Maga Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Maga Sp. z o.o.

Mietek

Ja pracuję w firmie kilkanaście lat bo mi to odpowiada.Miałem czasami miałem różne nastroje.Jednak ogólnie przyznam,że okres pracy w firmie Maga uważam za owocny.Dziwi mnie jednak fakt,że ciągle są ludzie,którzy chyba nie potrafią być zadowoleni z czegokolwiek.Pieniądze są konieczne do życia, ale czasem odbierają nam rozum.Zakład pracy jest po części naszym domem,więc przynajmniej nie kalajmy tego miejsca.

Wódka Nowy wpis

Od nędzy do pieniędzy.

Maniek Nowy wpis

A dużo macie teraz roboty w maga?na wyjazdach?

Monter Nowy wpis
@Maniek

Jest podobno nowa duża robota w szwecji, dużo ludzi ma jechać

Maga po zmianach Nowy wpis

Jest super nocleg w hotelu ddotego śniadanie i obiadokolacja z zaznaczeniem obiad .Tak nigdy tu nie było odkąd pracuję zarobki w górę żyć nie umierać sami sprubujcie

Jak wygląda sprawa grafiku w Maga Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nikt
@Pytanie

Jakiego grafiku jeżeli chodzi o urlopy to zapomnij.

Bogdan
@Nikt

Dlaczego? Fajnie jeśli powiesz też coś o zarobkach w Maga, pracujesz tu więc na pewno będziesz w stanie mi odpowiedzieć. Jak je oceniasz?

Chłop ze wsi
Kandydat

Są przyjęcia jako monter?

Jurek

Jeżeli liczysz na godne zarobki na stanowisku spawacza, to napewno nie w tej firmie.

@Jurek

Dlaczego?

Spawacz
@1234

Dlatego że obiecują 12 e a po miesiącu na budowie na konto ci wyplacaja 10 i jeszcze mają pretensje że się upominasz że miałeś ustalona inna stawke

Nikt ważny

Bardzo fajnie że wypłaty są "robione" na czas! Podziękowania dla Pań z kadr i z księgowości!

Hm
@Nikt ważny

Do czego to doszło w tej Polsce ze ludzie dziękują za terminowe wypłaty...

Argon
@Hm

"Do niczego nie doszło" ... Poprostu tak któryś z pracowników napisał ponieważ często bywało tak że przelewy były "robione po dziesiątym".... I dużo osób było z tego powodu poirytowane...A teraz od jakiegoś czasu wszystko jest ok... Co w tym złego że tak ktoś napisał?

Spawacz
@Argon

Bo to jest obowiązek terminowej zapłaty wynagrodzenia pracowniczego, innymi słowa mówiąc przedsiębiorstwa regulują wobec siebie spłatę zobowiązań w terminie określonym na fakturze w ciągu 7 dni lub jak ustalą obie strony w czasie 14 dni , to samo tyczy się spłaty zobowiązań wobec pracownika , regulowane umową pracę.

Mietek

Porządny chłop

Warunki na hali produkcyjnej mamy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przecieka, szczególnie, że ostatnio prawie nie padało! Zapraszamy wszystkich chętnych!

@Porządny chłop

W marcu na hali jest super. Fajeczka, kawka. Roboty mało, czasu dużo. Kasa leci.

zwolniony?
@Jerzy-na

na wypowiedzeniu tez ci kasa leci? :D

@zwolniony?

A Tobie?

Koral

Hasło roku "WZÓR MATEMATYCZNY"

Lolo
@Koral

Co masz na myśli?

Ja
@Lolo

Chyba chodzi o premie, wg mnie było sprawiedliwie. Jak ktoś chodzi do pracy, pracuje i nie ściemnia na chorobowym to jest zadowolony z premii :D

Rubik
@Ja

A jak ktoś "chodzi do pracy, pracuje, nie ściemnia na chorobowym" tylko naprawdę się rozchorował TO CO?

@Ja

Hehehehe. Co trzeba mieć w głowie, żeby w roku kiedy wszyscy powtarzają "zostań w domu" bo panuje wirus, premiować patologiczne zachowania tzn. chodzenie do pracy mimo nie pełnego zdrowia, a być może nawet mimo zdiagnozowanej choroby (nie ważne jakiej) - bo do tego tak naprawdę sprowadza się ostatecznie nagradzanie pracowników za brak chodzenia na zwolnienia lekarskie. I nie pomoże tu tłumaczenie, że chodzi o ograniczenie zjawiska naciągania firmy i wybierania "zaległego chorobowego". Gratuluję pomysłodawcy. Podwójnie gratuluję temu kto to zatwierdził. Tak się dba o pracownika szeregowego. Brawo Panie M.

@Rubik

"To trzeba było chodzić z gorączką. Trzeba zrozumieć potrzeby firmy. Praca czyni wolnym. " Tak to wygląda z perspektywy robola, a nie biura.

Maciek
@Jerzy-na

Jeżeli nie wiesz o co chodzi, to nie zabieraj głosu. Premiowanie patologicznych zachowań było by wtedy, gdyby pracownicy mieli zapowiedziane, kto nie choruje, dostanie extra premię! Nie było takiej sytuacji w tamtym roku. Wg Ciebie sprawiedliwe jest danie jednakowej premii komuś, kto nie opuścił ani jednego dnia w pracy i komuś, kto choruje 5 czy 7 razy w roku? To nie była premia za niechorowanie, bo ci co chorowali i tak dostali dodatkowe pieniądze... to była premia za cały rok pracy. Tyle, że jedni dostali więcej, a inni mniej. Co do pozostałych Twoich postów, po co trollujesz? Zamiast cieszyć się, że masz pracę - nawet w okresie, jak jest jej mniej? Mogliśmy zwolnić kilka osób i była by wtedy normalna praca dla wszystkich. Zamiast tego ludzie szli na urlopy, albo szukało się innych zajęć. Nie przejmuj się, ten okres już dobiega końca... niech wypowie się może ktoś ze stałych Pracowników z Hali?

Ciekawy
@Maciek

Są dwie firmy maga .Na budowach nikt nie słyszał o premiach?

@Maciek

Czyli na początku tego roku pracownicy mieli wyraźnie powiedziane, że za 2021 nie będzie premii w tej samej formie i za te same "zasługi" oraz żeby chorzy nie przychodzili do pracy, bo ich nieobecność nie będzie miała wpływu na ew. premie? Chyba coś mnie ominęło...

Ciekawy
@Jerzy-na

Zapraszam na budowę Jeżyna nie ze Szczcina zarobisz na premię dla chłopaczków z warsztatu.

Chłopaczki z warsztatu
@Ciekawy

Ale przecież chłopaczki z warsztatu miały premię, to ty płakałeś że na budowie nie dostałeś :D chłopaczki z warsztatu pracują na siebie a budowy na siebie

Czy pracodawca Maga Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Pracodawcy najlepiej wychodzi podnoszenie ciśnienia.

Jajo
Kandydat

Chciałem, się tam zatrudnić. Czy ludzie latają na budowy samolotem? Czy dostanę 15e na rękę?

Nayman
@Jajo

Nie... Nie "latają!"... Nie dostaniesz na BANK 15 euro na "rękę!"

Spaw 0987
@Jajo

Najpierw napisz co potrafisz... Jakie masz uprawnienia.. Jakie doświadczenie.... A potem pytaj o "stawkę"...

Antonio
@Jajo

Nie latają. Teraz wszystkie budowy są blisko. Jeżdżą samochodami. Są auta od tego w firmie. Jak były budowy daleko to latali. Na przykład do Urugwaju, Chile, Anglii.

Antonio
@Spaw 0987

Tylko nie pisz że umiesz wszystko.

TuPolew
@Jajo

Każdy ma swój samolot :). Na 15 euro możesz liczyć na kontrakcie za dwie godziny

@TuPolew

Nie przesadzaj.

Andrzej, Gladgow

Gdy w 2010 roku uposzczałem firmę prezes snuł wizję firmy potężnej i prężnie działającej na rynku co najmniej europejskim. Miała powstać hala produkcyjna z prawdziwego zdarzenia, a przy niej porządne biura da młodej i zdolnej załogi, która miała pozwolić wypłynąć firmie na szerokie, niedostępne jeszcze wtedy wody (czytaj duże, samodzielne realizacje). Ponieważ szykuję się do powrotu, a dobrze wspominam czas w Madze, i jednosześnie na stronie firma nie chwali się swoimi halami, proszę o poważną odpowiedź, czy warto wracać po tylu latach na stare śmieci, czy odpuścić sobie. Jak bardzo rozwinęła się przez te ponadz 10 lat. A może ja tu już nie będę pasować, ze swoimi staromodnymi umiejętnościami? Dzięki i pozdrawiam.

ROBERT

(usunięte przez administratora) , kila i mogila , malaria.Nie wiem czy wyciagnienie 9,5 euro za spawanie.Wilk z Plocka bedzie cisnol.Nie polecam.....................

Fistaszek
@ROBERT

Co ci się nie podobało w pracy w firmie MAGA?

Kamil

Zawsze będzie prawda kryta i że ktoś ściemnia kłamie.W innych firmach dostają jeszcze nawet głupie 10 euro diety dziennie a w maga.. hehe nie ma mowy o takim czymś coz po co pisać prawdę w opiniach jak zawsze znajdzie się parę osób które wybielić chcą nie polecam tej firmy jest lepsza firma Silka....

Kamil
 Problem

Chciałem napisać parę słów o firmie Maga po pierwsze wypłaty nie w terminie tłumaczeniem że euro dłużej idzie po drugie stawki po 9.5netto na rękę tyle to na warzywach się zarobi brak szacunku do pracownika wypłaty robią jak chcą pani kierownik z kadr ,,,pani może się nie spieszy zrobić wypłaty ale sobie pani robi odrazu żal po prostu żal ich nie obchodzi pracownik tylko sztuka na budowie i jak okraść pracowników NIE POLECAM

Czysty
@Kamil

Kamil gdzie płacą 9.5 euro w warzywniaku .Chętnie zamieniłbym robotę na mrozie na warzywniak.

Kierownik działu kadr i płac
@Kamil

Dzień dobry, Zostałam wywołana do tablicy w związku z tym, Chciałabym prosić, ze jeżeli ktoś chce wyrazić swoją opinię i stanowisko, to po pierwsze Proszę o odpowiedzialne zachowanie i przedstawienie się z imienia i nazwiska, ponieważ łatwo jest obrażać i pisać nieprawdę, jeżeli pisze się anonimowo lub poprzez użycie "nicku". Ponadto w każdej swojej wypowiedzi, należałoby przytoczyć argumenty lub przykłady i nie pisać słów bez pokrycia. Nie wiem co takiego się w stosunku do Pana wydarzyło, że odczuł Pan brak szacunku i nie mogę się do tego ustosunkować, bo nic Pan nie napisał w jakich to było okolicznościach i kto Pana tak uraził. Natomiast z całą pewnością muszę podkreślić, że żaden z pracowników naszej firmy nie usłyszał od pracowników działu kadr i płac, że nas nie obchodzi. Ponieważ staramy się zawsze, aby problemy pracowników były na bieżąco rozwiązywane, jeżeli ktoś tylko do nas zadzwoni. Co do wysokości stawki, to taka wysokość obowiązuje dla osób jeszcze się uczących i bez doświadczenia (być może to jest Pana przypadek). Zauważam jednak, że jeżeli ktoś uważa, że ma za niską stawkę i wycenia się wyżej oraz tyle samo może zarobić na warzywach, to informuję, że zawsze jest możliwość wyboru i można rozwiązać umowę o pracę za porozumieniem stron i zatrudnić się tam, gdzie będzie lepiej, bo z tego co ja wiem, to nie ma nakazu oraz przymusu pracy w naszej firmie. Tylko jestem bardzo ciekawa, dlaczego w takim razie pracownicy odchodzą z naszej firmy i tak często do nas wracają. Ponadto informuję, ze pracownicy fizyczni jak i umysłowi traktowani są na równym poziomie i nie ma w żadnym temacie dyskryminacji, a wynagrodzenia są przelewane zaraz po ich zrobieniu. Edyta Czarnota

Kierownik Dzialu Kadr i Płac
@Kamil

Jeszcze jedno chciałabym dodać do mojej poprzedniej wypowiedzi, że proces wyliczenia wynagrodzeń dla pracowników jest procesem złożonym w którym uczestniczą nie tylko pracownicy działu kadr i płac, ale również brygadziści, kierownicy budów oraz koordynatorzy. Jeżeli miałby Pan propozycje, jak ulepszyć ten proces, to oczywiście jesteśmy otwarci. Edyta Czarnota

Doświadczony pracownik
@Kierownik działu kadr i płac

Pani Edyto nie będę się przedstawiał z imienia i nazwiska bo zaraz mi powiedzą że się "podlizuję" ale chciałbym napisać że pracuję już bardzo długo w firmie MAGA i za każdym razem jak zadzwonię do Pani (i jest Pani w stanie "odebrać") to zawsze ale to ZAWSZE mi Pani pomogła,odpowiedziała!!!.... Tyle w temacie... Pozdrawiam serdecznie!

Stary pracownik
@Kamil

Pani kierownik jest akurat chyba jedyną w pełni kompetentną osobą w kadrach. Jak dzwonię do kadr z czymś i jej nie ma to mogę się co najwyżej dowiedzieć "Pani Edyty nie ma, proszę zadzwonić jutro".

Grubson
@Stary pracownik

Więc zadzwoń jutro...

Jura
@Grubson

"Jutro" była sobota.

Jojo

Spawalnik na hali w Krakowie to bardzo kulturalny i pomocny facet!

Jura
@Jojo

Zgadza się. Nie żaden tam carski urzędnik.

Ja

Sama Firma w miarę spoko, za to stawki dla spawaczy/monterów to jakiś śmiech na sali, niektórzy pracują po naście lat a dalej dostają po 10/12€. Pracownicy w ogóle się nie szanują, robią jak te woły za śmieszne pieniądze. Nauczyć się roboty i uciekać jak najszybciej. Pozdrawiam

Aaa
@Ja

To prawda, podobną stawkę mam w Polsce na stali czarnej, na miejscu, blisko domu i rodziny. Nikt nie goni, kawa, woda, herbata, stołówka, w czwartki owoce. Żal mi tylko desperatów co nie umieją dobrze wycenić swojej pracy przez co psują rynek.

Johny
@Aaa

U mnie w nowej pracy tez super. W piątki praca tylko do godz. 12:00. Zarobki nawet nie wspomnę o ile lepsze. W pracy każdemu przysługuje darmowy masaż raz w tygodniu. Po pracy darmowe piwo 0%. Dwa razy do roku wyjazd integracyjny. Bogate paczki na święta. Karnety sportowe. Pakiety zdrowotne. Prezes tylko nadskakuje, czy czegoś niem jeszcze nie trzeba. Panie z kadr same dzwonią, czy wypłata się zgadza. Pozdro.

Ab.ra.ka.da.bra

Polecam wszystkim warsztat na hucie. Praca jest cały czas, raz więcej raz mniej, ale jest. Pracowici mogą się wykazać. Kombinatorzy mogą zawsze coś pokombinować. Kierownictwo albo zarobione, albo niekumate - można się przeplątać, a i tak pewnie nikt się nie zorientuje. Kolega robił kiedyś eksperyment: przeplątał się dwa dni nic nie robiąc, nikt się nie doczepił, trzeciego dnia mu się znudziło. Jest tak dopóki nie przyjedzie stary - ten to jedyny nie da se kitu wcisnąć. Podrze ryja, pomacha rękami, ale potem pojedzie i znów spokój do następnego przyjazdu. Zarobki takie se, zawsze mogły by być lepsze. Nie to co na zachodzie, ale za to jest się bliżej domu. Jest też druga hala w Olkuszu, ale nie byłem tam, a zasłyszanych opinii nie będę opisywać. Jak jest mało roboty na warsztacie, to czasem wypychają ludzi na kontrakty zagraniczne.

Kumaty
@Ab.ra.ka.da.bra

Ab.ra.ka.da.bra zapewne z kumplem przyszliście do magi jako „wybitni specjaliści”, którzy wszystko potrafią - ale tylko podczas przyjęcia. Potem życie was weryfikuje i okazuje się, że potrzebujecie dwutygodniowego nauczania w szkółce, bo nie wiecie jak się trzyma palnik!

Zapracowany inaczej
@Ab.ra.ka.da.bra

Na budowie też nie jest źle. Czasami bywa że ani jednego styka się nie pospawa i majster nawet nie zauważy, ale jak się siedzi w ciepłym cały dzień to tak jest hahaha. Polecam Aalen

????

Ludzie, jak w ogóle można nie marzyć by pracować w firmie Maga?!?

Kaligula
@????

Normalnie... Są inne firmy... Dobry fachowiec sobie zawsze poradzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Maga Sp. z o.o. - Kraków

Maga Sp. z o.o.