Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis

Kraków

Opinie o Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Tomek to dobrze, że jesteś zadowolony. Pracujesz w Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis czy korzystałeś z ich usług? Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

Są super i bardzo ich cenięSą super i bardzo ich cenię

Są super i bardzo ich cenięSą super i bardzo ich cenię

Tomek

Są super i bardzo ich cenię

Marco

podpisałem z nimi umowę na początku tego roku. jutro wysyłam ostateczną dokumentację medyczną. Po wszystkim, tj. po rozstrzygnięciu sprawy przez sąd, wypowiem się na temat tej firmy. Wątpię aby nie zależało im na wysokim odszkodowaniu ponieważ im więcej "wywalczą" dla mnie tym większa prowizję otrzymają.

Majka

Ja jestem bardzo zadowolona najpierw zaczełam reprezentowac sie sama -ubezpieczyciel zaproponowal mi 5000zł. na drodze ugody. Znajoma polecila mi Kancelarie Lege Artis z Krakowa -zaryzykowałam i otrzymalam odszkodowanie po potrąceniu prowizji kancelarii w kwocie 9800zł. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii i namawiam wszystkich żeby nie dawali omamić się ubezpieczycielowi. pozdro-majka

Jurek

Norbi

Ja jestem bardzo zadowolony wczoraj dostałem pieniądze wygraliśmy w sadzie, mimo wcześniejszej decyzji odmownej od WARTY.

Rocky

A ja polecam tą Kancelarie zajmowali się wypadkiem mojej córki i wszystko zostało mi spokojnie oraz rzeczowo wytłumaczone. Sama sprawa trwała długo ale i wypadek był groźny a finał miło nas zaskoczył. Wielkie podziękowania dla Pana Ryszarda D.

odszkodowania.info.pl

Oto cała prawda o tej firmie: http://www.odszkodowania.info.pl/?p=2795

Agnieszka

@staszek przyjąłeś?

staszek

GGG
@staszek 29.09.2016, 10:50
a co powiecie na prace jako Specjalista ds. Odszkodowań?

Jak Ci proponują - to przyjmij ofertę.

P

Polecam!

ojciecmateusz

zatrudnij się u nich. Nie pożałujesz.

wiki

Przechodząc z konkurencji do lege artis miałam pewne obawy ale zaryzykowałam. Na dzień dzisiejszy mogę potwierdzić że sprawy prowadzone są podobnie jak w kancelarii w której pracowałam poprzednio, pieniądze są wypłacane na czas i zgodnie z umową tylko prowizję mam dwa razy większą.:)) Ja polecam!

były mundurowy

Ja współpracuję z Lege Artis od jakiegoś czasu jest to moje dodatkowe zajęcie po przejściu na emeryturę. Umowy podpisuję od czasu do czasu ale muszę przyznać, że prowadzenie spraw przez ich prawników mi się podoba a same rozliczenie są realizowane zgodnie z umową na czas i solidnie. Poprzednia firma do dzisiaj mi zalega z prowizją. Mogę tą Kancelarię z czystym sumieniem polecić.

Tomek

ja właśnie jestem po szkoleniu i startuję. Szkolenie dużo mi rozjaśniło na temat odszkodowań, napiszę za jakiś czasz co i jak. Tomek

zawiedzona

Gówno nie fachowcy!!! Wprowadzają klientów w błąd. Niekompetentni pracownicy odbierają telefony. Podejmują się spraw o których nie maja pojęcia. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Alicja Tyszkiewicz

Polak_SzarY

Nie polecam firmy Sama kieruje i pokazuje kruczki prawne firmom które oszukują ludzi na ciężkiej pracy i na dodatek wmawiają ludziom iż będą oskarżeni o oszustwa bo mają świadkow iż jest inaczej. Pytanie : Jaki pracownik który nadal pracuje w firmie X będzie składał zeznania przeciw firmi w której pracuje ? Jeżeli szukacie luk prawnych firma jest OK wiedzą jak się wywinąć i wybronić klienta jeżeli jesteś uczciwym człowiekiem - UCIEKAJ !!

Problem?
@Polak_SzarY 12.04.2016, 21:38

Czy masz jakieś problemy ze sobą? Czy pisałeś to na trzeźwo?

klient

agent możesz sobie pisać co chcesz mi pomagali odzyskać odszkodowanie po wypadku, działali szybko, sprawnie i pieniądze jakie dostałam mnie bardzo zadowalają pomimo faktu, iż pobrali 20 % prowizji.

Agent

Te niby dyskusje typu"jak tu pięknie,jaka dobra kancelaria ,jakie prowizje etc to wszystko ustawka na zamówienie.Kancelaria jest tragiczna.

Agent

Ludzie...dajcie sobie spokój z tą beznadziejną kancelarią Lege Artis.Nieporozumienie.Z innymi też są problemy ,ale ta jest beznadziejna,nieprofesjonalna ,sprawy idą jak żółw,później będziecie świecić oczyma przed klientami ,że tak to wolno idzie i takie mizerne odszkodowania.Już niech ci z kancelarii przestaną pisać i sami siebie zachwalać.Żenada.

Antyagent
@Agent 05.04.2016, 13:36

A ciekawe z jakiej to konkurencyjnej dziury wypełzłeś robaczku?

Tytan

Solidna firma - nic dodać, nic ująć.

greg66

Do mnie też dzwonili i nie powiem prowizja jaką proponują jest naprawdę zadowalająca. W mojej firmie nawet dyrektorzy generalni tyle nie dostają, nie wspomnę o managerach czy kierownikach.

Standard
@Rekin 22.03.2016, 14:54
To nic tylko wysyłać CV. A swoją drogą zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi. Bardzo podoba mi się ich hasło na str...

Euco to moloch, o Rubikonie nie mam najlepszego zdania. Jak jesteś z branży odszkodowań, to poszukaj sobie lepiej mniejszej kancelarii. Zawsze możesz spróbować porozmawiać o indywidualnych warunkach, tutaj nikt cię z tego powodu nie odrzuci.

Norbit
@Standard 28.03.2016, 17:08

A gdzie najlepiej aplikować? Jestem z okolic Gliwic. Jest tu ich oddział?

Www

Jak dla mnie bardzo solidna firma.

Puchacz

W branży odszkodowawczej jest niestety wiele firm, które tylko patrzą, jak tutaj nie wypłacić kasy agentowi i zaoszczędzić. Ale to krótkowzroczna polityka. Co do Lege Artis, to popytałem u ludzi z branży i nie spotkałem negatywnych opinii. Jest to dla mnie o tyle istotne, że zastanawiam się nad współpracą z nimi. Ostatnio miałem od nich telefon z ciekawą propozycją. Zastanawiam się.

Thomas

Jeśli chodzi o agentów, to firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Płacą solidnie, co nie jest w tej branży standardem.

Wiesiek

To ile tu % dają na początek?

Lucky
@Wiesiek 28.02.2016, 19:17
To ile tu % dają na początek?

Wyślij CV, to nic nie kosztuje. Jak cię zaproszą na rozmowę, to się wszystkiego dowiesz. Na pewno zaproponują ci więcej jak w większości firm działających na rynku.

Doświadczony

Właśnie opuszczam moją starą firmę i przenoszę się do LEGE ARTIS. Dość długo się zastanawiałem, ale postanowiłem z nimi związać swoją przyszłość zawodową. Polecam.

Doświadczony

Akurat kasa dla osób z branży jest jak najbardziej spoko. Przynajmniej w porównaniu do mojej poprzedniej firmy oraz mlm-ów typu np DRB czy Rubikon, gdzie na start proponują Ci śmieszne 10%...

Seba

Słyszałem, że w woj. śląskim szykują dużą akcję rekrutacyjną. Właśnie zmieniam firmę i poważnie zastanawiam się nad współpracą z tą firmą. Może ktoś był na rozmowie?

Limo
@Seba 22.02.2016, 10:30

Jak nie masz lojalki, to wysyłaj śmiało swoje CV. Moim zdaniem warto

Nowy

Ja właśnie aplikuję do tej firmy. Warunki wydają się być spoko.

Irydion

Ochhhh.Jak pracownicy tej pseudo kancelarii szybko dodają pozytywne wpisy gdy się pojawi jakaś szara prawda o tej kancelarii.Jeszcze raz piszę...są beznadziejni pod każdym względem.Zero inicjatywy własnej,sprawy sobie leżą i jak ubezpieczyciel coś da sam z siebie to jest.Żadnej koncepcji i finezji w stosowaniu prawa aby być lepszym od ubezpieczyciela.Malowanie poszkodowanym oczu aby tylko podpisać umowę.Wiem coś o tym na bazie poszkodowanych z mojej rodziny i znajomych ,którzy tam pracowali.Są beznadziejni.

greg123

można fajnie zarobić. Ja zgłosiłem sprawę mojej żony i wypłacili mi prowizję z czego byłem bardzo zaskoczony.Polecam są dogadani i warci polecenia

Trick

A ja złego słowa nie mogę powiedzieć na tę firmę.

Serio

Widzę, że konkurencja nie mając żadnych argumentów strzela na oślep. Same ogólniki i inwektywy. A może podaj jakiś konkret?

Clark

Może kancelaria przestałaby wystawiać sobie sama opinię.Omijać wielkim łukiem tą pseudo kancelarię.Szerokim.Porażka.Kto się sam reklamuje tzn ,że co raz gorzej z nim.

Emil

Kancelaria jest OK. Jest to moja dodatkowa praca.Pracuję od 1,5roku dostałem dobrą prowizję pomimo ,że robię sprawy sporadycznie. Dobry kontakt z pełnomocnikiem, można załatwić wszystko przez telefon-który zawsze odbiera. Pracowałem wcześniej w DRB-porażka. Teraz jest spokój nikt mnie nie żyłuje, wiem że pracuję dla siebie. Osobiście polecam.

Maria

U mnie wszystko przebiegło sprawnie. Odszkodowanie dostałam i jestem z niego zadowolona. A opinię wystawiam bo obiecałam osobie z kancelarii. Dziękuję za pomoc

angi

Trafiłam do tej firmy z polecenia znajomego i nie żałuję. Od samego początku miałam bardzo dobry kontakt z biurem, a przedstawiciel przyjeżdżał za każdym razem do mnie do domu po dokumenty, zawsze dostawałam odpowiedź na każde pytanie nawet na inne nie związane z odszkodowaniem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.

Jan K

Po wypadku miałem w domu pielgrzymki ludzi od odszkodowań wybrałem Lege Artis i nie żałuję sprawa trochę trwała ale odszkodowanie jakie dostałem z Warty mnie zadowala moja umowa była podpisana na 20 prcentach brutto. Dziękuję i pozdrawiam Jan K.

szymon

Według mnie kancelaria jest spoczko wywaliłem się na chodniku, trochę poobijałem zdarłem czoło i 2 tysię dostałem. Spoko Kanncelaria

Pokrzywdzony

Hej hej pracownicy Lege Artis z pełnomocnikiem na czele.Proszę przestać ściemniać i wystawiać sobie samym opinie o waszych pseudo sukcesach.Te "sędziowanie" we własnej sprawie aż w oczy kole.

Joanna 21

Ja miałam kolizję zgłosiłam do TUW-u ze swojej polisy NNW i dostałam odmowę,zgłosiłam również do Uniqi z OC sprawcy i też odmowa, piszą że nie mam trwałego uszczerbku na zdrowiu. Znalazłam w internecie Lege Artis zgłosiłam się do nich i jak do tej pory bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. TUW z mojej polisy wypłacił 900zł a Unika 2820zł. Polecam serdecznie pomimo prowizji 20%+Vat. GORĄCO POLECAM Joanna K.

jurek65

Gość

Firma jest beznadziejna.Pod każdym względem.

Pierwsza umowa 20%, a druga 25% + vat Pobierają prowizję od kosztów, nie polecam.

klient

Wczoraj dostałem kase które mnie zadowala. Spoko firma

mariolka 345

Gorąco polecam, mój syn przewrócił się na schodach przed szkołą i rozbił głowę. Z NNW szkolnego nie dostał odszkodowania z powodu braku trwałego uszczerbku. Po złożeniu odwołania przez Lege Artis dostał 200zł z NNW i 1500zł z OC szkoły. Dziękuję i polecam niedowiarkom do których jeszcze niedawno ja należałam. Mariola

julek67

Polecam. Pomagali mi uzyskać odszkodowanie w szkodzie samochodowej (szkoda całkowita). Widać po rezultatach,że mają w tym spore pojęcie. Szczerze polecam. Julian

Zostaw opinię o Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis