Opinie o Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

ABC123

Zarobki bardzo niskie, atmosfera również fatalna. Premię są zabierane od widzi mi się kierownictwa oprócz osób które się podlizują. Zatrudnianie swoich znajomych (Bez odpowiednich umiejętności i wykształcenia do danego stanowiska) na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach powoduje ogólny bałagan, brak organizacji oraz wiele podziałów. Kierownictwo nie szanuje pracowników, często Ci "lepsi pracownicy" nie robią nic na zmianie zwalając całą odpowiedzialność na nowych. Bardzo częstym zjawiskiem w firmie jest dwulicowość, gdzie dosłownie każdy obgaduje siebie wzajemnie od pracowników po kierownictwo przez co wszyscy pracownicy są podzieleni na "obozy" w których nagaduje się na inną zmianę z kierownikiem lub z inną zmianą na kierownika, każdy kogo nie ma aktualnie przy rozmowie staje się podmiotem plotek, domysłów oraz wyśmiewania nawet z własnej zmiany typowa "rodzinna atmosfera". Oprócz fatalnej atmosfery również kierownictwo nie jest zadowolone kiedy pracownik domaga się wydania na niego lub firmy pieniędzy na np. Noże do tapet których wiecznie brakuje wszelakie narzędzia są stare i duża część z nich jest popsuta, często trzeba kombinować jak coś zrobić bez niezbędnych elementów. BHP tej firmy to "Bezpieczeństwo Hamuje Pracę", stosowanie tańszych zamienników które nie są przeznaczone do tych maszyn powoduje ogólny bałagan i utrudnia pracę. W momencie upomnienia się o poprawę jakiegoś problemu związanego z pracą dostajemy odpowiedź "Jak ci nie pasuje to się zwolnij" NIE POLECAM!

Róża

No a co ze stażem pracy? Jak kasa odpowiada wykonywanej pracy i odpowiedzialności. A jak pracownik pracuje tu latami to pensja oddaje właśnie ten staż? Firma daje podwyżki takim stałym osobom?

Firma jak najbardziej ok, narzekają ci co chcą narzekać i mało robić. Jeśli chodzi o zarobi to wszystko zależy od stanowiska, zarobki ponad przeciętne jak na ten rejon :)

@Aleks

Zgadzam się z tym co juz pojawiło się w niejednym wpisie - trudno oczekiwać mega wynagrodzenia za proste i niewymagające prace. No tak zawsze kierownik winny bo nic nie robi i tylko na biednych pracownikach żeruje. A pracownicy są tylko ciemiężeni mimo swojej "sumiennej i uczciwej" pracy. Dlaczego zawsze to Kierownicy winni ?? Pracownik nigdy !! Zwykły pracownik to wiecznie poniewierany człowiek mimo swojej idealności człowiek. Weźcie się Wy czasem w pierś uderzcie.

ABC

Witam ktoś wie może jak wygląda praca na stanowisku informatyka? Gdyż firma ogłosiła nabór na to stanowisko. Oraz jak zarobki na takim miejscu mowa tu w netto, oraz jak z premiami?

oj nie zgadzam sie z ta opinią. Jestem tu dopiero pół roku a już poznałam 3 osoby które wróciły i dały sobie z firmą drugą szanse.

Miecio Nowy wpis

Widzę po niedawnym komentarzu pracodawcy, że jest tu dynamiczna sytuacja oraz rotacja pracowników. A zarówno 4 miesiące, jak i jeszcze 2 dni temu poszukiwany był Operator wtryskarek. Coś stoi na przeszkodzie, by pracę tu traktować, jako stałe zajęcie przez dłuższy okres czasu? Czy jeśli w ogłoszeniu pojawiają się słowa o stabilnym zatrudnieniu, to czy oznacza to umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia?

Pracodawca Nowy wpis
@Miecio

Operator wtryskarek to praca w systemie trzyzmianowym, który nie każdemu odpowiada. Nie każdy też odnajduje się w specyfice produkcji przy maszynach typu wtryskarki. Zapotrzebowanie na pracownika na stanowisku operatora wtryskarki wynika z dwóch powodów : preferencji młodych pracowników którzy niestety, prosze wybaczyć tu śmiałe stwierdzenie, bardzo cenią sobie wygodę oraz zwiększająca się skala sprzedaży a więc i produkcji. Stabilne zatrudnienie nie oznacza umowy na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy. Na początku umowy są zawsze okresowe aby dać możliwość zarówno pracodawcy jak i pracownikowi oceny z jednej strony kompetencji pracownika z drugiej zadowolenia z pracy i warunków na danym stanowisku.

yo Nowy wpis
@Pracodawca

W ogłoszeniu jako wynagrodzenie jest podane również, że dostaje się dodatek zmianowy i kasę za nadgodziny. Można wiedzieć ile wynosi każde z nich? Dobrze byłoby też wiedzieć ile w miesiącu może przypaść nadgodzin, bo mnie akurat zależy na kasie.

Witam.Czy firma przyjmuje nowych pracowników na produkcję,magazyn?Jakiś czas temu wysłałam cv ale odpisali że jest dużo kandydatów i odezwą się do wybranych.Czy aż tak ciężko się tam dostać nawet na rozmowę?

@Kandydat

To może dają jakieś specjalne warunki, że jest tyle chętnych. 4 miesiące temu szukali z kolei wielu kandydatów ma etat operatora wtryskarek, więc chyba zależy to od stanowiska. Myślę, że to, iż oferują podstawę, premię za wyniki, dodatek zmianowy i kasę za nadgodziny czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną.

Pracodawca Nowy wpis
@Kandydat

Dzień dobry Sytuacja jest dynamiczna. Przede wszystkim na wzrost sprzedaży i rozwój ale także ze względu na rotacje pracownicze co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia - zachęcam do śledzenia bieżących ofert pracy

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością? 6 maja na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. social media. Ktoś z Was aplikował?

Wynagrodzenie zależy od zajmowanego stanowiska, doświadczenia umiejętności i stażu pracy.

Witajcie. Szczerze mówiąc czytam i nie bardzo rozumiem skąd tyle negatywów na temat firmy chyba stajemy sie zbyt wymagajacy.... pracuje tu prawie od roku. Są lepsze i gorsze dni ale jeśli o mnie chodzi to stawiam firmie mocną 5. Wypłata na czas. Czysto ciepło. Jadalnia w niej ekspres mikrofalówka kawa herbata mleko cukier. Żadnych wypłat pod stołem jasne zasady. Nikt nie strzela fochem bo dziecko się nagle rozchorowało. Pracuje tu dużo ludzi o różnych charakterach więc nieporozumienia będą jak wszędzie. Ale to w dużej mierze zależy od nas jak będziemy je rozwiązywać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Social Media? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Iza

Pracuję w Rzezawie. Oczywiście nikt za darmo za nic nie płaci trzeba swoje zrobić. Generalnie jest ok. Dobry socjal, ciepło, czysto wypłata zawsze na czas wszystko zgodnie z literą prawa nic na lewo.

@Iza

Cześć, a napiszecie więcej o tym socjalu? Czy dotyczy sie to dodatków finansowych? Czy socjal to też dodatki na wakacje, bony na święta, jaka kasa jak ma się dzieci? I zaplecze socjalne, jest tu jakaś kantyna dla pracowników, aby mieli gdzie zjeść?

kolo
@Iza

Hej Jak wyglądają zarobki magazyniera w wessper ? Minimalna krajowa czy coś więcej ?

@kolo

@kolo nie wiem jak wyglądają zarobki magazyniera - trzeba zapytać Panów którzy pracują na tych stanowiskach :)

@kolo

Pensja zależy od zajmowanego stanowiska, zakresu obowiązków i kompetencji.

Dzień dobry. Oczywiście że zarobki powyżej najniższej krajowej są możliwe.

@Pracodawca

Tylko pytanie o ile powyżej. Na start nowy ma minimalną i dopiero wraz ze stażem pracy może starać się o podwyżkę? Są nadgodziny ekstra płatne którymi jest szansa dorbić do wypłaty?

Jeśłi jest Pan/Pani zainteresowany/a szczegółami zachęcam do przesłania CV.

@opinia

Jeśli chodzi o Wessper w Rzezawie - atmosfera dobra, ludzie w porządku (zawsze i wszędzie znajdzie się jakaś medna ale większość to naprawdę ludzie z którymi można sie dogadać ), zarobki? hmm lepiej zawsze może być ale da się przeżyć ;) Ja tam jestem zadowolony

Tosia
@@opinia

A na kogo tutaj lepiej uważać, możesz napisać chociaż imię? A firma daje swoim ludziom regularne podwyżki? I na jakim poziomie teraz jest pensja, podaj kwotę na rękę?

@Tosia

Dzień dobry. Staramy się tworzyć miejsce w którym pracując uczciwie nie należy sie kogoś bać lub "na kogoś uważać". Pensja zależy od zajmowanego stanowiska, zakresu obowiązków i kompetencji.

w @wessper Jest naprawdę normalnie. Bez kombinowania z wypłatami płaconymi pod stołem. Wszystko jak "Pan Bóg przykazał". Atmosfera ok (to my ją tworzymy tak naprawdę i od nas zależy czy będzie ona ok czy nie) Dobre miejsce pracy.

Wessper

Bardzo dziękujemy jest nam niezmiernie miło :)

Cześć, a coś więcej o atmosferze? Wiadomo, że to ludzie i ich osobowości ją tworzą, ale firma tez ma chyba w tym swój wkład. Organizują tu jakieś wyjścia, impresy firmowe? Albo może warsztaty z budowania zespołu i relacji w firmie?

Tak firma również przykłada się do tego. Regularnie organizowane są wspólne i wydziałowe spotkania integracyjne. Raz w miesiącu wspólny posiłek tzw pizzaday, wspólne świętowanie urodzin i wiele innych spontanicznych przedsięwzięć .

Witam. Tak organizujemy wyjścia najczęściej wydziałowe, imprezy integracyjne w ciągu roku, obowiązkowo Wigilia, hmm często spontaniczne grille przed weekendem (tutaj inicjatorami są pracownicy), szkolenia połączone z warsztatami ale przede wszystkim staramy się rozmawiać i rozwiązywać konflikty na bieżąco. To prawda firmę tworzą ludzie i ich osobowości - bardzo różne osobowości to trzeba podkreślić niezwykle trudno jest pogodzić tą różnorodność , ale ..staramy się ;)

Pod jakim kątem? Można dostać umowę o pracę na stałe i 4000 zł netto podstawy?

Basia

Nie wiem jak na innych stanowiskach. Mogę wypowiadać się wyłącznie w swoim imieniu więc jeśli chodzi o zarobki - Na moim owszem :) Jeśli chodzi o umowę to umowa na stałe dopiero po jakimś czasie. nikt nie da ci chyba tak od razu umowy na stałe nie znając Ciebie i nic nie wiedząc o tym jak pracujesz. Umowa na okres próbny to chyba standard w większości firm.

ABC

@ABC

Cześć, dodam od siebie pytania odnośnie tej posady, bo też szukam info. Mnie interesuje, jaka jest umowa na start? Można od razu dostać UoP na okres nieokreślony na posadzie Informatyka? I czy jest jakaś szansa na hybrydowy model lub całkiem zdalnie?

A czemu aż tak twierdzisz?? Ja znam osoby które by wróciły ale nie mogą bo ta firma nie daje drugiej szansy, więc chyba nie jest aż tak okropnie jak ktoś chce wrócić ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

....

Jak ktoś nie ma perspektyw w małej miejscowości to chyba jasne, że chce wrócić. Z czegoś żyć trzeba..... Nikt tam dla przyjemności i w ramach odprężenia orać nie przychodzi.

Izabela

Człowiek dopiero pyta o pracę, a ty już mówisz, żeby uciekać. Dlaczego? Przynajmniej napisz powód. Wszystko okej z wypłacaniem pieniędzy, dotrzymują obietnic?

...
@Izabela

Pracowałam tam wiec odradzam. Chyba po to jest to forum. Fakt ze nie chce ktos pisac powodu moze wynikac z tego, ze boi sie zidentyfikowania przez kierownictwo lub szefostwo. Bochnia i Rzezawa to mala miejscowosci, wszyscy sie znaja. Pomyslalas o tym??

K
@....

Ja przychodzę! Oczywiście z przyjemnością, nie żeby się odpręż bo nie od tego jest praca. Lubię tam pracować. Są plusy i minusy, ale gdzie ich nie ma? Godziny pracy są idealne, kierownik przynajmniej u nas na dziale jest ok. Płaca podstawę, nie ma premii ale mam pracę na miejscu i w dobrych godzinach to jest dla mnie wazniejsze. Nie jest lekka praca ale pracowałam gorzej przy dźwiganiu ciężarów po 10 h. Trzeba szukać pozytywów

Jolanta
@K

To prawda, trzeba szukać pozytywnych stron pracy. Jakie godziny pracy masz? Ile wynosi podstawa, są jakieś dodatki w postaci premi,aby móc zarobić więcej?

gosia

Byłam w wessper na rozmowie kwalifikacyjnej. Piękna Hala normalni sympatyczni ludzie . Konkrety. Mam nadzieję że uda mi się tam zaczepić na dłużej

Żaklina
@gosia

Możesz napisać, jak wygląda cała rekrutacja? Z ilu etapów się składa? Jak byłaś na tej rozmowie kwalifikacyjnej, to o co Cię pytali? Miałaś do wykonania jakieś zadanie rekrutacyjne? Pytam, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

gosia
@Żaklina

@Żaklina moja rekrutacja składała się z jednej rozmowy. Żadnych zadań, żadnych cyrków zwykła rozmowa o tym czym zajmowałam się do tej pory o moje doświadczenie. Potem otrzymałam telefon z odpowiedzią pozytywną i zapytaniem czy z mojej strony jest również chęć podjęcia współpracy z Wessper. I co mnie zaskoczyło - bardzo cierpliwe podejście do nowego pracownika. Nikt mnie tutaj nie rzucił na głęboką wodę . Dostałam czas na oswojenie się z nowym miejscem i obowiązkami.

Znalazłem ogłoszenie firmy dla operatora wtryskarek. Z tego co czytam firma potrzebuje 2 pracowników na to stanowisko. Praca w systemie 3 zmianowym. Czytałem, że przysługuje za to dodatek do wynagrodzenia. Jakie kwoty takiego dodatku? Sama podstawa ile wynosi? Po jakim czasie można ubiegać się o dofinansowanie do kursów?

Wessper

Dzień dobry. Tak poszukujemy Operatora wtryskarek - praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (właściwie zmiana nocna kończy o godz. 6.00 w sobotę). Wszystkie należne dodatki za pracę (także za pracę w systemie zmianowym) są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy. Nie praktykujemy polityki ukrytych kosztów. Kwestia dofinansowania kursów jest indywidualnie ustalana z pracownikiem.

@Wessper

A czy jest możliwość dojazdu do pracy czy wszystko we własnym zakresie? W ogłoszeniu tego nie napisaliście, raptem o parkingu. Jak byłem w ostatniej firmie, to był normalnie autobus. Ewentualnie jakieś zniżki na paliwo, ile dokładnie jak coś ? Pozdrawiam.

@Wessper

Dzień dobry. Ze względu na elastyczny czas pracy obowiązujący na wybranych stanowiskach jak również różne godziny pracy poszczególnych działów firmy nie oferujemy możliwości dojazdu wspólnym środkiem transportu. Nie przewidujemy również zniżek na paliwo w ramach dojazdu do miejsca pracy. Pozdrawiam.

Patrzcie, przyjęli już kogoś na tego operatora wtryskarek? "Ogłoszenie wygasło 3 dni temu" tam pisze, niedawno strasznie, ciekawe czy już skończyli rekrutować. Długo to ogółem trwa u nich, cały ten proces przyjęć? Może jeszcze mam szansę?

Wessper

Dzień dobry. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana zachęcam do wysłania CV. Pozdrawiam

Joanna

Bardzo dobry socjal, kawa, herbata itp., jabłka a raz w miesiącu wspólna pizza. Atmosfera jest ok. Wiadomo jeśli gdzieś pracuje dużo ludzi zawsze pojawi się ktoś kto komuś nie będzie odpowiadał. Generalnie naprawdę jest normalnie, spokojnie . Ja sobie chwalę.

Co powiecie o pracy w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością? Niedawno szukali kogoś na Konstruktor - Projektant.

Jadzia

Jest w porządku. Kto chce pracować i daje z siebie coś może więcej zarobić i liczyć na awans. Jestem bardzo zadowolona. Normalne ludzkie miejsce pracy

Pracowałem w Rzezawie. Było ok. Socjal na bardzo dobrym poziomie (stołówka, pizza raz w miesiącu, codziennie owoce, kawa herbata itp) . Z ludźmi można było się dogadać. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pewnie i zmiany pracy by nie było. Ja Bardzo dobrze wspominam czas w Wessper.

Paulina

Od dawna szukam pracy na wyższym stanowisku niż poprzednio pracowałam, czyli na kierowniczym typowo. Tu przypadkiem nie szukali kierownika Magazynu? Bo coś kojarzę ofertę? Przyjmą niezależnie od tego, z jak dużym zespołem pracowałam w przeszłości?

@Paulina

Witam serdecznie Na stanowisku Kierownika Magazynu jest już zatrudniona osoba która mamy nadzieję chce z nami związać się na długo ;) Zachęcam do śledzenia bieżących ofert pracy oraz do przesłania CV na adres rekrutacja@wessper.com. Pozdrawiam.

Grzegorz

Witam. Czy jest w firmie praca przy wtryskarkach? Ustawiacz z doświadczeniem, obsługa robotów itp. Na jakie pieniądze można liczyć, ile jest maszyn, jakie i jakie roboty?

@Grzegorz

Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@wessper.com. Pozdrawiam serdecznie

XYZ

Nie powtarza się co jakiś czas nabór na kierownika magazynu, tak jak szukali pół roku temu? Interesuje mnie takie stanowisko, ewentualnie jakieś asystenckie do tego samego. Skoro oferują możliwość rozwoju, to może ludzie awansują i zostaje wolny wakat? O ile faktycznie tak jest, ja sobie cenię opcje rozwijania się bardzo.

@XYZ

Dzień dobry Obecnie a stanowisku Kierownika Magazynu jest zatrudniona osoba, która mam nadzieję zostanie z nami na długo :) Niemniej jednak zachęcam do śledzenia bieżących ofert pracy. Pozdrawiam serdecznie. ED

@XYZ

Dzień dobry. Obecnie na stanowisku Kierownika Magazynu jest zatrudniona osoba, która mamy nadzieję zostanie z nami na długo :) Niemniej jednak zachęcam do ślsedzenia na bieżąco ofert pracy. Pozdrawiam serdecznie .

Naprawdę?? Miałeś chyba na myśli "poniżej średniej" oferowanej w tym rejonie. Mało która firma produkcyjna daje najniższą krajową, zarówno na start jak i wieloletnim zasłużonym pracownikom. A nazywanie "atrakcyjnym wynagradzeniem" minimalną krajową jest co najmniej żałosne, bo jak to nazwać inaczej?? No tak, zapomnialem wspomnieć o premii raz na 2 lata.

Aleks

Zgadzam się. Sama tam poszłam bo się skusiłam tym „Atrakcyjnym wynagrodzeniem” a tak naprawdę jest to najniższa krajowa. Nie polecam tam wysyłać CV jeśli chcecie coś osiągnąć nie ważne jakbyście się starali i tak was nikt nie doceni. Tam jesteście tylko maszyną do zarabiania dla nich pieniędzy. Umowa zlecenie cały czas przedłużana byle tylko wykorzystać człowieka jak mają dużo pracy, a nie ma kto robić. Atmosfera do bani, jakaś żenująca jedna liderka co nie umie spleć poprawnie jednego zdania i przekazać jasno informacji które jej przekazano dla pracowników. Brak kontaktu z kierownikiem który zreszta cały czas spiskuje z jedną liderką i obgadują pracowników.

Wynagrodzenie jest zawsze adekwatne do stopnia trudności wykonywanych czynności i zakresu obowiązków. Niestety pracownik wykonujący bardzo proste i niewymagające zaangażowania umysłowego i fizycznego prace nie może zarabiać podobnie jak osoba której praca jest cięższa pod względem fizycznym lub umysłowym. Wybacz słowa - ale zawsze jeśli chcesz więcej zarabiać możesz poszukać bardziej ambitnego zajęcia, które będzie lepiej płatne ;)

@Aleks

Zostaw merytoryczną opinię o Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością
  • Krupnicza 5 lok. 6