Maga sp.zo.o

Opinie o Maga sp.zo.o

Kopec

najlepszy spawacz Rysiek

holandia

Są przyjęcia na spawacza TIG?

Chudy Joo
@holandia 24.05.2017 12:58
Są przyjęcia na spawacza TIG?

tak

ja

Witam, prezes dużo obiecuje, a później z tych obietnic zostają tylko puste słowa. Jeśli masz możliwość pracy w innym miejscu to omijaj tą firmę z daleka!!!

robotny

Jak można się tam zatrudnić co trzeba umieć i co wiedzieć

majka

no

koślawy

najlepiej płacą w firmie Libers majster cie zawiezie do domu służbowym samochodem zapłacisz mu za to kase a on przy okazji spszeda 2tony złomu zapraszam wszystkich złodziejstwo i bandyctwo a Pan prezes zadowolony i nieświadomy Chyba?

ciekawy
@koślawy 02.08.2016 20:42

koślawy znasz bolo czy bolka ten gość musi umoczyć 1 po co 2 dlaczego 3 jest taka możliwość 4 a co z dziećmi

samotny
@Bolo 06.09.2016 11:13
1. Najlepiej kogoś obsmarować na internecie bo to i niewiele zachodu, i zapewnia pozory anonimowości. Jak masz dowody to trzeba...

jaką kase za swoje, za firmowe musisz zapłacić albo nie jedziesz.

Alwesz

co miesiąc inna stawka uzależniona od widzimisię T.P. Ten pacjent chyba pracował kiedyś jako golibroda bo goli na pensji wszystkich pracowników.Czym więcej godzin(zdarza się nawet koło 300-tu)to golibroda ma pole do popisu i co najgorsze że nie wiadomo kiedy się wreszcie nażre. pisowiec!Ogólnie, nic pracownikowi-tylko z pracownika a o funduszu socjalnym to nikt nawet nie słyszał a jak słyszał to boi się spytać. Kiszka stolcowa i tyle!!! Jeszcze w tym miechu bujły się z wypłatą" pszczółki " z biura(jak o sobie mówią bo tak się uwijają)o jakieś 15dni a robole mają kredyty ale kogo to obchodzi ;)

ja~~~~

haha 6 euro?! naprawdę? nie słyszałem żeby ktoś tak małą stawkę dostał, nawet niedoświadczony spawacz czy monter. Chyba że wolisz sobie na delegacji pić (bo przecież tutaj baba cię nie pilnuje) i nie chodzić do pracy to możliwe że tak Ci wyszło. Odpowiedź jest prosta, chcesz się nauczyć spawać itp a do tego w miarę możliwości zarobić to ta firma jest dobrym miejscem, ale jeśli jesteś dobrym fachowcem i chcesz dobrą stawkę to zapomnij i omijaj szerokim łukiem. Taka jest prawda o firmie.

Kilof

Mają podobno bardzo dużo roboty teraz i potrzebują pracowników

sobol

Witam Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Mają obecnie pracę dla monterów zagranicą?

koślawy

no i co im zrobisz jak nie zapłacą. gdybać to sobie możesz a kasy brak

koslawy

Jest tak jak pisalem mlody dostanie max.6 a stary co miesiac zarabia inaczej szef placi jak chce a prezes udaje glupa i bierze swoja dzialke

koslawy

Na umowie masz 10.50 brutto jak sie bedziesz burzyl to ci policza za dojazdy do pracy jestes delegowany i nic ci sie nie nalezyu

koślawy

tylko nie maga młody spawacz ma obiecane 9 ero a dostaje 6 50 na godz.

Majki

To co będę spawał skoro monterzy spawają pachwinki?

@Majki 01.03.2015 22:23
To co będę spawał skoro monterzy spawają pachwinki?

sufity i trudne przymusy

Majki

Witam, czy przyjmują do pracy po kursie 135 pachwinki? Bez doświadczenia. Zależy mi na zdobyciu doświadczenia...

Pawelek

naprawde co miesiąc zarabia się inaczej? To jakie np. są to kwoty, bo szukam parcy ale podstawa sa jak kazdy wie- zarobki. Może ktoś jasno i konkretnie opisac jak to wszystko wygąda w Maga sp.zo.o? Musze utrzymac rodzine tak więc nie mogę sobie pozwolic na jakieś nieprofesjonalne podejscie do pracownika.

andrzej

Czy to mozliwe aby po nowym roku szukali kogos dodatkowego do pracy? Ja mam doswiadczenie i mam swiadectwa z kursow i szkolen. jak jest z tymi zarobkami, na jakie sumy mozna liczyc? I jak jest z umowami? A firma jasno przedstawia warunki wspołpracy na poczatku, wynagrodzenia wypłacane są terminowo chociaz??

Bolo

Dobra dla młodych, którzy chcą się czegoś nauczyć i nabrać doświadczenia. Praca głównie w Niemczech, Holandii, Anglii, Finlandii, Francji. Czasem zdarzają się bardziej egzotyczne jak Urugwaj czy, uwaga!, wyspa Kauai na Hawajach - ostatnio poleciało kilku pracowników, w tym mój ziom, z którym dzieliłem kwaterę w Finlandii. O ile z wyjazdem na Urugwaj nie było problemów bo leciał chyba każdy chętny, to już na Hawaje poleciała grupa ludzi wybranych przez kierownictwo i dodatkowo przeegzaminowana przez zewnętrzną firmę. Płacą różnie, w zależności od budowy, ale na czas. No i nie ma obijania się bo wtedy faktycznie stawka słaba.

młody

snig, jeżeli bym miał 20 lat doświadczenia w spawaniu to pewnie bym szukał pracy pod kątem zarobków, warunkow pracy itp, jednak po kursie nikt mnie nawet na balustrady nie chce przyjąć :)

młody

No nic, CV zawiozłem teraz ,usze czekac, moze ktoś się odezwie :)a o co chodzi z tymi zarobkami, że jest różnie?

asfalt

maga jest the best

???

ja tam dostalem sie bez zadnych znajomosci. O zarobkach sie nie wypowiadam bo rzeczywiscie jest roznie, ale jak chcesz zalapac doswiadczenie to rok sie trzeba pomeczyc wiadome

młody

Więc jeżeli nie mam nikogo znajomego w firmie to moge zapomnieć o dostaniu się? Heh jakoś wcale nie jestem zdziwiony, wszędzie trzeba mieć znajomości :)

oregonfall2

Przyjmuja młodych bo ich można doic i wykorzystywac.upychac jak tylko sie da . A i nie wiem czy z tego tytułu nie dostaja jakich dodatków .

Oregonfall

Tadziu zawsze przyjmuje tylko trzeba miec jakas wtyke w firmie typu znajomy/rodzina. Jesli chodzi i kase to tylko pierwsza wypłata jest dobra , później zarabia sie co miesiac inaczej . Aneksy podpisywane sa dopiero po powrocie do kraju (wyjazd w ciemno, nie wiadomo za ile)Z wyjazdami za granice jest tak samo ; nie wiadomo na ile sie jedzie i kiedy sie wróci i wrecz trzeba błagac o powrót do domu po 2,3,4 mies pracy a najlepiej gdyby sie woziło rodzine ze soba i naookrąglo pracowało . Ubezpieczenie jako takie jest ale na terenach po za granicami na A1 przyjmuja do lekarzy jednak trzeba zapłacic z własnej kieszeni . (usunięte przez administratora) Jesli człowiek chce sie wykazac nie ma mozliwości bo tylko czekaja zeby podłożyc swinie nowemu pracownikowi .

młody

byłem wczoraj na cieszyńskiej i zostawiłem cv, ale automatycznie zostałem poinformowany, że nie ma w tej chwili przyjęć :/ No nic, za jakiś czas może podskoczę jeszcze raz i zostawię cv temu Panu co mówisz :)Z tego co mówisz to rozumiem, że praca nie jest tylko na hali jazda po całej europie?

???

młody nie jedz na hale produkcyjna tylko do biura na(usunięte przez administratora) i najlepiej do(usunięte przez administratora) się zgłoś, ale to nie w tym tygodniu bo on jest na objeździe budów w europie

młody

Więc złoże sobie tam CV, hińczyk22 powiedz mi czy lepiej złożyć przez stronę czy podjechać osobiście na hale produkcyjną? Na jaką kase może liczyć młody chłopak bez doświadczenia w spawaniu? Wypłacają kase w terminie? Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam.

hinczyk22

Firma jakich wiele ,dla młodych pracowników po szkole to rarytas ,możliwość dokształcenia sie w spawaniu TIG ,monterów pierwsze kroki na budowach eksprtowych!Robiłem tam pierwsze kroki,jak przedszkolak,polecam dla młodych których odsyłają za brak doświadczenia!

młody

Witam, mam pytanko... mianowicie jestem świeżo po kursie TIG rury nierdzewne hl-045 certyfikat TUV, czy mam szanse dostać się do firmy? Nie mam doświadczenia i raczej nikt nie chce ze mną rozmawiać no a gdzieś młody musi zacząć... Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam :)

???

jak dla mnie takie firmy sa potrzebne bo ciekawe gdzie mialby sie przyjac mlody chlopak bez doswiadczenia? Maga stawia na mlodych, co prawda nie placa najwiecej, ale mozna nabrac przez rok lub dwa doswiadczenia i poszukac czegos lepszego. Dziwie sie ze tam pracuja naprawde dobrzy spawacze i monterzy bo ze swoimi umiejetnosciami naprawde mogliby zarabiac duzo duzo wiecej.

Danveld

Powiem tak ,pracowałem więc wiem co do wypłacalności (wypłacalni są) (usunięte przez administratora)

robert

To oni sa w likwidacji ?

rz

To czemu tam pracujecie ? Tną was na godzinach i tyle

alan

wozny
@alan 31.08.2013 09:12
Podobno [usunięte przez moderatora] skonczył tylko zawodówkę.Czy to prawda ? Jak zostal "kierownikiem" ?...

taaa, 4 klasy szkoly powszechnej, jeszcze za cara...

odpowiedź

Głupi jesteś cZY naiwny a co maja pisać muszą jakoś istnieć a ty pewnie znasz go na początku robi dobre wrażenie ale potem zresztą na układy nie ma rady...

dd

UWAŻAJCIE NA MONTERA [usunięte przez moderatora]TO KAWAŁ CWANIAKA [usunięte przez moderatora] Z ŁAŃCUCHEM W TLE...

ulu

macie rację w tej firmie śmierdzi coś jest na rzeczy

ulu

a powiedz dlaczego dają nowemu pracownikowi umowę na pięć lat,jeszcze się nie spotkałem z czymś takim,coś mi tu śmierdzi.

Zostaw opinię o Maga sp.zo.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maga sp.zo.o