

temp. na hali 11st troche malo jak na kodeks pracy 14-15st

Taaak

B. to sciemniacz niezly zreszta tak jak jego kunpel Mareczek... duzo gada a jak cos spieprzy to wszedzie szuka winnych tylko na siebie nie patrzy

haha

dobrze powiedziane. Miałem okazje poznać go osobiście. Typ udaje to co nie on. a tak na poważnie to miękka FAJA. POzdr.

kibic

Pan B. jest typowym nierobem.Gdyby dłubanie w nosie było dziedzina sportu dostał by medal olimpijski.

jaaa

chodzilo o pana A.B. kierownik magazynu od spraw mało ważnych...

Zdziwiony

Ale jaja Dawid, nie wiedzialem, ze Dawid z Gorzowa jest az takim leserem;)

jaa

Dokladnie pan kierownik B. jest szczytem bezszczelnosci...niedługo zrośnie sie ze swoim fotelem i palcem w nosie..brawo niech zarzad trzyma wiecej takich nierobów...

Hahahha

Tak ogólnie to praca nie jest zła ale czasami trzeba się narobić...dziwi mnie tylko to że kierownik sklepu nic nie robi dosłownie nic a wszystkie obowiązki zwala na zastępcę i np. Nikt tego nie widzi nawet taki kierownik regionalny się tym nie interesuje dziwna sytuacja jedynie co kierownik sklepu potrafi podlizywac się do przełożonych a kierownik zarabia więcej niż zastepca i robi dwa jak nie trzy razy więcej a mam marne 1300 zł....

ja

Praca jak praca...tylko zastanawia mnie czemu zarząd nie interesuje się pracą swoich podwładnych...stanowisko kierownik...przesiedzieć 8 godzin podłubać w nosie i pójść do domu...ba...jak trzeba to i w czasie pracy można wyskoczyć na parę godzin coś załatwić...nic dodać nic ująć

fgfdgd

jestem ciekaw gdzie tych zadowolonych pracownikow widzialas ale ok moze sa tacy ale z ta srednia krajowa to zarty sobie robisz 1400 a premie rzecz prawie nie mozliwa progi takie ze nie mozliwe jest ich wyrobienie wiem cos na ten temat

dfghfku

bo firma city sport zatrudnia pracownikow przez firme krzak sun stylem gdzie prezesem(słupem) jest jeden z czlonkow rodziny

ktos

Pracowałem, tam kilka lat temu i było ok. Po śmierci pana Sławka wszystko się zmieniło .zero szacunku do pracownika

ktos

xx

ale sklep w Felicity czy na Mełgiewskiej?

pracownik z lublina

Praca w lublinie to komedia,kierownictwo śmiech na sali.kierowniczka pani P.udaje ogarnieto zastepczyni walczyla o stolek,obie tylko by na mgazynku siedziały i plotkowaly najlepsze jest to ze ciągle nazekaja i szantazuja wszystkich starszy sprzedawca Katarzyna w. Terroryzuje innych i jej to akceptowane przez kierownictwo .najlepiej ma ten co pali bo kierownictwo popiera wychodzenie na papieroski co chwile . Jezeeli chcesz sie na patrzec na głupotę ludzi to możesz tu pracować każdy madry odchodzi bo nieda sie wytrzymać z takimi rządzącymi w sklepie . Opierdzielacze i zastraszacze . Pani kierownik niech sie weźmie do roboty bo pindrzyc sie tylko umnie

sprzedawca

Praca w City sport Lublin masakra. Kierownictwo nieudolne nie polecam!!

MK

Jeśli masz odwagę pisać takie informacje na gowork.pl to mam nadzieję że jesteś także na tyle odważny aby powiedzieć mi to wprost osobiście. Jeżeli się nie ujawnisz skieruję sprawę na Policję gdyż to co napisałeś jest groźbą karalną pod adresem mojego syna. Jeśli ujawnisz się do końca tygodnia to jest możliwość dyskusji, jeśli nie to zgłaszam sprawę na Policję,a wtedy na pewno zostaniesz namierzą. Po za tym pisząc opinie o City Sport mijasz się z prawdą. Jeśli ktoś naprawdę ma jakieś uwagi do Zarządu to proszę pisać do odpowiednich osób.

MK
@MK 14.07.2015, 17:10

Jeśli myślisz że usunięcie Twojej opinii zakończyło sprawę to się mylisz. Masz czas na ujawnienie się i wyjaśnienia do końca tygodnia.

Kamil i Paulina

Widzę, że nasz dział marketingu czuwa na opiniami na gowork.pl Jakiś czas temu zamieściłem tutaj wpis o K. i P. z naszego działu marketingu a teraz go nie ma.... Było tam napisane, że z tymi ludźmi nie idzie nic załatwić - odnoszę wrażenie, że oni najchętniej to by tylko siedzieli w domu i wysyłali maile. Do P. i K. - jeżeli tym razem też usuniecie ten post to będę dodawał go dwa razy dziennie i wysyłał na wszystkie maile firmowe. Natomiast jeżeli chodzi o K. to ludzie z firm z nami współpracujących to się z nas śmieją, że ktoś taki pracuje - a Ty człowieku tylko się ładnie uśmiechnij i po cichu wkurw... irytuj bo przecież ta niekompetentna osoba swoim zachowaniem firmuje cała firmę. P. natomiast się uaktywnia dopiero jak dostanie za coś zjebe:)

lili

Wszytskie negatywne opinie wyżej są niestety prawdziwe. Sprzedawca w tej sieciówce nie zajmuje się tylko sprzedażą i dbaniem o sklep i towar, ale również zamówieniami internetowymi, pakowaniem tzw przerzutek do innych sklepów, który to towar po kilku dniach wraca. Dostawy skumulowane w jednym czasie, tak samo przerzutki- dramat. Osoba zajmująca się zamówieniami z danego dnia realizuje zamówienia, przerzutki i obsługuje klientów jeśli cały dzień nie spędzi na magazynie, a normy sprzedaży wyrobić trzeba. Płaca marna, a pracy full, premie słabe. Jedyny chyba plus to taki że pieniądze na czas. (usunięte przez administratora)

bard

jakiś strajk by się ino przydał bo to co się dzieje jest po prostu śmieszne. aha #dzięki za wypłatę w terminie.

doka

jak nie macie pensji do 10 to zglosic do inspekcji pracy dostana z 10 000 kary + mozna sie strac o odsetki

Witam wszystkich serdecznie. Gratulacje dla osoby która wspomniała O ( usunięte przez administratora ) Wspaniały człowiek w grobie się przewraca jak patrzy na to wszystko. Proszę jeszcze raz o wpis o Kamilku i Paulince. :)

guzio

Brawo brawo Lubin, ludzie uciekajcie z tego miejsca a juz naprawde nie idzcie tam pracowac... Oczywiscie przed weekendem pensji na kontach pracownikow nie ma... Mam nadzieje ze Pan Panie Leszku i Pana rodzina ma co jeść w weekend? Moze Pana niewolni o przepraszam pracownicy moga podjechac do Warszawy podzieli sie Pan kromka chleba?

mDareq
@guzio 08.05.2015, 20:48

Guzio, odezwij się!

doka

Lublin szacun 90% ekipy sie zwolniła( usunięte przez administratora )niech szukają u siebie w rodzinie

W

Szczerze odradzam. Współpracowałem z wysoko postawionym człowiekiem z centrali. Wspaniałe bajki opowiadał o możliwościach rozwoju, zarobków. Nikt z kadry pracowniczej ich nie obchodzi tylko właściciele (często członkowie rodziny), cała reszta pracowników jest dla nich nieważną jednostką zasilającą ich kieszenie. Gdybyście wiedzieli jakich słów używano w odniesieniu do klientów .... żal. Info dla tych którzy chcą tam pracować: w skali od 0 do 10 daje im mocne 1.

bobi
@W 04.05.2015, 19:52

To jest jedna wielka rodzina byle hajs sie zgadzał u państwa Karasińskich i Kucińskich a wszystko będzie dobrze. Ludzie trakowani są tam jak cholerni niewolnicy którzy za marne grosze muszą wypruwać z siebie flaki a i tak nie dogodzisz i wiecznie będziesz jeb... przez taka Pania "B" z reklamacji która codziennie wstaje lewą nogą i każdego człowieka traktuje jak śmiecia,bo nie ma to jak znajomości z "rodziną" ( kobieto mam nadzieje ze karma Cię kiedyś dopadnie za takie trakotowanie drugiego człowieka) Ludzie nie liczcie na nic w tej firmie, mówię z doświadczenia, szkoda zdrowia i nerwów. Za te pieniądze nie warto, dwa razy się zastanówcie. Wiem ciężka jest sytuacja w naszym kraju,ale nie dajmy się takim pracodawcom którzy w ogóle nie szanują drugiego człowieka i traktuą pracowników jak najgorsze gówn... Pozdrawiam z tego miejsca również kierowników regionalnych firmy CS, największych piz... i nieudaczników którzy boją się nawet własnego cienia i dla własnego dobra wieczne problemy zamiatane są pod przysłowiowy dywan byle nie mieli problemów i mogli "swoje" na koniec przyjąć... Uwierzcie mi pracowałem tam 5 lat, nie było tam źle,człowiek poświecał się dawał ile mógł i dostawał za to przyzwoite pieniądze( za życia ŚP prezesa Sławka,kótry naprawde ludzi szanował i cenił),ale teraz z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Firma wykorzystuje bezrobocie w Polsce, otwiera co rusz nowe sklepy, sponsoruje zagraniczne firmy, zawody, wymagają nie wiadomo jakiej obsługi klienta( pozdrowienia dla twórcy profesjonalnego systemu POK!!!! Może gdyby firma płaciła ludziom normalne pieniądze to sami z siebie dawaliby więcej...) Mogę pisać tak dużo i długo, dorobiłem się sporej łysiny i wielu siwych włosów i na prawde szczerze z całego swego serca odradzam tam prace. Jeżeli ma ktoś pytania odnośnie pracy tam chętnie odpowiem na każde pytanie Mój mail guzieiro@gmail.com. i tak jak kolega kilka postów wyżej, pozdrawiam serdecznie środkowym palcem cała rodzinę rządzących w City Sport i mam nadzieje,że kiedyś Wasze "zarządznie" odbiję się wielką czkawką...

Gabiii

Wszystko prawda. Dziwna ta firma niby wymagają profesjonalnej obsługi klienta ale z drugiej strony płacą tyle, że rotacja jak w agencji pracy tymczasowej. Nie rozumieją, że jak komuś zapłacą i będzie dłużej pracował to będzie bardziej EFEKTYWNYM pracownikiem?? Jak to im przetłumaczyć żeby im się spodobało: w takiej samej ilości przepracowanych godzin sprzeda(ZAROBI) więcej towaru:)) Jeżeli macie jakąś inna opcje to się nawet nie zastanawiajcie.

Anka

Wymagania wielkie, pracy pełno a pieniądze malutkie. Jedyny plus, że perspektywy na awans są bo rotacja niesamowita:P

Beti

Zdecydowanie nie polecam! Kierowniczka sklepu niekompetentna na wszelkie pytania reaguje krzykiem. Na zwrócenie uwagi, że niektóre rzeczy robimy bez sensu czyli przyjmowanie towaru, który dwa dni temu wysyłaliśmy do innego sklepu tylko potrafi opierdolić, że mamy robić i nic nie gadać bo ona się nie będzie z debilami z centrali kopała bo i tak nic nie zdziała poza dostaniem opierdolu. Pracowników za mało wymagań za dużo kasy za mało:) Trzeba być bardzo zdesperowanym żeby zdecydować się na pracę w tej firmie.

seba

Firma zarządzana beznadziejnie przez niekompetentnych ludzi. Kierownicy regionalni to klakierzy, którzy tańczą tak jak im zagrają. Kierownicy sklepów to samo. Wszędzie kary, groźby i wymagania. Ta firma jest ewenementem - zawsze myślałem, że jak jakaś firma utrzymuje się ze sprzedaży towarów to powinno ułatwiać się pracę ludziom na sklepach jednak tutaj jest dokładnie odwrotnie, sprzedawcy muszą dostosować się do pracy magazynierów!! To jest niepojęte 200 osób w oddziałach w całej Polsce ( przypominam firma utrzymuje się ze SPRZEDAŻY a nie ułatwiania pracy magazynierom ) musi się dostosować do pracy kilku magazynierów!!! Najlepsze tłumaczenia, że tak jest od zawsze i z tym nie da się nic zrobić. Sorry ale jeżeli towar nie dojeżdża przed weekendem to dla mnie jest strata PIENIĘDZY. Magazynierzy zamiast wysyłać towar w małych ilościach przez cały tydzień to gamonie wyślą na jeden raz dużą ilość przesyłek bo im tak jest wygodniej. Czyli znowu 200 osób dostosowuje się do małej garstki.

doka

Ale cyrki się dzieją w tej firmie, progi fakt z kosmosu, i cała reszta ale myślę że wkrótce się to im odbije.

Zostaw opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Sport Sp. Z o.o.