Opinie o Alpintech Trade Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alpintech Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alpintech Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpintech Trade Sp. z o.o. w Kraków

Jak długo trwa proces awansu w Alpintech Trade Sp. z o.o.?

Kupa Nowy wpis

Jak Bardzo namolny może być bot który generuje sztuczny ruch na praktycznie martwej stronie ?

ZDEGUSTOWANY!!! Nowy wpis

No tak nie może być ze w dzisiejszych czasach jak ktoś przyjeżdża do sklepu to mu się odmawia ceny z internetu, specjalnie jechałem po raki ze Skawiny bo mieli najtaniej w sicia w sklepie inna cena i sprzedawca mówi że cenny internetowej nie zrobi bo nie! Jak chce to mogę sobie zamówić to będę miał internetową albo zrobi cenę po polowie że sklepu i internetu, wielki łaskawca, sprzęt ok, pracownik poza treściami które głosił mega kompetentny ale ta polityka cenowa, dramat

MYŚLĄCY NORMALNIE!!! Nowy wpis
@ZDEGUSTOWANY!!!

To po co korzystać ze sklepów. Kupować przez internet i tyle. Nie marnować czasu sprzedawcy który pracuję za pensję, opiekuje się klientem, tłumaczy, doradza, mierzy i poświęca czas klientowi. Trzeba wyszukać produkt przeczytać o nim na Fejsie gdzie durny poradzi głupiemu. Kupić w sieci w sklepie garażowym, bo tanio, a potem się zabić np: Na Rysach w raczkach. Jak kogoś nie stać na zakupy w sklepach z podłogą to nie trzeba z nich korzystać. Proste. We Francji jak się wchodzi do sklepu o tego typu profilu, kupujący kładzie na ladzie 20 Euro. Sprzedawca Dobiera sprzęt. Jeśli klient kupuje to sprzedawca odlicza tą kwotę od wartości towaru. Jak nie kupi to 20 E zostaje dla sprzedawcy za jego pracę. Ale to jest kraj gdzie się szanuję pracę drugiego człowieka. Niestety Polaczek Ziemniaczek to jest inny stan umysłu.

ElDud

firma, jako firma, ma w ofercie konkurencyjne oferty. PRACOWNICY BARDZO RZETELNI. Ostatnio dostałem informację o moim zamówieniu, że jakiś produkt nie jest dostępny, na którym mi zależało najbardziej. Godząc się z faktem, iż już do mnie nie przyjdzie, zostałem pozytywnie zaskoczony bo zawitał u mnie wcześniej niż całe zamówienie. Wyczuwam tu zaangażowanie na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony ze wszystkiego co posiadam z Alpintech. 5/5

Rumburak

Polecam bardzo przyjazna firma

Krzysztof
@Rumburak

A może napiszesz coś więcej, bo nie bardzo wiadomo o co chodzi? Co konkretnie wpływa na Twoje zdanie? Przyjazna ze względu na dobrą atmosferę?

Rumburak
@Krzysztof

Pozytywne odczucia wpływają na moją ocenę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alpintech Trade Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Alpintech Trade Sp. z o.o.?

Mysza

Jest spoko nawijaj dalej

Jakub

Planuję tam ubiegać się o pracę, o ile pojawią się jakieś nowe ogłoszenia i tak w sumie zastanawiam się, czy rzeczywiście taka dobra atmosfera tam jest, to znaczy czy nadal jest tak jak tu wcześniej pisaliście?

Ropejob
@Jakub

Jak najdalej od mich

Olga
@Ropejob

Kon-kre-ty!! Dlaczego mamy się trzymać jak najdalej? Jak widzę takie opinie to mam wrażenie ze to konkurencja chce zaszkodzić, skoro nie ma żadnych argumentów

Iwona

Raczej (usunięte przez administratora) Widać, że Olga już się konkretów domagała. ;p W dodatku wcześniej widzę, że pozytywów pełno, więc raczej nie ma się czym przejmować?

Karol
@Iwona

Jakich konkretów ?

Zibi

Bardzo przyjazna firma. Wypłata na czas. Elastyczny czas pracy. Miła atmosfera.

Maria
@Zibi

Czyli pracujesz kiedy chcesz czy są jakieś ramy czasowe w których musisz być dostępny?

Bożena

Fajnie że atmosfera miła no ale atmosfery człowiek do garnka nie włoży. Jak z kwestią zarobków? Ile w sklepie stacjonarnym proponują na początek?

Liczyłem, że tu znajdę opinie o pracy w firmie a tu od dawna cisza, o co chodzi?

kondrados

Zdecydowanie polecam http://alpintech.pl

Dudek

Miła atmosfera

Mawrik

Świetna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Alpintech Trade Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alpintech Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpintech Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alpintech Trade Sp. z o.o.
  • 235
    32-043 Kraków

Alpintech Trade Sp. z o.o.